Recenze od klientů Invia

1 800 000 klientů již využilo našich služeb. Stali jsme se tak největšimi prodejci zájezdů na českém internetu. Děkujeme vám.

Názory klientů na služby cestovní agentury Invia

Dobrý den,

minulý týden jsme se s manželem rozhodli, že si vybereme pobytový zájezd k moři. Nejprve byl náš požadavek na Řecko letecky. Pak jsme se rozhodli, že si vybereme z nabídky pobytových zájezdů vlastní dopravou do Itálie.

Začali jsme vyplněním formuláře na webových stránkách CK Invia a třech cestovních kanceláří.

S první cestovní kanceláří jsme byli už třikrát letecky v Řecku. Byli jsme spokojení, ovšem tentokrát velké zklamání - další cestovní kancelář (přestože jsem mluvila s paní z brněnské pobočky i přes telefon) neposlala žádnou nabídku. Telefonická domluva byla o tom, že nám dle našich požadavků zájezd vyhledají a nabídku zašlou mailem. A nic ... dodnes. Z cestovní kanceláře se také nikdo neozval. Poslední cestovní kancelář ani nebudu komentovat ... u svých pobytových zájezdů u moře často nemají vyfocenou ani pláž .... Sice na naši poptávku reagovali, ale velmi neprofesionálně ... ať si fotky pláže seženeme ... že bude vyfocena u jiného hotelu ... Takže ck zklamala taktéž.

V Invii bylo jednání rychlé příjemné a bezproblémové. A to od začátku až do konce. Nabídky nám chystala paní Martina Morongová, která byla velice vstřícná a okamžitě reagovala na každý můj dotaz. Několikrát jsem s ní mluvila i přes telefon. Byla trpělivá, veselá, komunikativní a ochotná! Po týdenním dolaďování a upřesňování máme vybráno, máme smlouvu a těšíme se na krásnou dovolenou.

Z cestovní kanceláře Invia mám velice dobrý pocit.

Budu ji s radostí doporučovat a s výběrem naší příští dovolené se rádi opět na tuto cestovní kancelář obrátíme!!! Moc díky! A paní Martině Morongové určitě náleží pořádná pochvala.

Dělá Invii dobré jméno. Přeji spokojené klienty a jen samé příjemné specialisty prodeje :-)

Paní Markéta Konstantová, 15.05.2018

Dobrý den,

právě jsem si objednal dovolenou v Řecku pro mě a moji přítelkyni. Spolupracovala se mnou slečna Kristýna Vyvlečková a tímto ji chci velmi poděkovat za její snahu a rychlé reakce. V nynější době není jednoduché sehnat kvalitní zaměstnance a vy jednu máte.

Pan Oldřich Kroupa, 14.05.2018

Dobrý den,

pane Kosino, chtěla jsem Vám sdělit, že jsem byla velice spokojena se službami poskytnutými mi Vaší zaměstnankyní paní Čandou Jaffarovou. Byla úžasná, příjemná a velmi ochotná. Moc mi pomohla s výběrem správného zájezdu, přestože jsem měla až moc specifických požadavků. Přístup z její strany byl více než nadstandardní. Ostatní prodejci by se od ní mohli učit:-) Opravdu mohu jen a jen chválit.

Paní P. Kuderová, 11.05.2018

Dobrý den pane Kašparec,

rád bych touto cestou vyjádřil velké poděkování Vaší zaměstnankyni, paní Nele Hermanové, za značnou pomoc s problémem, který se mi vyskytl při mém pobytu v Egyptě minulý týden. Paní Hermanová se skutečně snažila briskně problém vyřešit, což se také stalo. Oproti tomu "mateřská" CK, se mnou vůbec nekomunikovala, nereagovala. O to více oceňuji pomoc paní Hermanové. Prosím, tlumočte ji mé díky ještě jednou.

Pan Mgr. Ondřej Mašek, 10.05.2018

Chtěla bych tímto nejen poděkovat p.Vojkůvkovi za neskutečnou ochotu,vstřícnost a naprostou profesionalitu při výběru mé dovolené v SAE.Oceňuji jeho faktické znalosti a zkušenosti s touto turistickou oblastí,které jsou velkým přínosem při individuelní volbě dovolené "na míru" a to zejména pro klienty,kteří nemají žádné turistické zkušenosti . Přeji p.Vojkůvkovi i celé Vaší společnosti mnoho klientů, spokojených s Vaším servisem stejně tak, jak jsem byla spokojena sama.

Paní Renata Semerádová, 04.05.2018

Dobrý den,

chci touto cestou moc poděkovat slečně nebo paní Halamové Janě, která se mnou řešila a vyřešila úspěsně !!všechny peripetie a okolnosti mého zájezdu do Bulharska...poptavky a požadavků. Je velice milá, komunikativní a schopná. Tímto jí moc děkuji ještě jednou!!!! Přeji všem úspěšnou celoroční sezonu a jen spokojene klienty.

Paní Soňa Müllerová, 03.05.2018

Dobrý den,

ač jsem byla se službami INVIA vždy spokojená, tak tentokrát jsem byla opravdu nadmíru spokojená. Nikdy jsem to ještě nedělala, ale opravdu jsem byla velice spokojená s Vašim prodejcem Josefem Ondrušíkem a chtěla jsem ho někde na stránkách ohodnotit, ale to jsem bohužel nikde nenašla, tak jsem poprosila o kontakt na vás, kde prý mohu pana Ondrušíka pochválit... :-) Velice příjemné vystupování, vše mi hned vyzjistil, co jsem potřebovala, poradil a v den odletu byly ještě nějaké změny, které mi pomohl rychle vyřešit a dohlédl na to, aby mi byly vouchery s letenkami včas zaslány. Kdykoliv jsem zanechala vzkaz, hned jak to bylo možné se ozval nazpět a se vším mi pomohl. Díky jeho doporučení jsme měli krásnou dovolenou, kterou jsme si opravdu užili. Dovolenou jsem vždy objednávala přes Invii a určitě příště budu taky a kdyby to šlo, ráda budu kontaktovat zase pana Odrušíka, aby mi s výběrem a objedávkou pomohl.

Paní Andrea Chlumská, 26.04.2018

Dobrý den,

ráda bych poděkovala CK INVIA za příkladné starání se o klienty. Nikdy jsem se s takovou ochotou, vstřícností a zájmem u CK nesetkala. Obrovské poděkování má ode mne pan Břetislav Tyl, který mi byl svým přístupem blízký už od nezávazné objednávky, ocenila jsem zaslání smlouvy a vyřízení cestovního pojištění v elektronické podobě. Dále bych chtěla poděkovat průvodkyni Denise Zemánkové za milý a profesionální přístup po celou dobu zájezdu, ocenila jsem poskytnutí mobilního čísla v případě jakékoli pomoci či dotazu před zájezdem a také zakoupení vstupenek .Vím na 100%, že pokud budu chtít v budoucnu cestovat s cestovní kanceláři, bude to jedině s Vámi. Kdyby každý dělal svoji práci zodpovědně a s láskou, tak jako vy, tak by bylo na světě kráááásně. Srdečně Vám děkuji za zprostředkování nádherného výletu do Tropical Islands. Děkuji za vše od začátku až do konce.

Paní Mirka Sőllnerová s rodinou, 13.04.2018

Dobrý den pane Svitáku,

rád a s potěšením si dovolím poslat pochvalu na paní Terezu Vatralovou, za vstřícné, trpělivé a velmi příjemné jednání při dnešním řešení mé dovolenkové rezervace.

Pan Roman Zoubek, 29.03.2018

Dobrý den, ráda bych vyjádřila velkou spokojenost při vybíraní zájezdu s Vaším zaměstnancem (specialista prodeje zájezdu) Kristýnou Nagelovou, za její vstřícné a příjemné vystupování.

Paní Jana Kružíková., 27.03.2018

Dobrý den, je tomu ani ne rok, co jsem velmi chválil Vaši kolegyni, která se mi ochotně, trpělivě a s laskavostí věnovala. Nemyslel jsem si, že je to opakovatelné, ale paní Bára Schneiderová to letos snad i překonala. Byla opravdu skvělá. Takže chci pochválit zejména ji, ale i celkově organizaci práce Vaší společnosti, protože při objednávání dovolené vše proběhlo svižně a hladce.

Pan Michal Svoboda, 21.03.2018

Vážený pane Drozde,

dovolte nám se podělit o hodnocení pracovnice vaší firmy Kateřiny Peštukové. Měli jsme to štěstí, že jsme byli spojeni s ní telefonicky. Tato paní naprosto profesionálně nám sehnala veškeré informace o zájezdu i letech. Již několikrát jsme využili služeb CK Invia, ale nikdy informace a jednání nebylo bez chyb. Proto jí udělujeme VELKOU POCHVALU za její pracovní přístup a tím reprezentování vaší RK. Cestujeme často, nepatříme k lidem kteří své názory rádi prezentují, ale mimořádnost domluvy ohledně našeho zájezdu do Dominikánské republiky nás popostrčila Vás informovat.

Jana a Pavel Sváčkovi, 12.03.2018

Vážený pane Lassaku, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za vyřízení mé dovolené. Byla jsem velice spokojena s komunikací s Vámi. Dovolte mi popřát hodně spokojených zákazníků, jako jsem já.

Paní Jana Bárová, 08.03.2018

Dobrý den,

Ráda bych se vyjádřila k Vaší zaměstnankyní paní Barboře Novotné a touto cestou ji pochválila. Pomohla nám zařídit kompletně vše ohledně naší dovolené, zjistila nám i informace, které nebyly přímo v popisu její práce, vše vyřídila do pár minut od položení dotazu nebo požadavku. Byla naprosto profesionální. Nebyla to první dovolená, kterou má rodina zařizovala prostřednictvím Invie, ale tentokrát byl poradce úplně nejlepší.

Paní S. V., 08.03.2018

Vážená paní Skwarczová,

touto cestou chci poděkovat slečně Michaele Kvapilové za zcela profesionální výkon při zajišťování naší letošní dovolené v Maďarsku. Se slečnou jsem řešil dovolenkový pobyt již loňský rok a tato zkušenost bylo mimo jiné i jedním z důvodů, proč jsem se rozhodl využít služeb společnosti Invia i letos. Má-li Invia více takových zaměstnanců, pak se nemusí obávat o své postavení na velmi konkurenčním trhu cestovního ruchu.

Pan Jaromír Bönisch, 07.03.2018

Dobrý večer slečno Vatralová, musím říct, že Vy jste úplně super. Tohle je poprvé, co jsem zažil takovou snahu a výpomoc. Invia by Vás měla povýšit! Určitě Vás doporučím!!! Moc Vám děkuji a přeji pěkný víkend.

Pan Petr, 06.03.2018

Vážená paní vedoucí,

během soboty a dnes ráno jsme řešili s paní/slečnou Záleskou komplikovanou objednávku pro 5 osob do Řecka. Je naší milou povinností poděkovat Vaší kolegyni za nevšední ochotu, se kterou nám radila, pomohla a nakonec vypracovala celou nebídku tak, že jsme mohli dnes podepsat smlouvu. Při takovéto příležitosti si člověk uvědomí, že stále stojí za to zde žít, že je tu hodně příjemných lidí, byť to tak v poslední době úplně nevypadá. Přeji vám všem pěkné jarní období a hodně pracovních úspěchů i osobních úspěchů.

Jaroslav Peprla s manželkou, 05.03.2018

Vazena pani Ruckova, dekuji za Vasi milou a velmi vstricnou spolupraci pri hledani nasi dovolene s detmi.

Paní Lucie Tomášková, 02.03.2018

Vážený pane Svitáku,

hodně cestuji a využívám služeb různých cestovních agentur. Dnes jsem se ale setkal se zcela mimořádným přístupem ke klientovi. Paní Andrea Šenarová Hýlová byla mimo to, že je milá, mimořádně ochotná a hlavně jí to myslí. Chtěl bych jí touto cestou vyjádřit své poděkování a věřím, že její práci oceníte.

JUDr. Michal Bavšenkov, 28.02.2018

I já moc děkuji Vám paní Vatralová. Málokdy se člověk setká s tak příkladnou ochotou a fundovaností, jako ve Vašem případě. Rád se na Vás budu obract i v dalších letech - Ještě jednou velmi děkuji a přeji Vám krásný den!

Pan Tomáš Reisigl, 26.02.2018

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622

string(14) "smartPixelCode"
NULL