Přímý let z Prahy na Zanzibar
Dovolená na Zanzibaru, jakou si ani neumíte představit! Toužíte vydat se do míst, které nepatří mezi běžné turistické lokace? Chcete si užít maximálního luxusu? Máme pro vás báječný tip: Zanzibar přímým letem z Prahy, tedy bez přestupů a mezipřistání.
☀️
Zanzibar je zemí, kde se snoubí tradice i moderna. Navštivte tento exotický ráj a poznejte jeho krásy bez stresu z letu, mezipřistání a přestupů.
Luxusní nabídka, která nejde odmítnout! Boeingem 787 Dreamliner budete na letišti na Zanzibaru za přibližně 10 hodin (záleží na směru) a těch deset hodin letu můžete strávit v pohodlí širokotrupého letadla. V Business třídě můžete využít plně lůžkové sedačky (Fully-Flat Seats). Zapomeňte na nepohodlí při spaní během letu. Tyto sedačky lze plně sklopit do polohy lůžka, což znamená nerušený plnohodnotný spánek během dálkových letů.
Personál vám během letu dvakrát nabídne bezplatné občerstvení včetně teplého jídla o více chodech. K dispozici budete mít také širokou nabídku teplých a studených nápojů. Navíc je Boeing 787 Dreamliner šetrnější k životnímu prostředí. Díky své nižší hmotnosti má nižší spotřebu paliva, což se pozitivně odráží i na cenách zájezdů.
Vaše cesta na Zanzibar s námi bude klidná a komfortní, bez zbytečných průtahů a stresu z mezipřistání. Vaše vysněná exotická dovolená je na dosah ruky.
Potřebujete inspiraci nebo pomoc při rozhodování?
Letní dovolená na třetinu
Kupte si zájezd online ihned a zaplaťte za něj pouze třetinu ceny! Zbylé dvě třetiny se vám automaticky strhnou z účtu po 30 a 60 dnech – bez navýšení a bez poplatků.
Klikněte pro více informací.