Recenze od klientů Invia

3 000 000 klientů již využilo našich služeb. Stali jsme se tak největšimi prodejci zájezdů na českém internetu. Děkujeme vám.

Názory klientů na služby cestovní agentury Invia

Dobrý den,

nevím, jestli píšu na správné místo. Kupovala jsem zájezdy a musím moc pochválit pana Davida Jeníka. Byl velmi vstřícný, nápomocný. Mluvili jsme spolu mockrát a vždy byl velice příjemný a i vtipný. Snažil se najít alternativu, abych byla co nejvíce spokojená. Nemůžu ho vynachválit. Děkuji a pěkný den.

Paní Vyskotová, 14.01.2020

Vážená paní Matis,

dovolte mi abych se s Vámi podělil o několik informací. V průběhu letošního roku jsme kontaktovali společnost Invia s prosbou o zařízení dovolené. Byli jsme přepojeni k panu Danielu Sobkovi. Pan Sobek nám trpělivě a maximálně profesionálně pomohl s výběrem skvělé dovolené. Veškeré doklady a všechny jeho informace se potvrdily, prostě bylo vše jak má být. Žádný problém s ubytováním, s jídlem a s pobytem. Vše, co nám o dovolené řekl se potvrdilo a splnilo. V těchto dnech jsme pana Sobka opět kontaktovali se žádostí o pomoc při výběru dovolené na rok 2020. Mohu opět potvrdit, že se nám plně věnoval, ve sporných věcech ochotně pomohl a spoustu věcí vyřešil. Chtěli bychom s manželkou touto cestou poděkovat za jeho skvělou práci!

Manželé Radostovi, 03.01.2020

Dobrý de, pane Kasparec,

opět bych moc poděkovala a pochválila Vaše prodejce sl. Glodžákovou a pana Coufala- dnes jsem si již objednala zájezd na příští rok- opět báječná spolupráce a hrozně moc ochota. Máte prodejce na svém místě. Moc děkuji.

Paní Ryšánková, 20.11.2019

Vážený pane Kašparče,

nebudu se příliš rozepisovat, vlastně to ani moc neumím, ale chtěla bych vznést chválu na prodejce Veroniku Chvátalovou. Byla jsem s jejím přístupem , ochotou, příjemným vystupováním a jednáním naprosto ohromena. Věřte, že to není běžné. Moje hodnocení prostřednictvím Vámi zaslaného dotazníku je pozitivní pouze díky jejímu přístupu. Dovolenou jsme si s dcerou užily, byly jsme velmi spokojené se všemi službami.

Paní Pavlátová, 07.11.2019

Dobrý de, pane Kasparec,

dovolila jsem Vám napsat, našla jsem si na emailu Váš email. Chtěla bych hrozně moc pochválit Vaší poradkyni- prodejce.paní Glodžákovou Zuzanu. Letos jsem již s Vaší cestovní kanceláří letěla 2 krát do Turecka a paní Glodžáková byla úplně super, vše vždy rychle a přesně vyřídila přes internet- naposledy 29.08.2019 ještě na poslední chvíli i pro mojí dceru Evu Ryšánkovou se synem, ne stejný pokoj k nám, do stejného hotelu. Spolupráce úžasná, volala, vysvětlovala...Moc bych jí chtěla přes Vás poděkovat a aby s námi počítala i v příštím roce.

Paní Ryšánková, 24.10.2019

Dobrý den,

obdržel jsem na požádání Vaší e-mailovou adresu od slečny Veroniky Chvátalové. Chtěl bych tímto poděkovat za pomoc při výběrech zájezdů, při kterém nám celou dobu pomáhala Vaše výše uvedená slečna Chvátalová nejenom, že ochotně komunikovala, jak s mojí ženou také i se mnou. Tímto bych rád, ještě jednou poděkoval za přístup slečny Chvátalové.

Pan Zach, 07.10.2019

Dobrý den, pane Kasparec,

dovolila jsem Vám napsat, našla jsem si na emailu Váš email. Chtěla bych hrozně moc pochválit Vaší poradkyni- prodejce.paní Glodžákovou Zuzanu. Letos jsem již s Vaší cestovní kanceláří letěla 2 krát do Turecka a paní Glodžáková byla úplně super, vše vždy rychle a přesně vyřídila přes internet- naposledy 29.08.2019 ještě na poslední chvíli i pro mojí dceru Evu Ryšánkovou se synem, ne stejný pokoj k nám, do stejného hotelu. Spolupráce úžasná, volala, vysvětlovala...Moc bych jí chtěla přes Vás poděkovat, a aby s námi počítala i v příštím roce.

Paní Ryšánková, 10.09.2019

Hezky večer,

od paní Moniky jsem si vyžádala e-mail na Vás, abych mohla pochválit paní Moniku za naprosto skvělou komunikaci, rychlost a profesionalitu. I přes stres s výběrem dovolené jsem byla opravdu překvapená servisem, který jsem měla za to, ze je “lepší” v klasických CK prodejnách. A zmílila jsem se- paní Monika mi dala veškerou péči na té nejvyšší úrovni. Děkuji jeste jednou a pevně věřím, ze paní Moniku patřičně ohodnotíte.

Paní Hanáčková, 09.09.2019

Dobrý den,

před pár dny jsme se vrátili z dovolené, kterou se mnou řešila paní /slečna Eliška Dlasková. Její přístup, ochota a trpělivost byly naprosto úžasné. Lidé se asi většinou ozývají se stížnostmi, ale v mém případě je to naopak. Patří jí velká pochvala a poděkování. Letos jsme přes Invii cestovali již podruhé ( v obou případech zařizovala Eliška Dlasková) a vždy naprostá spokojenost. Příští dovolená bude určitě opět přes vás... Moc děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků

Paní Helena Svobodová, 09.09.2019

Dobrý den,

chtěl bych Vám touhle cestou poděkovat za pomoc při hledání a vyřízení mé dovelené. Především, pak panu Jakubovi Huňáčkovi a panu Adamovi Čapkovi. Jejich ochota a profesionalita mě přesvědčila, abych si zájezd zakoupil přes Vaší společnost. Dlouho jsem se nesetkal s takovým přístupem. Je vidět, že nechodí jen do zaměstnání, a že je ta práce baví a těší je. Příště se obrátím určitě zase na ně. A pokud by jste je ohodnotili i Vy nějak z Vaší strany byl bych moc rád.

Pan Šimíček, 06.09.2019

Vážený pane Terlando,

zjistil jsem, že jste nadřízený vašeho pracovníka pana Roberta Humbricha, kterému potřebuji vysoce poděkovat. V průběhu dvou měsíců jsem potřeboval nalézt dvě lokality dvou dovolených, dle svých přání i snů. Mám život naplněn poznáváním Himalájí, překonáváním La Manchů, potápěním do mořských hlubin, cestováním, poznáváním domova i světa. S kamarádem jsem před nějakou dobou na to téma napsali knihu Svítání nejen nad La Manche.

Prakticky vždy si vše organizuji sám. Až letos. Rozlučková jízda s mými dospívajícími syny na potápění v Rudém moři a poté oslava 30-ti let společného života na jejím vysněném ostrově Madeira. V obou případech poměrně specifické požadavky. Klidné lokality, perfektní servis, nedotčená příroda, výhledy na oceán, blízkost potápěčských center, parkování na letišti, pojištění, termíny a i cena a mnohé další.

Svěřil jsem tato zadání vaší skvělé společnosti INVIA a díky vám všem za tento projekt pomoci dovolenkářům i cestovatelům. Tedy díky i vám jako manažerovi, zodpovídajícímu za kvalitní práci operátorů.

Možná je to standard, věřím, ale musím pochválit excelentní výkon pana Humbricha, který se mne v obou případech ujal. Rychlost zpracování návrhů, trpělivost s upřesňováním mých požadavků, ale i opakovaný důraz na posun rozhodnutí, laskavost k zmatkům v mé hlavě, perfektní finální výběr, odpověď na všechny mé dotazy ohledně letu, výběru lokality, ověření možností na poslední chvíli, příjemné vystupování. Z takových lidí se stávají nejen poskytovatelé služeb, ale i parťáci, odborníci, pro záměry v této oblasti. Chci ať víte, jaké lidi máte v týmu, chci ještě jednou poděkovat i vám, že takové lidi v týmu řídíte takto dobře. Mé dovolené byly báječné, jako ze sna!

Pracuji v řízení obchodu tuzemských i zahraničních firem, menších i korporací už 25 let a vždy mne potěší, když potkám kvalitní výkon, který je službou 21. století. Lidé tohoto typu jsou budoucností. V takto kvalitní práci držím palce vám všem a již jsem se stal doporučovatelem vašich služeb. Já, celoživotní cestovatel a dobrodruh solitért :-)

Pan Petr K., 04.09.2019

Dobrý den,

dovolte mi, abych se podělil o zkušenost, kterou jsem aktuálně nabyl při zajištění zájezdu přes kancelář Vaší společnosti ve Znojmě. Celkový přístup, ochota, vstřícnost a jednání hodnotím velmi vysoko a vzhledem k tomu, že vše proběhlo rychle a bez problémů, tak si troufnu na ten nejvyšší bod. Cítil jsem se velmi dobře a přesně tak si představuji přístup prodejce. A to nejdůležitější V kanceláři mě obsluhovala paní Blanka Nováčková. Prosím, zda je možné, využijte jakoukoliv možnost a formu poděkování a ocenění i z Vaší strany. V této branži jsou podobní zaměstnanci opravdu výhrou.

Pan Krček, 30.08.2019

Dobrý den,

dovolte mi touto cestou vyjádřit poklonu a poděkování Vaši zaměstnankyni Nikol Aboualy Hermanové, která v průběhu několika dní při hledání naší dovolené vystupovala jako vynikající profesionál s obrovskou mírou trpělivosti a tolerance. Nebylo příliš jednoduché vybrat termín a pobyt z naší strany, poněvadž jsme byli spolu s manželem limitováni rodinnými důvody. Díky excelentní péči paní Nikol se vše zvládlo na jedničku!!!

Paní Pokorná, 29.08.2019

Vážená paní Krečmerová,

ráda bych dala pozitivní zpětnou vazbu na Vaši CK Invia, konkrétně potom na komunikaci s paní/slečnou Johanou Sladkou, dne 26.7.2019, se kterou jsem svou dovolenou komunikovala. Zájezd jsme vyřídili během jedné hodiny a hned tentýž den jsme za pár hodin seděli v letadle. Od paní Sladké jsme získali jak faktické informace, tak rady na cestu, doporučení, komunikace s ní byla velmi příjemná a rychlá, byla ochotná a vstřícná. V době, kdy jsme zájezd vybírali, jsme komunikovali s více zaměstnanci různých CK kanceláří, ale s takovým přístupem jsme se opravdu setkali jen zde. Chtěla bych tímto Vám a Vašemu celému týmu poděkovat a popřát hezký zbytek léta.

Paní Veronika, 26.08.2019

Vážený pane Kašparec,

touto cestou bych ráda velice poděkovala za nadstandardní služby a jednání Vaší zaměstnankyně, specialistky prodeje zájezdů, paní Světlaně Křížové. Její profesionální a vstřícné jednání, ochota pomoci s vyhledáváním zájezdů, byla opravdu úctyhodná. Ačkoliv jsme si nakonec zájezd nevybrali, i tak byla nadále milá a obětavá, své služby nám nabídla i do budoucna. Opravdu jsem se s takovýmto přístupem ještě nesetkala a tak jsem cítila potřebu Vám jej sdělit, jaké máte perfektní zaměstnance. Snad svou pochvalu adresuji správně.

Paní Jonová, 20.08.2019

Dobrý den,

nevím, zda volím správnou cestu pro, aby se tato zpráva dostala pro slečnu/paní Veroniku Tomasovou. Ráda bych ji poděkovala za její péči a ochotu, kterou mi věnovala při výběru a rezervaci mé dovolené. Také pracuji v zákaznickém servisu a vím, že ne vždycky je práce s lidmi jednoduchá. Naopak :). Předejte, prosím, tuto zprávu jednak ji a také jejímu nadřízenemu, aby věděl/a, že má v týmu člověka, který je skvělý. Děkuji ještě jednou za Vaše služby, flexibilitu, trpělivost a že všechno funguje, jak má.

Paní Bartoňová, 20.08.2019

Vážený pane Zpěváku,

dovolila jsem si u slečny Šrámkové vyžádat kontakt na nadřízeného. Ráda bych Vám totiž dala zpětnou vazbu na její práci. Předpokládám, že slečna, alespoň podle hlasu. Kdyžtak mou chybu omluvte.. :) Slečna Šrámková mi dnes volala a úplně úžasně vysvětlila veškeré podrobnosti k zájezdu, dala mi jasné instrukce, podle kterých se mi vyplňovala smlouva jedna báseň. Navíc mi doporučila cestovní pojištění, které jsem její zásluhou přijala. Když jsem byla lehce nejistá kvůli správnosti všech procesů (vyskočilo na mě všemi obávané okno error 404), potvrdila mi během minuty, že je všechno v pořádku. Jestli máte nějaký vliv na její ohodnocení, rozhodně se za ni přimlouvám. Díky lidem jako je ona je objednávání zájezdů příjemnou záležitostí, díky které se Vám vždycky budou vracet zákazníci. Děkuji Vám za možnost spolupráce a ještě jednou chválím, máte super osobu v týmu, nenechte si ji utéct :)

Paní Kateřina Bidlasová, 19.08.2019

Dobrý den,

chtěla bych pochválit paní Evu Bezegovou, za její přístup. Velice milá dáma, která byla ochotná nám najít dovolenou na míru.Za její trpělivost s námi a laskavost. Opravdu jí patří za nás velké ,,díky " a radi bychom aby všichni věděli,že opravdu odvádí svoji práci precizně! Příští rok se opět obrátíme na ní, protože už víme,že je pro nás nejlepší poradce :) Prosím rádi bychom aby věděla, že si ji nemužeme vynachválit. Děkuji.

Paní Mikešová, 13.08.2019

Vážená paní Pichlerová,

chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za profesionální přístup Vašeho zaměstnance, pana Pavla Sýkory z oddělení prodeje zájezdů. Pan Sýkora věnoval hodně času mým náročným požadavkům, snažil se pro mě a mého manžela najít nejlepší listopadovou svatební cestu. Se všemi těmito požadavky denně pracoval, ikdyž jsme mu těsně před finálním potvrzením změnili datum svatební cesty. Jeho přístup velmi pozitivně překvapil nejen mě, ale také mého náročného manžela, co se dovolených týče. Vyřiďte mu, prosím, ještě jednou velké poděkování za všechno, co pro nás udělal a i za to, že nad rámec agendy komunikoval s cestovní agenturou, aby pro nás zařídil jak se říká „něco navíc“ v hotelu, jako přivítání novomanželů. Ve své profesi se denně a několik let potýkám s různými typy lidí, rozumím náročnosti agendy Vaší cestovní kanceláře, proto jsem považovala za nezbytné nešetřit superlativy na pana Sýkoru. S velkým potěšením doporučím Invia.cz dalším mým známým a kolegům v ČT.

Paní Šteffelová, 12.08.2019

Dobrý den,

chci Vám aspoň takhle poděkovat za to jak jsme společně pro mě a mojí rodinu vybrali dovolenou moc se nám líbilo se vším moc spokojeni. Blízko od letiště ... moře bazény animační programy pro děti super i jídlo bylo moc dobré. Úžasně milá obsluha. Jak píši byli jsme spokojeni, jen pokoje nás trochu zklamali a to jsme dali bakšiš, ale to říkalo hodně lidí, no stejně jsme na pokoji vůbec nebyli, takže nám to až tolik nevadilo.

Paní Dvořáková, 08.08.2019