Vedení společnosti

Dbáme na poskytování spolehlivých a kvalitních služeb, které splní očekávání našich zákazníků. Snažíme se pracovat transparentně a efektivně, chceme být stabilním a důvěryhodným partnerem jak pro naše stávající zákazníky a partnery, tak pro nové klienty či zájemce o spolupráci.

Mark Jarus, Chief Operations Officer

Mark Jarus pracuje v agentuře Invia od roku 2018. Dříve pracoval jako strategický konzultant a zastával různé pozice v nadnárodním prostředí v Evropě, na Středním východě a v Africe. Nyní však našel zálibu v cestovním e-commerce ve společnosti Invia, kam přišel z týmu pro obchodní strategii v Rockaway Capital.Martin Höfler, Financial Manager

Martin nastoupil do společnosti Invia na pozici Chief Financial Oficer (CFO) v roce 2018. Má 20letou praxi na pozicích v oblasti řízení financí. Během své kariéry působil u globálních hráčů jako Siemens, EY, PPF. Posledních sedm let pracoval na pozici CFO ve společnosti PSJ, a.s., která se řadí mezi největší stavební a developerské skupiny ve střední Evropě. Volný čas tráví s rodinou, rád cestuje, věnuje se akvaristice, jezdí na kole nebo rád hraje ping-pong.Radek Šafařík, Chief Business Officer

Radek Šafařík působí v Invii od srpna roku 2005. V minulosti působil na pozici ředitele cestovní agentury, nyní se však věnuje spolupráci s obchodními partnery společnosti Invia a to jak s cestovními kancelářemi tak frenčízovými partnery, má na starosti oddělení Data Entry a je také jednatelem maďarské a polské dcery společnosti Invia.cz, a.s. (Invia.hu Kft., Invia.pl Sp. Z.o.o.). Radek vystudoval obor cestovní ruch, není proto divu, že pracuje právě pro společnost Invia a že mezi jeho záliby patří zejména cestování a lyžování.

 

Aleš Kašparec, Sales Manager

Aleš Kašparec působí ve společnosti od samého začátku. Má za sebou práci na juniorských obchodních pozicích leasingové společnosti CAC leasing, a.s. V roce 2002 zamířil do oboru cestovního ruchu jako zástupce cestovní kanceláře v Chorvatsku. Tříletý pracovní pobyt se v roce 2004 proměnil ve spolupráci s CA Mojedovolena.cz (později Invia). V současnosti zastává pozici vedoucího prodeje, řídí brněnské callcentrum a dohlíží na české a zahraniční pobočky společnosti. Je zodpovědný za tvorbu, implementaci a kontrolu prodejních procesů, vedoucích k zefektivňování aktivit operátora. Cestování je Alešovým koníčkem a pokud ho nepotkáte s batohem na jiném kontinentu, rád se plaví na moři. Aleš je ženatý a svoje 2 děti chce naučit kurzu přežití.

 

Jiří Malina, HR Manager

Jirka přichází do Invia roku 2019 z firmy Pilulka.cz, kde vykonával také funkci HR ředitele. Ve společnosti bych rád uplatnil své letité zkušenosti z oblasti náborů, HR brandu a vzdělávání.

Věřím, že mám v Invia co ukázat,“ říká k nové pozici. Je mu 42 let, vystudoval andragogiku s magisterským titulem a původně pochází z Chrudimska. Ve volném čase rád sportuje a cestuje.Kateřina Macečková, Back Office Manager

Katka pracuje v Invii od roku 2005. Nejdříve se věnovala vedení rezervačního oddělení, postupně dostala na starost oddělení celé back office a úkoly spjaté s office problémy. Od dětství je Katčiným největším koníčkem studium cizích jazyků, poznávání cizích kultur, četba a cestování. Preferuje zdravý životní styl a pravidelné sportování. Můžete ji potkat například v posilovně nebo při jachtingu. S chutí se potýká s novými výzvami a office problémy. Každý den by pro ni měl být jedinečný.Jiří Šebela, Programmer Manager

Jiří Šebela nastoupil do Invie na podzim roku 2007. Má na starost vývoj a správnou funkci webu a prodejního systému. Po bohatých zkušenostech z automobilových, farmaceutických, bezpečnostních a sázkových společností se nyní pilně věnuje zájezdům. Jiří má rád dobré víno a je vlastníkem malého vinařství. Mezi jeho hobby patří také jachting.

 

 

Vilém Svoboda, IT Manager

Vilém Svoboda s Invií spolupracuje od roku 2004, tehdy ještě studoval ekonomii na VUT Brno. Rok pracoval externě a do pozice IT manager byl přijat ihned po složení státnic a dokončení školy v roce 2005. Před tím si příležitostně přivydělával prodejem a servisem počítačů a serverů a výstavbou počítačových sítí.

IT je nejen Vilémovým zaměstnáním, ale zároveň i jeho koníčkem a velmi rád se neustále učí nové věci v oboru. Také velmi rád cestuje a poznává cizí země a kultury. V neposlední řadě sleduje dění v automobilovém průmyslu.