Recenze od klientů Invia

3 000 000 klientů již využilo našich služeb. Stali jsme se tak největšimi prodejci zájezdů na českém internetu. Děkujeme vám.

Názory klientů na služby cestovní agentury Invia

Dobrý den, pane Kasparec,

dovolila jsem Vám napsat, našla jsem si na emailu Váš email. Chtěla bych hrozně moc pochválit Vaší poradkyni- prodejce.paní Glodžákovou Zuzanu. Letos jsem již s Vaší cestovní kanceláří letěla 2 krát do Turecka a paní Glodžáková byla úplně super, vše vždy rychle a přesně vyřídila přes internet- naposledy 29.08.2019 ještě na poslední chvíli i pro mojí dceru Evu Ryšánkovou se synem, ne stejný pokoj k nám, do stejného hotelu. Spolupráce úžasná, volala, vysvětlovala...Moc bych jí chtěla přes Vás poděkovat, a aby s námi počítala i v příštím roce.

Paní Ryšánková, 10.09.2019

Hezky večer,

od paní Moniky jsem si vyžádala e-mail na Vás, abych mohla pochválit paní Moniku za naprosto skvělou komunikaci, rychlost a profesionalitu. I přes stres s výběrem dovolené jsem byla opravdu překvapená servisem, který jsem měla za to, ze je “lepší” v klasických CK prodejnách. A zmílila jsem se- paní Monika mi dala veškerou péči na té nejvyšší úrovni. Děkuji jeste jednou a pevně věřím, ze paní Moniku patřičně ohodnotíte.

Paní Hanáčková, 09.09.2019

Dobrý den,

před pár dny jsme se vrátili z dovolené, kterou se mnou řešila paní /slečna Eliška Dlasková. Její přístup, ochota a trpělivost byly naprosto úžasné. Lidé se asi většinou ozývají se stížnostmi, ale v mém případě je to naopak. Patří jí velká pochvala a poděkování. Letos jsme přes Invii cestovali již podruhé ( v obou případech zařizovala Eliška Dlasková) a vždy naprostá spokojenost. Příští dovolená bude určitě opět přes vás... Moc děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků

Paní Helena Svobodová, 09.09.2019

Dobrý den,

chtěl bych Vám touhle cestou poděkovat za pomoc při hledání a vyřízení mé dovelené. Především, pak panu Jakubovi Huňáčkovi a panu Adamovi Čapkovi. Jejich ochota a profesionalita mě přesvědčila, abych si zájezd zakoupil přes Vaší společnost. Dlouho jsem se nesetkal s takovým přístupem. Je vidět, že nechodí jen do zaměstnání, a že je ta práce baví a těší je. Příště se obrátím určitě zase na ně. A pokud by jste je ohodnotili i Vy nějak z Vaší strany byl bych moc rád.

Pan Šimíček, 06.09.2019

Vážený pane Terlando,

zjistil jsem, že jste nadřízený vašeho pracovníka pana Roberta Humbricha, kterému potřebuji vysoce poděkovat. V průběhu dvou měsíců jsem potřeboval nalézt dvě lokality dvou dovolených, dle svých přání i snů. Mám život naplněn poznáváním Himalájí, překonáváním La Manchů, potápěním do mořských hlubin, cestováním, poznáváním domova i světa. S kamarádem jsem před nějakou dobou na to téma napsali knihu Svítání nejen nad La Manche.

Prakticky vždy si vše organizuji sám. Až letos. Rozlučková jízda s mými dospívajícími syny na potápění v Rudém moři a poté oslava 30-ti let společného života na jejím vysněném ostrově Madeira. V obou případech poměrně specifické požadavky. Klidné lokality, perfektní servis, nedotčená příroda, výhledy na oceán, blízkost potápěčských center, parkování na letišti, pojištění, termíny a i cena a mnohé další.

Svěřil jsem tato zadání vaší skvělé společnosti INVIA a díky vám všem za tento projekt pomoci dovolenkářům i cestovatelům. Tedy díky i vám jako manažerovi, zodpovídajícímu za kvalitní práci operátorů.

Možná je to standard, věřím, ale musím pochválit excelentní výkon pana Humbricha, který se mne v obou případech ujal. Rychlost zpracování návrhů, trpělivost s upřesňováním mých požadavků, ale i opakovaný důraz na posun rozhodnutí, laskavost k zmatkům v mé hlavě, perfektní finální výběr, odpověď na všechny mé dotazy ohledně letu, výběru lokality, ověření možností na poslední chvíli, příjemné vystupování. Z takových lidí se stávají nejen poskytovatelé služeb, ale i parťáci, odborníci, pro záměry v této oblasti. Chci ať víte, jaké lidi máte v týmu, chci ještě jednou poděkovat i vám, že takové lidi v týmu řídíte takto dobře. Mé dovolené byly báječné, jako ze sna!

Pracuji v řízení obchodu tuzemských i zahraničních firem, menších i korporací už 25 let a vždy mne potěší, když potkám kvalitní výkon, který je službou 21. století. Lidé tohoto typu jsou budoucností. V takto kvalitní práci držím palce vám všem a již jsem se stal doporučovatelem vašich služeb. Já, celoživotní cestovatel a dobrodruh solitért :-)

Pan Petr K., 04.09.2019

Dobrý den,

dovolte mi, abych se podělil o zkušenost, kterou jsem aktuálně nabyl při zajištění zájezdu přes kancelář Vaší společnosti ve Znojmě. Celkový přístup, ochota, vstřícnost a jednání hodnotím velmi vysoko a vzhledem k tomu, že vše proběhlo rychle a bez problémů, tak si troufnu na ten nejvyšší bod. Cítil jsem se velmi dobře a přesně tak si představuji přístup prodejce. A to nejdůležitější V kanceláři mě obsluhovala paní Blanka Nováčková. Prosím, zda je možné, využijte jakoukoliv možnost a formu poděkování a ocenění i z Vaší strany. V této branži jsou podobní zaměstnanci opravdu výhrou.

Pan Krček, 30.08.2019

Dobrý den,

dovolte mi touto cestou vyjádřit poklonu a poděkování Vaši zaměstnankyni Nikol Aboualy Hermanové, která v průběhu několika dní při hledání naší dovolené vystupovala jako vynikající profesionál s obrovskou mírou trpělivosti a tolerance. Nebylo příliš jednoduché vybrat termín a pobyt z naší strany, poněvadž jsme byli spolu s manželem limitováni rodinnými důvody. Díky excelentní péči paní Nikol se vše zvládlo na jedničku!!!

Paní Pokorná, 29.08.2019

Vážená paní Krečmerová,

ráda bych dala pozitivní zpětnou vazbu na Vaši CK Invia, konkrétně potom na komunikaci s paní/slečnou Johanou Sladkou, dne 26.7.2019, se kterou jsem svou dovolenou komunikovala. Zájezd jsme vyřídili během jedné hodiny a hned tentýž den jsme za pár hodin seděli v letadle. Od paní Sladké jsme získali jak faktické informace, tak rady na cestu, doporučení, komunikace s ní byla velmi příjemná a rychlá, byla ochotná a vstřícná. V době, kdy jsme zájezd vybírali, jsme komunikovali s více zaměstnanci různých CK kanceláří, ale s takovým přístupem jsme se opravdu setkali jen zde. Chtěla bych tímto Vám a Vašemu celému týmu poděkovat a popřát hezký zbytek léta.

Paní Veronika, 26.08.2019

Vážený pane Kašparec,

touto cestou bych ráda velice poděkovala za nadstandardní služby a jednání Vaší zaměstnankyně, specialistky prodeje zájezdů, paní Světlaně Křížové. Její profesionální a vstřícné jednání, ochota pomoci s vyhledáváním zájezdů, byla opravdu úctyhodná. Ačkoliv jsme si nakonec zájezd nevybrali, i tak byla nadále milá a obětavá, své služby nám nabídla i do budoucna. Opravdu jsem se s takovýmto přístupem ještě nesetkala a tak jsem cítila potřebu Vám jej sdělit, jaké máte perfektní zaměstnance. Snad svou pochvalu adresuji správně.

Paní Jonová, 20.08.2019

Dobrý den,

nevím, zda volím správnou cestu pro, aby se tato zpráva dostala pro slečnu/paní Veroniku Tomasovou. Ráda bych ji poděkovala za její péči a ochotu, kterou mi věnovala při výběru a rezervaci mé dovolené. Také pracuji v zákaznickém servisu a vím, že ne vždycky je práce s lidmi jednoduchá. Naopak :). Předejte, prosím, tuto zprávu jednak ji a také jejímu nadřízenemu, aby věděl/a, že má v týmu člověka, který je skvělý. Děkuji ještě jednou za Vaše služby, flexibilitu, trpělivost a že všechno funguje, jak má.

Paní Bartoňová, 20.08.2019

Vážený pane Zpěváku,

dovolila jsem si u slečny Šrámkové vyžádat kontakt na nadřízeného. Ráda bych Vám totiž dala zpětnou vazbu na její práci. Předpokládám, že slečna, alespoň podle hlasu. Kdyžtak mou chybu omluvte.. :) Slečna Šrámková mi dnes volala a úplně úžasně vysvětlila veškeré podrobnosti k zájezdu, dala mi jasné instrukce, podle kterých se mi vyplňovala smlouva jedna báseň. Navíc mi doporučila cestovní pojištění, které jsem její zásluhou přijala. Když jsem byla lehce nejistá kvůli správnosti všech procesů (vyskočilo na mě všemi obávané okno error 404), potvrdila mi během minuty, že je všechno v pořádku. Jestli máte nějaký vliv na její ohodnocení, rozhodně se za ni přimlouvám. Díky lidem jako je ona je objednávání zájezdů příjemnou záležitostí, díky které se Vám vždycky budou vracet zákazníci. Děkuji Vám za možnost spolupráce a ještě jednou chválím, máte super osobu v týmu, nenechte si ji utéct :)

Paní Kateřina Bidlasová, 19.08.2019

Dobrý den,

chtěla bych pochválit paní Evu Bezegovou, za její přístup. Velice milá dáma, která byla ochotná nám najít dovolenou na míru.Za její trpělivost s námi a laskavost. Opravdu jí patří za nás velké ,,díky " a radi bychom aby všichni věděli,že opravdu odvádí svoji práci precizně! Příští rok se opět obrátíme na ní, protože už víme,že je pro nás nejlepší poradce :) Prosím rádi bychom aby věděla, že si ji nemužeme vynachválit. Děkuji.

Paní Mikešová, 13.08.2019

Vážená paní Pichlerová,

chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za profesionální přístup Vašeho zaměstnance, pana Pavla Sýkory z oddělení prodeje zájezdů. Pan Sýkora věnoval hodně času mým náročným požadavkům, snažil se pro mě a mého manžela najít nejlepší listopadovou svatební cestu. Se všemi těmito požadavky denně pracoval, ikdyž jsme mu těsně před finálním potvrzením změnili datum svatební cesty. Jeho přístup velmi pozitivně překvapil nejen mě, ale také mého náročného manžela, co se dovolených týče. Vyřiďte mu, prosím, ještě jednou velké poděkování za všechno, co pro nás udělal a i za to, že nad rámec agendy komunikoval s cestovní agenturou, aby pro nás zařídil jak se říká „něco navíc“ v hotelu, jako přivítání novomanželů. Ve své profesi se denně a několik let potýkám s různými typy lidí, rozumím náročnosti agendy Vaší cestovní kanceláře, proto jsem považovala za nezbytné nešetřit superlativy na pana Sýkoru. S velkým potěšením doporučím Invia.cz dalším mým známým a kolegům v ČT.

Paní Šteffelová, 12.08.2019

Dobrý den,

chci Vám aspoň takhle poděkovat za to jak jsme společně pro mě a mojí rodinu vybrali dovolenou moc se nám líbilo se vším moc spokojeni. Blízko od letiště ... moře bazény animační programy pro děti super i jídlo bylo moc dobré. Úžasně milá obsluha. Jak píši byli jsme spokojeni, jen pokoje nás trochu zklamali a to jsme dali bakšiš, ale to říkalo hodně lidí, no stejně jsme na pokoji vůbec nebyli, takže nám to až tolik nevadilo.

Paní Dvořáková, 08.08.2019

Vážený pane,

dovolte, abych Vaším prostřednictvím poděkovala specialistovi prodeje panu Markovi Chrastinovi za skvělou spolupráci, trpělivost a laskavost při výběru a řešení formalit spojených s realizací zájezdu do hotelu Faliraki Bay Rhodos v terminu 23. 8-3. 9. 2019. Domnívám se, že zasluhuje nejen pochvalu, ale i odměnu za mimořádnou péči o zákazníka.

Paní Gosmanová, 07.08.2019

Dobrý den,

tímto bych chtěla poděkovat paní Veronice Frodlové za velkou ochotu a pomoc při hledání dovolené. Paní poradkyně byla velice ochotná, snažila se najít dovolenou podle našich představ (našla) a byla velice milá.

Paní Jarolímková, 06.08.2019

Dobrý den pane Kašparec,

jsem velký příznivec cestování a zpravidla si vybírám last minuty na poslední chvíli,jelikož jsme s přítelem pouze už dva a to není problém před odletem sehnat jeden dvoulůžkový pokoj. Většinou serfuji týden před daným termínem na Vašich stránkách a hledám co nejvýhodnější nabídku. Letos jsem narazila na Vašeho pracovníka Jakuba Kadlece a musím Vám napsat,že jeho přístup ke klientovi,byl velice profesionální a předčil moje očekávání ke službě,kterou občas využívám a setkala jsem se již s desítkou pracovníků a pracovnic, ale jeho osobní přístup a vstřícnost je opravdu ojedinělý. Našel mi na Mallorce zájezd v hotelu ROC CAROLINA. Odletěli jsme hned v neděli- v pátek jsme zájezd zaplatili a přeji si zda byste nezvážil osobní pochvalu pro pana Kadlece. S jeho jednáním a vstřícností jsem byla velmi spokojena. Pobyt byl celkově pozitivní a byli jme moc spokojeni a to již začalo při hledání s pomocí pana Kadlece velice příjemně a pohodově. Velmi Vám chci poděkovat za příjemné a krásně strávené chvíle na dovolené a před ní,že jsem byla díky panu Kadlecovi zbavena stresu a chaosu, který většinou při vybírání dovolené na poslední chvíli nastane.

Paní Erlerová, 31.07.2019

Dobrý den,

prosím o velkou pochvalu pro Paní Novakovou a Smolovou,opravdu jsou na správném místě,moc mi pomohli s naší dovolenou,pokud bude možné jejich pochvalu proměnit v nějaké osobní ohodnocení,jsem s nimi velmi spokojená.

Paní Laterová, 29.07.2019

Dobrý den, 

ráda bych touto cestou, chtěla poděkovat vašemu poradci panu Jakubovi Kadlecovi, který nám dokázal zajistit naprosto luxusní dovolenou????????Jednalo se o dovolenou v Bulharsku, odlet 14.7. Ještě v sobotu jsem netušila, že někam poletime.. Udělal nám skvělou nabídku a to nejen z finanční stránky. Určitě se na něj v budoucnu znovu obrátíme, jestliže bude možnost.

Paní Gebhartová, 27.07.2019

Dobrý den,

ráda bych touto cestou moc a moc poděkovala paní Lucii P. z Brna (specialista prodeje zájezdů), která byla neskutečně ochotná a vstřícná. Krom toho trpělivá. V dnešní době není úplně vždy samozřejmostí (i když jste zákazníkem), natrefit na takovéhoto milého člověka. Invie tímto v mých očích obrovsky stoupla. Ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji mnoho takových schopných prodejců, jako je paní Lucie.

Paní Vašáková, 26.07.2019