Získaná ocenění cestovní agentury Invia

Q - pečujeme o kvalitu

V roce 2023 se CA Invia.cz, a.s. stala držitelem známky Q - pečujeme o kvalitu, kterou uděluje CzechTourism s Českou unii cestovního ruchu. Q je jediná oficinální známka udělená profesionálům v cestovním ruchu za jejich klientskou vstřícnost a neustálé budování kvality svých služeb

Czech Superbrands 2020

Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Titul Supebrands je znakem speciálního postavení a uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu. Superbrands Brand Council ohodnotil cestovní agenturu Invia cenou Czech Superbrands 2020. Diplom k nahlédnutí zde.

TTG TRAVEL AWARDS 2016

Rok 2016 byl pro nás taktéž úspěšný. Získali jsme titul nejlepší cestovní agentura.

Českých 100 Nejlepších

Cestovní agentura Invia byla oceněna v roce 2015 v soutěži Českých 100 nejlepších, a to v oborové kategorii Cestovní ruch a hotelnictví. Prestižní anketa byla vyhlášena v pátek 28. listopadu ve Španělském sále Pražského hradu.

TTG TRAVEL AWARDS 2015

I v roce 2015 jsme obhájili první místo v kategorii nejlepší online prodejce zájezdů.

TTG TRAVEL AWARDS 2014

Za rok 2014 jsme od TTG Travel Awards také obdrželi ocenění nejlepší online prodejce.

TTG Travel AwardsTTG TRAVEL AWARDS

TTG Travel Awards je prestižní anketa pro cestovní ruch, která se v ČR vyhlašuje od roku 2001. Česká republika je zároveň také jedinou zemí do které se při hlasování zapojila i veřejnost. Roku 2013 Invia získala 1. místo v kategorii nejlepší online prodejce a 3. místo v kategorii nejlepší prodejce letenek.

Web Top 100WEB TOP 100

Invia se v roce 2012 stala absolutním vítězem kategorie Obchod a služby v soutěži Web Top 100. Webové stránky společnosti navíc získaly 1. místo v kategorii Cestovní ruch.

Deloitte TechnologyDeloitte Technology Fast 50

Invia byla v roce 2006 vyhlášena nejrychleji rostoucí českou technologickou firmou v kategorii Rising Stars v rámci střední Evropy dle Fast 50 společnosti Deloitte Central Europe.