Recenze od klientů Invia

1 800 000 klientů již využilo našich služeb. Stali jsme se tak největšimi prodejci zájezdů na českém internetu. Děkujeme vám.

Názory klientů na služby cestovní agentury Invia

Vážená paní, při zajišťování své letošní dovolené se mi po žádosti o nabídku dovolené ozvala paní Andrea Šenarová Hýlová. Byla jsem velmi mile překvapena její vstřícností a bleskovým zajištěním dovolené dle mých požadavků. Paní Andrea je správný člověk na svém místě , poradí , doporučí přesně to , co má člověk na mysli.

Paní Marie Karasová, 23.05.2019

Chtěla bych velmi pochválit paní Karolina Lauschovou. Velmi ochotná,příjemná,pohotová a vstřícná. Velmi milé jednání. Okamžitá reakce a vyřešení problému s příjemným vystupováním. Prosím o vyřízení pochvaly nadřízeným.

Paní Nováková, 20.05.2019

Dobry den,

chtěla bych poděkovat paní Ručkove za vstřícnost při vyhledání dovolené podle mých představ a požadavků její přístup byl naprosto profesionální a vstřícný.Tímto jí chci pochválit,že měla se mnou trpělivost a vše vyřídila. Přeji hezký den a hodně tak profesionálních pracovníků jako je paní Ručková.

Paní Ivana Výborná, 15.04.2019

Dobrý den, Markéto,

jmenuji se František Havlík a minulý týden ve čtvrtek jsme se rozhodli s rodinou, že vyrazíme na dovolenou za teplem na konci dubna. Vzhledem k tomu, že jsem na Vaši společnost slyšel velmi pozitivní reference od známých, tak jsem k Vám zavolal a ujala se mne Nikol Dobiášová. I přesto, že vím, neb také pracuji ve službách, že to je podstatou té práce, tedy klientský servis, tak ochota, rychlá reakce, pozitivní přístup k našim dotazům i proaktivita ze strany Nikol byla opravdu skvělá a mohu říci, že dělá Vaší společnosti velmi dobré jméno. Zájezd jsme po dlouhém vybírání vybrali a před chvílí uzavřeli. Tak moc díky a věříme, že si naši dovolenou užijeme a naší příští volbou na cestách, bude opět Invia.cz.

Pan Havlík, 02.04.2019

Dobrý deň,

chcela by som takouto formou poďakovať za profesionálny a nesmierne ľudský prístup Vášho zamestnanca - Zuzany Vajbarovej, ktorá poskytla v prípade vyžiadania dodatočných dokladov pre potreby zamestnávateľa v prípade príspevku zamestnancovi neskutočnú ochotu a profesionalitu. Mali sme zakúpený zájazd na Štrbské pleso, hotel Trigan Sorea v termíne od 4.3.2019-7.3.2019. Vysoko oceňujem jej prístup k vyriešeniu všetkých požiadaviek.

Paní Koleštíkova, 26.03.2019

Dobrý den,

moc bych chtěla pochválit zaměstnankyni Veroniku Tomasovou za její akční a pohotový servis. S mou váhavou povahou "kam na dovolenou" nám její přístup usnadnil rozhodování a teď se hrozně těšíme. A ještě na poslední chvíli jsme měnili názor a to pro paní Tomasovou nebyl problém, absolutně perfektní jednání.

Paní Kamila Watters, 22.03.2019

Dobrý den,

jmenuji se Jan Slívka a bydlím v Novém Boru. Poslední dva dny jsem si od Vás zařizoval zájezd do Itálie. Rád bych projevil spokojenost s přístupem vaší pracovnice. Bc. Aneta Schwabová Byla velmi vstřícná, ochotná a měla se mnou mnoho trpělivosti. Na osobní přístup si velmi potrpím a díky dojmu který na mě slečna udělala, vím že i příště využiji služeb Vaší, cestovní agentury.

Pan Jan Slívka, 19.03.2019

Dobrý den,

moc bych chtěla pochválit paní na telefonu. Paní Zuzana Vajbarová je opravdu obětavá moc příjemná. Velmi rychle řeší potřebu zákazníka už dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a opravdu mohu říci tak příjemným člověkem po tele i když jsem jí volal už po sté a ona pořád mi odpovídala s ochotou v hlase moc děkuji a moc bych si přála aby tato paní byla ohodnocena finančně a by jste mě informovali jak byla paní odměněna protože tohle už není povinnost zaměstnance tohle staví firmu na vysokou úroveň a já budu vždy u vaší firmy a objednávat dovolenou a pokud to půjde tak vždy u paní Vajbarové moc děkuji za váš čas.

Paní Martínková , 13.03.2019

Vážená paní Matis,

posílám skrz e-mail velkou pochvalu Vaší kolegyni, paní Strišové, která vydržela a ustála naše prosby a podmínky. Dovolenou jsme vybírali několik dní a paní Strišové jsme několikrát během jednotlivých dní volaly, hovor vždy zvedla s úsměvem a energií v hlase - což se obvykle nevidí. Přeji Vám, aby zaměstnanci, jako je paní Strišová, pracovali ve Vaší společnosti ještě dlouhá léta, protože přesně tento lidský faktor dělá Invii takovou, jaká je. Pokud je zde jakákoliv možnost, přimlouvám se za únorové bonusy pro p. Strišovou! :) Mějte se krásně, my už balíme a nemůžeme se dočkat! :)

Holky Lukáčovy, 13.03.2019

Dobrý den, paní Straková,

chtěla jsem Vám osobně poděkovat za dovolenou, kterou jsem díky Vám pro sebe a mé blízké zařídila. Velmi si cením osobního přístupu už během zajištění dovolené, všechny služby poskytnuté vaší cestovní agenturou byly vynikající. Lety společností Air Arabia byly na čas, trasport z letiště a na letiště byl výborně zabezpečen a služby hotelu byly výborné. Navíc jsme byli ubytováni hned v neděli ráno, což bylo po nočním letu velmi příjemné a všechny hotely to neumožňují. Ubytovací a ostatní služby hotelu Atana jsou na vysoké úrovni. Ráda s Vámi poletím na další podobnou dovolenou...asi znovu do Dubaje. :-) Děkuji za spolupráci a přeji hezký den.

Paní Ivana Stará, 12.03.2019

Rád bych tímto e-mailem, pochválil oddělení Václavské náměstí 58 Praha 1. Líbilo se mi že, paní Klára Daňová vedouci, nám vyšla vstříc a zařídila další pokyny pro vyřešení záležitosti. Samozřejmě rád bych také pochválil další pracovníky: Paní Jana Vlasáková, spracování první poptávky, následně přeposlání informací kolegyni, pro výběr dynamické dovolené. Paní Lucia Margová, která vyřízovala kompletní podrobnosti výběru poptávaných hotelů, především děkuji za trpělivý čas a spracování všech podkladů až do úplného konce. Děkuji Vám všem za profesionálni přístup.

Pan Miloš Kačica, 11.03.2019

Dobry den pani Krecmerova,

timto bych se chtela vyjadrit k me zkusenosti s objednanim zajezdu na Maledivy a spolupraci s pani Lucii Vaskovou.

Zajezd jsme objednavali v obdobi Velikonoc, a bylo vse totalne vyprodane, navic jsme to zacali resit ve ctvrtek, takze v patek odpoledne se jiz tezko dalo sehnat potvrzeni mist v hotelech. pak jsme si porad hodne vseho menili, upresnovali, pak zrusili objednavani zajezdu, a rozhodli si jenom koupit ubytovani, pak jsme i zmenili terminy prijezdu a odjezdu... takze bylo to s nami opravdu narocne, a toho jsem si vedoma.

V teto situaci ze strany pani Vaskove jsem nepotkala ani naznak netrpelivosti nebo rozcileni. Pani Vaskova vzdy odpovidala okamzite, byla ochotna se pripojit do systemu z domova v sobotu po pracovni dobe (diky bohu to nebylo nutne), navigovala me v placeni a u podpisu smlouvy pres sms, vzdy byla na prijmu a hodne s nami zazila.

Musim rict, ze v CR jsem takove jednani jeste nezazila, proto jsem se chtela s vami touto moji zkusenosti podelit. A take konstatuji, ze priste se nejdrive obratim do CK Invia a to pouze diky prvotridnemu pristupu pani Vaskove.

Paní AH, 08.03.2019

Dobrý den,

chtěla bych moc pochválit přístup vaší prodejkyně paní Miturové z pobočky Invia v Ostavě, je milá a vždy nám najde krásnou dovolenou,vybírám s ní zájezdy již řadu let a vždy je vše bez problémů.

Paní Prošková Veronika, 05.03.2019

Dobrý den,

ráda bych moc poděkovala za maximálně příjemné, vstřícné a rychlé jednání při sjednávání zájezdu od vaší agentury. Sama pracuji v obchodním sektoru a je velmi pozitivní vnímat tak profesionální a zároveň lidské a příjemné chování ke svým klientům. Byla jsem opravdu moc spokojená a rozhodně budu vaši agenturu s milými pracovníky doporučovat všem známým a přátelům. Ještě jednou děkuji a přeji hezký den a mnoho pracovních úspěchů.

Paní Gabriela Molová, 28.02.2019

Vážený pane Kašparec,

rozhodla jsem se Vám napsat pár řádek o mé zkušennosti při nákupu dovolené přes Invii. Jsme dvě ženy, které rády jezdí spolu na dovolené. Většinou si vybíráme právě přes Invii, kde už jsme několikrát zakoupily zájezd. I letos jsme se rozhodly, že na jaře poletíme někam za sluníčkem, ale vzhledem k tomu, že obě pracujeme ve škole měly jsme jasně daný a bohužel jediný možný termín. O to to bylo pro nás složitější. A právě v tuto chvíli se nás ujal váš prodejce zájezdů paní Sylva Nejezchlebová. Musím říct, že takovou ochotu a trpělivost, s jakou se nám věnovala, jsem už dlouho nikde nazažila. Maximálně se nám snažila pomoct, ale přitom nijak nenaléhala. Trpělivě nám pomáhla hledat celý týden vhodnou dovolenou, posílala e- maily, telefonovala a vždy velmi ochotně s náma jednala.Nakonec se vše podařilo a zájezd jsme si zakoupily. Vím, mohl by jste namítnout,že je to její práce, ale věřte mi, že toto už bylo asi nad rámec jejích povinností. Chtěla jsem jí i touto cestou poděkovat a Vám napsat, jak skvělu máte zaměstnankyni.

Paní Máchová Věra, 26.02.2019

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší podřízené paní Aleně Novákové. Moc mi pomohla se změnou termínu mojí dovolené, kromě toho je vždy moc milá a ochotná. Dělá dobré jméno Vaší firmě.

Paní Dana Bajerová, 22.02.2019

Dobrý den,

ráda bych chtěla tímto e-mailem, upozornit a hlavně především pochválit Vaší podřízenou ,,kolegyni´´Bc. Lucii Nádeníčkovou. Již jsem měla tu čest s ní komunikovat v září loňského roku, byla velice ochotná, s velkou trpělivostí a shovívavostí. Vybírala jsem dovolenou na poslední chvíli měla jsem problém s platbou, jejím odesláním. Ochotně počkala i když již měla po pracovní době. Jelikož jsem byla spokojená a tak jsme se opět v letošním roce obrátila s výběrem dovolené na vaší cestovní kancelář. Nevím jestli to byla náhoda, štěstí a nebo již podle nějakého klíče jsem byla přidělena k Bc. Lucii Nádeníčkové a opět byla vstřícná, milá atd... Myslím si, že by si zasloužila velkou pochvalu, či odměnu, jelikož bychom si měli vážit takových zaměstnanců. Není jednoduché komunikovat, pracovat s lidmi a to pouze verbální komunikací.

Paní Semerádová, 19.02.2019

Dobrý den, paní Kornasová,

člověk se často nesetkává s profesionalitou a ochotou... Proto bych ráda opravdu upřímně pochválila vaši zaměstnankyni Simonu Kordulovou, u které jsem již poněkolikáté objednávala zájezdy. Je naprosto perfektní, spolehlivá a milá. Vždy vychází vstříc, vše vysvětlí, nic nevnucuje - zkrátka je s ní opravdu dobrá komunikace. Takového zaměstnance je třeba si vážit.

Paní Jitka Pokorná, 15.02.2019

Dobrý den,

posledních 14 dnů jsem si vybírala dovolenou v Chorvatsku pro mě, přítele a naši malou holčičku. Měla jsem dost požadavků na dovolenou hlavně kvůli malé a stále jsem něco měnila a potřebovala zjišťovat ohledně hotelu. Chtěla bych touto cestou moc pochválit Vaši zaměstnankyni Martinu Ivančovou za profesionální přístup, perfektní spolupráci, laskavost a ochotu. Cestuji velmi často a vždy objednávám zájezd přes invia a ještě jsem se nikdy s takovým přístupem nesetkala. Paní Ivančová je velmi milá, ochotná, laskavá, přející, hodná, chápající, snaží se vyhovět naprosto všemu co po ní člověk chce. Vím, že je to její práce, ale myslím si, že asi i koníček. Málokde a málokdy v dnešní době vidíte takový pěkný přístup a chování k lidem. Važte si toho, že máte mezi sebou tak skvělou kolegyni. Je vidět, že ji práce opravdu moc baví.

Paní Michaela Tichá, 12.02.2019

Vážená paní Krečmerová,

tímto se na Vás obracím ohledně vyslovení velkého DÍKY pro Vaši kolegyni paní Anetu Blažikovou, která nám minulý rok velmi pomohla a díky níž jsme strávili úžasnou dovolenou u moře.

Pan Jan Herejk, 12.02.2019