Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Odtud děti nedostanete aneb nejlepší hotely s aquaparky

TOP hotely s aquaparkem

TOP hotely s aquaparkem

Snem každého rodiče je užít si klidnou dovolenou s dětmi. Nejvíce se vaše ratolesti jistě zabaví v aquaparcích a věříme, že zde budou rády trávit celé dny. Po celém světě najdete nepřeberné množství hotelů, jež jsou zaměřené na rodiny s dětmi. My vám dnes představíme ty, jenž patří mezi neoblíbenější a let do těchto destinací netrvá déle jak 5 hodin.

Hotelové Aquaparky v Egyptě

Egypt je zemí, kde na děti opravdu myslí a proto i u většiny hotelů najdeme vetší či menší aquaparky. Mezi ty nejlépe hodnocené hotely patří Jungle Aqua Park 4* na jihu Hurghady. V hotelu je dohromady 21 bazénů pouze pro dospělé. Pro děti je zde obří aquapark s 35 skluzavkami a tobogany, bazény jsou v zimě vyhřívané. Levnější variantou je hotel Pickalbatros Aqua Park 4*, nižší cena mu ale neubírá na kvalitě. Pro děti je zde divoká řeka, bazén s mořskými vlnami, bazén se skluzavkami pro menší děti a 4 dlouhé tobogany.

Jungle Aqua Park

Jungle Aqua Park

Jungle Aqua Park pro menší i větší

Jungle Aqua Park pro menší i větší

Turecké resorty s aquaparky

V Turecku obdobně jako v Egyptě je nepřeberné množství hotelů s vyžitím pro děti. Jedním z nich je obrovský komplex Aquasis Deluxe 5* několik málo kilometrů od střediska Didim. Hotel byl otevřen v roce 2016 a je vybaven aquaparkem se 7 tobogany. Dalším velice oblíbeným hotelem je Pegasos Royal & Resort 5*. Hotel má 2 tobogany a dětský bazén se skluzavkami. Navíc můžete 1x za pobyt navštívit italskou, tureckou či orientální restauraci s obsluhou.

Aquasis Deluxe

Aquasis Deluxe

Aquasis Deluxe - tobogány

Aquasis Deluxe - tobogány

Hotel s aquaparkem na Kanárských ostrovech

Na Kanárských ostrovech nenajdeme tolik hotelů zaměřených na děti jako v ostatních destinacích. Jedním z nejoblíbenějších je ale Paradise Costa Taurito 4* či Paradise Lago Taurito 3* na ostrově Gran Canaria. Oba hotely jsou součástí komplexu Paradise Resort Taurito. Mezi hotely je areál Lago Oasis se vzájemně propojenými bazény s mořskou vodou a skluzavkami.

Aquapark Lago Oasis

Aquapark Lago Oasis

Španělské hotely pro děti

Pokud se letos chystáte do prosluněného Španělska, zvolte na pobřeží Costa del Almeria hotel Zoraida Park & Garden Resort 4*. Hotel má menší aquapark s dětskými atrakcemi a tobogany. Navíc je v hotelu i PC herna. V případě, že jste se ale zamilovali do Mallorky, máte možnost ubytování v hotelu Sol Katmandu Park & Resort 4*, u kterého je volný vstup do Katmandu Parku. Tento komplex pro děti nabízí mimo jiné i vodní svět, minigolf, dům kouzel nebo 4D kino.

Sol Katmandu Park & Resort

Sol Katmandu Park & Resort

Katmandu Park - lanové prolézačky

Katmandu Park - lanové prolézačky

Za hotelovými aquaparky do Bulharska

O Bulharsko je v posledních letech stále větší zájem díky krátké letové vzdálenosti a nižším cenám. Zvolením hotelu Sol Nessebar Mare 4* určitě nešlápnete vedle. Je součástí komplexu tří hotelů Sol Nessebar Palace 5*, Mare a Bay 4*. Hotel je přímo na pláži a disponuje aquaparkem (v provozu 1. 6.–30. 9 ) se skluzavkami a tobogany. V Albeně o něco dále od pláže stojí hotel Vita Park 3*. Hosté ubytování v tomto hotelu mají zdarma vstup do aquaparku Aquamania, který je zhruba 200 m od hotelu.

Sol Nessebar Mare

Sol Nessebar Mare

Vodní radovánky v Itáli

Mnoho českých turistů cestuje i do Itálie, ať už letecky či vlastní dopravou. Pokud se letos chystáte na Sicílii, můžeme doporučit hotel Citta del Mare 3*. V komplexu je soustava několika bazénů se skluzavkami, které jsou zabudovány ve skále a ústí do moře. Pokud Vás láká jižní Itálie, navštivte Kalábrii a hotel Club Itaca Nausicaa 4*. Aquapark není úplně součástí hotelu, nachází se hned vedle a 1x týdně sem máte vstup zdarma. Některé cestovní kanceláře pak nabízejí možnost 50% slevy na každý další vstup.

Citta del Mare

Citta del Mare

Hotely s aquaparky na Severní Kypr

I Kypr se může pochlubit několika kvalitními hotely zaměřenými na děti. Jedním z nich je i Noahs Ark Deluxe and SPA 5*. V hotelu je menší aquapark, dětské hřiště a během hlavní sezony probíhají animace v českém jazyce. Cenově výhodnější variantou je hotel Crystal Rocks 3*. Hotel má vlastní aquapark a opět zde probíhají animační programy pro děti v českém jazyce (červenec/srpen).

Noahs Ark Deluxe and SPA

Noahs Ark Deluxe and SPA

Řecko plné zábavy

Nesmíme zapomenout ani na Řecko, které patří mezi nejoblíbenější destinace. Bezesporu je nejoblíbenějším ostrovem Kréta. Pokud se rozhodnete právě pro tento ostrov, nabízí se vám ubytování v hotelu Star Beach Village 4*. V těsné blízkosti hotelu je vodní park Star Beach. U některých cestovní kanceláří je vstup po celý pobyt zdarma, některé nabízejí například 2-3x vstup za pobyt. Poté například na Korfu je oblíbený hotel pro rodiny s dětmi Labranda Sandy Beach Resort 4*+. Jsou zde 3 bazény pro dospělé a bazén se 4 skluzavkami pro děti.

Star Beach Village

Star Beach Village

Líbí se vám tento článek?

Můžete ho snadno sdílet na sociálních sítích se svými přáteli.

Líbí se vám tento článek?

Můžete ho snadno sdílet na sociálních sítích se svými přáteli.

Baví vás psát o zajímavých místech světa?

Hledáme nové nadšené kolegy do týmu, kteří by psali pro tento blog.

Chci psát pro tento blog