Recenze od klientů Invia

1 800 000 klientů již využilo našich služeb. Stali jsme se tak největšimi prodejci zájezdů na českém internetu. Děkujeme vám.

Názory klientů na služby cestovní agentury Invia

Zdravim Invia.cz a chci velmi podekovat,ze u vas zamestnavate velmi, ale velmi sikovnou, milou, sveta znalou Veroniku Jezkovou ;-). Vykouzlila pro nas dovolenou v tureckem Kemeru a byla semnou velmi trpeliva. Navrhuji nejakou milou odmenu a pochvalu pred nastoupenou jednotkou. Dekuji pekne.

Pan Tomáš K., 21.01.2019

Vážený pane vedoucí, dovolte mi,abych touto cestou poděkovala vaší specialistce prodeje zájezdů slečně Aleně Novákové za její velmi vstřícný a obětavý přístup k výběru mé dovolené na Severní Kypr. Jsem důchodkyně a chtěla jsem vycestovat se svojí devítiletou vnučkou. Bohužel dle sdělení jiných vašich specialistů,nebylo možné čerpat slevu na dítě. Výše uvedená slečna Nováková mi však vše velmi rychle a pohotově našla (i se slevouna dítě) a já můžu vycestovat i se svojí vnučkou. (můj požadavek byl docela hodně specifický a myslím si, že se ho vůbec nezalekla a udělala maximum k mé spokojenosti). Jsem ráda,že máte v kolektivu takovou vstřícnou, obětavou a velmi milou pracovnici.Prosím, přetlumočte ještě jednou moc velké poděkování slečně Novákové a vaší kanceláři přeji samé spokojené klienty jako jsem já.

Paní Máčalová Dana, 18.01.2019

Dobrý den, tímto bych chtěl velmi pochválit vaší referentku Barboru Ostárkovou za mimořádně vstřícný přístup a ochotu při zajišťování mé dovolené ve Španělsku. Vše velice rychle vyřízeno a to vše prostřednictvím tf. a mailu. Nejen, že mi ušetřila mnoho času, ale mám dobrý pocit, že jsem komunikoval s firmou, kde vše funguje tak jak má. Přeji Vám více takových skvělých zaměstnanců.

Pan Aleš Musil, 17.01.2019

Dobrý den, 

ráda bych tímto udělila velkou 1 s* pí. Janě Dědkové za profesionální přístup, ale též ten lidský a přátelský, který mnohdy ve službách a nota bene v dnešní době postrádám. Nejen, že mi resp. nám s dcerkou skutečně sestavila zájezd tzv. na míru, ale ještě mi zjišťovala spousty věcí kolem, které jsem měla zájem vědět dopředu a zároveň vyšla max. vstříc s délkou rezervace zájezdu.

Paní Lucie Totzauerová, 16.01.2019

Dobrý den. Chtěla bych poděkovat Paní Gabriele Mikloškové, Dvořákové a Liprtové za ochotu a velmi vstřícný přístup při výběru naší dovolené z minulého roku. Vaše CK nám pomohla vyplnit všechna naše přání a tím zajistila úžasnou dovolenou podle našich představ. Letos bychom chtěli v únoru navštívit SAE a rádi bychom se znovu obrátili na Vaší CK. Věříme, že budeme opět velmi spokojeni.

Paní Kristýna Sechovcová, 09.01.2019

Dobrý den. Objednal jsem si u Vaší cestovní kanceláře zájezd. Velice rád bych ocenil profesionální práci Vaší zaměstnankyně Aleny Novákové. Díky velice kladnému a milému přístupu jsem rád,že jsem si objednal zájezd u Vaší cestovní kanceláře a mohu ostatním zákazníkům jen doporučit Vaše služby a také tak učiním. Také bych byl velice rád, kdyby profesionální přístup Vaší zaměstnankyně mohl být oceněn.

Pan Robert, 08.01.2019

Dobrý den, chtěla bych moc pochválit paní Alenu Novákovou,která nám zařizovala dovolenou. Ještě jsem se s tak ochotnou, příjemnou a trpělivou paní nesetkala. Jsem už starší a vše mi nejde tak rychle. Nikdy neztratila trpělivost a vše mi znova vysvětlila.

Paní Topolářová, 07.01.2019

Dobrý den p.Skwarczková, chtěl bych touto formou sdělit zpětnou vazbu na výbornou spolupráci s p. D. Volfem. Především oceňuji ochotu pana Volfa vyjít zákazníkovi (mě)vztříc,jeho doporučení byla věcná. Bylo cítit, ze mu jde hlavně o zákazníka a ne za každou cenu z obchodu “vytřískat”,co nejvíce peněz-přesně toto dela dlouhodobě vztah prodejce vs zákazník.Profesionalni vystupování, proklientsky přístup.
P.S.-Věřte ze mluvím ze zkušenosti, vedu team lidi ,který je také zaměřen na cílového klienta.

Pan Jaroslav, 20.12.2018

Dobrý den, chtěl bych touto cestou velice pochválit vaší spolupracovnici Evu Bezegovou z pobočky Kuřim. S takovou vervou a pílí o snahu najít mě ideální dovolenou pro naši rodinu jsem se ještě nikdy nesetkal. Opravdu profesionalní jednání a snaha co možná nejvíce vyhovět zákazníkovi je až překvapivá. Létáme na dovolené poměrně často. Při následném hledání a vybírání typu hotelu půjdu již jen za paní Bezegovou. Ještě jednou mnohokrát díky a doufám že se tato paní o tomto dopisu dozví a ne jenom ona.

Pan Petr Dlapa, 05.12.2018

Dobrý den, obracím se na Vás ohledně vyjádření pochvaly paní Lušťoňové Veronice. Paní Lušťonová nám pomohla vybrat dovolenou na příští rok. Přestože se z naší strany dostavily komplikace, byla paní Lušťonová vždy velmi ochotná, milá a vše vyřídila k naší spokojenosti. Žádám Vás o vyjádření velkého díky, pochvaly a pokud bude jenom trochu ve Vašich možnostech o finanční ohodnocení. Po této zkušenosti mohu říci, že příští dovolenou budeme opět vyřizovat přes Invii.

Paní Tereza Kostková, 03.12.2018

Dobrý den,

minulý týden jsme přes Invii byli s rodinou na dovolené v Dubaji. Vše za Invii s námi komunikovala a vůbec celou dovolenou nám vyřizovala a zajišťovala paní nebo slečna Marie Ondráčková. Chci, abyste věděl, že její přístup byl naprosto profesionální - sama našla velmi výhodnou nabídku na zájezd, na naše požadavky reagovala okamžitě a v kteroukoliv dobu, při komunikaci byla vždy velmi ochotná, milá a vstřícná. Pracuje naprosto profesionálně. Protože sám pracuji ve vedoucí funkci, dal bych jí velkou odměnu. Ale pro mě to jaksi není reálné. Proto o to samé prosím Vás.

Pan Z. Š., 20.11.2018

Velké poděkování a pochvalu vaší zaměstnankyni H. Kornasove při sjednávání me letní dovolené. Takove vystupování a přístup - s tím se člověk jen tak nesetká. Moc ji děkuji a vám gratuluji k takové pracovnici.

Paní J. Dvorská, 31.10.2018

Vážený pane Nováku,

musím Vám napsat velkou pochvalu na slečnu Michaelu Perutkovou. Jsem velmi náročná na výběr dovolená a Michaela se o mě postarala více než výborně. Poslala mi 11 nabídek, které všechny vyhovovaly mým požadavkům a následně se mnou strávila mnoho času na telefonu, byla velmi trpělivá a empatická. A mám rezervováno.  Obeslala jsem více cestovních kanceláří a agentur, ale nikdo nebyl takto profesionální. Mockrát děkuji a více takových zaměstnankyň.

Paní Mikešová, 31.10.2018

Dobrý den, při naší dovolené na MSC Orchestra (výletní loď) jsme museli se synem (2 roky) do nemocnice a tak jsme uvízli na ostrově Tenerife, kde jsme měli být původně pouze jeden den (začátek i konec plavby byl v Marseille). Potřebovali jsme tedy zajistit co nejpohodlnější cestu domů, protože 10 až 12 hodin, co trvají běžné lety i s přestupem a čekáním na druhé letadlo, nejsou s dvouletým klukem snadné. Vaše kolegyně Michaela nám velmi rychle našla letenky na brzké datum a navíc za skvělé peníze. Musím ji tedy pochválit za skvělou asistenci a dá se říct, že nám "vytrhla trn z paty" s cestou domů. Moc děkuji za skvělou práci!

Pan Zdeněk Lom Zaňka, 23.10.2018

Dobrý den.

Dovolte mi prosím, abych touto cestou poděkoval nejen za precizně vybranou dovolenou z nabídky Vaší společnosti, ale zejména abych vyzdvihl přístup paní Andreji Šenarové- Hýlové, která mne od prvního kontaktu informovala o všech možnostech, dále naznačila kroky, které budou následovat a dále mne celou dobu sjednávání dovolené provázela, až k její samotné finalizaci. Oceňuji tímto její profesionalitu, její přístup ke klientovi a její přehled v celém spektru Vašeho oboru. Musím tímto vyjádřit obrovské poděkování a spokojenost s její službou, korunovanou příjemným hlasem a vystupováním. Pokora ke klientovi a její formou nabízená služba je tím nejlepším, co můžete ve Vaší společnosti nabídnout klientům. Více takových lidí a ještě jednou moc děkuji za přístup paní Andreji Šenarové- Hýlové a mooooc chválím.

Pan Dušan Pecha, 16.10.2018

Zdravím Vás, Jakube,

už jsem dva dny hledala přístup k recenzím a sami jste mi byli nápomocni, nebo jste na mě nezapomněl. Určitě bych Vás byla kontaktovala. Moc se mi tam líbilo a nejraději bych tam zůstala déle. Personál se podivoval, že už odjíždím. Jsou tak zaměstnaní, že jim čas neskutečně utíká tak rychle, že si to ani sami neuvědomují. Přátelská rodinná atmosféra až brala dech, nedělají se tam žádné kastovní rozdíly, nikdo se nepovyšuje, nikdo nikoho neponižuje a vše je pro spokojenost hostí. Občas bylo třeba i zakročit ze strany vedení, aby někteří hosté jejich dobrotu a ochotu nezneužívali a mohli si jako normální lidé také v klidu odpočinout a načerpat nových sil, aby s e zase m oh li kvali tně postarat o pohodlí těch, kteří si přijeli odpočinout. Ale vše je o lidech, jak jsem napsala do recenze a vše má zpětnou vazbu. Já sama jsem se vracela domů s tím, že tam se zase ráda vrátím a budu se tam cítit jako mezi přáteli , což asi vypovídá o všem. Přeji pěkný den a zastavím se za Vámi, jen co půjdu kolem. Děkuji za kvalitní servis a pohotové řešení všeho k mojí spokojenosti z Vaší strany.

Paní Daniela Radosa, 12.10.2018

Dobrý den, před třemi týdny jsem měla perfektní zkušenost s jednou vaši podřízenou (Tereza Fojtíkova )s kterou jsem řešila svou dovolenou a opravdu jsem byla velmi mile překvapena! Slečna /Pani byla velmi ochotna a vstřícná a měla trpělivost s tím ze jsem ne v každé chvíli měla čas tak i prez to mi vyšla vstříc a byla velmi milá.

Paní Zámostná, 11.10.2018

:-)Dobry den...... měla jsem tu čest vybírat dovolenou s Vaší pracovnicí Veronikou Ježkovou:-)která mě velmi mile překvapila svým lidskym přístupem...ochotou....dobrosrdečností...... vlídnym slovem...radou...profesionalitou atd. Jedním slovem úžasna... dobře naladěná... pracovitá žena, která dělá práci odpovědně a s láskou.....:-) Díky jí se na dovolenou těším a ještě jednou Invii a Veronice Ježkové mooooooc děkuji....:-)

Paní Staníkova Ludmila, 05.10.2018

Dobrý den,

velmi děkuji za pomoc při výběru dovolené. Doporučení bylo skvělé a mohli jsme si užít skvělou dovolenou bez problémů! Hotel blízko letiště, v nádherné zahradě a hlavně blízko hlavního města Rhodos, kam se dalo dojet autobusem. Historické centrum Rhodosu opravdu nádherné.

Paní Jitka, 01.10.2018

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala paní Simoně Kordulové, na kterou se obracím vždy, když vybírám dovolenou pro mou skupinu lidí, toužící po odpočinku u moře. Paní Kordulová je člověk na svém místě. Stará se, telefonuje, zařizuje, a to nad rámec svých povinností. Nejsem klasický zákazník, už jen proto, že zařizovat zájezd pro 11 osob není jednoduchého, každý chce něco jiného 11 osob 11 představ o dovolené. Nakonec jsme vše zvládly ke spokojenosti všech. Máme po dovolené, která byla úžasná. Díky za takové lidi ve vašem týmu. Ráda bych, kdyby jste poděkování předali paní Kordulové.

Paní Daniela Hannah, 01.10.2018