Podpora zákaznického oddělení s maďarským jazykem, brigáda, Brno

Pro posílení našeho pracovního kolektivu na pobočce v Brně hledáme šikovného kolegu/ kolegyni na pozici Podpora zákaznického oddělení s MAĎARSKÝM JAZYKEM.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Telefonická komunikace se zákazníky a s cestovními kancelářemi
  • Zodpovídání dotazů klientů
  • Komunikace s prodejním oddělením, vyřizování vzkazů od klientů
  • Zapisování telefonických/e-mailových objednávek do firemního software
  • Drobná administrativa

POŽADUJEME:

  • Nástup IHNED
  • Minimálně SŠ/VŠ vzdělání
  • ZNALOST MAĎARSKÉHO JAZYKA PODMÍNKOU!
  • Velmi dobrá orientace na internetu a PC
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost

NABÍZÍME:

  • Možnost získat praxi v největší internetové cestovní agentuře
  • Zaměstnání na Dohodu o provedení práce
  • Zajímavou práci v příjemném prostředí moderně zařízeného call centra
  • V případě volna na zkoušky Vás uvolníme
  • Možnost dopředu naplánovat směny
  • Mzda: 100 Kč/h v pracovní týden a 120 Kč/h o víkendu
  • Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy např. (zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, vstup do fitness, do solné jeskyně, na masáže, na kosmetiku, zvýhodněné ceny na dovolenou atd.)

Místo výkonu práce: Cejl 105/107, 602 00 Brno

Publikováno: 19.05.2017

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622