Potřebujete pomoci?

Ozvěte se nám způsobem, který vám vyhovuje

Na stránku s kontakty

Apulia In

Cestovní kancelář Apulia In je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a je pojištěná proti úpadku. Apulia In je cestovní kancelář zaměřená na Itálii. V její nabídce najdete jihoitalské regiony jako je např. Kalábrie, Sardínie nebo Palmová riviéra (San Benedetto del Tronto, Alba Adriatica, Pineto a Silvi Marina). Hlavní specializací je však jihoitalský region Apulie (poloostrovy Gargano a Salento).

Díky bohatým zkušenostem, dobré znalosti teritoria a zejména díky dobrým přátelským vztahům, je Apulia In schopna nabídnout vysoce kvalitní dovolenou a služby podle Vašich představ. V nabídce najdete, kromě klasického ubytování v hotelích, rekreačních střediscích a apartmánech, také soukromé vily (od standardních až po ty nejluxusnější) nebo luxusní motorové jachty.

CK také nabízí ozdravné pobyty s doprovodem dětského lékaře pro maminky s dětmi, sportovní pobyty (s aerobikem, aquaerobikem, břišními tanci, potápěním, atd.).

Celou nabídku CK Apulia In můžete najít na stránkách www.invia.cz včetně last minute zájezdů, které naleznete na last minute.