Recenze od klientů Invia

1 800 000 klientů již využilo našich služeb. Stali jsme se tak největšimi prodejci zájezdů na českém internetu. Děkujeme vám.

Názory klientů na služby cestovní agentury Invia

Paní Markéta Švaříčková 20.09.2017

Hezký den,

ráda bych ještě jednou poděkovala Vašim zaměstnancům panu Horstovi Lassakovi a paní Anně Strakové, které se mnou vyřešili veškeré komplikace, které byly spojené s úpadkem CK a násedně s výběrem nové dovolené dosova na poslední chvíli.

Paní Monika Gürthová 20.09.2017

Dobrý den, pane Pavela,

dotazník jsem vyplnila. Přesto Vám musím ještě zvlášť poděkovat za Vaši pomoc při hledání zájezdu poté, co nám byl jinou cestovní kanceláří zrušen. Moc oceňuji Vaši rychlost, ochotu a čas, který jste mi věnoval. Dovolená byla překrásná, hotel naprosto bez chyby, ještě jednou veliké díky. Přeji krásný den

Manželé Ramíkovi 19.09.2017

Dobrý den,

letos jsme s manželkou jeli prostřednictvím vaši agentury na dovolenou do Bulharska. Byli jsme velmi spokojeni/ na 1000% a chtěli bychom poděkovat všem těm , kteří na tom mají podíl. Především panu Vojtěchovi Petruňovi za profesionální přístup a velmi příjemné vystupování a ochotu.Dále pak i všem ostatním v CK, včetně Bulharské delegátky Katji SABEVY, která se o nás starala jako o vlastní. Také šefce hotelu Tokaliev v Pomorie včetně celého kolektivu hotelu. Vše proběhlo velmi dobře - organizace klapala na výtečnou a za pozornost stojí uvést i to ,že nás Bulhaři na letiště v Burgasu dopravili nejnovějším Mercedesem /limuzínou/. Pro ještě jednou děkujeme a doufáme, že se pochvala dostane vaším prostřednictvím i k bulharské delegátce Katije Sabové zaslouží si to. Samosebou vaši agenturu doporučime všem známým i neznámým. Pokud dožijeme a budeme zdravi - pak příští rok 2018 pojedeme opět jen s vaší agenturou.

Kateřina a Jan 18.09.2017

Vážený pane Pavelo,

v prvé řadě se Vám omlouvám, že píši až nyní, ale téměř celé prázdniny jsme cestovali, i díky Vám. Zajišťoval jste pro nás dovolenou v apartmánu Ratko (ostrov Ugljan) a Romana (ostrov Pag). Velice bychom Vám chtěli poděkovat, protože to byla dovolená, která neměla chybu a byla díky Vám zcela bez starostí. Ve velmi rychlém čase, a z naší strany šibeničním termínem odjezdu, jste nám vyhotovil několik nabídek. Rychlé zpracování objednávky. Skvěle připravené papíry k odjezdu s popisem cesty, pojištěním. Při příjezdu do apartmánu na nás nečekalo žádné překvapení.

Vše přesně odpovídalo Vaší nabídce. Příjemné byly i obě majitelky. Váš přístup byl více než profesionální. Díky Vaší ochotě a přístupu jsme prožili krásnou část léta. Děti byly velmi nadšené a my spokojení. Měli jsme jen drobný problém s tiskem, ale s tím nám pomohla Vaše kolegyně na pobočce v Říčanech. Ještě jednou Vám i kolegům za vše děkujeme. Díky Vám jsme se báječně odreagovali na krásných místech. Bohužel vše hezké jednou končí a my se tak můžeme už nyní těšit na to jaké bude léto 2018.

Přejeme Vám hodně úspěchů nejen v pracovním životě a ještě jednou velké díky! Kateřina a Jan V.

Paní Marcela 14.09.2017

Dobrý den,

má práce také zahrnuje komunikaci s klienty a vím, jak v některých případech může být složitá. A většinou se pak ozývají jen ti, kteří nejsou spokojeni. Takže přesně naopak bych chtěla pochválit za vynikající přístup a ochotu pana Jurečka. Dovolenou jsem sháněla z osobních důvodů na poslední chvíli a vše jsme spolu vyřešili k mé naprosté spokojenosti za jedno odpoledne, i když jsem mu to nechtíc krapet komplikovala. Trefil se do mých požadavků a dovolená byla skvělá, naprosto splnila má očekávání. Takže ještě jednou děkuji a přeji spoustu stejně spokojených zákazníků.

S přáním pěkného dne Ing. Marcela Vyskočilová

Pan David 12.09.2017

Dobrý den pane Svitáku,

rád bych vyzdvihl práci paní Andlové, na pobočce v Ostravě, při výběru naší dovolené. Na pobočku jsem přišel s řadou otázek (a že jich nebylo úplně málo), a i když věděla, že daný den neuzavřeme žádný obchod, tak mi na všechny podrobně odpověděla a prokonzultovala všechny možnosti. S radostí jsem se tam tedy další týden vrátil a společně jsme vybrali ideální možnost. Po celou dobu byla paní Andlová velmi příjemná a vstřícná k řešení všech problémů, i s pořadající cestovní kanceláří. Dnes už se tak profesionální jednání příliš nevidí, proto jsem rád, že jsem měl tu čest řešit naši dovolenou právě s paní Andlovou.

Přeji pěkný den Skulina David

Paní Jarmila 08.09.2017

Děkuji za báječný přístup,

dovolenou jsem vybírala asi u 4 agentur, ale s žádnou nebylo tak dobré pořízení, jako s Vámi. Ještě jednou děkuji!

Jarmila Greplová

Paní Petra 07.09.2017

Dobrý den,

dovolenou na Makarské jsem si s rodinou užila luxusně. Děkuji vám pane Boda za váš kladný a operativní přístup k zákazníkum. Jak jsem řekla, JSTE ZLATEJ.

Děkuji Krausová Petra

Paní Aneta 07.09.2017

Dobrý den,

moc děkuji za úžasnou spolupráci a pomoc při zajišťování dovolené a parkovného, jste úžasný :-D

Přeji Vám krásný den a ať se Vám daří s pozdravem Aneta Pokorná

Paní Anna 06.09.2017

Dobrý den,

chtěla bych pochválit zástupce internetového prodejního oddělení pana Radima Hanáčka u vedení společnosti Invia. Jeho osobní přístup a zájem o klienta byl pro mě až neuvěřitelný, když ještě navíc jsem měla porovnání v jednání se zástupkyní jiné obdobné společnosti, kde jsme měli nejdříve větší zájem uzavřít smlouvu. Celá záležitost se velmi komplikovala, ale pan Hanáček se vždy o problémy zajímal a byl velmi ochoten poradit a pomoci, a to i v době, kdy už věděl, že smlouvu s vaší společností nechceme uzavřít. Neznám pana Hanáčka osobně, ale v přístupu k zákazníkům může být určitě pro ostatní příkladem.

Mikošková

Paní Andrea 06.09.2017

Dobrý den,

tímto bych chtěla poděkovat všem vašim kolegům za výbornou spolupráci, rychlost a profesionalitu - zejména Matyáši Kahlemu. Jezdíme často, ale vašich služeb jsme využili poprvé a již nyní jsme naprosto spokojeni a to i s CK - a to odlétáme až ve středu.

Děkuji a hezký den Doležalová

Paní Soňa 06.09.2017

Slečno Sabino, ještě jednou mockrát děkuji za Váš proklientský přístup!!!!!!! Budu Vás všude chválit a doporučovat. 

S pozdravem a přáním pěkného dne Soňa Vocetková

Paní Jana 05.09.2017

Dobrý den slečno Paverová,

jen Vám chci poděkovat za fajn dovolenou, která byla především díky Vaší milé pomoci. Moc děkuji za pomoc a laskavost, přesně jste pochopila naše požadavky a našla hotel, který nám naprosto vyhovoval. Mějte se krásně a třeba za rok nashledanou.

Jana Dolanská

Manželé Grundovi 05.09.2017

Dobrý den,

chceme Vám velice poděkovat za pomoc s výběrem dovolené. Byli jsme velice spokojeni a užili jsme si opravdu úžasnou dovolenou. Chci přes Vás ještě moc poděkovat slečně Michale, která o nás celou dobu dovolené pečovala a kdykoli byla k dispozici....

S pozdravem Grundovi

Paní Renata 04.09.2017

Dobrý den,

ráda bych touto cestou vyjádřila velké poděkování paní Tereze Kardošové, specialistovi prodeje zájezdů.

Z rodinných důvodů jsme museli měnit termín odletu do destinace na Severním Kypru, resort LA HOTEL. U paní Kardošové jsem se setkala s profesionalitou a snahou pomoci. Její snaha pomoci byla očividná a s tím v ruku v ruce souviselo i milé vystupování při našich telefonních hovorech. Neslyšela jsem žádné „To nejde, já nevím“, což mi přišlo v dnešní době jako rajská hudba.

S pozdravem a přáním Vaší společnosti jen houf takto profesionálních zaměstnanců, kteří klientům pomohou řešit vzniklou situaci.
Dvořáková Renata

Paní Jitka 01.09.2017

Dobrý den,

ráda bych poděkovala a vyzdvihla slečnu/paní Veroniku Uhmannovou, za její neskutečně vřelou a ochotnou péči a především spolupráci ve výběru dovolených a zájezdů týče.

Děkuji. Hezký den. S pozdravem Jitka Mezerová

Manželé Šťastní 31.08.2017

Dobrý den,

rádi bych poděkovali a pochválili bezvadnou práci Vaší pracovnice p. A. Šenarové. Velice si ceníme její ochoty, vstřícnosti, trpělivosti a precizně odvedené práce. Lidí, jako je paní Šenarová, bychom Vaší firmě přáli co nejvíce.

S pozdravem manželé Šťastných

Pan Tomáš 30.08.2017

Dobrý den, moc děkuji Terezce Andrášové za její vstřícný přístup k zákazníkům, za její profesionalitu a za její ochotu. Zaslouží si 1 s *.

Děkuji Zeman

Paní Lenka 29.08.2017

Vážená paní Andreo,

tímto bych velmi ráda řekla- děkuji Vaší kolegyni p.Strakové, která projevila neuvěřitelnou trpělivost a profesionalitu-když mi pomohla s vyplnovanim zajezdu a vším co s tím souvisí.

Byl to zajezd na posl.chvíli a já se úplně ztratila v "chytrém" telefonu.Díky klidu,profesionalitě v tom nejlepším slova smyslu si dnes užívám Pomorie a necitim se jako bych měla nemoc z povolání-roky již sloužím u mentálně postižených.

Tímto stale ještě děkuji a užívám Bulharsko všemi doušky -mořské vody i úžasných vín,ochutnala jsem zatím 2 druhy/taky jídlo!/. No jo,stále jsem v šoku,že jsme to zvládly a já tu opravdu jsem.

Díky a klidný zbytek prázdninových dní přeje Lenka Fiegerová

Moravcovi 28.08.2017

Dobrý den,

moc moc vám za všechno děkuji. Pokyny přišly e-mailem.

Nemůžete mi třeba se svého soukromého e-mailu poslat adresu vašeho šéfa? Já bych opravdu ráda někomu napsala jak jste šikovná a ochotná. S tím se člověk málo potkává. Dnes se říká, že když se nepochválím sama, tak mne nepochválí nikdo. Ráda bych dokázala, že tomu tak není! Většinou jsou všude úseční a zamračení lidé. Nikdy jsme se neviděli, ale jste moc sympatická.

Přejeme krásný víkend! Děkujeme Moravcovi

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622