Vyfoťte "Jiný rozměr dovolené" a vyhrajte ceny v hodnotě 25 000 Kč

Ukažte nám, co pro vás znamená jiný rozměr dovolené. Vyfoťte, bez čeho si nedokážete představit vaši dovolenou nebo co dělá vaši dovolenou jedinečnou a přidává jí úplně jiný rozměr. Foto může být pořízené kdekoli, například na místě vám blízkém v ČR, Evropě či kdekoliv, kde si myslíte, že je to ono. Kreativitě se meze nekladou.

Výhry, o které si zasoutěžíte

3 denní pobyt v Rakouských Alpách pro 2 osoby v hodnotě 13 000 Kč

Pobyt ve wellness Resortu Svatá Kateřina pro 2 osoby v hodnotě 7 000 Kč

Poukaz na dovolenou od Invia v hodnotě 5 000 Kč

Jak se zúčastnit?

 • Fotograficky ztvárnit "Jiný rozměr dovolené"
 • Zaslat fotografii do půlnoci 31. 8. 2016 na soutez@invia.cz
 • Sledovat fotoalbum JINÝ ROZMĚR DOVOLENÉ na Facebook stránce Invia

Pár přátelských upozornění

 • Soutěž probíhá od 1. 7. 2016 do půlnoci 31. 8. 2016
 • Jeden účastník soutěže může poslat max. 1 fotografii.
 • Čím dříve se zúčastníte, tím zvyšujete svoji šanci posbírat dostatek "to se mi libí" od svých přátel a FB fanoušků Invia.
 • Účastník posílá fotografie na e-mail soutez@invia.cz
 • Soutěžní fotografie budou uveřejněny na Facebookovém profilu Invia.cz ve fotoalbu JINÝ ROZMĚR DOVOLENÉ.
 • Ve výše uvedeném fotoalbu budou zveřejněny fotky poslané do půlnoci 31. 8. 2016.
 • Fotografie zasílejte ideálně ve formátu .jpg a datové velikosti 10 MB. Více nám bohužel neprojde naši e-mailovou poštou.

Pravidla soutěže

 1. Organizátorem soutěže je společnost Invia.cz, a.s.
 2. První cenu vyhrává fotka, která bude mít 5. 9. 2016 ve 12:00 nejvíce označení “to se mi líbí.” V případě shodného počtu označení "to se mi líbí" rozhodne o vítězi zástupce společnosti Invia.
 3. 2. a 3. místo obsadí fotky, které budou mít 5. 9. 2016 ve 12:00 druhý a třetí nejvyšší počet označení “to se mi líbí.” V případě shodného počtu označení "to se mi líbí" rozhodne o vítězi zástupce společnosti Invia.
 4. Odesláním fotky do soutěže účastník potvrzuje, že se seznámil s pravidly soutěže, souhlasí s nimi a zavazuje se tato pravidla dodržovat. Organizátor si vyhrazuje právo vyřadit návrhy s neetickým či vulgárním obsahem.
 5. Výherci budou po skončení soutěže kontaktováni e-mailem. O své výhry se mohou přihlásit e-mailem nejpozději do 30. 9. 2016.
 6. Organizátor není zodpovědný za ztrátu nebo nedoručení zásilek výhercům. Za výhru není možné požadovat finanční náhradu.
 7. Vymáhání účasti v soutěži nebo výhry právní cestou je vyloučeno.
 8. Účastník uděluje zasláním fotografie do soutěže organizátorovi časově neomezenou bezúplatnou nevýhradní licenci k užití zaslaných fotografií bez územního omezení, a to všemi zákonem dovolenými způsoby užití díla, zejména formou uveřejnění na webu organizátora, sociálních sítích (například www.facebook.com), otištěním na tiskových a propagačních materiálech organizátora. Účastí v soutěži rovněž každý účastník souhlasí s tím, že organizátor soutěže je oprávněn užít jména výherců v materiálech zveřejněných na webu organizátora.
 9. Účastník soutěže odpovídá za to, že zasláním fotografie do soutěže a jejím zveřejněním nebudou porušena práva třetích osob, zejména že nebude zasaženo do práv autorských třetích osob.
 10. Tato soutěž není nijak sponzorována, podporována, řízena ani jinak spojena s Facebookem. Stránka Invia.cz https://www.facebook.com/Invia.cz/ slouží pouze k propagaci této soutěže.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622