Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Recenze od klientů Invia

1 800 000 klientů již využilo našich služeb. Stali jsme se tak největšimi prodejci zájezdů na českém internetu. Děkujeme vám.

Názory klientů na služby cestovní agentury Invia

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou pochválit Vaše zaměstnankyně Janu Blažkovou a Evu Daňkovou. Při vyřizování naší dovolené byly velmi ochotné, milé a trpělivé. Také chválím Jana Kavalíra, který mi trpělivě vysvětlil podmínky cestovního pojištění, které jsem chtěla zrušit. Prostě a jednoduše - jsem už starší trochu zbrklá dáma a dělám rychlá rozhodnutí a mohou z toho plynout nepříjemnosti. Jestli jsem nějaké způsobila, omlouvám se za ně. Děkuji všem za ochotu a trpělivost.

Paní Marta Musilová, 17.09.2018

Dobrý den,

dostala jsem na vás mail od jednoho z vašich kolegů. S tím, že se na vás mám obrátit, když chci smeknout obrouvskou poklanu za vstřícnost, lidskost a ochotu, při vyřizování se zájezdem od vás, pí. Janě Blažkové. Opravdu jsem se nikdy ještě nesetkala s tak milým a ochotným člověkem, který by mohl udělat jen svou povinnost, nabídnout a prodat zájezd a o víc se nestarat, což se v jejím případě nestalo. Opravdu jsem byla nadmíru spokojená s jejími službami a ochotou s kterou zodpověděla každou mou otázku, a že jich nebylo vůbec málo. Opravdu smekám před takovýmito zaměstnanci, sama jsem vedoucí a brala bych jako veliké plus, kdybych někoho jako je ona mohla mít v našem týmu. Tímto následně i celé vaši společnosti děkuji za krásnou dovolenou.

Paní Jana Kašpárková, 16.09.2018

Dobrý den,

velice ráda bych prostřednictvím Vás ,chtěla pochválit Vaší zaměstnankyni Lucii Vaškovou. Slečna Lucie mi se vším ochotně pomohla,byla naprosto skvělá,velice rychle řešila aktuální situaci,byla milá a hrozně ochotná,sehnala mi dokonce celý pobyt o něco levněji přes německou ck. Sama pracuji v HR a takových zaměstnanců kteří pracují na 150 % je velice málo.. :) Ještě jednou tedy děkuji za její pomoc a vychvaluji jí až do nebe ..

Paní Mráziková Dagmar, 14.09.2018

Dobrý den, paní Braunspergerová,

ráda bych Vám tímto poděkovala za skutečně luxusní a krásnou dovolenou. Jsem ráda, že jsem dala na Vaše rady a vybrala si právě hotel Reef Oasis Blu Bay v Egyptě. Moc se nám tam líbilo. Hotel krásný a cesta bez problémů. Samozřejmě dám výborné hodnocení na webu, když mi poradíte, jak to provedu. Mějte se moc krásně a přeji příjemný víkend.

Paní Daniela Přibíková, 14.09.2018

Dobry den,

Před par dny jsme se vratili z uzasne dovolene v resortu Creta Maris, kterou jsme zakoupili přes Invia.

Rada bych Vam a zejména Vasi kolegyni Katerine Pestukove podekovala za uzasne služby, které jste nam poskytovali v době rozhodovani, kam na dovolenou vyrazit. Jela jsem s 2 malymi dětmi, a proto jsem mela opravdu hodne dotazu ohledne ubytovani a pojisteni. S pani Katerinou jsem komunikovala téměř mesic. Jeji práce byla naprosto profesionalni a vycerpavajici. V prubehu cele komunikace byla nesmirne mila a vstricna. Jeji chovani hodnotim velice profesionalne a jednoznacne mohu rici, ze takovy zamestatnanec dela Vasi firme skvele jmeno. Svoje dojmy jsem také vlozila do hodnoceni zajezdu, protože v prubehu hledani svoji dovolene jsem samozrejme narazila na radu kritických komentaru, také proto si myslim, ze je nutne dat zpětnou vazbou i naprosto pozitivni reakce na Vase služby.

Ještě jednou bych Vam i pani Pestukove rada podekovala, za veškerou peci o naší rodinu a trpelivost a poprala ji hodne zdaru v další praci, která prinasi radost Vasim klientum.

Paní Jitka Palich Fučíková, 11.09.2018

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat za skvělou spolupráci s paní Ivou Prokešovou, velice mi pomohla při objednání dovolené. Jsem velice spokojena, vše proběhlo hladce, rychle a bez problému. Ve čtvrtek odlétáme na Sardinii a pevně věřím, že dovolená proběhne také bez problému. Minulý rok jsme s vaší společností byli na Sicílii a protože jsme byli velice spokojeni, i letos jsme hledali zájezd na vašich stránkách.

Paní Barbora Míková, 07.09.2018

Hezké dopoledne, pane Musile,

vyžádala jsem si u slečny Veroniky Ježkové Váš kontakt, abych Vám mohla napsat pochvalu na její profesionální přístup. Koncem srpna jsem hledala přes Invii vhodný zájezd last minute. Nejdříve jsem komunikovala s jiným pracovníkem, který bohužel nebyl schopen reagovat rychle na mé požadavky. Ještě ten samý den jsem se náhodou spojila s Veronikou a byla jsem z jejího proklientského jednání a vysoké míry profesionality jedním slovem nadšená! Její vystupování a snahu pomoci vybrat vhodný zájezd hodnotím velmi kladně. A právě díky ní si příští rok koupím zájezd znovu u Invie. Jsem náročná na hodnocení zákaznického servisu a mohu konstatovat, že v Česku se spíše výjimečně setkám s tak kvalitním jednáním, jako tomu bylo u Veroniky Ježkové.

Paní Ivona B., 07.09.2018

Dobrý den pane vedoucí,

rád bych vyjádřil poděkování Vaší specialistce paní Haně Kornasové za její konstruktivní spolupráci, za poskytnutou zákaznickou podporu a zejména za její velmi vstřícný osobní přístup i za nevšední trpělivost při zajištění našeho zájezdu na dovolenou již od našeho prvního nedělního kontaktu, a to až do úplného zdárného vyřízení celého administrativního procesu. Takto podobně si představuji vzor ideálního profesionálního zákaznického servisu klientům poskytovaného cestovní kanceláří.

Pan Petr, 06.09.2018

Dobrý den,

tímto bych jen chtěla vyjádřit veliké DÍKY Vaší zaměstnankyni, slečně Petře Levákové. Díky její ochotě a pomoci jsme si nakonec s kamarádkou dnes objednaly zájezd v CA Invia a již v sobotu odlétáme do Španělska. Slečna Petra byla velmi milá a vstřícná a i navzdory mým opakovaným telefonátům s dotazy, kterých proběhlo opravdu hodně, jelikož jsem nikdy předtím zájezd neobjednávala, se mi snažila vše v klidu vysvětlit a poradit. :) Nevím, zda telefonáty s dotazy, jako byly ty mé, patřily do běžné náplně jejího pracovního dne... Jestli ano, tak klobouk dolů. A jestli ne, tak ještě větší poklona za zachování klidné hlavy a příjemné jednání. Moc jí, alespoň takto, ještě jednou DĚKUJI! Doufám tedy, že dovolená proběhne v pořádku a dle našich očekávání a já budu moci s radostí napsat kladnou recenzi. :) Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně spokojených klientů.

Paní Urbanová Káťa, 06.09.2018

Vážený pane Kašparče,

ráda bych pochválila a ocenila prodejce zájezdů pana Daniela Dudáše za naprosto perfektní, rychlý, vstřícný a na moje neustále se měnící požadavky ochotný přístup při koupi zájezdu přes Invia. Ráda se na tohoto prodejce v budoucnu obrátím znovu a budu doporučovat dále. Děkuji ještě jednou, věřím, že se dovolená povede :-)

Paní Karolína Hlaváčková, 03.09.2018

Dobrý den. Ráda bych poděkovala panu Marku Čásarovi za velice příjemné jednání, i bezproblémové a profesionální zajištění dovolené v Kalia Beach (Řecko, Kréta). Vše proběhlo bez komplikací, v podstatě ideálně.

Paní Vlková, 28.08.2018

Dobrý den, včera jsme se zdárně vrátili z dovolené, byli jsme moc spokojeni. Musím Vám moc poděkovat za zprostředkování dovolené, všechno bylo podle domluvy, asistence na letišti jak v Ostravě, tak na Korfu bez problémů. Bezbariérový pokoj i přístup na pláž a vstup do vody nic nebylo problém, tak ještě jednou děkuji že jste mi při výběru dovolené věnoval tolik času, stalo to za to :-)

Paní Eliška Váňová, 28.08.2018

Dobrý den pane Kahle, chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování Vašemu zaměstnanci panu Martinu Olejníkovi. Jeho přístup, zájem a ochota pomoci při výběru zájezdu mě mile překvapila. Byl velice příjemný a ve všem nápomocný. I díky němu jsem prožila krásnou dovolenou. Při dalším zájezdu se s důvěrou opět obrátím na pana Olejníka.

Paní Vanda Šákrová, 28.08.2018

Dobrý den, ráda bych poděkovala za výběr dovolené. Od A do Z naprostá spokojenost. Perfektní volba místa. Od ubytování, jídla, dostupnosti k moři ,až po celkový výběr destinace- prostě super. Poprvé jsme byli na místě, kam se budeme chtít vrátit.. a přesně na to stejné. Recenze je odeslána. Ráda se na Vás opět obrátím. Přeji příjemné dny a spokojené zákazníky :-)

Paní Marie Slavíková Mikulajská, 27.08.2018

Vážená paní Srncová, chci touto cestou vyjádřit pochvalu a ještě jednou poděkovat Vaší zaměstnankyni Kateřině Smolové za bez přehánění dokonalé a skutečně nápomocné vedení při objednávání zájezdu. Dotyčná se mnou ochotně komunikovala v neděli podvečer i v pondělí ráno. Všechny mé otázky řádně odpověděla, byla schopna mi pomoci i při méně standardních požadavcích. I při opakovaném, a věřím, že často z mé strany zbytečném, kontaktu působila mile, úpřímně a nedávala najevo, že bych ji obtěžoval. Takové příkladné chování je třeba podporovat a dotyčná má nemalý podíl na tom, že jsem zájezd nakonec vybral u Vaší společnosti.

Pan Stejskal, 27.08.2018

Dobrý den paní Makovcová, chtěla bych jen touto cestou velice poděkovat panu Čásarovi, za trpělivost, kterou nám věnoval. Na to, že jsme měli od něj plno nabídek (nemohli jsme se rozhodnout kam pojedeme) a měli jsme letět třeba na Kypr apod. Tak musím říct, že i když Kypr díky mému stavu (těhotenství) nevyšel, tak tato dovolená, kterou nám pán Čásar doporučil po tom všem co jsem si navymýšleli si troufám říct je zatím nejluxusnější na které jsem s rodinou byla...

Š. B., 27.08.2018

Dobrý den, ráda bych touto cestou vyjádřila velkou pochvalu Vaší podřízené, paní Petře Levákové. Při mém objednávání zájezdu s Vaší CK se chovala jako velký profesionál. Byla milá, vstřícná, ochotná, nic pro ní nebyl problém. Ani náznak, že bych jí otravovala. A musím podotknout, že to se mnou neměla jednoduché! Buďte tak hodná a ještě jednou jí za mne poděkujte. Kdyby paní Leváková nebyla z Ostravy, zašla bych za ní osobně. Zaslouží si to. Opravdu. U mladého člověka je takový přístup opravdu ojedinělý. Přeji příjemný den.

Paní Helena Králová, 24.08.2018

Dobrý den pane Kašparec, chtěla bych Vám touto cestou velmi klaně zhodnotit práci pani Ondráčkové. Obracíme se na ni už par let a vždy je velmi ochotná.vstříná a velmi obětavá. svou práci dělá vice než na 100 %.

Paní Hüblova Zuzana, 23.08.2018

Dobrý den, milá sl.Vyvlečková, moc Vás zdravím z domova. Dovolená naprosto předčila veškerá naše očekávání, denně jsem na Vás vzpomínala. Kvůli dětem jsme chtěli pěknou pláž a čistý pokoj. Dokonalé však bylo úplně vše a naše nadšení obrovské. Hotel krásný, čistý, personál vstřícný, každému požadavku vyhověl s úsměvem, jídlo výborné a k moři pár metrů. Recepční hovořily česky a také servírky znaly pár českých slov, jinak jejich angličtina skvělá, hlavně všichni pohodoví, ochotní, příjemní, komunikativní. Jídlo, to bych se mohla rozplývat nejméně na tři stránky, pestré, úžasné, pokaždé aspoň pět druhů dokonale upravených ryb, zelenina a ovoce uzrálé na sluníčku, místo eidamu parmazán, džus s dužinou, nepřeberné množství zákusků z másla, čokoládová fontána.. atdatd. Let tam i zpět zpoždění do 15min, co je naprosto zanedbatelné, prostě úchvatná dovolená bez chybičky. Ještě jednou Vám velice děkuji za Vaši velkou pomoc a ochotu s výběrem naší dovolené a do budoucna si dovolím se na Vás opět obrátit.

Paní Lucie, 22.08.2018

Vážení, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za veškeré služby spojené s cestováním a konkrétně jednu velkou pochvalu paní / nebo slečně/ Haně KORNASOVÉ. Paní se mi po telefonu věnovala již 3.8. a pomohla mi se sepsáním smlouvy. Vše ochotně vysvětlila a poradila. Její hlas byl milý , klidný a příjemný i po mé, asi dvacáté, otázce. Dnes jsem se na ni obrátila znova o pomoc a opět bez jediného zaváhání mi dokázala vysvětlit, jaké máme možnosti a že nemusím dělat nic, že ona vše zařídí a pak mi zavolá. I když jsem jí hned za vše poděkovala mám potřebu to napsat Vám, někomu jí nadřízenému. Věřím, že takových lidí ve společnosti INVIA máte více.

Paní Ivana Pavlatová, 21.08.2018

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622