Produktový manager/ka s němčinou, HPP, Praha

Společnost Invia.cz, a.s., jednička v on-line prodeji zájezdů ve střední Evropě, přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Produktový manažer/ka.

Aktuálně hledáme Produktové manažery pro německy hovořící destinace (Rakousko, Německo a další).

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Hledání vhodných obchodních partnerů ve svěřených oblastech
  • Příprava produktu ve svěřených oblastech
  • Vybudování klíčových vztahů ve svěřených oblastech
  • Příprava katalogu, ceníků, propagačních materiálů
  • Školení prodejců jak interních tak externích (provizní partneři)
  • Odpovědnost za kvalitu produktu a jeho celkovou konkurenceschopnost
  • Zpracování nabídek pro individuální poptávky
  • Řešení celkové operativy v rámci svěřené oblasti

POŽADUJEME:

  • Nástup IHNED
  • Praxe na obdobné pozici v CK  alespoň 2 roky – NUTNÁ
  • Německý jazyk na velmi dobré úrovni (schopnost vést obchodní jednání), Anglický jazyk výhodou
  • Aktivní řidič - řidičský průkaz sk. B
  • Znalost MS Office
  • Vynikající vyjednávací dovednosti
  • Dobré organizační dovednosti
  • Samostatnost

NABÍZÍME:

  • Práci na Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy např. (zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, zvýhodněné ceny na dovolenou atd.)

Místo výkonu práce: Praha

Publikováno: 06.01.2017

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622