Exotická dovolená přímým letem z Prahy, ale i z Brna a Ostravy

Už žádné tranzity, stres a čekání. Na exotické pláži v náruči palem můžete být už za 10 hodin. Vydejte se na dovolenou snů přímým letem z Prahy do Dominikánské republiky, na Zanzibar, Madagaskar, Thajska či do Keni nebo Ománu.

Do Thajska a na Mauricius můžete nově přímým letem z Brna a z Ostravy. Dálkové linky se létají moderním Boeingem Dreamliner.

Zobrazuje se filtrované hledání Zrušit filtr

Occidental Caribe (ex. Barceló Punta Cana)

Hodnocení: 4/5

Dominikánská republika - Punta Cana

Hodnocení 4,0 / 5

V blízkosti jedné z nejkrásnějších pláží Karibiku Tropická zahrada se dvěma bazény Park Manati a několik golfových hřišť nedaleko 8 barů Více o Occidental Caribe (ex. Barceló Punta Cana)

Promo akce: Přímý let

od 45 289 za os.

od 90 578 za všechny

Zobrazit detail zájezdu

Contact person

Jsem tu pro Vás! Naplánujte si cestu s pomocí odborníka

Ať už chcete prozkoumat pláže Středozemního moře, prožít nezapomenutelnou dovolenou s dětmi, nebo objevit fascinující exotické destinace, zodpovím vám všechny otázky týkající se destinace, ubytování a služeb na míru. Zavolejte mi, sdělte mi svá přání a sny a já vám pomohu naplánovat vaši dovolenou od začátku do konce.

+420 226 000 267 (Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00)

Nebo začněte chatovat s jedním z našich agentů.

Dovolená na třetinu

Kupte si zájezd online ihned a zaplaťte za něj pouze třetinu ceny! Zbylé dvě třetiny se vám automaticky strhnou z účtu po 30 a 60 dnech – bez navýšení a bez poplatků.
Klikněte pro více informací.

Riu Palace Zanzibar (ex. Hideaway of Nungwi Resort)

Hodnocení: 5/5

Zanzibar - Nungwi

Hodnocení 4,6 / 5

Přímo na bílé písečné pláži Nungwi Renovace na podzim 2019 Možnost vil se soukromým bazénem Více o Riu Palace Zanzibar (ex. Hideaway of Nungwi Resort)

od 52 969 za os.

od 105 938 za všechny

Zobrazit detail zájezdu