Portfolio služeb Invia

Cestovní agentura Invia nabízí pestrou paletu služeb z oblasti cestovního ruchu. V naši nabídce si vyberou jak klienti - cestovatelé při plánování svých dovolených, tak třeba i majitelé webových stránek či cestovních agentur. Prohlédněte si portfolio našich služeb a vyberte si službu, která Vás zajímá.

Katalogové zájezdy

Vyberte si dovolenou do celého světa od více než 300 cestovních kanceláří. Rádi vám vyhotovíme nabídku přesně pro vás s vašimi požadavky a přáními.

Více informací

Last Minute zájezdy

Výprodej zájezdů na poslední chvíli. Stačí vám zájezd s odletem zítra nebo za pár dní? Tak právě vám je určená nabídka Last Minute zájezdů.

Více informací

First Minute zájezdy

First Minute zájezdy tzv. zájezdy na první moment, největší výběr dovolené s pestrou nabídkou termínů za speciální ceny.

Více informací

Recenze hotelů

Recenze od našich klietnů vám poskytnou ucelený přehled o nabízených hotelových nebo jiných ubytovacích zařízení. Nevíte zda-li vám bude daný hotel vyhovovat? Přečtěte si o něm komentář, který napsal klient, co už tu byl.

Více informací

Fotogalerie

Ve fotogalerii naleznete fotografie od našich klientů. Fotografie si můžete vyhledat pomocí země nebo hotelu a následně ji ohodnotit. Budeme se těšit i na vaše příspěvky.

Více informací

Atlas světa

Prozkoumejte podrobně neznámou zemi a zjistěte si o ní praktické informace. Dostanete tak i tipy co nevynechat a o co nepřijít. Nahlédnete tak třeba i do místní kuchyně nebo si zjistěte tabulku průměrných teplot vzduchu a moře.

Více informací

Dárkový certifikát

Darujte nejbližším dárkový certifikát na dovolenou nebo letenky nejméně za 500 Kč. A dárek máte vyřešený za pár minut ve vašem emailu.

Více informací

Letenky

Vybírejte letenky do celého světa. Spolupracujeme s desítkami leteckých společností.

Více informací

Affiliate program

Máte web o cestování, destinacích apod.? Nechte jej vydělávat v našem partnerském programu Invia.

Více informací

Invia franchising

Spojte se s námi a vydělávejte. Hledáme cestovní agentury ve všech městech s více než 8 tisíci obyvateli.

Více informací

Slevy na zájezdy

Nabízíme různé slevy nebo dárky k zájezdům jako sleva na dítě, seniorská sleva, dárek k nákupu, parkování zdarma, výlet zdarma, akce apod.

Více informací