Potřebujete pomoci?

Ozvěte se nám způsobem, který vám vyhovuje

Na stránku s kontakty

ELECTRA TOURS

CK ELECTRA TOURS působí na českém trhu již od roku 1999. V současné době tak úspěšně vstoupila do 24. sezóny a  navíc rozšířila nabídku o další atraktivní destinaci - Mallorcu. Cestovní kancelář dbá především na vysokovou kvalitu poskytovaných služeb, individuální přístup ke klientovi a jeho přání.

Mezi destinace, které CK prezentuje řadu let, patří krásné řecké ostrovy jako je Kréta, Rhodos, Korfu, Kos a nebo Zakynthos. Velmi atraktivní destinací je i poloostrov Chalkidiki se spoustou možností, jak strávit příjemnou dovolenou. Loňskou sezónu obohatila svou nabídku také o velmi oblíbný španělský ostrov Mallorca.

CK klientům nabízí především pobytové zájezdy s možností dokoupení fakultativních výletů. Disponuje jednou z nejširších nabídek luxusních ubytovacích kapacit na evropském trhu. Je tak schopna zprostředkovat i vysoce specifické ubytování, jako jsou mimořádné populární pokoje s privátními bazény nebo hotely pouze pro dospělé. Vzhledem k tomu, že cestovní kancelář razí individuální přístup ke klientovi, je možné sjednat jakoukoliv délku pobytu. Záleží čistě na Vašich přáních a potřebách.

Dovolená Electra Tours 2024 a Last Minute zájezdy Electra Tours

Řecko Řecko (383 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 16 °C Teplota moře: 15 °C 11 490 Kč

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na last-minute Invia.