Překladatel s maďarštinou , brigáda, Brno

Pro posílení našeho pracovního kolektivu na pobočce v Brně hledáme šikovného kolegu/ kolegyni na pozici Psaní textů, překlady a vkládání dat do interního systému Invia.czAdministrativní pracovník Překladatel s maďarštinou

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Kontrola správnosti načítání dat určené skupiny CK
  • Oprava chyb
  • Komunikace s CK ohledně jejich dat (telefon, email)

POŽADUJEME:

  • MAĎARSKÝ jazyk na úrovni rodilého mluvčího podmínkou!
  • Min. SŠ/VŠ vzdělání PODMÍNKOU!
  • Velmi dobrá orientace na internetu a PC
  • Organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost
  • Nástup: Ihned

 NABÍZÍME:

  • Zaměstnání na Dohodu o provedení práce
  • Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy např. (zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, vstup do fitness, do solné jeskyně, na masáže, na kosmetiku, zvýhodněné ceny na dovolenou atd.)

Místo výkonu práce: Cejl 105/107, 602 00 Brno

Publikováno: 19.05.2017

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622