S námi se v překladu neztratíte

V nabídce cestovní agentury Invia najdete kromě nabídky českých cestovních kanceláří také výhodné zájezdy zahraničních CK. Abyste se neztratili v překladu, je tu pro vás Invia Care.

Naše nová komplexní služba vám poskytne kompletní servis v češtině pro výběr zájezdů německých, rakouských a polských cestovních kanceláří s odletem z Prahy, nebo ze zahraničí. Pomůžeme vám vybrat vaši vysněnou dovolenou, včetně cestovního pojištění, zajistíme parkování i ubytování u letiště. A v případě nesnází na dovolené jsme tu pro vás prostřednictvím naší horké linky. Cestování se zahraniční CK nikdy nebylo snazší! S námi se nemusíte bát poznávat svět, Invia Care je nejlepší partner pro vaše cesty.

Co získáte s Invia Care

Komplexní zprostředkování zájezdu zahraničních CK

Kromě základního balíčku, tedy letenky a ubytování, vám rádi na vyžádání zařídíme i jakékoliv další služby, např. soukromý transfer, nadstandardní pokoj v hotelu, půjčení auta v destinaci, výlety apod.

Prodejní i následný servis kompletně v češtině

Po celou dobu objednávání zájezdu komunikujete s našimi prodejci na pobočce či v call centru v českém (případně slovenském) jazyce. Všechny informační materiály, smlouvy apod. dostanete v českém jazyce nebo vám budeme k dispozici, budete-li potřebovat jakékoliv pro vás důležité informace objasnit či vysvětlit.

Zajištění parkování i ubytování na zahraničním letišti před dovolenou i po ní

Nemusíte se trápit s tím, kde zaparkovat auto, na vyžádání vám za příznivé ceny zajistíme parking přímo na letišti - ať už v Praze, nebo za hranicemi. Chcete mít jistotu a na letiště přijet např. o den dříve? Rádi vám pomůžeme najít ubytování v blízkosti letiště před dovolenou i po ní.

SOS linka v češtině během vaší dovolené 24/7

Pro případy urgentních situací během Vaší dovolené, které nemůžete vyřídit na místě s delegátem, recepcí hotelu či zástupcem místní agentury, vám bude k dispozici SOS linka Invia, jejíž telefonní číslo obdržíte spolu s pokyny k odletu.

Komplexní cestovní pojištění

Naše cestovní pojištění od Axa Assistance, kryje např. storno zájezdu i nesnáze spojené s covid-19.

Velký výběr destinací a zájezdů

Flexibilní kombinace typu pokoje, délky pobytu a termínů

Nové hotelové řetězce

Výhodné ceny po celý rok

Silné mezinárodní značky

Komunikace v češtině

Často kladené otázky