Recenze od klientů Invia

3 000 000 klientů již využilo našich služeb. Stali jsme se tak největšimi prodejci zájezdů na českém internetu. Děkujeme vám.

Názory klientů na služby cestovní agentury Invia

Vzkazy našich klientů

André Arencibia Leden 2021

Dobrý den,

chtěl bych Vám mnohokrát poděkovat za Vaše služby a především služby pana Marka Chrastiny. Určitě se na Vás budeme s takovým personálem ještě mnohokrát obracet.

Libuše Kvapilová Leden 2021

Dobrý den,

ráda bych touto cestou chtěla velice poděkovat paní Lucii Rybákové za její obrovskou ochotu, vstřícnost a trpělivost při řešení mého problému (Sodexo).

Její přístup a ochota se mnou opakovaně komunikovat a hledat řešení byl opravdu úžasný. 

Ještě jednou děkuji. 

Přeji Vám všem lepší nový rok. 

Paní Karolina Rusňáková Srpen 2020

Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla poděkovat Kláře Brzákové, která se mnou řešila dovolenou. Byla nadstandartně ochotná, vše řešila rychle, se vším mi vyšla vstříc a všeobecně jsem byla s jejím jednáním nadmíru spokojená. Děkuji za příjemnou zkušenost a přeji vám co nejvíce tak skvělých zaměstanců. S přáním hezkého dne.

Paní Klepárníková Srpen 2020

Dobrý den, se službami jsem hodně spokojená, mluvila jsem s panem Pavlem Gregorem a ten byl velice příjemný a ochotný. Za mě velká pochvala.

Pan Šíbl Srpen 2020

Dobrý den, objednal jsem si u Vaší podřízení paní Holubákové zájezd do Bulharska. Musím říct, že jsem se ještě nesetkal s tak ochotnou cestovní agentkou. Velice mi pomáhá vzledem k mému špatnému zdravotnímu stavu. Kdykoliv jí mohu zavolat, vždy mě ráda odpoví. Naopak si na mě dělá čas. I kdyby se můj zájezd neuskutečnil vím, že proto udělal co mohla. Opravdu Velice Děkuji.

Paní Hájková Červenec 2020

Dobrý den, určitě ano. Jsem ráda, že se k vám má reakce dostala. Mějte se krásně a jen tak dál.

Nikolai a Hynek Červenec 2020

Dobrý den,

tímto mailem bych chtěl poděkovat vašemu zaměstnanci panu Danielovi Sobkovi za vysokou úroveň zodpovědnosti, profesionální chování a pomoc při organizaci naší dovolené. Měli jsme rezervovaný pobyt ve Slovinsku v termínu 3.7.2020-8.7.2020. Bohužel jsme se několik dnů před odjezdem dozvěděli, že kvůli koronavirové situaci došlo k uzavření našeho hotelu na dobu neurčitou. Pan Sobek dokázal sehnat alternativní náhradu, i když to na poslední chvíli nebylo jednoduché, komunikace s Vaším zaměstnancem byla klidná a jasná. Dovolenou jsme si užili, a proto chci ještě jednou zdůraznit, že jsme vděční Danielovi za jeho profesionalismus. Byl to jeden z nejlepších servisů, co jsme kdy v živote zažili. Mělo by se tak jednat na každém úřadě. Společnost Invia a konkrétně pana Sobka budeme doporučovat svým kamarádům. Maximální spokojenost!

Pan Matěj Vrbický Červenec 2020

Dobrý den,

chtěl bych podat naprosto skvělé hodnocení na slečnu Alenu Novákovou s níž jsem řešil svůj zájezd do Francie a to nejen z důvodu například starostlivosti, úžasné komunikaci, ochotě, skvělé komunikaci a její podpoře, ale obecně z důvodu jejího pracovního nasazení!! Děkuji vám za její senzační proškoleni.

Paní Monika Švancarová Červenec 2020

Dobrý den, ráda bych poděkovala Invii za zprostředkování bezproblémové dovolené, zejména pak Pavlu Gregorovi za perfektní a rychlou reakci na každý náš dotaz.

M. V. Červenec 2020

Dobrý den,

chtěla bych Vám sdělit, že jsem velice spokojena s vyřízením smlouvy naší dovolené, kterou nám zajišťoval pan Daniel Sobek. Potřebovali jsme před podpisem smlouvy 2x změny a nebyl problém. Byl velice vstřícný, ochotný a hlavně příjemný. Všechno nám bez ptaní vysvětlil atd. Byla radost s ním jednat. Děkujeme

Paní Trnovcová Červen 2020

Dobrý den, paní Nováková,

chtěla bych Vám moc poděkovat za vše, co jste pro nás udělala. V létě cestujeme už řadu let do různých destinací a máme zkušenosti s více CK. Ještě nikdy jsem nepoznala tak ochotného schopného vstřícného a přitom za každých okolností milého člověka. Nikdo mi nepomohl s výběrem zájezdu a nyní i s vyřešením jeho zrušení tak jako vy. Moc si Vás vážím a příští rok se těším, že opět budu moci využít Vašich služeb a doufám, že to do toho Řecka vyjde a žádná vyšší moc už to nezhatí. Mějte se moc hezky a přeji Vám pevné zdraví a občas i nervy se zákazníky.

Pavlína Crhonková Červen 2020

Dobrý den, paní Nováková,

po debatě s manželem jsme se nakonec rozhodli vydat se letos do Chorvatska po vlastní ose. Každopádně Vám velmi děkuji za vstřícný a profesionální přístup s výběrem naši dovolené. Mám dlouhodobé zkušenosti s vedením lidí v prodeji a musím říct, že Váš přistup byl opravdu velmi milý a profesionální. Prosím, jestli můžete předejte tuto pochvalu svému nadřízenému. Rádi se na Vás v budoucnu zase obrátíme.

Paní Zrubecká Červen 2020

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poslat velikou pochvalu na Vaši zaměstnankyni, paní či slečnu Johanu Sladkou. Řešila s námi již loni zájezd do Keni a letos do Chorvatska. Paní je velice ochotná, se vším ráda poradí, poptá. Je radost s někým takovým komunikovat.

Pan Michal Šubrt Červen 2020

Dobrý den. Chtěl bych moc poděkovat za vzorné vystupování, ochotu a vstřícnost při zajištování mé dovolené v Madarsku. Poděkování patří hlavně panu Ottu Jurečkovi choval se ke mne velmi dobře vstřícně, ale také vám všem. Poptával jsem dovolenou u jiných CK, ale s takovou ochotou jsem se nesetkal. Některé cestovky mi dali cenu lepší, ale neposkytli mi takové informace jako pan Jurečka. Děkuji moc a přeji Vám více takových zaměstnanců.

Paní Hronová Červen 2020

Dobrý den,

je mi jasné, že v současné situaci, která je složitá pro nás všechny, je děkovných mailů málo, tak jsem se rozhodla jeden odeslat :) Jelikož má syn potíže s dýcháním, moře mu velmi pomáhá. Promýšlela jsem to ze všech stran, zda to "risknout". Vybrala jsem Chorvatsko, kde mi situace přijde nejklidnější a doufám, že tak vydrží. Kontaktovala jsem několik cestovních kanceláří a vaši agenturu. Nejenže se mi většina vůbec neozvala, ale nechyběly zprávy typu ať si zavolám apod. Z vaší agentury se mi ozvala Kateřina Peštuková hned v brzkých ranních hodinách. Jelikož pracuji ve školství neměla jsem čas zvednout hovor a ona mi v zápětí poslala zprávu, kdy je pro mě nejvhodnější doba, aby mě kontaktovala. Když jsme se spojily, byla neskutečně milá, ochotná a opravdu do pár minut poslala skvělé nabídky dovolené podle mých představ. Trpělivě snášela moje změny, kdy z krátkého pobytu pro mě a syna, vybrala super nabídky týdenních dovolených pro celou mou rodinu.

Opravdu jsem takové vstřícné jednání ze strany cestovních kanceláří a agentur nezažila, tak bych vám ráda řekla, že máte skvělé zaměstnance- pro mě Kateřinu Peštukovou. Omlouvám se za delší mail :) Přeji vám hodně spokojených zákazníků a hlavně klid

Pan Rousek Duben 2020

Nadřízeným pana Krejčího mate ve svém týmu člověka který skutečně děla svoji práci důsledně a profesionálně za celou dobu co komunikuji z vaši agenturou je jediný kdo se skutečně ozval a podal mi informace. Ještě jednou děkuji a přeji vám v týmu více takových zamnestnancu jako je pan Krejčí.

Paní Haasová Únor 2020

Dobrý den, ráda bych poděkovala a vyjádřila spokojenost Vaší prodejkyni paní Žitníkové za její pomoc a vstřícnost při objednání dovolené. Jsem spokojena s Vaší nabídkou i přístupem.

Paní Marcela J. Únor 2020

Dobrý den, chtěli jsme dnes pochválit skvělou spolupráci s: Lukáš Mikulenka. Vybrali jsme si zájezdy na červen a červenec rovnou dva a v září pojedeme ještě jednou. Díky za skvělou spolupráci.

Paní Jaržabková Leden 2020

Dobrý den paní Pichlerová,

jsem obyčejná starší ženská (63), která již něco v životě prožila a zařizovala, ale takto vstřícný a příjemný postoj člověka k zákazníkovi jsem opravdu ještě nezažila. Vaše pracovnice Lucie Sýkorová se mi věnuje opravdu na 120%, což v dnešní době je zcela výjimečné. Ve svém produktivním věku jsem zastávala i dost vedoucích funkcí a takové lidi bych rozhodně ve svém týmu měla velmi ráda, ale těch je velmi málo. Jsem docela problematický zákazník, protože mám hodně větví, které musím skloubit na termín dovolené, finanční podmínky, místo dovolené atd. atd., proto je velmi těžké si vše domluvit se slečnou Sýkorovou. Ale ona s neutuchající trpělivostí a příjemně se mnou tyto překážky řeší. Moc Vás chci poprosit při nejmenším alespoň o veřejnou pochvalu, ať už naše domluva dovolené dopadne jakkoliv, vždycky se už budu obracet k Vašim nabídkám a budu opravdu doufat, že takových Lucinek tam máte více

Paní Vyskotová Leden 2020

Dobrý den,

nevím, jestli píšu na správné místo. Kupovala jsem zájezdy a musím moc pochválit pana Davida Jeníka. Byl velmi vstřícný, nápomocný. Mluvili jsme spolu mockrát a vždy byl velice příjemný a i vtipný. Snažil se najít alternativu, abych byla co nejvíce spokojená. Nemůžu ho vynachválit. Děkuji a pěkný den.