Naši klienti o nás napsali

3 500 000 klientů již využilo našich služeb. Stali jsme se tak největšimi prodejci zájezdů na českém internetu. Děkujeme vám.

Názory klientů na služby cestovní agentury Invia

Vzkazy našich klientů

David Matas a Veronika Mihucová Říjen 2022

Vážená paní Skwarczková,

ve dnech 5-12.9.2022 jsme přes společnost Invia podnikli zájezd s jehož zajištěním nám pomáhal pan Daniel Sobek. Touto cestou bychom chtěli vyjádřit velkou spokojenost s kvalitou a úrovní poskytovaných služeb. Velmi oceňujeme vstřícný přístup, rychlost a kvalitu informací které nám pan Sobek o cestě a hotelu samotném poskytl. Dále pak pomoc s vybavením pojištění a s vysvětlím veškerých našich dotazů (kterých nebylo málo =) ). Jelikož víme, že v dnešní době není tak běžné střetnout s tak pro klientským a kvalitním přístupem jsme velmi rádi za tuto zkušenost a díky tomu v budoucnost rádi opět využijeme vašich služeb.

Simona Michálková Říjen 2022

Dobrý den,

chtěla bych velmi pochválit a poděkovat za pomoc při výběru a organizaci zájezdu oběma děvčatům sl.Michalčíkové a nevím jesl. sl. nebo paní Němcové.Jsou  profesionální, milé a ochotné.

Denisa Netíková Září 2022

Dobrý den,

moc ráda bych aby se táhne zpráva dostala k vašemu vedení.

hrozně moc bych chtěla poděkovat vaší kolegyni paní Regině Čermákové. Rozhodli jsme se letět na dovolenou i s naším pejskem měli jsme požadavek aby byl s námi na palubě letadla , obrátila jsem se na spoustu CK a rovnou mě odmítli, ale vaše kolegyně je prostě úžasná dala si práci obvolala CK hotely zda akceptují psa aerolinky skrze pejska a nebylo snadné to zařídit a najít pro nás dovolenou , aby hotel akceptoval psa a zároveň zařídit letenky, paní se nám věnovala úplně úžasně byla neskutečně milá vstřícná a dokonce nám volala i psala ve svém volném dnu!!!  ještě jsem se s takovou ochotou nikdy nesetkala a je pro mě důležité aby se táhla zpráva dostala k Vám na vedení a aby vedení vědělo jak máte skvělou zaměstnankyni. Jen díky paní Regině budu dovolené shánět jen přes vás přes paní.

Hana Vrbová Srpen 2022

Dobrý den,

ráda bych tímto emailem vyjádřila opravdu velkou spokojenost s až nadstandardními službami a velmi milým jednáním paní Kristýny Švihálkové.

Pokud máte možnost jakýmkoliv způsobem ocenit zaměstnance, paní Švihálková si to za svůj skvělý přístup rozhodně zaslouží.

Přeji Vám i Vašemu týmu příjemný den a hodně úspěchů

Milan Nováček Srpen 2022

Dobrý den, 

takovýchto mailu píši velmi málo, ale v tomto případě je to určitě na místě. 

Se ženou jsme se rozhodli, i přes negativní názory v našem okolí, vybrat si Invii pro výběr naší svatební cesty. Když jsme navštívili pobočku v Brně, nejdřív jsme se obávali. Ze začátku jsme seděli na gauči a kolem
nás chodili zaměstnanci, vůbec jsme nevěděli co dělat. Po odbavení pořadového lístku se nás ujal pan Čapka a v ten moment nám vyvrátil všechny obavy. 

Pan Čapka byl od prvopočátku velmi příjemný, ochotný a profesionální. Zájezd se nám nesnažil na sílu prodat, ale doporučoval nám místa dle zkušeností jiných zákazníků a vlastních názorů. Měl s námi velkou trpělivost a po vzájemné domluvě nám na email zaslal
výběr destinací a resortů. Dokonce nám do poznámky zájezdu zapsal "Honeymoon", že prý některé resorty k tomu přihlíží. Od té doby jsme si hodně psali po mailu a vyměnili pár telefonátů. Vše probíhalo naprosto fantasticky. 

Jednalo se o naši první dovolenou přes CK a tak jsme kladli na pana Čapku spousty dotazů. Na všechny nám obratem a velmi dobře odpovídal. 

Při jeho absenci na dovolené, nám velmi pomohl i jeho zástup, kterému bych chtěl také zaslat pochvalu (bohužel si nepamatuji jméno). Řešili jsme na poslední chvíli platbu přes kredity, se kterou jsme si nevěděli rady a opět nám byla podána pomocná ruka. 

Po rezervaci zájezdu došlo i ke změnám letu. Pan Čapka obratem a rychle vše vyřešil. 

Chtěl bych tímto pana Čapku velmi pochválit. Určitě se na pana Čapku v budoucnu opět obrátíme, při větší dovolené. 

Lenka Dejmková Srpen 2022

Dobrý den,

dovoluji si vás oslovit a vypíchnout snahu a nasazení v uspokojení představ, snů a tužeb o dovolené v Chorvatsku, a to vaší pracovnicí Kristýnou Švihálkovou.... Její nasazení a trpělivost byla při výběru naší dovči nadstandardní, ale zároveń profesionální. Dovolte mi poděkovat i vám, za skvělý výběr kolegyně. Budeme se těšit na další spolupráci.

Hana Čáhová Srpen 2022

Chtěla bych tímto velmi poděkovat za mimořádně příjemné a  ochotné jednání pana Jakuba Možného při zajištění naší dovolené na Krétě v hotelu Creatan Village  v červenci 2022. Díky p. Možnému byly všechny naše požadavky /včetně asistence
na letištích/ 100%  dodrženy a my prožili týden úžasné dovolené . Rádi se příště opět na vás obrátíme bez jakýchkoliv obav. Ještě jednou velké díky.  

Michal Dvořák Srpen 2022

Dobrý den,

chtěl bych poslat pochvalu na kolegyně a zároveň pochválit super web stránky, kde lze zájezdy koupit a rezervovat online na pár kliků. 

Líbí se mi také informace ohledně odletů a příletů, které ostatní stránky nemají. Dále informace o vzdálenosti od letiště a celkem slušné fotky pláží a bazénů.

 

Dnes se mi věnovali kolegyně Šárka Horáčková a kolegyňka u které jsem bohužel nepochytil jméno.

Pracovnice se mi věnovali a řešili se mnou problém ohledně slevy u Škoda Auto a jelikož předpokládám, že v pondělí je nejvíce hovorů a požadavků, jsem překvapen rychlostí a příjemným hovorem s nimi. 

 

Moc děkuji a pochvalu prosím předejte dále.

Iveta Janečková Srpen 2022

Dobrý den,

chtěla bych vám tímto e-mailem velice pochválit p. Veroniku Šamánkovou. Takto skvělý přístup, trpělivost při našem vybíráni hotelu kdy jsme si jeden vybrali a nakonec je z toho úplně jiný a paní je naprosto úžasná v komunikaci a děla vše aby jsme byly spokojeni. Takže za mě obří pochvala pro ni.

Děkuji

Iva Švecova Červenec 2022

Dobrý den,

moc ráda bych vyslovila veliké díky vaší zaměstnankyni Kristýně Sobolové za výbornou pomoc při vyřizování zájezdu pro mne a syna, kdy jsem několikrát potřebovala změnu a ona byla velmi ochotná a milá. Měla s mým zájezdem opravdu více práce a i tak byla moc milá a pohotova....to se cení. Máte v teamu fajn slečnu, která zaslouží veliké díky a moc ráda bych ji touto cestou pochválila přímo u jejiho nadřízeného jelikož si to opravdu zaslouží.  

S pozdravem. 

Ing. Reinhold Orálek Červen 2022

Dobrý den,

dovoluji si Vám a Vaší cestovní kanceláři touto cestou poděkovat za zprostředkování a zajištění naší letošní dovolené v Turecku, konkrétně v hotelu Trendy Side Beach. Po dlouhé době a řadě navštívených destinací jsme se vrátili bez jakékoliv připomínky.

Velice bychom byli s manželkou rádi, kdybyste touto cestou vyjádřil náš dík zejména Vašemu pracovníkovi, p.Antonínu Skřivanovi, který se od začátku jednání choval velice profesionálně, s přehledem a někdy i s trpělivostí.

Pokud se nerozhodneme v tomto roce ještě pro jeden zahraniční pobyt, pak v přístím roce se na Vaši CK znovu obrátíme s důvěrou.

doc. Ing. Lucie Kozlová, Ph.D. Červen 2022

Vážený pane Kašpareci,

ráda bych touto cestou poděkovala Vaší kolegyni Kateřině Machálkové, která mi doslova "vytrhla trn z paty", když mě CK Blue Style velmi zklamala a k prodeji zájezdu za 160 tis. Kč nebyla schopná dodržet uvedené podmínky.

Vaše kolegyně Kateřina Machálková mi dokázala nabídnout adekvátní dovolenou do stejné destinace, a to s lepšími podmínkami a rozhodně vstřícnějším a flexibilnějším přístupem. Prostě byla skvělá - milá, komunikativní, ochotná.
Musím konstatovat, že už nebudu experimentovat s jinými CK a budoucí zájezdy budu vybírat výhradně u vás ;-).

paní Jenšíková Červen 2022

 Dobrý den,

omlouvám se, že Vás kontaktuji, ale chtěla by jsem vyzdvihnout paní Barboru Schmidkovou!! Vaše operátorka je velice milá a ochotná. Díky ní jsem si u Vás zakoupila zájezd. Doufám, že se to k ní dostane. Přeji hodně úspěchů a
více operátorek stejné kvality. 

Děkuji

Monika Stiebitzová Červen 2022

Dobrý den,
 
obracím se na Vás s přáním, abyste byl tak laskav a velmi kladně ohodnotil Vašeho zaměstnance pana Daniela Čermáka. Je úplně úžasný prodejce, který během pár chvilek dovede nejen poradit, ale vše vykomunikovat. Jeho jednání je velmi příjemné, milé a jeho trpělivost je v dnešní době až neuvěřitelná.
Kupuji zájezdy převážně přes Vaši společnost a vždy jsem se setkala s příjemným jednáním, ale po tak dlouhé době, tj. po covidu, je to něco až neuvěřitelného, že jsou tací lidé, kteří opravdu svoji práci berou vážně a mají trpělivost s klienty.
 
Ještě jednou děkuji a budu se těšit na mou ještě jednu dovolenou v září, že mi bude některý z Vašich zaměstnanců nápomocen.

Vrabcová Jitka Květen 2022

Dobrý den,

i když nikdy nepíši žádné negativní ani pozitivní komentáře tak bych dnes ráda udělala výjimku. Od 28.4. se snažím najít přes Vaší agenturu tu správnou dovolenou. Co se dělo do včerejšího dne je zbytečné rozebírat. Jde mi totiž hlavně o to, abych Vám řekla, že díky Vaší pracovnici Kristýně Švihálkové mám jako zázrakem najednou vybranou dovolenou ????. Už jsem v to opravdu nedoufala a chtěla jsem vrátit peníze. Paní Švihálková nejen, že vždy komunikovala velmi ochotně a okamžitě, ale dokonce i po své pracovní době. Vážím si toho a teď už jen doufám, že dovolená bude skvělá jako někteří Vaši pracovníci.

S pozdravem

Alena Vyhnánková Květen 2022

Vážená paní,

touto cestou bych chtěla vyjádřit naprostou spokojenost s Vaším zaměstnancem panem Danielem Sobkem, který se mi ozval hned následující den ráno po večerní odeslání formuláře na dovolenou do Španělska.

Poté, co mi v cestovní kanceláři Fischer a BlueStyle, které jsem osobně navštívila na pobočce v Praze Zličíně oba zaměstnanci přislíbili zaslat nabídku na poptávanou destinaci, se tak u Fischera nestalo vůbec, u BlueStyle sice ano, ale po požadavku vytvoření nabídky také na polopenzi jsem už druhou nabídku nedostala.

Proto dokáži ocenit, že Váš kolega mi zpracoval několik verzí dle mého požadavku a zaslal je téměř obratem.

Zároveň byl v telefonu velmi milý a zodpověděl všechny mé dotazy.

Jeho prozákaznické jednání je ukázkové, a tím mohu Invii doporučit i dalším lidem, kteří budou hledat dovolenou přes zprostředkovatele.

Přeji Vám a Vašim kolegům hodně spokojených klientů.

Vojtěch Novotný Březen 2022

Dobrý den,

rád bych se s Vámi podělil o velice příjemnou zkušenost s Vaší zaměstnankyní petra.kvapilova@invia.cz.

S manželkou jsme vybírali dovolenou a následující den se mi paní Kvapilová ozvala.

Byla velice příjemná, empatická, působila velice v klidu a přitom profesionálně. Běžně nemám vůbec ve zvyku s někým jednat po telefonu více než je nezbytné, ale tady mi to nevadilo a nakonec jsme se rozhodli rezervaci zájezdu dořešit. 

Paní Kvapilová byla vstřícná s tím, že si zavoláme druhý den(chtěl jsem ještě věc probrat s manželkou, jelikož jsme opravdu neměli v plánu dokončit nákup takhle rychle). Před zavoláním zaslala ještě sms, zda si můžeme zavolat, což mi přišlo velice slušné a potěšilo mě to.

Zájezd jsme tedy dořešili, máme zaplacenou zálohu a vše máme vyjasněné.

Mě osobně tvoří pohled na společnost právě ten člověk, který se mnou jedná a doufám/přál bych si aby její příjemné vystupování bylo reflexí spokojenosti v zaměstnání ve Vaší společnosti.

 

Děkuji za sebe i za manželku.

Lukáš Plachý Březen 2022

Dobrý den, paní Skwarczková,

touto cestou bych rád zaslal kladné hodnocení na pana Tomáše Holíka.

Pan Holík byl velmi ochotný, zodpověděl velké množství dotazů, co mohl, to zjistil a dodatečně mi poté sdělil. Za celou dobu se nenašlo nic, co by nevěděl či nedokázal zjistit, zároveň byl velmi ochotný a dokázal mi zajistit i negarantovanou přistýlku pro dceru, což je pro mě jako pro zákazníka benefit navíc a moc si toho vážím.


I díky jeho práci se na vaši společnost a pravděpodobně přímo na pana Holíka moc rád znovu obrátím. Jsem vedoucí tří prodejních callcenter a za takového pracovníka bych byl velice rád. Doufám, že za svoji skvělou práci dostane dobré ohodnocení.

Nikola Chrustova Březen 2022

Dobry vecer,


chtela bych Vam rici ze mate velice mileho a velmi schopneho ochotneho zamestnance Tomase Tlapaka. Jednala jsem ted s hodne cestovkami o nasi budouci dovolene. Ochota jako mel p. Tlapak me velice mile prekvapila a vysel mi vstric i na muj tisici dotaz, at uz
to bylo na parkovani na letisti, kocarek do letadla, odlet 4 dny po oddani atd. atd.


Puvodne jsme meli vybrany zajezd u jine spolecnosti, kde ale nemeli tu ochotu a pomoc pri dotazech jako pan Tlapak.

Timto bych mu chtela jeste jednou podekovat.

Dita Myšková Březen 2022

Dobry vecer,


chtela bych Vam rici ze mate velice mileho a velmi schopneho ochotneho zamestnance Tomase Tlapaka. Jednala jsem ted s hodne cestovkami o nasi budouci dovolene. Ochota jako mel p. Tlapak me velice mile prekvapila a vysel mi vstric i na muj tisici dotaz, at uz
to bylo na parkovani na letisti, kocarek do letadla, odlet 4 dny po oddani atd. atd.


Puvodne jsme meli vybrany zajezd u jine spolecnosti, kde ale nemeli tu ochotu a pomoc pri dotazech jako pan Tlapak.

Timto bych mu chtela jeste jednou podekovat.