Recenze od klientů Invia

1 800 000 klientů již využilo našich služeb. Stali jsme se tak největšimi prodejci zájezdů na českém internetu. Děkujeme vám.

Názory klientů na služby cestovní agentury Invia

Paní Klára Janstová 21.11.2017

Dobrý den,

ráda bych touto cestou zaslala dvě pochvaly. První se vztahuje na slečnu prodejkyni zájezdů, která s námi měla velkou trpělivost a byla vždy velmi pohotová. Odpovídala nebo volala obratem, stejně tak zasílala nabídky zájezdů. Určitě je na správném místě a prodej zájezdů jí jde velmi dobře. Takových lidí si važte! Slečna se jmenuje Helena Bělská. Druhá pochvala se vztahuje na slečnu delegátku, ta si myslím byla jménem Lenka Kosiková? Byla s námi na Kosu v září. Byly jsme velmi spokojení jak s její odezvou v komunikaci, tak s jejím projevem a s jejím individuálním přístupem ke každému klientovi. Stejně tak nabídka výletů a její celková znalost ostrova byla velmi rozsáhlá. Asi nebylo nic na co by nám nedokázala odpovědět. Dokonce jsme sháněly jeden produkt, nevěděly jsme kde a ona se sama nabídla, že když to neseženeme, tak se nám pokusí produkt obstarat sama. Tady taky musím vyzvydhnout profesionalitu a slečnu na správném místě.

Paní Dostálová Petra 20.11.2017

Dobrý den,

chtěli bychom poděkovat za nabidku dovolené p. Zuzaně Glodžakové a Zdeňku Mecovi za EGYPT HURGADA sesort hostmark bylo luxusně, skvělé doporučení a stavíme se na domluvu další dovolené na rok 2018. Děkují

Pan Pavel Mráz 14.11.2017

Dobrý den.

Rád bych tímto poděkoval Tereze Andrašové Specialista prodeje zájezdů z Invia Ostrava, za její velmi vstřícný,ochotný a profesionální přístup v nabidce dovolené. Byla radost vybírat a zakoupit dovolenou u Vaší společnosti. Budu rád,když se můj dík dostane na správné místo.

Paní Jana B. 09.11.2017

Dobrý den paní Krčmerová,

již nějakou dobu létáme s manželem přes vaši společnost a jsme velice spokojení. V poslední době výhradně komunikuji s paní (nebo slečnou) Lucií Vaškovou, což je pro mě velice příjemné.

Paní je empatická, pružná, citlivá, pracovitá, velice milá, takže jako důchodkyně vím, že se vždy můžu obrátit na paní Vaškovou s jakýmkoliv požadavkem, který ona okamžitě splní, k tomu ještě poradí a vypočítá, co by bylo pro nás ještě příznivější. Taky není problém vstoupit do již sjednaného zájezdu a udělat jakoukoliv úpravu. Nikdy není nepříjemná, je opravdu vzor všech pracovníků cestovních kanceláří. S klidem svým vlastním vše vysvětlí, pomůže, ihned dá vědět, že transakce dopadla v pořádku apod. Celý svůj profesní život pracuji s lidmi, takže si myslím, že dokáži vyhodnotit kvalitního člověka a to rozhodně paní Vašková je. K realizaci zájezdů od vaší cestovní kanceláře dochází zejména díky spolupráci s touto milou osůbkou.

Moc mě mrzí, že nevlastním žádnou cestovní společnost a můj věk už mi nedovolí si ji zařídit. V tom případě bych vám okamžitě paní Vaškovou přebrala. Zdravím, přeji krásný den a moc blahopřeji ke skvělému výběru takovýchto pracovníků.

Paní Vladimíra Brázdová 08.11.2017

Dobrý den,

chtěla bych tímto poděkovat pracovnici společnosti Invia - Michaele Kvapilové za skvělý přístup a ochotu při řešení mých požadavků v roce 2017 a to jak v měsíci srpnu , tak i nyní v měsíci listopadu. Díky tomuto přístupu došlo k naplnění mých představ ohledně dovolené v roce 2018 a toto mohu uvést i za paní Danielu Kozlerovou, které rovněž se splnila její představa o dovolené v roce 2018. Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem.

Pan Ondřej Petýrek 02.11.2017

Dobrý den,

velice rád bych chtěl vyřídit pochvalu celé Vaši pobočce a Vašim zaměstnancům, především pak slečně Kačence Peštukové, která nám pomohla s výběrem naší vysněné dovolené, odpověděla na všechny naše otázky i na ty, které nám připadly úplně hloupé. Doporučila nám hotely, které by jsi vybrala ona sama a podle toho jsme si pak vybraly hotel my, dodala potřebné informace a poté jsme s ní vše vyřídily na pobočce, vše na jedničku s hvězdičkou. Nic pro ni nebyl problém a se vším nám poradila a vše vyřídila k naší největší spokojenosti. S příštím výběrem dovolené se na Invii a slečnu Peštukovou určitě rádi obrátíme. Děkujeme

Paní Soňa Šlégrová 30.10.2017

Dobrý den,

chtěla bych velmi kladně ohodnotit práci Vašeho zaměstnance pana Jana Vojkůvky. S jeho přístupem při výběru dovolené jsem byla velice spokojena. Pan Vojkůvka je velmi ochotný, ve všem se mi snažil dobře poradit a vždy reagoval včas na všechny mé dotazy ohledně různých destinací, hotelů, pláží atd. Děkuji a chválím.

PhDr. Zdeněk Moucha, CSc. 24.10.2017

Dobrý den,

nedělám to často, ale tentokrát dělám vyjímku. Jedná se o pana Michala Magdolena, jak Vy ho nazýváte - specialistu prodeje zájezdů : Jeho přístup k našim problémům byl příkladný, vyšel nám vstříc ve složité situaci radou i odbornou pomocí a plně profesionální prací. Vážím si jeho práce a vím, že s jinou agenturou na zájezd již nepojedu a budu hlásit Vaší férovost a spolehlivost, což je jistě hodnota, které se ctí a ctíti se bude. Prosím, vyjádřete, je-li to možné - mé poděkování panu Magdolenovi a věřte mi, že si jeho i Vás hluboce vážím.

Paní Juklová 11.10.2017

Dobrý den,

minulý měsíc jsem využila služeb portálu Invia pro výběr dovolené v SAE. Celý proces objednání až k nákupu jsem absolvovala se specialistkou prodeje zájezdů Mgr. Žanetou Andlovou. Tímto bych chtěla vyjádřit poděkování za její služby, přístup, ochotu, připravené informace k výběru destinace. Opravdu profesionální a milý přístup. Vše proběhlo jak mělo a bylo uvedeno v pokynech. Prosím předejte jí poděkování a slova chvály za její služby. Děkuji Vám.

Pošmourná Petra 10.10.2017

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala za veškerou spolupráci pí. Mgr. Žanetě Andlové. Věnuje se mi vždy pečlivě, ač to se mnou někdy není lehké! Je velmi milá, schopná, ochotná a se vším poradí!!! Za 3 roky spolupráce si nemohu stěžovat!!! Nikdy se ke mně neotočila zády. Více takových lidí!!!

Jana Tomášková 09.10.2017

Dobrý den,

ráda bych poděkovala za skvělý servis slečny Kateřiny Peštukové, při vyhledání naší dovolené na Maledivy. Slečna Peštuková byla mimořádně vstřícná, rychlá, ochotná vyhledat dovolenou podle našich potřeb a možností. Také oceňuji jednání s citem, bez nátlaku na náš výběr. Moc děkuji a těším se jednak na dovolenou a také na příště jak jinak než s vaší CK.

Kašpar Martin 06.10.2017

Dobrý den, chtěl bych tímto vyjádřit velké poděkování Vaší pracovnici paní nebo slečně Lucii Smetanové za vstřícnost a zejména rychlost při vyřizování naší dovolené.

Tomáš Švajdler 05.10.2017

Dobrý den,

před pár dny jsem se vrátil z dovolené - tu nechci hodnotit - to jsem udělal cestou vašeho dotazníku :-) Jen bych chtěl požádat, aby se k nadřízeným pana Jakuba Bodi dostala informace, že jsme byli naprosto spokojeni se servisem, který nám poskytl. Vyhledal nám dovolenou, zohlednil naše požadavky - k tomu nám ještě i ušetřil peníze :-) a vše zařídil tak, že nebyl žádný problém. Díky a s pozdravem

Michaela Kociánová 04.10.2017

Dobrý den,

ráda bych vyzdvihla jednu vaši zaměstnankyni a to paní Mariku Bártovou. Moc děkuji za její ochotu a řešení nestandardních požadavků při objednávce zájezdu. Opravdu skvělý proklientský přístup.

Hanka Hrdinková 04.10.2017

Dobrý den,

chtěla bych Vám poděkovat za naprosto profesionální přístup s kterým jsme spolu objednávali dovolenou. Tento způsob jsem využila poprvé s trochou obavy, protože přece jenom to nebylo přes osobní kontakt , ale musím říct, že jste byl úžasný.

Přeji Vám ať máte ještě víc takto spokojených klientů. Dovolená byla nádherná :-)

Jana Prášilová 03.10.2017

Dobrý den,

včera jsem zakoupila u společnosti INVIA dovolenou a velmi bych chtěla pochválit a ocenit přístup pana Daniela Dudáše za jeho přístup ke klientům. Je mimořádně vstřícný, pozitivní a dokázal navrhnout konstruktivní řešení pro všechny moje otázky. Ještě jednou děkuji

Romana Dziaková 02.10.2017

Dobrý den,

tímto emailem bych chtěla pochválit paní Natálii Miturovou z Ostravy, která nám pomohla vybrat dovolenou. Nejen, že nám poradila skvělý hotel,ale pohotově a rychle odpovídala na mé emaily. Vše bylo vyřízené během dvou dnů. Velmi děkuji, na Invii se v budoucnu určitě opět obrátím.

Kánská Radka 26.09.2017

Právě jsme se s dcerou vrátily z dovolené na Krétě,kterou jsem sjednávala s Vámi přes internet a to v období od 10.9. do 21.9. Chci Vám jen sdělit,že to byla absolutní bomba,byly jsme spokojené jak s ubytováním,tak i stravou. Přálo nám i počasí. Paní Freiwaldová,mnohokrát Vám děkuji a přeju mnoho spokojených zákazníků.

Jana Hořáková 26.09.2017

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat panu Horstovi Lassakovi,za jeho ochotu, vstřícnost při zařizování dovolené. Diky němu i přes komplikace, které nastaly kdy rodiče nemohli odjedu na dovolenou a on mi vše zařídil a vyjednal přebukování letenek a pobytu si nyní užíváme v hotelu NOVOTEL v Marsha Alam odkud Vás tímto zdravím.

Paní Markéta Švaříčková 20.09.2017

Hezký den,

ráda bych ještě jednou poděkovala Vašim zaměstnancům panu Horstovi Lassakovi a paní Anně Strakové, které se mnou vyřešili veškeré komplikace, které byly spojené s úpadkem CK a násedně s výběrem nové dovolené dosova na poslední chvíli.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622