Naši klienti o nás napsali

3 500 000 klientů již využilo našich služeb. Stali jsme se tak největšimi prodejci zájezdů na českém internetu. Děkujeme vám.

Názory klientů na služby cestovní agentury Invia

Vzkazy našich klientů

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Skopalová Iveta

Ověřená recenze (Invia.cz) Hodnoceno: Duben 2024

Ráda bych se Vám svěřila s mojí absolutní spokojenosti a s přístupem a ochotou Michaely Bartejsové, která zajistila naší rodině dovolenou. Reagovala téměř okamžitě na všechny emaily a operativně řešila naše požadavky, a to i během svátků, víkendu i ve
večerních hodinách. Příští rok ji určitě oslavíme ohledně výběru dovolené. 

A všude budeme INVIU doporučovat. 

 

Krčma Karel

Ověřená recenze (Invia.cz) Hodnoceno: Duben 2024

Dobrý den,

poněkud s odstupem od bezprostředního dojmu z dovolené bychom společně s manželkou rádi  ještě jednou poděkovali za vynikající zorganizování zájezdu paní Kateřinou Bajkalov. Byli jsme v lednu a únoru  ve Francouzské Polynésii a na zpáteční cestě v Kalifornii. Ubytování, které nám doporučila v Polynésii bylo velmi pěkné a vše fungovalo tak, jak má. Velmi  spokojení jsme byli s jejím vstřícným přístupem k vyřizování dotazů a vyladění zájezdu k optimální podobě.

Rádi se na  vás zase obrátíme, plánujeme opět cestu v r. 2025 na FIJI, Rarotongu , Bora Bora a Tahiti.

 

Horváth Jiří

Ověřená recenze (Invia.cz) Hodnoceno: Únor 2024

Pane Mahovský, děkuji Vám za bleskurychlé vyřešení mého požadavku a vstřícnost. V čase Vašeho pracovního volna. Velice si toho vážím a omlouvám se, že jsem rušil. Ale výsledek je prvotřídní.

 Paní Srncová, máte skvělé lidi v týmu! Zažil a procestoval jsem opravdu hodně, jak služebně tak soukromě. Servis Invia je prvotřídní,  a  věřím zejména díky prvotřídním zaměstnancům. Gratuluji.

 I příště nebudu váhat se na vás obrátit.

Roman Hegenbart

Ověřená recenze (Invia.cz) Hodnoceno: Září 2023

Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval slečně Janě Reindlové za její profesionální přístup, vstřícnost a trpělivost při řešení a výběru zájezdu. 

Výběr dovolené byl poměrně a překvapivě komplikovaný proces, avšak vše bylo dotaženo do zdárného konce. 

Gabriela Pustková

Ověřená recenze (Invia.cz) Hodnoceno: Srpen 2023

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat za práci paní Lucie Strišové. 
Paní Strišová již několik let řeší se mnou mé požadavky na dovolené, eurovíkendy....
Vždy dovede se vším poradit, pomoci, najít případné alternativy.
I díky paní Strišové se obracím na zájezdy pouze na společnost Invia.
Vyřiďte jí prosím mé poděkování.

Antonín Brůna

Ověřená recenze (Invia.cz) Hodnoceno: Srpen 2023

Chci poděkovat vaši kolegyni za velikou trpělivost a ochotu slečně Kristynce Sobolové. Je to velmi trpělivá a vstřícná slečna která nám pomohla vybrat dolenou.

Marie Karla Brixí

Ověřená recenze (Invia.cz) Hodnoceno: Červenec 2023

Dobrý den,

ve dnech 20.6.-24.6.2023 jsem prožila kouzelnou dovolenou na ostrově Korfu. Byl to krátký pobyt, ale přesně podle mého přání, malý hotel u moře, klid, pohoda, ale na druhou stranu kousek od uliček, které žily obchůdky a dobrou náladou.
Severní část ostrova je nádherná, Kanál lásky a skály, kde se ukrývá, to je balzám na duši. To všechno jsem velice potřebovala. Svoje požadavky jsem zdělila slečně u telefonu a měla jsem štěstí, dovolenou mi našla Kristýna Sobolová. Jsem jí nesmírně vděčná, že se jí podařilo pro mne najít to, co jsem si přála.
Určitě se na Invii obrátím opět, sice nyní cestuji velice málo, ale o to víc si vážím toho, když se vše vydaří.

Gabriela Maršounová

Ověřená recenze (Invia.cz) Hodnoceno: Červen 2023

Dobrý den,

chtěla jsem velmi pochválit Vaši operátorku Kristýnu Sobolovou, která byla velmi příjemná v našich hovorech. Snažila se nám najít to nejlepší dle našich náročnějších požadavků a zkrátka bych nemohla odlétet na dovolenou, aniž bych neposlala alespoň tento email, kde vyjádřim svou velkou spokojenost s Vaší zaměstnankyní.

( ... )

Mějte se krásně a přeji mnoho takových lidí ve Vaší kanceláři.

Petr Bartoš

Ověřená recenze (Invia.cz) Hodnoceno: Duben 2023

Dobrý den,

chtěl jsem velmi poděkovat vaší zaměstnankyni Kateřině Němcové, za stoprocentní nasazení, co se týče obsluhy zákazníka přes vaše webové stranky a po telefonu. Jsem nadmíru spokojen, jak s její prací, co se týče zařízení zájezdu, tak s profesionalitou, informovaností o celém zájezdu a s její vytrvalostí, pro tak náročného klienta jako jsem já. Přeji vám, aby jste takových zaměstnanců měli co nejvíce, protože v takové případě budete absolutní špička v prodeji zájezdů.

Ještě jednou děkuji a zase za rok a nebo dříve. Byla pro mě radost u vás nakupovat.

S přáním pěkného dne

Velmi spokojený klient

Petr Beneš

Michaela Bartony

Ověřená recenze (Invia.cz) Hodnoceno: Duben 2023

Krásný den, pane Nováku,


ráda bych vám osobně přiblížila zkušenost s vaším zaměstnancem, se kterým jsem byla nadmíru spokojená. Přístup slečny Sobolové byl excelentní, její chování proaktivní ne vlezlé. Na naše dotazy reagovala velmi profesionálně. Jelikož sama pracuji jako manažer care centra, vím, jak je třeba mít takto profesionální lidi v týmu. Přístup paní Sobolové považuji za nadstandartní a budu ráda, pokud byste to zodhlednil např.při bonusech pro váš tým. Kontakt na paní Sobolovou si ponechám a ráda ji budu kontaktovat ohledně naší další dovolené.

S pozdravem

Michaela Bartony

Míša Kozinová

Ověřená recenze (Invia.cz) Hodnoceno: Březen 2023

Michal Mahovský mi našel dovolenou už podruhé. Bez něj bych přes Invia.cz neletěla, obvykle cestujeme po vlastní ose.

Neuvěřitelně mu to pálí, co nabídne, dává smysl. Hlídá časy odletu i vzdálenost od letiště na straně cílové destinace.

Při druhé dovolené jsem ani nevyplňovala žádné údaje do smlouvy, všechno zadal za mě, jak už to měl v systému.

Jedním slovem profík.

Hana Lioliasová

Ověřená recenze (Invia.cz) Hodnoceno: Únor 2023

Dobrý den,
koupila jsem si u Vaší CK zájezd do Řecka. Prodejce byl pan Adam Čapka. Musím říct, že s takovou ochotou a vstřícností jsem se ještě nesetkala. Pan Čapka mi vždy nabídl zájezdy dle mého přání, na e-maily reagoval velmi pohotově, ve kteroukoliv denní dobu, ať to byl pátek, či svátek. Patří mu můj veliký dík i obdiv za trpělivost, ochotu, slušnost.
Krásný zbytek dne přeji.
Hana Lioliasová, Vaše klientka

Josef, Plzeň

Ověřená recenze (Invia.cz) Hodnoceno: Únor 2023

Dobrý den,

chtěl bych tímto vyjádřit poděkování slečně Kristýně Sobolové za nadstandardní péči o naši objednávku na pobytový zájezd do Egypta. Moc nám pomohla. Ještě jednou děkujeme.

Josef, Plzeň. 

Irma Haková

Ověřená recenze (Invia.cz) Hodnoceno: Únor 2023

Ráda bych se s Vámi podělila o svoji skvělou zkušenost s vaším pracovníkem Michalem Mahovským. Je vstřícný, dokáže odborně pomoci a má výborný klientský přístup. 

Tomáš Kubín

Ověřená recenze (Invia.cz) Hodnoceno: Únor 2023

Velmi příjemný a aktivní přístup.  Pan Caha se mnou i přes mé nekonečné dotazy, odkládání a dlouhé rozmýšlení ochotně řešil objednávku, aktivně se zajímal a kontaktoval mě vždy v domluvený čas. Vřele doporučuji všem. Maximální spokojenost při řešení pobytu! 

Adam Kurucz

Ověřená recenze (Invia.cz) Hodnoceno: Leden 2023

Dobrý den,

rád bych tímto e-mailem pochválil Vaši zaměstnankyni Kateřinu Němcovou, která nám velmi pomohla při výběru našeho zájezdu na Kapverdy.

Po celou dobu procesu vystupovala velmi profesionálně, vstřícně a hlavně mile. Na veškeré dotazy odpověděla s lehkostí a dané informace dávali smysl. Rozhodně se nebojím říct, že byla s jedním z důvodů, proč jsme vybrali zájezd právě přes Vás oproti nabídce, co jsme měli od Fischeru napřímo.

Přeji více takových zaměstnanců a spoustu spokojených klientů.

Hezký den, Adam Kurucz

Marie Karasová

Ověřená recenze (Invia.cz) Hodnoceno: Leden 2023

Dobrý večer,

chtěla bych ohodnotit úžasný přístup slečny Michaely Bartejsové při zajištění v dovolené v Maďarsku. Milá, příjemná, chápavá, ochotná. Taková pracovnice je pro klienta krásným bonusem. 

Má moji velkou jedničku s hvězdičkou.

Dr. Marie Karasová

Míša Kozinová

Ověřená recenze (Invia.cz) Hodnoceno: Leden 2023

Chtěla jsem Vám napsat o své naprosto fantastické zkušenosti s panem Mahovským. Je to človek na správném místě, naprostý profesionál. Na rozdíl od jiných lidí nám dokázal vymyslet nabídku podle našich kritérií. U toho přemýšlel, vymyslel, jak nejlépe cestovat s dětmi (odkud, v kolik hodin, kam), aby to splňovalo naše představy. Skvělá komunikace. Celé to klaplo právě a jedině díky němu. Nebýt pana Mahovského, do Egypta bychom na podzim neletěli. A nebýt pana Mahovského, nezvažovali bychom další výlety přes invia, ale díky skvělé zkušenosti se na něj znovu obrátím ohledně další dovolené v příštích měsících.

Děkuji, M. Kozinova

David Matas a Veronika Mihucová

Ověřená recenze (Invia.cz) Hodnoceno: Říjen 2022

Vážená paní Skwarczková,

ve dnech 5-12.9.2022 jsme přes společnost Invia podnikli zájezd s jehož zajištěním nám pomáhal pan Daniel Sobek. Touto cestou bychom chtěli vyjádřit velkou spokojenost s kvalitou a úrovní poskytovaných služeb. Velmi oceňujeme vstřícný přístup, rychlost a kvalitu informací které nám pan Sobek o cestě a hotelu samotném poskytl. Dále pak pomoc s vybavením pojištění a s vysvětlím veškerých našich dotazů (kterých nebylo málo =) ). Jelikož víme, že v dnešní době není tak běžné střetnout s tak pro klientským a kvalitním přístupem jsme velmi rádi za tuto zkušenost a díky tomu v budoucnost rádi opět využijeme vašich služeb.

Simona Michálková

Ověřená recenze (Invia.cz) Hodnoceno: Říjen 2022

Dobrý den,

chtěla bych velmi pochválit a poděkovat za pomoc při výběru a organizaci zájezdu oběma děvčatům sl.Michalčíkové a nevím jesl. sl. nebo paní Němcové.Jsou  profesionální, milé a ochotné.