Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Portfolio služeb Invia

Cestovní agentura Invia nabízí pestrou paletu služeb z oblasti cestovního ruchu. V naši nabídce si vyberou jak klienti - cestovatelé při plánování svých dovolených, tak třeba i majitelé webových stránek či cestovních agentur. Prohlédněte si portfolio našich služeb a vyberte si službu, která Vás zajímá.

Katalogové zájezdy

 

Vyberte si dovolenou do celého světa od více než 300 cestovních kanceláří. Rádi vám vyhotovíme nabídku přesně pro vás s vašimi požadavky a přáními.

Více informací

Last Minute zájezdy

 

Výprodej zájezdů na poslední chvíli. Stačí vám zájezd s odletem zítra nebo za pár dní? Tak právě vám je určená nabídka Last Minute zájezdů.

Více informací

First Minute zájezdy

 

First Minute zájezdy tzv. zájezdy na první moment, největší výběr dovolené s pestrou nabídkou termínů za speciální ceny.

Více informací

Recenze hotelů

 

Recenze od našich klietnů vám poskytnou ucelený přehled o nabízených hotelových nebo jiných ubytovacích zařízení. Nevíte zda-li vám bude daný hotel vyhovovat? Přečtěte si o něm komentář, který napsal klient, co už tu byl.

Více informací

Fotogalerie

 

Ve fotogalerii naleznete fotografie od našich klientů. Fotografie si můžete vyhledat pomocí země nebo hotelu a následně ji ohodnotit. Budeme se těšit i na vaše příspěvky.

Více informací

Atlas světa

 

Prozkoumejte podrobně neznámou zemi a zjistěte si o ní praktické informace. Dostanete tak i tipy co nevynechat a o co nepřijít. Nahlédnete tak třeba i do místní kuchyně nebo si zjistěte tabulku průměrných teplot vzduchu a moře.

Více informací

Dárkový certifikát

 

Darujte nejbližším dárkový certifikát na dovolenou nebo letenky nejméně za 500 Kč. A dárek máte vyřešený za pár minut ve vašem emailu.

Více informací

Letenky

 

Vybírejte letenky do celého světa. Spolupracujeme s desítkami leteckých společností.

Více informací

Affiliate program

 

Máte web o cestování, destinacích apod.? Nechte jej vydělávat v našem partnerském programu Invia.

Více informací

Invia franchising

 

Spojte se s námi a vydělávejte. Hledáme cestovní agentury ve všech městech s více než 8 tisíci obyvateli.

Více informací

Slevy na zájezdy

 

Nabízíme různé slevy nebo dárky k zájezdům jako sleva na dítě, seniorská sleva, dárek k nákupu, parkování zdarma, výlet zdarma, akce apod.

Více informací

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622