Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Recenze od klientů Invia

1 800 000 klientů již využilo našich služeb. Stali jsme se tak největšimi prodejci zájezdů na českém internetu. Děkujeme vám.

Názory klientů na služby cestovní agentury Invia

Krásný den pane Kašparec,

ráda bych Vám napsala několik pochvalných slov na vašeho operátora ing. Petra Váku. Ve svátcích nám velice rychle a profesionálně pomohl zařídit naši dovolenou na poslední chvilku. Přeji Vám více takových šikovných spolupracovníků.

Paní Soňa Kubešová, 19.07.2018

Dobrý den pan Kasparec,

objednávala jsem přes INVII naši letošní dovolenou. Poté jsem byla po rezervaci kontaktována vaší zaměstnankyní p. Marií Ondráčkovou. Chtěli jsme ještě pomoct hledat hotely i v jiných destinacích, hlavně aby tam byla skluzavka a byl pobyt vhodný pro malé děti atd, už jsme trošku i " vytrapovali "......:-).

Paní Ondráčková byla nesmírně ochotná, neustále s úsměvem nám posílala další výběr hotelů, byla velmi trpělivá a vždy s úsměvem řekla, že ještě mrkne a vůbec nám nedala znát, že tam není jen pro nás a má ještě jiné klienty. Cestujeme často a takto ochotnou a milou paní při vybírání naší dovolené jsme ještě nezažili. Ukládáme si na p. Ondráčkovou kontakt a příští naší dovču budeme určitě řešit zase s p. Ondráčkovou. Takových zaměstnanců si opravdu važte.

Manželé Genrtovi, 18.07.2018

Vazeny pane Novaku,

chtela bych napsat obrovskou pochvalu na vaseho podrizeneho Michala Chovance. Za svuj zivot jsem jiz jednala se spoustou zamestnancu ruznych cestovnich kancelari, vcetne vasi, ale pan Chovanec je opravu top. Nesmirne ochotny, trpelivy clovek, ktery dokaze velmi flexibilne a rychle reagovat na veskere zmeny, pozadavky, naroky klienta a to vzdy s usmevem a ochotou. Kvuli nemu ze znovu na Invii obratim, az budu hledat dalsi dovolenou. Takoveho zamestnance by chtela kazda cestovni kancelar, protoze jeho reprezentace je prikladna a Invii dela vynikajici povest. Dekuji vam a preji hezky den.

Paní Alena Wilson, 18.07.2018

Dobrý den,

jmenuji se Šárka Nováková a byla jsem klientkou pana Víta Vodičky. Věnoval se mi téměř dva celé dny když vyhledával dovolenou na vašem portálu ve velmi vytíženém last minute termínu. Práce to nebyla jistě jednoduchá. Disponuje velice dobrými komunikačními schopnostmi, má příjemný hlas, milé vystupování, znalosti a široký přehled o destinacích, které nabízí. Dokázal bez potíží zodpovědět každou mojí, ne vždy úplně standardní, otázku. Byl mi k dispozici na telefonu kdykoli jsem potřebovala. Troufám si říct, že hovor jsme museli uskutečnit minimálně 10x denně. Ne proto, že by byly nesrovnalosti na jeho straně, právě naopak. To já jsem měla jisté potíže s výběrem dovolené.......ale nakonec jsme společně tento nelehký úkol splnili. Ráda bych tímto vyjádřila svojí spokojenost s jeho usilovnou prací, kde nechyběla preciznost a profesionalita. Naprosto bezchybně reprezentuje portál Invia.cz

Paní Šárka Nováková, 16.07.2018

Dobrý den, pane Kašparče, Obracím se na Vás, jelikož bych byl rád, aby mojí zkušenost s nákupem a výběrem dovolené dostal někdo z vedoucích pracovníků. Chtěl bych tímto moc poděkovat za ochotu, služby a vstřícnost, která se nám dostala při nákupu dovolené. Především bych chtěl vyzdvihnout práci paní Kateřiny Metelkové a Marie Skučkové. Jejich jednání bylo na velmi profesionální úrovni a s báječným klientským přístupem. Važte si prosím takových zaměstnanců. Prvotně jsme navštívili pobočku, ale tam nás přístup pracovnice spíše od Invie odradil. Nicméně jsme se na vás obrátili přes mobilní telefon a dostaly jsme služby, které jsme očekávali a na které jsme již z minulosti zvyklý. Díky!

Pan Václav Majer, 15.07.2018

Dobrý den,

velice ráda bych poděkovala Šárce Císařové za super rychlé vyřízení mé objednávky. Musím uznat, že v současné době se již málo vidí takové milé, vstřícné a příjemné vystupování. Sama pracuji s lidmi a vím, že slušnost se malinko vytrácí. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám samé takové kolegy ( a to jistě máte);-).

Paní Monika Jeřábková, 13.07.2018

Dobry den,

rada bych udelila obrovskou pochvalu a predala sve velke podekovani sl. Johane Sladke, ktera pro mne a meho pritele zarizovala Last minute zajezd na Kypr v polovine cervence. Doposud jsem se u zadne spolecnosti nesetkala s tak ochotnym clovekem, ktery je zaroven i vybornym specialistou a pracuje dle meho nazoru nad ramec svych povinnosti. Stejne tak jako nase objednani tak i odlet a navrat byl z naseho duvodu plny komplikaci a krizovych situaci a sl.Sladka tu pro nas byla nad ramec sve pracovni doby a ve vsech pripadech nam vzdy pomohla a poskytla vice nez 100% servis. Protoze pracuji jako manazerka a vim, jak je tezke takoveho cloveka do tymu najit a udrzet. Sl.Sladka je zamestnancem, kterého v dnesni dobe najit je obtizne stejne jako najit jehlu v kupce sena. Vazte si ji, protoze dela vasi firme perfektni reklamu a ja vim, ze pokud budu v budoucnu hledat jakykoliv zajezd, sl.Sladka bude moje prvni volba. Doufam, ze se toto me podekovani dostane tam, kam ma a preji pekny zbytek dne.

Paní Veronika Haklová, 11.07.2018

Vážený pane Kašparče,

Vaším prostřednictvím bych chtěla poděkovat paní Tereza Kordašové za vstřícnost a trpělivost při řešení problémů, které jsem jí způsobila při platbě svého zájezdu. Byla velice milá a ochotná.

Paní Bohdana Zogalová , 10.07.2018

Dobrý večer,

velice bychom chtěli poděkovat paní či slečně DiS Veronice Šamánkové za perfektní, rychlé a profesionální služby. Také těm, kteří ji s naším problémem pomáhali. Všem nadřízeným bychom chtěli vzkázat, že mají své lidi na pravém místě a že se již několik let spoléháme na vaši společnost a dalších spoustu let budeme.

Rodina Richterova, 03.07.2018

Dobrý den,

chtěla jsem moc pochválit Vaši zaměstnankyni paní Szegenyovou za rychlé vyřízení mého požadavku a sjednání mé vytoužené dovolené. Slečna byla velice milá, rychlá a ochotná. Bez připomínání vyřídila i žádost ohledně ubytování.

Paní Bc. Barbora Ctiborová, 02.07.2018

Dobrý den,

chtěla bych u Vás moc pochválit Vaši podřízenou - Alenu Novákovou. Dnes už se málokdy setkám s takovou vstřícností u tak velké společnosti. Měli jsme složitější placení (přes poukázky, benefity) a paní byla trpělivá, ochotná a pomohla nám zájezd dotáhnout do konce. Takhle bych si to představovala i u sebe v týmu. Invia mě opět nezklamala, děkuji. :)

Paní Kateřina Hlušičková , 26.06.2018

Dobrý den paní Nagelová,

před pár dny jsem objednal u vaší společnosti zájezd, což není nic mimořádného. Takových klientů máte jistě mnoho. Za vaši společnost se mnou jednala Josefína Sýkorová, se kterou jsem byl velice spokojen. A to je právě důvodem proč Vám píši. Paní Sýkorová při projednávání podmínek zájezdu projevila velkou snahu vyjít vstříc mým požadavkům, ačkoliv byly trochu nad rámec běžných. Komunikace s ní byla velice příjemná. Děkuji paní Sýkorové za ochotu a trpělivost, kterou projevila především při projednávání úprav zmiňovaných požadavkům z mé strany, které se v průběhu jednání řešili. I když se nakonec některé detaily nepodařilo doladit, celkový dojem je velmi pozitivní. Velice si vážím jejího přístupu ke klientům a způsobu komunikace.

Pan František Kofroň, 22.06.2018

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou velice pochválit Vaši zaměstnankyni Andreu Bártkovou. Byla mi velmi nápomocna při výběru dovolené a ochotně mi poradila, jak mám využit Sodexo zaměstnanecký benefit.

Paní Helena Hájková, 22.06.2018

Vážená paní, Vážený pane,

chtěla bych touto cestou vyzdvihnout dnešní velice příjemné jednání s paní Markétou Hanákovou (prodejce letenek), byla nejen velice milá a ochotná, ale věděla všechny potřebné informace a společně jsme dospěly ke splnění mého přání. Vzhledem k různým životním zkušenostem rozhodně nepovažuji tak profesionální jednání za každodenní a samozřejmou záležitost, o to příjemnější je se s ním setkat. Jsem se službami Vaší společnosti velice spokojená. Pokud je to možné, doporučuji paní Hanákovou ocenit i finančně (a příp. i jinak) v rámci INVIA jako zaměstnavatele.

Paní Silvie Janečková, 22.06.2018

Dobrý den, jsem naprostý nováček v cestování a letos jsem dceři a vnučkám slíbila dovolenou letecky u moře. Náhodou jsem se dostala k vaší pracovnici Tereza Fojtíková a musím toto děvče velice pochválit. Jak svou trpělivostí s nováčky, tak i velice příjemným přístupem, radami a vše co se kolem dovolené týkalo. Takové lidi si držte je to poklad pro vaši firmu. Děkuji za skvělé zážitky a dovolenou.

Paní Procházková Renata, 21.06.2018

Dobrý den přeji,

dovolenou jsme si užili báječně, Zakynthos je malej ráj na zemi a jsem velice rád, že vše klaplo. Velice moc Vám děkuji za proaktivní přístup a zprostředkování dovolené. Při vyřizování dovolené a všech formalit jste si vedla velice dobře.

Pan Jiří Fišer, 21.06.2018

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat a ocenit práci paní Diany Luptákové. Je to paní nebo slečna svém místě. Její profesionální přístup by se slečny na pobočce v Ostravě měly naučit. Několikrát jsme byly v kontaktu a vždy vše perfektně vyřídila a zařídila, nebýt jí tak asi dodnes nemám slíbenou smlouvu o zájezdu, kterou mi slečna z pobočky "zapomněla" poslat. Doufám že i náš zájezd tedy bude v pohodě :).

Paní Pišlová Denisa, 20.06.2018

Přeji pěkná den, pane Kašparče,

chtěl bych touto cestou velmi pochválit vaší specialistku prodeje zájezdů, paní Jitku Fürstovou, za její profesionální a lidský přístup při řešení nepříjemných dotazů a připomínek, které jsem na ní kladl. I přesto, že s danou situací nemohla nic dělat, svou reakcí mě uklidnila k mé spokojenosti. Děkuji a přeji hodně takových lidí.

Pan Josef Čapek, 18.06.2018

Vážená paní vedoucí,

nedá mi to a musím Vám sdělit poděkování za to jak Vaše podřízené pracují. Konkrétně se jedná o paní Veroniku Horváthovou. Velmi mile mne svou ochotou, vstřícností, odborností a rychlostí překvapila.

Pan Vápeník, 13.06.2018

Dobrý den,

jsem Váš nový klient, který poprvé v životě poletí s maželkou do zahraničí (zatím jsme jezdili jen autem do Chorvatska a nikdy v životě jsme nikam neletěli). Na můj zájem na stránkách Invia.cz o dovolenou v Řecku na Korfu reagovala Vaše zaměstnankyně Kateřina Machálková, která mně od prvních okamžiků perfektně pomáhala vše vyřídit, uměla poradit, hbitě reagovala na mé začátečnické dotazy a navíc byla do telefonu vždy milá a ochotná. Vyjadřuji tímto poděkování a pochvalu na práci Kateřiny Machálkové, máte-li možnost ji nějak odměnit, tak budu rád, opravdu si nějaké poděkování od nadřízených zaslouží. Přeji Vám hodně štěstí a zdraví a samé dobré podřízené jako je slečna Kateřina.

Pan Vladimír, 12.06.2018

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622