Recenze od klientů Invia

1 800 000 klientů již využilo našich služeb. Stali jsme se tak největšimi prodejci zájezdů na českém internetu. Děkujeme vám.

Názory klientů na služby cestovní agentury Invia

Velké poděkování a pochvalu vaší zaměstnankyni H. Kornasove při sjednávání me letní dovolené. Takove vystupování a přístup - s tím se člověk jen tak nesetká. Moc ji děkuji a vám gratuluji k takové pracovnici.

Paní J. Dvorská, 31.10.2018

Vážený pane Nováku,

musím Vám napsat velkou pochvalu na slečnu Michaelu Perutkovou. Jsem velmi náročná na výběr dovolená a Michaela se o mě postarala více než výborně. Poslala mi 11 nabídek, které všechny vyhovovaly mým požadavkům a následně se mnou strávila mnoho času na telefonu, byla velmi trpělivá a empatická. A mám rezervováno.  Obeslala jsem více cestovních kanceláří a agentur, ale nikdo nebyl takto profesionální. Mockrát děkuji a více takových zaměstnankyň.

Paní Mikešová, 31.10.2018

Dobrý den, při naší dovolené na MSC Orchestra (výletní loď) jsme museli se synem (2 roky) do nemocnice a tak jsme uvízli na ostrově Tenerife, kde jsme měli být původně pouze jeden den (začátek i konec plavby byl v Marseille). Potřebovali jsme tedy zajistit co nejpohodlnější cestu domů, protože 10 až 12 hodin, co trvají běžné lety i s přestupem a čekáním na druhé letadlo, nejsou s dvouletým klukem snadné. Vaše kolegyně Michaela nám velmi rychle našla letenky na brzké datum a navíc za skvělé peníze. Musím ji tedy pochválit za skvělou asistenci a dá se říct, že nám "vytrhla trn z paty" s cestou domů. Moc děkuji za skvělou práci!

Pan Zdeněk Lom Zaňka, 23.10.2018

Dobrý den.

Dovolte mi prosím, abych touto cestou poděkoval nejen za precizně vybranou dovolenou z nabídky Vaší společnosti, ale zejména abych vyzdvihl přístup paní Andreji Šenarové- Hýlové, která mne od prvního kontaktu informovala o všech možnostech, dále naznačila kroky, které budou následovat a dále mne celou dobu sjednávání dovolené provázela, až k její samotné finalizaci. Oceňuji tímto její profesionalitu, její přístup ke klientovi a její přehled v celém spektru Vašeho oboru. Musím tímto vyjádřit obrovské poděkování a spokojenost s její službou, korunovanou příjemným hlasem a vystupováním. Pokora ke klientovi a její formou nabízená služba je tím nejlepším, co můžete ve Vaší společnosti nabídnout klientům. Více takových lidí a ještě jednou moc děkuji za přístup paní Andreji Šenarové- Hýlové a mooooc chválím.

Pan Dušan Pecha, 16.10.2018

Zdravím Vás, Jakube,

už jsem dva dny hledala přístup k recenzím a sami jste mi byli nápomocni, nebo jste na mě nezapomněl. Určitě bych Vás byla kontaktovala. Moc se mi tam líbilo a nejraději bych tam zůstala déle. Personál se podivoval, že už odjíždím. Jsou tak zaměstnaní, že jim čas neskutečně utíká tak rychle, že si to ani sami neuvědomují. Přátelská rodinná atmosféra až brala dech, nedělají se tam žádné kastovní rozdíly, nikdo se nepovyšuje, nikdo nikoho neponižuje a vše je pro spokojenost hostí. Občas bylo třeba i zakročit ze strany vedení, aby někteří hosté jejich dobrotu a ochotu nezneužívali a mohli si jako normální lidé také v klidu odpočinout a načerpat nových sil, aby s e zase m oh li kvali tně postarat o pohodlí těch, kteří si přijeli odpočinout. Ale vše je o lidech, jak jsem napsala do recenze a vše má zpětnou vazbu. Já sama jsem se vracela domů s tím, že tam se zase ráda vrátím a budu se tam cítit jako mezi přáteli , což asi vypovídá o všem. Přeji pěkný den a zastavím se za Vámi, jen co půjdu kolem. Děkuji za kvalitní servis a pohotové řešení všeho k mojí spokojenosti z Vaší strany.

Paní Daniela Radosa, 12.10.2018

Dobrý den, před třemi týdny jsem měla perfektní zkušenost s jednou vaši podřízenou (Tereza Fojtíkova )s kterou jsem řešila svou dovolenou a opravdu jsem byla velmi mile překvapena! Slečna /Pani byla velmi ochotna a vstřícná a měla trpělivost s tím ze jsem ne v každé chvíli měla čas tak i prez to mi vyšla vstříc a byla velmi milá.

Paní Zámostná, 11.10.2018

:-)Dobry den...... měla jsem tu čest vybírat dovolenou s Vaší pracovnicí Veronikou Ježkovou:-)která mě velmi mile překvapila svým lidskym přístupem...ochotou....dobrosrdečností...... vlídnym slovem...radou...profesionalitou atd. Jedním slovem úžasna... dobře naladěná... pracovitá žena, která dělá práci odpovědně a s láskou.....:-) Díky jí se na dovolenou těším a ještě jednou Invii a Veronice Ježkové mooooooc děkuji....:-)

Paní Staníkova Ludmila, 05.10.2018

Dobrý den,

velmi děkuji za pomoc při výběru dovolené. Doporučení bylo skvělé a mohli jsme si užít skvělou dovolenou bez problémů! Hotel blízko letiště, v nádherné zahradě a hlavně blízko hlavního města Rhodos, kam se dalo dojet autobusem. Historické centrum Rhodosu opravdu nádherné.

Paní Jitka, 01.10.2018

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala paní Simoně Kordulové, na kterou se obracím vždy, když vybírám dovolenou pro mou skupinu lidí, toužící po odpočinku u moře. Paní Kordulová je člověk na svém místě. Stará se, telefonuje, zařizuje, a to nad rámec svých povinností. Nejsem klasický zákazník, už jen proto, že zařizovat zájezd pro 11 osob není jednoduchého, každý chce něco jiného 11 osob 11 představ o dovolené. Nakonec jsme vše zvládly ke spokojenosti všech. Máme po dovolené, která byla úžasná. Díky za takové lidi ve vašem týmu. Ráda bych, kdyby jste poděkování předali paní Kordulové.

Paní Daniela Hannah, 01.10.2018

Vážená paní Pichlerová,

dovolte mi, abych touto cestou poděkovala Vaší zaměstnankyni slečně Michaele Szegényové. V loňském roce jsem ji poznala přes telefon, když jsem si přes Vaší společnost objednávala dovolenou na poslední chvíli do Itálie. V letošním roce jsem ji moc neplánovala, jelikož jsem měla zdravotní problémy, přesto ale touha po klidné dovolené byl silnější než já. Využila jsem milého a přívětivého jednání z loňského roku slečny Szegényové a dovolila jsem si ji kontaktovat opravdu na poslední chvíli přes email... s pomocí o zprostředkování dovolené. Slečna Szegényová byla velice milá, přívětivá, vstřícná a její profesionalita je opravdu na vysoké úrovni. Zkontaktovaly jsme se telefonicky a vše vyřešily během chvilky včetně rezervace,zaplacení zájezdu a veškerých informací. Dovolená byla úžasná, plná sluníčka, relaxace a krásných zážitků. Pokud to půjde i v příštím roce budu Vaši společnost a slečnu Szegényovou kontaktovat a Vaši společnost doporučovat. Proto mi dovolte Vaším prostřednictvím slečně Szegényové poděkovat.

Paní Kateřina Kofránková, 25.09.2018

Hezký den,

paní Abassi, dovolená proběhla v pořádku a jsme nadšeni z celého fungování od domluvy s Vámi přes veškerý bezproblémový transfer na Krétu až po služby, které nám byly nabídnuty. Byla to úžasná dovolená s fajn lidmi a profesionálním přístupem sl. delegátky Janky. Měli jsme nakonec pokoj s manželskou postelí a balkónem s výhledem na moře. Ještě jednou moc děkujeme a budeme se s manželkou těšit příště. Přeji Vám ať se máte moc pěkně a spoustu spokojených klientů.

Pan Tomáš Bernatský, 24.09.2018

Dobrý den,

právě jsem vyplnila dotazník k naší dovolené na Krétě, který nám zprostředkovala vaše společnost. S dovolenou jsme byli velmi spokojeni. Chtěla by jsem pochválit práci paní Michaely Szegényové, která mi s výběrem dovolené pomohla, během jednoho dne jsem měla dovolenou vybranou, objednanou a také i zaplacenou. Její přístup byl velmi profesionální a chování velmi příjemné. S výběrem další dovolené se na vaši společnost a konkrétně na paní Szegényovou velice ráda zase obrátím.

Paní Kateřina Blahová, 24.09.2018

Dobrý den,

byli jsme prostřednictvím Vaší společnosti na Severním Kypru. Původně jsem volal na objednávku Bulharska, ale pan Jakub Kadlec je člověk na svém místě. Mohl jen přijmout mou objednávku, ale po několika hovorech nám zařídil lepší dovolenou a my jsme si ji s rodinou skvěle užili. Díky němu si příští dovolenou, nebo i nějaký víkend během roku, objednáme přes Invii. A nejen my, už jsme se o Vašich službách zmínili i dalším lidem.

Pan Tomáš Vyhlas, 21.09.2018

Vážený pane řediteli,

dovolte mi vyjádřit maximální spokojenost a velikou pochvalu Vaší zaměstnankyni, slečně Jitce Fürstové, která se mi v letošním roce věnovala v rámci výběru dovolené pro naši rodinu. Slečna Fürstová byla velmi snaživá, hledala všechny cesty, jak by nám mohla vyjít vstříc, komunikovala se mnou mnohdy ve večerních nebo i v brzkých ranních hodinách, tudíž opakovaně nad rámec své pracovní doby, za což jsem jí byla nesmírně vděčná. Upřímně Vám přeji, aby všichni zaměstnanci cestovní kanceláře Invia, a.s. dosahovali tak vysoké míry loajálnosti, laskavého, obětavého a vstřícného přístupu ke klientům, tak jako to činí slečna Jitka Fürstová.

Pan E. S., 21.09.2018

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou pochválit Vaše zaměstnankyně Janu Blažkovou a Evu Daňkovou. Při vyřizování naší dovolené byly velmi ochotné, milé a trpělivé. Také chválím Jana Kavalíra, který mi trpělivě vysvětlil podmínky cestovního pojištění, které jsem chtěla zrušit. Prostě a jednoduše - jsem už starší trochu zbrklá dáma a dělám rychlá rozhodnutí a mohou z toho plynout nepříjemnosti. Jestli jsem nějaké způsobila, omlouvám se za ně. Děkuji všem za ochotu a trpělivost.

Paní Marta Musilová, 17.09.2018

Dobrý den,

dostala jsem na vás mail od jednoho z vašich kolegů. S tím, že se na vás mám obrátit, když chci smeknout obrouvskou poklanu za vstřícnost, lidskost a ochotu, při vyřizování se zájezdem od vás, pí. Janě Blažkové. Opravdu jsem se nikdy ještě nesetkala s tak milým a ochotným člověkem, který by mohl udělat jen svou povinnost, nabídnout a prodat zájezd a o víc se nestarat, což se v jejím případě nestalo. Opravdu jsem byla nadmíru spokojená s jejími službami a ochotou s kterou zodpověděla každou mou otázku, a že jich nebylo vůbec málo. Opravdu smekám před takovýmito zaměstnanci, sama jsem vedoucí a brala bych jako veliké plus, kdybych někoho jako je ona mohla mít v našem týmu. Tímto následně i celé vaši společnosti děkuji za krásnou dovolenou.

Paní Jana Kašpárková, 16.09.2018

Dobrý den,

velice ráda bych prostřednictvím Vás ,chtěla pochválit Vaší zaměstnankyni Lucii Vaškovou. Slečna Lucie mi se vším ochotně pomohla,byla naprosto skvělá,velice rychle řešila aktuální situaci,byla milá a hrozně ochotná,sehnala mi dokonce celý pobyt o něco levněji přes německou ck. Sama pracuji v HR a takových zaměstnanců kteří pracují na 150 % je velice málo.. :) Ještě jednou tedy děkuji za její pomoc a vychvaluji jí až do nebe ..

Paní Mráziková Dagmar, 14.09.2018

Dobrý den, paní Braunspergerová,

ráda bych Vám tímto poděkovala za skutečně luxusní a krásnou dovolenou. Jsem ráda, že jsem dala na Vaše rady a vybrala si právě hotel Reef Oasis Blu Bay v Egyptě. Moc se nám tam líbilo. Hotel krásný a cesta bez problémů. Samozřejmě dám výborné hodnocení na webu, když mi poradíte, jak to provedu. Mějte se moc krásně a přeji příjemný víkend.

Paní Daniela Přibíková, 14.09.2018

Dobry den,

Před par dny jsme se vratili z uzasne dovolene v resortu Creta Maris, kterou jsme zakoupili přes Invia.

Rada bych Vam a zejména Vasi kolegyni Katerine Pestukove podekovala za uzasne služby, které jste nam poskytovali v době rozhodovani, kam na dovolenou vyrazit. Jela jsem s 2 malymi dětmi, a proto jsem mela opravdu hodne dotazu ohledne ubytovani a pojisteni. S pani Katerinou jsem komunikovala téměř mesic. Jeji práce byla naprosto profesionalni a vycerpavajici. V prubehu cele komunikace byla nesmirne mila a vstricna. Jeji chovani hodnotim velice profesionalne a jednoznacne mohu rici, ze takovy zamestatnanec dela Vasi firme skvele jmeno. Svoje dojmy jsem také vlozila do hodnoceni zajezdu, protože v prubehu hledani svoji dovolene jsem samozrejme narazila na radu kritických komentaru, také proto si myslim, ze je nutne dat zpětnou vazbou i naprosto pozitivni reakce na Vase služby.

Ještě jednou bych Vam i pani Pestukove rada podekovala, za veškerou peci o naší rodinu a trpelivost a poprala ji hodne zdaru v další praci, která prinasi radost Vasim klientum.

Paní Jitka Palich Fučíková, 11.09.2018

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat za skvělou spolupráci s paní Ivou Prokešovou, velice mi pomohla při objednání dovolené. Jsem velice spokojena, vše proběhlo hladce, rychle a bez problému. Ve čtvrtek odlétáme na Sardinii a pevně věřím, že dovolená proběhne také bez problému. Minulý rok jsme s vaší společností byli na Sicílii a protože jsme byli velice spokojeni, i letos jsme hledali zájezd na vašich stránkách.

Paní Barbora Míková, 07.09.2018