Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Získaná ocenění cestovní agentury Invia

Deloitte TechnologyDeloitte Technology Fast 50

Invia byla v roce 2006 vyhlášena nejrychleji rostoucí českou technologickou firmou v kategorii Rising Stars v rámci střední Evropy dle Fast 50 společnosti Deloitte Central Europe.

Web Top 100WEB TOP 100

Invia se v roce 2012 stala absolutním vítězem kategorie Obchod a služby v soutěži Web Top 100. Webové stránky společnosti navíc získaly 1. místo v kategorii Cestovní ruch.

TTG Travel AwardsTTG TRAVEL AWARDS

TTG Travel Awards je prestižní anketa pro cestovní ruch, která se v ČR vyhlašuje od roku 2001. Česká republika je zároveň také jedinou zemí do které se při hlasování zapojila i veřejnost. Roku 2013 Invia získala 1. místo v kategorii nejlepší online prodejce a 3. místo v kategorii nejlepší prodejce letenek.

TTG TRAVEL AWARDS 2014

Za rok 2014 jsme od TTG Travel Awards také obdrželi ocenění nejlepší online prodejce.

TTG TRAVEL AWARDS 2015

I v roce 2015 jsme obhájili první místo v kategorii nejlepší online prodejce zájezdů.

TTG TRAVEL AWARDS 2016

Rok 2016 byl pro nás taktéž úspěšný. Získali jsme titul nejlepší cestovní agentura.

Českých 100 Nejlepších

Cestovní agentura Invia byla oceněna v letošním ročníku soutěže Českých 100 nejlepších, a to v oborové kategorii Cestovní ruch a hotelnictví. Prestižní anketa byla vyhlášena v pátek 28. listopadu ve Španělském sále Pražského hradu.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622