Recenze od klientů Invia

1 800 000 klientů již využilo našich služeb. Stali jsme se tak největšimi prodejci zájezdů na českém internetu. Děkujeme vám.

Názory klientů na služby cestovní agentury Invia

Dobrý den,

chtěla bych tímto ocenit Vašeho prodejce zájezdů pana Jakuba Boďu za naprosto profesionální, milý a velmi vstřícný přístup při dnešním sjednávání našeho zájezdu na Mauricius. Ještě jednou děkuji a chválím.

Paní Ivana Vrbková, 15.02.2018

Pane Meci,

děkuji za rychlé, příjemné vybrání a odbavení naší dovolené ze dne 14.1.2018 Jednalo se o naši dovolenou v destinaci Rhodos-Řecko a vše úspěšně řešila slečna Vendula Tranova. Přeji úspěšné pracovní dny celému týmu.

Paní Jana Krepčíková, 14.02.2018

Dobrý večer,

pane řediteli, chtěla bych tímto vyjádřit své potešení ze služeb Vašeho prodejce, specialisty na exotické zájezdy, Jana Vojkůvky. Je to opravdu člověk na správném místě. Je vždy velice vstřícný, umí poradit a snaží se vyhovět všem požadavkům. Domnívám se, že máte značné množství kladných odezev na jeho služby se kterými musí být každý klient spokojený.

Paní Ing. Eva Müllerová, 13.02.2018

Dobry den pani Skwarczkova,

rada bych touto cestou poskytla pozitivni feedback na slecnu Michaelu Kvapilovou. Od prvotniho kontaktu jsem byla velmi spokojena s komunikaci, ochotou a individualnim pristupem. Dodatecne zmeny nebyly vubec problem, soucasne mi velmi pomohla s vyhledanim emailu na ubytovani. Rada bych, tedy podekovala za: profesionalitu prijemne vystupovani rychlost vyrizeni ochotu komunikaci. Doufam, ze feedback doputuje kam ma a dekuji za zprostredkovani bezva nabidky na lyze nejen ji, ale i Invii.

Paní Štěpánka Severová, 13.02.2018

Dobrý den pan Kašparec,

ráda bych vyjádřila velké díky a pochvalu paní Peštukové. S paní Peštukovou jsem měla možnost několikrát vyjednávat parametry dovolené a její přístup byl opravdu nadstandardní. Rychle, profesionálně a hlavně empaticky se mnou řešila moje požadavky a navíc dávala vlastní rady a zkušenosti. Věřte mi, že nebylo jednoduché se mnou jednat, protože jsem několikrát měnila termíny, místo a zadání. Na paní Peštukové nebylo absolutně znát, že by jí moje neustálé změny a rozmary obtěžovaly. Dovolenou jsme nakonec vybraly opravdu společně a já jsem za to velmi vděčná. V tuto chvíli opět vybíráme dovolenou a mám jasno, na koho se obrátit. Prosím, važte si takových zaměstnanců a pečujte o ně.

Paní Barbora, 12.02.2018

Dobrý den,

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za opravdu nadstandartní služby paní Marie Ondráčkové, která je opravdu velmi pečlivá, milá a měla se mnou nesmírnou trpělivost, vyšla mi se vším vstříc a stále příjemný servis, ačkoliv komunikace se mnou byla poněkud náročná. Domnívám se, že tento přístup není běžný a měl by být nejen patřičně oceněný, ale i vzorem pro ostatní. Tímto Vám ještě jednou velmi děkuji.

Paní Kristýna Elsnerová, 12.02.2018

Dobrý den,

ráda bych touto cestou vyjádřila velké poděkování a pochvalu Vaší zaměstnankyni, paní Sabině Grossmannové, která se nám v uplynulých dnech věnovala při zařizování naší dovolené. Velmi oceňuji její milé vystupování, vstřícnost, spolehlivost a ochotu. Během našich několika telefonních hovorů nikdy nedala najevo sebemenší podráždění nebo nevrlost, naopak vždy mě ujišťovala, že je tady pro mě a při jakékoliv nejasnosti se na ni můžu obrátit, čehož jsem hojně využívala. Opravdu mi bylo potěšením a radostí s ní jednat o naší dovolené.

Paní Hana Děrglová, 09.02.2018

Dobrý den,

velmi oceňuji ochotu, vstřícnost a trpělivost p. Kristýny Vyvlečkové. A ještě jednou moc děkuji za pomoc při výběru dovolené.

Paní Ilona Podolská, 01.02.2018

Dobrý den, pane Kašparče,

chtěla bych touto cestou vyjádřit velkou pochvalu vaší prodejkyni paní Heleně Bělské. V letošním roce jsme u paní Bělské zakupovali již druhý zájezd (Island a Bulharsko) a vždy se nám věnovala s velkou trpělivostí a nadstandartní ochotou. Služby Invie využíváme dlouhodobě a určitě v tom díky perfektní komunikaci a přístupu vašich prodejců budeme pokračovat.

Paní Alexandra Nováková, 30.01.2018

Dobrý den pane Meci,

chtěla bych Vám za nás, celou partu kamarádů, kteří jedeme díky Vám a paní Tranové do Rakouska lyžovat, velmi poděkovat. Měli jste s paní Tranovou jistě spoustu důvodů se na nás "vykašlat", ale náš zájezd jste za nás vybojovali. Jsme za to nesmírně rádi a vážíme si toho. S paní Tranovou uzavíráme letní i zimní dovolené již 4. rokem a velmi si cením jejího vstřícného a profesionálního přístupu.

Paní H. , 29.01.2018

Dobrý den,

chci poděkovat a vyjádřit pochvalu Vašemu zaměstnanci Michaela Perutková - Specialista prodeje zájezdů, která má dva týdny pochopení pro mé velmi náročné požadavky při výběru dovolené a snaží se mi vyhovět. Pracně přitom ověřuje a zjišťuje mnou požadované informace a skutečnosti. Je vždy velmi příjemná a ochotná, jiný by to považoval za obtěžování a buzeraci. Ona je ale opravdový profesionál. Letos s Vámi letím na dva týdny v létě do Senegalu a nyní pro mne ještě vybírá v únoru do Egypta. Jsem s její prací velmi spokojen a při výběru dalších dovolených se na ni znovu obrátím. Prosím, aby jste jí mé poděkování tlumočili a zcela určitě by si zasloužila i jiné ocenění své práce.

Pan Martin Andrlík, 25.01.2018

Dobrý den,

chtěl bych jen touto formou vyjádřit poděkování a obrovskou spokojenost s Vaším zaměstnancem Jakubem Boďou. Již podruhé jsem ho oslovil a dostalo se mi péče, kterou nepovažuji za standard. A v případě řešení druhé dovolené mohu porovnávat se třemi cestovními kancelářemi. Jedna věc je standard dané společnosti a druhý osobní přístup jejich zaměstnanců a přístup pana Boďi hodnotím jako nadstandardní. Ještě jednou děkuji a mohu slíbit, že se rád na Vaši společnost opět obrátím díky tomu jak ke mně přistupujete.

Pan Tomáš Š., 18.01.2018

Dobrý den,

paní Vajdečková, ráda Vám sděluji, že Váš zaměstnanec pan David Jeník - INVIA - profesionálním vstřícným jednáním zajistil, vysvětlil a pomohl při našem výběru letní dovolené v Bulharsku. Zvládl v krátkém čase i naše dotěrné otázky, které obratem řešil. Moc Vám za pana Davida děkujeme.

Paní Jana Porcalová, 05.01.2018

Dobrý den,

chtěla bych aspoň touto cestou moc poděkovat paní - slečně Natálii Miturové ze společnosti Invia, pobočka Ostrava. Již minulý rok nám moc pomohla při výběru hotelu - ubytování v Itálii. letos jsme byli s manželem v pobočce si vybrat dovolenou zase v Itálii a nebyla ochotná přítomná pracovnice. Tak jsme si zadali dovolenou přes internet a ozvala se nám paní Miturová a měli jsme štěstí. Opět se nás ujala s velkou ochotou a trpělivostí nám vybrala hotel - ubytování opět v Itálii. Úžasná žena, příjemný hlas, trpělivá a hlavně ochotná!. Velký dík jí patří! Krásné vánoční svátky a hodně zdraví v novém roce.

Manželé Dušovi , 02.01.2018

Dobrý den!

Obracím se na Vás s prosbou. Po velké spokojenosti s předchozími službami Invie jsme se rozhodli zakoupit si s manželkou pobyt v hotelu Répce Gold v Maďarsku. Rozhodli jsme se necelé dva týdny před odjezdem. Co čert nechtěl, "onemocněl" mi i stolní PC. Objednávku jsem dokázal uskutečnit z malého notebooku jen díky nesmírně příjemné paní Jaroslavě Kříšťové DiS. Jsem již starcem, dnes se říká seniorem, trpělivě mne instruovala metodou krok za krokem. Prosím, vyřiďte jí naše poděkování. Vašim vedoucím si dovoluji pogratulovat k takovým pracovníkům!

Pan Jaroslav Kroufek, 02.01.2018

Dobrý den paní Macečková,

rád bych touto cestou moc poděkoval za Vašeho zaměstnance pana Vladimíra Protivu, přes kterého jsme si dnes objednali dovolenou. Jeho fungování, rychlá reakce, ochota, způsob jednání a správný přístup nás velice potěšil. Myslíme si, že takto by měl vypadat správný prodejce zájezdů. Příští dovolenou velice rádi vyřídíme opět přes společnost Invia prostřednictvím pana Protivy, rádi také předáme kladné doporučení v okruhu známých. Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem

Pan David Silný, 27.12.2017

Vážená paní,

byli jsme velice spokojeni s profesionálním přístupem pana Lassaka k nám klientům, při zjišťování informací o zájezdu se společností.

S pozdravem

Manželé Vokatí, 19.12.2017

Dobrý den pane Kašparec ,

opět Vám chci velice poděkovat za výběr Vašich zaměstnanců. Tento rok se jedná o Tomaše Jelínka ,který byl v případě mé dovolené ochoten mi pomoci nadstandartním způsobem se vším co bylo třeba.

Paní Ivana Částková, 18.12.2017

Dobrý den,

ráda bych vyjádřila poděkování a pochvalu Vašemu zaměstnanci Štefanu Šimkovičovi za velmi profesionální přístup a bezchybné jednání při vyřizování mých požadavků pro koupi zájezdu. I díky němu jsem se nakonec rozhodla pro koupi zájezd přes Vaši společnost. Přeji příjemný den a více takových zaměstnanců.

Paní Reichlová, 15.12.2017

Dobrý den,

rád bych zaslal pochvalu na Vašeho kolegu pana Štefana Šimkoviče, který mi při výběru zájezdu poskytl 100% servis a ochotu zodpovědět všechny mé dotazy. Na přes příští rok, opět vybíráme dovolenou u společnosti Invia.

Pan Jan Brandejs, 11.12.2017

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622