Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Marketingové a kreativní oddělení

Jak už to tak v tomto oboru bývá, ale u nás ještě víc, jsme parta praštěných profíků, která si užívá každodenní přísun srandy. Chodíme spolu na obědy, občas nás na jídlo pozve i náš prima šéf a měsíčně se také setkáváme na pivku s vedlejšími odděleními. Každý z nás je špičkou ve svém oboru a dohromady tvoříme skvělý tým, který vždycky ví, kde je marketingový sever. Ráno tady na nás nikdo nečeká se stopkami, není to totiž třeba, všichni se snaží svoji práci plnit co nejlépe, svědomitě a v čase, který je k tomu potřeba. Od oběda hned po 30 minutách rozhodně nemusíte utíkat zpět do kanceláře a k doktorovi si můžete také v klidu zaběhnout. Zatím je nás tu 12 a máme se moc rádi. Kdo k nám zavítá, už nechce pryč, a když už se někam zatoulá, většinou se zase vrátí. Nejsme jen kolegové, jsme dobří kámoši a nové komplice vítáme s otevřenou náručí.

Volná místa: 0

Benefity marketingového oddělení

  • Firemní obědy

    Naše oddělení rádo jí a náš šéf to ví, a tak nás všechny jednou týdně pozve na pořádný oběd. Na své si přijdou vegani i masožravci.

  • Jazykové kurzy

    Angličtina hýbe světem a tím marketingovým také. Každý z nás má možnost navštěvovat soukromé hodiny s profesionálním lektorem, který za námi přijde až do firmy.

  • Konference

    Máme možnost účastnit se všelijakých kurzů a konferencí, které mají přínos pro náš profesní rozvoj. Od WebExpa přes Marketing festival, zkrátka, co se komu hodí.

Hledáme

Momentálně nikoho nehledáme.

Nenašli jste pozici, kterou hledáte?

Nevadí, o schopné lidi máme zájem vždy.
Pošlete nám vaše CV a motivační dopis na kariera@invia.eu.