Recenze od klientů Invia

3 000 000 klientů již využilo našich služeb. Stali jsme se tak největšimi prodejci zájezdů na českém internetu. Děkujeme vám.

Názory klientů na služby cestovní agentury Invia

Vzkazy našich klientů

Tomáš M. Listopad 2021

Dobrý den , 

chtěl bych poděkovat vaší oparátorce,  paní Kateřině Bajkalov - za vstřícný a ochotný přístup k řešení naší dovolené. Vzhledem k opatřením ohledně covid se naše dovolená mnohokrát přesouvala a měnila. Paní Bajkalov nás vždy informovala a vše s námi řešila k naší spokojenosti, přestože to nebylo vždy lehké.

Ještě jednou díky

V. Jedlička Říjen 2021

Dobrý den, nic se nemá nechat jen tak, a proto mi dovolte pár vět... Kladných vět :)

Chtěl bych se zmínit a pochválit tak Vaši zaměstnankyni Lucii Rybákovou a především její ochotu... Není to poprvé, co se mi při mých dotazech a přání věnovala na maximum. Jednala se mnou i mimo pracovní dobu, a to i v pozdních hodinách. Vše jasně vysvětlila a pomohla mi tak na plné čáře.
Ano, náplní práce Vašich zaměstnanců je bez pochyb ochota, vstřícnost aj., ale slečna Rybáková má mé uznání. A myslím, že je fajn, mít v týmu právě takového zaměstnance, jako slečna Rybáková je.

Jana M. Září 2021

Dobrý den,

chtěla bych tímto poděkovat vašemu zaměstnanci  panu Jakubovi Kadlecovi za jeho vždy vstřícný a ochotný přístup, s pomocí a řešením mé nenadálé situace. Je člověkem na svém místě-vyposlechne,vysvětlí a snaží se zákazníkovi najít vhodné řešení.Rozumí své práci.

Roman Hruška Září 2021

Dobrý den,

Rád bych podal pochvalu za příkladnou práci Vašeho pracovníka.

Pan Tomáš Řezníček se mi věnoval při rezervace dovolené, po tom, co nám byl zrušen původní termín. Doslova nás zachránil týden před odjezdem.

Za jeho skvělou práci bych ho chtěl tímto pochválit a poděkovat mu za skvěle odvedenou práci a záchranu dovolené.

Zdeněk S. Srpen 2021

Dobrý den,
Chtěl bych touto cestou poděkovat a ocenit chování, profesionalitu i snahu najít pro klienta nejvhodnější variantu, kterou jsem shledal u slečny či paní Sabiny Poláčkové. Jednání s ní bylo korektní a příjemné a její snaha o splnění požadavků klienta obdivuhodná. S takovým personálem je potěšení spolupracovat.

Mikulková Miroslava Srpen 2021

Dobrý den,

rádi bychom touto cestou poděkovali vašemu prodejci panu Sobkovi za jeho vyjímečný přístup ke klientovi. Pan Sobek byl velice milý a trpělivě vyslechl a zakomponoval naše požadavky, které jsme měli k plánovanému zájezdu u vaši společnosti.

Ještě jednou mu moc děkujeme :)

Moc za vše děkujeme a přejeme Vám hodně spokojených klientů.

Irena Slezarová Červenec 2021

Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat a vyjádřit velké díky za skvělou pomoc při výběru a dokončení platby naši dovolené. Vaše zaměstnankyně Jana Kopecka je velmi příjemná, šikovna a hlavně má přehled. Moc dekuji za úžasnou spolupráci. Velmi spokojena zákaznice.

Marie Leiblová Červenec 2021

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za celkový přístup cestovní agentury Invia k zajištění  mé dovolené a to včetně náhrady ve formě voucherů.Byly jsme s kamarádkami v Chorvatsku v Podgoře hotel Medora Auri  který nám byl poskytnut jako náhrada za námi vybraný a to bez úhrady za vyšší komfort. Přístup všech poradců, se kterými jsem jednala byl bezchybný a zcela profesionální.Jěště jednou děkuji a těším se na další dovolenou s CK Invia.

Mgr. Hanka Horáková Červen 2021

Dobrý den,
ráda bych ocenila Vaši zaměstnankyni Lubomíru Chovancovou, která mne kontaktovala po mé poptávce zájezdu. Byla velmi milá, profesionální, s perfektním jednáním, skvěle reagovala a průběžně mne informovala, již máme zakoupený zájezd a těšíme se na dovolenou.

K.H. Květen 2021

Dobry den,
chtela bych timto velice podekovat pani Pestukove za uzasnou komunikaci, ochotu a trpelivost pri pomoci s vyberem me dovolene!!!
Byla jsem v kontaktu s vice CK, ale jejich laxnost me pri koupi odrazovala.
Pani Pestukova je akcni, mila, vyborny obchodni, ktery neobtezuje, ale zaroven je z ni citit zajem o obchod.
Opravdu velka pochvala a diky!!!

Pavlína N. Duben 2021

Dobrý den!

Málokdy se vrhám na vyplňování dotazníků. Tentokrát jsem však chtěla pochválit nejen Vás za příjemný a profesionální přístup, ale i služby (Čedoku) na místě.

Bohužel dotazník „zamrznul“ a pak byl najednou zodpovězen.

 

Nemyslím, že naše kladné dojmy byly ovlivněny jen tím, že jsme díky koronavirovým opatřením nebyli dlouho na dovolené…

Zkrátka skvělý odpočinek, skvělé počasí, velmi málo lidí v celém rezortu i u moře (na což mají ta opatření vliv????), dobré jídlo, adekvátní služby, příjemný personál, skvělé výlety.

 

Samozřejmě vždy je co vylepšovat.

Tak snad po naší ukázce, jak napojit odpad u umyvadla, respektive z husího krku udělat U místo sifonu, už to aplikují i v ostatních pokojích.

 

DĚKUJEME!

Jiří Tauš Leden 2021

Dobrý den,

Na vlastní žádost jsem si vyžádal e mail na Vás, jakož to nadřízeného pana Marka Chrastiny. Chtěl bych poděkovat a zároveň pochválit jeho přístup a úspěšnou snahu vše vyřešit dle mích požadavků,i když to bylo vše velice komplikované, z důvodu úhrady dovolené z fondu FKSP  a různých covid nařízeních. Dovolená se nakonec neuskutečnila, ale vše dopadlo dobře a já se 100% obrátím na vaší společnost znovu.

André Arencibia Leden 2021

Dobrý den,

chtěl bych Vám mnohokrát poděkovat za Vaše služby a především služby pana Marka Chrastiny. Určitě se na Vás budeme s takovým personálem ještě mnohokrát obracet.

Libuše Kvapilová Leden 2021

Dobrý den,

ráda bych touto cestou chtěla velice poděkovat paní Lucii Rybákové za její obrovskou ochotu, vstřícnost a trpělivost při řešení mého problému (Sodexo).

Její přístup a ochota se mnou opakovaně komunikovat a hledat řešení byl opravdu úžasný. 

Ještě jednou děkuji. 

Přeji Vám všem lepší nový rok. 

Paní Karolina Rusňáková Srpen 2020

Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla poděkovat Kláře Brzákové, která se mnou řešila dovolenou. Byla nadstandartně ochotná, vše řešila rychle, se vším mi vyšla vstříc a všeobecně jsem byla s jejím jednáním nadmíru spokojená. Děkuji za příjemnou zkušenost a přeji vám co nejvíce tak skvělých zaměstanců. S přáním hezkého dne.

Paní Klepárníková Srpen 2020

Dobrý den, se službami jsem hodně spokojená, mluvila jsem s panem Pavlem Gregorem a ten byl velice příjemný a ochotný. Za mě velká pochvala.

Pan Šíbl Srpen 2020

Dobrý den, objednal jsem si u Vaší podřízení paní Holubákové zájezd do Bulharska. Musím říct, že jsem se ještě nesetkal s tak ochotnou cestovní agentkou. Velice mi pomáhá vzledem k mému špatnému zdravotnímu stavu. Kdykoliv jí mohu zavolat, vždy mě ráda odpoví. Naopak si na mě dělá čas. I kdyby se můj zájezd neuskutečnil vím, že proto udělal co mohla. Opravdu Velice Děkuji.

Paní Hájková Červenec 2020

Dobrý den, určitě ano. Jsem ráda, že se k vám má reakce dostala. Mějte se krásně a jen tak dál.

Nikolai a Hynek Červenec 2020

Dobrý den,

tímto mailem bych chtěl poděkovat vašemu zaměstnanci panu Danielovi Sobkovi za vysokou úroveň zodpovědnosti, profesionální chování a pomoc při organizaci naší dovolené. Měli jsme rezervovaný pobyt ve Slovinsku v termínu 3.7.2020-8.7.2020. Bohužel jsme se několik dnů před odjezdem dozvěděli, že kvůli koronavirové situaci došlo k uzavření našeho hotelu na dobu neurčitou. Pan Sobek dokázal sehnat alternativní náhradu, i když to na poslední chvíli nebylo jednoduché, komunikace s Vaším zaměstnancem byla klidná a jasná. Dovolenou jsme si užili, a proto chci ještě jednou zdůraznit, že jsme vděční Danielovi za jeho profesionalismus. Byl to jeden z nejlepších servisů, co jsme kdy v živote zažili. Mělo by se tak jednat na každém úřadě. Společnost Invia a konkrétně pana Sobka budeme doporučovat svým kamarádům. Maximální spokojenost!

Pan Matěj Vrbický Červenec 2020

Dobrý den,

chtěl bych podat naprosto skvělé hodnocení na slečnu Alenu Novákovou s níž jsem řešil svůj zájezd do Francie a to nejen z důvodu například starostlivosti, úžasné komunikaci, ochotě, skvělé komunikaci a její podpoře, ale obecně z důvodu jejího pracovního nasazení!! Děkuji vám za její senzační proškoleni.