Intercontinental Doha Hodnocení: 5/5 Katar, Doha
Nada F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Nada F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
So službami v hoteli aj s informovanosťou cestovnej kancelárie sme boli nadmieru spokojní. Skutočne máme obrovský príjemný zážitok, najkrajšia dovolenka a určite sa radi opäť vrátime. Nádherná izba, okolie, pláž, čisté, jedlo geniálne, personál usmievavý, ochotný, úctivý. Let bezproblémový a rýchly. Vrelo odporúčame, všetko bolo TOP. Ďakujeme.
So službami v hoteli aj s informovanosťou cestovnej kancelárie sme boli nadmieru spokojní. Skutočne máme obrovský príjemný zážitok, najkrajšia dovolenka a určite sa radi opäť vrátime. Nádherná izba, okolie, pláž, čisté, jedlo geniálne, personál usmievavý, ochotný, úctivý. Let bezproblémový a rýchly. Vrelo odporúčame, všetko bolo TOP. Ďakujeme.
Čistá, krásna, piesková, more príjemné, lehátka a servis excelentný. Odporúčame.
StravaÚžasná a chutná strava, personál 100% milí, usmievaví ľudia, cítili sme sa ako hollywoodské hviezdy. Široký výber jedál a veľmi chutných, dokonalá ponuka. Káva...extrémne chutná. TOP!!!
UbytováníGeniálne, nádherná izba, upratovanie 2x denne - dokonalé, všetko k dispozícii, čisté - voňavé. Postele veľmi pohodlné, servis 100%.
SlužbyNadmieru spokojní, služby 100%, všetko bolo k nadmernej spokojnosti.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Dariusz D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Úžasná cesta do úplně jiného světa. Katar je bohatá země a je to znát na každém kroku. Hlavní město Dauhá se pyšní krásnými budovami, elegantními nákupními centry a letištěm tak obrovským, že jím dokonce jezdí vlak. Je to také oáza plná exotických rostlin a květin. Určitě doporučuji navštívit slavný bazar, který na mě udělal obrovský dojem. Jedinou nevýhodou byly velmi vysoké teploty v červenci, takže je nejlepší ho navštívit na podzim nebo v zimě.
Úžasná cesta do úplně jiného světa. Katar je bohatá země a je to znát na každém kroku. Hlavní město Dauhá se pyšní krásnými budovami, elegantními nákupními centry a letištěm tak obrovským, že jím dokonce jezdí vlak. Je to také oáza plná exotických rostlin a květin. Určitě doporučuji navštívit slavný bazar, který na mě udělal obrovský dojem. Jedinou nevýhodou byly velmi vysoké teploty v červenci, takže je nejlepší ho navštívit na podzim nebo v zimě.
Hotelová pláž, lehátka, lehátka, ručníky, voda v ledničkách, dostatek místa, žádné boje o lehátka. Mořská voda je teplá.
StravaJídlo je rozmanité a hojné. Maso, zelenina, ovoce a lahodné sladkosti. Všechno je čerstvé.
UbytováníHotel není nejnovější, ale to není problém. V pokoji je kávovar, varná konvice a žehlička. Voda je k dispozici denně.
SlužbyPersonál hotelu byl neuvěřitelně zdvořilý, usměvavý a ochotný na každém kroku. Pokoje se uklízely dvakrát denně, ložní prádlo, ručníky a pantofle se měnily. Všechno bylo perfektní!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Tünde P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Byli jsme ve všech ohledech velmi spokojeni, tento hotel vřele doporučuji všem, za mě je to ve všech ohledech 10/10.
Byli jsme ve všech ohledech velmi spokojeni, tento hotel vřele doporučuji všem, za mě je to ve všech ohledech 10/10.
Hotel má velmi dobrou pláž, lehátka, ručníky a voda v chladiči jsou pro všechny zdarma a dokonce si můžete zdarma požádat o opalovací krém.
StravaJídlo je velmi kvalitní, je zde široký výběr a pokud si někdo vyžádá pokrm, který není právě vystavený, může ho připravit samostatně. Číšníci jsou také velmi milí, naslouchají všem přáním hostů.
UbytováníHotel je krásný a velmi čistý, každý den dostáváme čisté povlečení a ručníky, personál je velmi milý a ochotný, cokoli jsme požádali, bylo vyřešeno do 5 minut.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Wiesława L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2024
Krásný hotel. Servis na nejvyšší úrovni. Čistota a úklid velmi důkladný. Vysoce kvalitní kosmetika v koupelně. Celkově úžasné a pěkné. Vřele to doporučujeme
Krásný hotel. Servis na nejvyšší úrovni. Čistota a úklid velmi důkladný. Vysoce kvalitní kosmetika v koupelně. Celkově úžasné a pěkné. Vřele to doporučujeme
Chutné snídaně. Můžete si také objednat a la carte. Vše je v bio kvalitě
UbytováníPohádkové pokoje. Byla škoda odjet po 2 týdnech ubytování. Vestavěný kávovar připravil lahodnou kávu. Postele jsou super pohodlné a velké. Krásné koupelny
SlužbyHotelové služby velmi dobrá zkušenost. Velmi se starají o své zákazníky. Vše propracované do každého detailu. Doporučujeme
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2024
Perfektná dovolenka!
Perfektná dovolenka!
Veľký výber jedla
UbytováníHotel čistý a pekný. Služby na úrovni.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Ivana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Bylo to skvělé určitě se sem vrátíme
Bylo to skvělé určitě se sem vrátíme
Pláž čistá písečná jediný problém byla jellyfish.
StravaLuxusní
UbytováníLuxusní
SlužbyTaky skvělé
Ivan Bank
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2025
mimořadny zažitek,uz na letišti potom trajekt do rezortu ubytovani všechno ok
mimořadny zažitek,uz na letišti potom trajekt do rezortu ubytovani všechno ok
Plaž u hotelu udržovana...pozvolny vstup do moře přes drobne kamemy a ulomky ...voda tepla,par rybiček jinak nic...ale celkova spokojenost
polopenze super rano snidaně bufet dostatek ovoce zelenimy vseho dostatek....večeře 4 restaurace alla carte...cely tyden jsme se přejidali..
UbytováníUbytovani ve 3 patře s vyhledem na moře nema chybu...velka zeřizena terasa posezeni poleženi...kavička + voda na pokoji neomezeně
Službyneskutečne množstvi zabavy,golf,lanovy park,lanovka,dětsky park,skluzavky atd
Tomas B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2024
Všetko bolo maximalne pohodlne,super
Všetko bolo maximalne pohodlne,super
Plaz velmi pekna,dostatok lehatok,more velmi ciste a teple
StravaStrava bola naozaj velmi dobra,chutna
UbytováníUbytovanie velmi pekne,pohodlne,cisté
SlužbySluzby hotela na velmi vysokej urovni-siet hotelov Anantara je velmi dobra,peronal v hoteli,slizieb bol velmi priatelsky
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Angela Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023
Můj dojem je velmi dobrý.
Můj dojem je velmi dobrý.
Výběr a nabídka velká.
UbytováníBez připomínek, skvělý.
SlužbyÚžasný ????
Miroslava M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2024
Pěkná dovolená v bezpečné zemi. Všude čisto, veřejné wc zdarma, fungující služby.
Velmi levné taxíky, metro levnější než v Praze.
Pěkná dovolená v bezpečné zemi. Všude čisto, veřejné wc zdarma, fungující služby.
Velmi levné taxíky, metro levnější než v Praze.
U hotelu je pěkný bazén, pláž jsme nevyužívali.
StravaVýborné snídaně s velkým výběrem jídla.
UbytováníHotel má výbornou polohu v centru města, velký výběr jídla u snídaně. Všude čisto.
Jediné minus bych dala sprchovému koutu se špatně ovládaným sluchátkem u sprchy, a klouzavým povrchem ve sprše.
Byl to trošku boj.
Nevím, nevyužili jsme nic navíc.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2023
Výborné jídlo, skvělé ubytování, teplé moře a příjemný personál. Nedaleko shoping centrum - jde dojít pěšky.
Jediným negativem byly drahé nápoje.
Výborné jídlo, skvělé ubytování, teplé moře a příjemný personál. Nedaleko shoping centrum - jde dojít pěšky.
Jediným negativem byly drahé nápoje.
Monika L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2025
Prenadherny hotel, neskutocne sluzby, dva x denne menili uteraky, vsetko doplnali, vynikajuca cistota a to ja si potrpim. Ludia neskutocne mili, napomocni ochotni..
Prenadherny hotel, neskutocne sluzby, dva x denne menili uteraky, vsetko doplnali, vynikajuca cistota a to ja si potrpim. Ludia neskutocne mili, napomocni ochotni..
Velmi pekna, hoci vyhlad nebol nic moc, videli sme nejkay most a cestu ale na jednej strane bolo vidiet tu uckovu budovu. V mori pozor na meduzy. Jedna ma poprhlila, treba si to posuchat pieskom ale tento druh nie je nebezpecny.
StravaMali e plnu penziu ale keby sme vedeli ako to bude dali by sme len polpenziu. Ranajky boli formou bufetu, obrovsky vyber vsetkeho, akurat ovocie bolo bez chuti ale jedli sme mieste speciality, datle susene marhule, oriesky... Kazdy si urcite nasiel.
Obedy a vecere sme mali servirovane a vyberali sme si z jedneho menu pocas celeho pobytu. Prvy den sme boli uchvatene ale piaty den uz nam to trosku liezlo krkom. Jedlo bolo vyborne ale jest dokola to iste sa omrzi. Na vyber boli teple a stuedene predjedla, dve polievky, gril, dve ryby a par druhov dezertov z toho jeden bol ovocny tanier.. obsluha bola mila ale strasne pomala, hoci sme casto boli same v celej jedalni. Zakazdym nieco pomotali, trvalo im to, nevedeli dobre anglicky...
Mali sme king size bed s vyhladom, ale tam.je asi vyhlad z kazdej izby kedze je to na ostrove. Pri prichode nas cakalo ovocie a kolaciky, izba obrovska krasna, cista..
Na streche hotela je Secret garden s nadhernym vyhladom na vysvietenu Dohu, ale jedlo strasne drahe. 24€ za pizu.
Perfektne. Vecer nam zaklopali na dvere ci nieco pred spanim nepotrebujeme akoze vodu a tak.. velmi mili.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Kristian J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2025
Lenka L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2025
Krásny hotel s kvalitnými službami, príjemná lokalita, krásny panoramatický výhľad na mesto
Krásny hotel s kvalitnými službami, príjemná lokalita, krásny panoramatický výhľad na mesto
Síce menšia, ale čistá
StravaRozmanitá, veľký výber, veľmi chutné jedlo
UbytováníČisté, luxusné, každý deň upratané, čisté uteráky, doplnené minerálky, minibar, všetkého bolo dostatok
Služby10 z 10. Ochotný a milý personál
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Ruslan S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2025
Vsetko bolo v max.poriadku,sme spokojny a .
Vsetko bolo v max.poriadku,sme spokojny a .
Peter H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2025
Môj úprimný názor je že za dané peniaze slabý zájazd.
Pozitívne môžem hodnotiť iba prostredie hotela ako všetko krásne vypadalo aj pláž a blízkosť z izby k bazénu a na pláž bola fajn.
Negatívne môžem hodnotiť zvyšok. All inclusive koncept nie je za mňa v tomto rezorte dotiahnutý možno je to až zbytočné ho vôbec ponúkať.
Príklad - chcete čistú vodu? Postavte sa do rady a čakajte - žiaden voľne dostupný chladiaci box s čistou vodou nikde nebol.
Nemôžem tento hotel s čistým svedomím nikomu odporučiť.
Môj úprimný názor je že za dané peniaze slabý zájazd.
Pozitívne môžem hodnotiť iba prostredie hotela ako všetko krásne vypadalo aj pláž a blízkosť z izby k bazénu a na pláž bola fajn.
Negatívne môžem hodnotiť zvyšok. All inclusive koncept nie je za mňa v tomto rezorte dotiahnutý možno je to až zbytočné ho vôbec ponúkať.
Príklad - chcete čistú vodu? Postavte sa do rady a čakajte - žiaden voľne dostupný chladiaci box s čistou vodou nikde nebol.
Nemôžem tento hotel s čistým svedomím nikomu odporučiť.
Pláž bola pekná a čistá. A zase tuto to pozitívne končí. Málo lehátok. Ak si neprivstanete tak si neobsadíte lehátko. Cez víkend? Nahrnú sa domáci a smola. Celý rezort je rozťahaný na XY kilometroch. Čo za problém by bolo doplniť pár lehátok a slnečníkov na jedinú otvorenú pláž? A lehátka boli z textilného materiálu napchaného molitánom takže ich nemohli oplachovať lebo by to nasiaklo vodu a bežne boli ošpinené od vtákov, ktorých je v rezorte snáď tisíc.
StravaSouk reštaurácia v rámci all inclusive neponúkla za 2 týždne takmer NIČ z čoho by som si povedal "wow to bolo super jedlo". V rámci pobytu sme mali voucher na stravu aj do aquaparku aj v reštaurácii pri bazéne. Pri bazéne mi chutilo paradoxne viac ako v reštaurácii. Bohužiaľ aj fastfood z aquaparku bol za mňa lepší ako ich ponúkané jedlo z reštaurácie.
Nevedia uvariť resp. dochutiť kura. Prepálené a suché teľacie resp. hovädzie bolo na dennom poriadku. Jediné jedlo, ktoré tam varili autenticky bola Indická kuchyňa, ktorá z neznámych dôvodov bola vegetariánska. Polovica kuchárov sa nonstop hrala na telefóne namiesto pravidelného dopĺňania jedla. Neraz ich bolo treba napomenúť že ani po 10 minútach niektoré veci stále chýbali.
Izba bola veľká to bolo fajn. A teraz čo fajn nebolo? 5* hotel vraj zo siete Hilton. Prídem do kúpeľne a tam plesnivý roh v sprche a zlomená sprchová hlavica. Nahlásil som to, k náprave prišlo gratulujem ale tak trochu naschvál som nenahlásil že tá pleseň sa nachádzala aj vo WC. 2 týždne tam chodili upratovať, myslíte že tú pleseň vo WC vyčistili? Vôbec. - Toľko ku kvalite upratovania. Skvelé elektricky ovládané zaťahovanie závesov. Hej lenže ich zatiahne iba do polovice a potom zvyšok musíte dotiahnuť ručne.
Deravé povlečenie bola už len čerešnička na torte.
Skoro každý sa na Vás usmieval poprial dobrý deň, čo je pekné. Snažili sa a to sa cení ale polovica z nich nemala dostatočné zaučenie. Okrem barmanov pri bazéne, samozvaní majstri sveta, ktorí keď nestíhali (motali sa tam aj traja a drinky robil jeden) Vás kľudne poslali preč "veď choďte do all inclusive baru vidíte že nestíhame". Bohužiaľ títo aspoň ako tak vedeli robiť drinky (zvyšok napr. staff v reštaurácii vám kľudne nalial polovicu poháru rumu a polovicu colu ako príklad). To je problém keď máte ľudí all inclusive a potom si do hotela pustíte domácich resp aj iných hostí, ktorí si zaplatia asi vstup k bazénu a na pláž a všetko si musia vyplácať na kase v tom istom bare. Veľmi slabá organizácia a zbytočné čakanie. A k aquaparku - polovica je zavretá. (tak ako polovica celého hotela).
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Monika F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2025
Dovolenku sme si celkom užili. Výlety sme absolvovali individuálne. Navštívili sme rôzne múzea, nákupné centrá, trhoviská a veľa iných zaujímavých miest.
Dovolenku sme si celkom užili. Výlety sme absolvovali individuálne. Navštívili sme rôzne múzea, nákupné centrá, trhoviská a veľa iných zaujímavých miest.
Hotel ponúka možnosť ísť na pláž. Túto ponuku sme nevyužili, ale šli sme individuálne na verejné pláže v blízkosti mesta Doha. More bolo pokojné, voda čistá a taktiež aj pláž..
StravaČo sa týka stravy, mali sme len raňajky. Výber nie je veľký ,ale stále sme si dokázali niečo chutné vybrať.
UbytováníUbytovanie bolo celkom fajn, také skromnejšie,ale čo nám chýbalo bol bazén. Všade bolo čisto, izba stále pekné upravená. Pracuje tam veľmi milí personál.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Jaroslav Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2025
Ubytování a služby na místě naprosto perfektní.
Ašak velký problém s leteckou dopravou - Turkish Airlines, při cestě tam na přestupu v Istanbulu nepřeložili zavazadla a ta dorazila až po dvou dnech :-(, při cestě zpět nebylo možné stihnout přestoupit na navazující let v Istanbulu, museli jsme letět následujícím, po čekání cca 6 hodin, kompenzace za toto čekání jen voucher na fastfood :-(
Na přestup tam i zpět bylo v Istanbulu cca 1,5h, což je pro toto letiště naprosto nedostačující, zejména, když musíte projít ještě přes pasovou a security kontrolou a sebemenší zdržení a nebo jen sedadal v zadní části letadla způsobí nemožnost stihnout přestup.
Ubytování a služby na místě naprosto perfektní.
Ašak velký problém s leteckou dopravou - Turkish Airlines, při cestě tam na přestupu v Istanbulu nepřeložili zavazadla a ta dorazila až po dvou dnech :-(, při cestě zpět nebylo možné stihnout přestoupit na navazující let v Istanbulu, museli jsme letět následujícím, po čekání cca 6 hodin, kompenzace za toto čekání jen voucher na fastfood :-(
Na přestup tam i zpět bylo v Istanbulu cca 1,5h, což je pro toto letiště naprosto nedostačující, zejména, když musíte projít ještě přes pasovou a security kontrolou a sebemenší zdržení a nebo jen sedadal v zadní části letadla způsobí nemožnost stihnout přestup.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2024
Lokality v této zemi