Recenze hotelů
Řecko

Napište svou recenzi

Celkem: 10 Chceme se do hotelu vrátit, byli jsme velmi spokojeni.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Chceme se do hotelu vrátit, byli jsme velmi spokojeni. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Prostorné, čisté, příjemně vybavené, dokonce dostatek poliček i v koupelně.

Strava
Bufetového typu, vynikající výběr, každý den něco trochu jiného. Hned u bazénu příjemný bufet s jídlem.

Služby hotelu
Spokojeni. Čisto. Venkovní sprchy při příchodu od pláže u hotelového bazénu.

Pláž
Pláž hned pod bazénem, úžasný čistý písek, pozvolné krásné moře.

Radka Trnková, 01.10.2022, Datum pobytu: 19.9. - 26.9.2022
Oblast: Řecko Řecko, Zakynthos, Hotel: Astir Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9.8 Celkový dojem z dovolené byl úžasný. Letěli jsme úplně poprvé a měli trochu obavy. Práce delegátky naše obavy rychle rozptýlila ......

 • 10 Ubytování
 • 9 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Celkový dojem z dovolené byl úžasný. Letěli jsme úplně poprvé a měli trochu obavy. Práce delegátky naše obavy rychle rozptýlila ... čekala na nás již na letišti a doprovodila nás až k hotelu. Vše proběhlo naprosto organizovaně. Starala se o nás a byla k dispozici po celou dobu našeho pobytu. To stejné platilo i pro cestu zpět. Za nás to byla zatím naše nejkrásnější dovolená. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo skvělé. Jak jsme si přáli ...dostali jsme pokoj s výhledem na moře. Bylo tam čisto a vše bylo funkční. Na pokoji na nás čekaly ručníky, plně funkční klimatizace, krásný balkón s posezením. Měli jsme pokoj 108 ....boční pokoj kde byl klid a krásný výhled.

Strava
Snídaně formou bufetu byly trochu monotóní ale každý den se snažili přidat něco nového. Jídlo bylo čerstvé a chutné. Možnost jíst na terase s výhledem na bazén a moře ještě vylepšilo náš zážitek.

Večeře byly chutné, velké porce a na konci vždy sladká tečka. Byli jsme trochu zklamaní, že typicky řecké jídlo jsme dostali jen první a poslední den. Jinak běžné jídlo které si můžeme dát i doma. Těšili jsme se třeba na rybu a celkově místní kuchyni ale to se nekonalo. Nic méně jídlo bylo vždy vymazlené a výborné. Dokonce se přizpůsobili i jednotlivým omezením nebo dietám.

Služby hotelu
Zkušenost z ubytování byl jeden z nejhlubších zážitků celé dovolené. Hotel je rodinný a všichni byly neuvěřitelně milý, ochotní a laskavý ostatně jak je pro Řeky typické. Vždy nás vítali upřímným úsměvem. Snažili se nás vždy přivítat nebo popřát dobrou chuť v našem rodném jazyce a mi jsme jim tuhle zdvořilost rádi opláceli. Na všechny z hotelu budeme s láskou vzpomínat :)

Pláž
Zdejší moře a pláže jsou jako z Karibiku. Byli jsme v půlce září a téměř všude prázdno. Počasí skvělé....teplo a hodně sluníčka. K pláži jsme to měli asi 200m a na pláž jste se dostali kdekoliv v její části. Pláže tam jsou hodně rozmanité....někde písek někde oblázky a někde skaliska ale to spíše dále kde jsou ty pláže více divoké. U přístavu jsme byli trochu zklamaní, že tam bylo dost odpadků ale za to nemůže Řecko nýbrž neukáznění turisté. Atmosféra u moře byla uklidňující a dechberoucí.

Tomáš Píša, 30.09.2022, Datum pobytu: 11.9. - 18.9.2022
Oblast: Řecko Řecko, Thassos, Hotel: Antonios

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9.2 Veľmi príjemná dovolená.

 • 10 Ubytování
 • 7 Strava
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Veľmi príjemná dovolená. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytovanie veľmi dobré, príjemný hotel, priestranný. Na izbe všetko, čo potrebujete. Izba čistá, každý deň úklid, čisté osušky.

Strava
Strava dobrá, dosť gréckej kuchyne, ale aj medzinárodná. Po viacerých dňoch nám trochu vadila podobnosť ochutenia jedál.

Služby hotelu
Služby hotela super, nemáme čo vytknúť. Pani delegátka tam bola často a čo sme potrebovali sme sa vždy dozvedeli.

Pláž
Pláž malá, ale fajn. Kamenistá, ale dalo sa aj bosí chodiť, pri vstupe do vody menšie kamienky a potom piesok. Voda krásna, čistá, super. Pláž tiež čistá.

Anonym, 30.09.2022, Datum pobytu: 15.9. - 26.9.2022
Oblast: Řecko Řecko, Samos, Hotel: Blue Style Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8.2 Dovolená splnila naše očekávání.

 • 8.5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 8 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená splnila naše očekávání. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo čisté,úklid se prováděl obden, možná mohlo být větší sociální zařízení.

Strava
Klasická řecká kuchyně.

Služby hotelu
Obsluha na pláži bezchybná.

Pláž
Pláž oblázková, přístup k moři po kamenných deskách.Riziko uklouznutí.

Vladimíra Vymazalová, 30.09.2022, Datum pobytu: 4.9. - 18.9.2022
Oblast: Řecko Řecko, Thassos, Hotel: Studia Giannikis

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 7.2 Letěli jsme poprvé s miminkem, tak jsme vybrali klasický zajezd all in ve větším hotelu na to uzpůsobeném. Prioritou pro nas byl krátký...

 • 6 Ubytování
 • 8 Strava
 • 9 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Letěli jsme poprvé s miminkem, tak jsme vybrali klasický zajezd all in ve větším hotelu na to uzpůsobeném. Prioritou pro nas byl krátký let, písečná pláž, dětské brouzdaliště, dětské hřiště. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj jsme měnili. Dali nas do bloku nad kuchyň, kde ve dne v noci hučely digestoře a větráky. Nechápu, že takové pokoje a za tu cenu, která opravdu nebyla nízká, cestovní kancelář vůbec nabízí! Ale vyměněný pokoj byl neskutečný! Nově opravený s obrovskou terasou s výhledem na moře.

Strava
Klasické all in. Zažila jsem jich v Řecku víc, a tady to byl hodně lepší průměr. Nékolikrát byly mušle, žralok, ryby každý den. Výborné sladké!

Služby hotelu
Výměnu pokoje zařídili téměř hned. Jinak je potřeba počítat s tím, že Řekové nejsou moc akurátní a pořádní, takže jim vše trochu dýl trvá, občas nechápou, co po nich chcete. Ale snaží se. Jsou usměvaví a milí.

Pláž
Moře tedy bylo v našem termínu už trochu studené, ale absolutně čisté bez řas. Na pláži dostatek lehátek, i slunečníků, jen mi chyběly stolečky. Pláž dlouhá, dá se po ní jít na procházku a sledovat ze skal západ slunce.

Klára Salačová, 30.09.2022, Datum pobytu: 19.9. - 26.9.2022
Oblast: Řecko Řecko, Korfu, Hotel: Labranda Sandy Beach Resort (ex. Aquis)

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9.2 Super bolo...az na pláž, ktorá mohla byť čistejšia

 • 9.5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 8 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Super bolo...az na pláž, ktorá mohla byť čistejšia Zobrazit celou recenzi

Andrea, 30.09.2022, Datum pobytu: 16.9. - 23.9.2022
Oblast: Řecko Řecko, Kréta, Hotel: Dessole Dolphin Bay Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8.4 s výběrem dovolené jsme byli velmi spokojeni a neváhali bychom ji v budoucnu zopakovat

 • 7.5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 8 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
s výběrem dovolené jsme byli velmi spokojeni a neváhali bychom ji v budoucnu zopakovat Zobrazit celou recenzi

Ubytování
ubytování skromnější, už postarší, chtělo by to pár vylepšení, ale nic zásadního, co by bránilo v užívání. Překvapivé bylo, že byl k dispozici dostatek toaletního papíru, dále mýdlo, šampon, jar, vodička proti komárum, hadr a žínka na nádobí. Navíc v chladničce 3l pitné vody ( z kohoutku totiž teče voda slaná a mineralizovaná ). V blízkém okolí je více obchodů, kde je možné pohodlně nakoupit vše od potravin až po suvenýry, Spar je cca 30 min. chůze.

Strava
měli jsme pouze snídaně, kde byl výběr ze 6 nabídek. Pan hostitel byl velice ochotný, vždy nám ve všem vyhověl. Naprostá spokojenost a pochvala.

Pláž
vzdálenost k moři je pár metrů ( cca 300 ), sotva 5 min. chůze, pláž písčitá, dále od centra kamenitá, při vstupu do moře přechází cca po 1 metru v příjemný písek, kdy voda ještě 50m od břehu sahá pouze po kolena. Tam už není pobřeží nijak udržované, takže trochu nepořádek. Voda je poměrně teplá, ovšem většinou dost fouká vítr, takže vám voda připadne teplejší, než vzduch

Josef Mentlík, 30.09.2022, Datum pobytu: 19.9. - 26.9.2022
Oblast: Řecko Řecko, Zakynthos, Hotel: Studio Utopia

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

10 fotografií

Celkem: 2.3 Velice krásný zelený hornatý ostrov za týden se dá pěkně projet celý autem, navštívit všechny pláže, nutnost je pujčit si auto Doporučuji...

 • 1 Ubytování
 • 5 Okolí
 • 2 Cena

Celkové shrnutí
Velice krásný zelený hornatý ostrov za týden se dá pěkně projet celý autem, navštívit všechny pláže, nutnost je pujčit si auto Doporučuji půjčovnu Evelin, perfektní servis přistaví auto k hotelu a když odjíždíte zase jen necháte auto před hotelel a klíče na recepci, My jsme měli pujčení auto fiat 500 se stahovací střechou "gabriolet" a perfektní stojí to 1.125,-/den měli jsme ho na celý pobyt a perfektní jezdili jsme si dopoledne na jednu pláž, odpoledne na jinou.....a v této autopujčovně nechtějí žádnou zálohu za auto, pán co auto přivezl vše o autě vysvětlil pomalou jednoduchou angličtinou a dal nám i mapu silnic ostrova. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování nic moc takové chorvatské 3* orezlá futra, starší nábytek, zašlá dlažba, žádné šamponky mejdlíčka ani kelímek kam si dát kartáčky, žádný luxus, jen slabé prostěradlo na přikrytí (vyžádali jsme si alespon ještě deky na recepci) v září v noci zima.

Strava
strava na hotelu tak 3* klasika vajíčka tousty marmelády...k večeři tak dvě jídla a zelenina, zákusky téměř žádné takovou mizerii jsem nezažila. Přítel večeře ani nejedl vůbec mu to nechutnalo, točené pivo dobré, víno nedobré. Jedli jsme v tavernách na plážích obědy, saláty, krevety, ryby, a v pekárnách jsme si kupovali sladkosti a baklavu tam mají nejlepší.

Služby hotelu
recepční velice příjemné

Pláž
pláže perfektní všechny druhy od kamínků po písek, projeli jsme asi všechny a nakonec si oblíbili pláž Psilia písek bez bot taverny toalety perfektní pozvolný vstup do vody.

Lucie Habadová, 30.09.2022, Datum pobytu: 19.9. - 26.9.2022
Oblast: Řecko Řecko, Samos, Hotel: Blue Style Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8.6 Spokojenost

 • 7 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Spokojenost Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj velky ,utulny s balkonem.

Strava
Velky vyber,vsechno v poradku.

Služby hotelu
Dobra organizace,vsichni prijemni,citili jsme se dobre.

Pláž
Dostupna ,misto se vzdy naslo,more ciste.Boty do vody vyhodou.Bar u more vyborny.

Renata Sackova, 30.09.2022, Datum pobytu: 19.9. - 26.9.2022
Oblast: Řecko Řecko, Rhodos, Hotel: Labranda Kiotari Miraluna

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)