ELECTRA TOURS

CK ELECTRA TOURS působí na českém trhu již od roku 1999. V současné době tak úspěšně vstoupila do 13. sezóny a  navíc rozšířila nabídku o další atraktivní destinace. Cestovní kanceláři jde především o kvalitu produktu a splněná přání svých zákazníků.

Mezi destinace, které CK prezentuje řadu let, patří krásné ostrovy jako je Zakynthos, Korfu nebo Rhodos. Velmi atraktivní destinací je jistě i poloostrov Chalkidiki se spoustou možností, jak strávit příjemnou dovolenou. Loňskou sezónu obohatila svou nabídku o ostrov Kos a také o pobyty na Turecké riviéře s hlavními letovisky Alanya, Belek  a Side. Novou destinací pro rok 2012 je méně známý a o to více atraktivnější ostrůvek Kalymnos.

CK klientům nabízí především pobytové zájezdy s možností dokoupení fakultativních výletů. Široká škála hotelů a jiných ubytovacích zařízení umožňuje uspokojit požadavky všech zákazníků. Na své si tak přijdou kromě klasických párů i skupiny, rodiny s dětmi, senioři nebo dnes populární singles cestovatelé. Náročnější klienti si mohou vybrat ze speciálních hotelů s nejvyšší kvalitou a luxusem vůbec. CK  v případě zájmu bez problémů kompletně zprostředkuje i takovou událost jako je svatba, a to konkrétně v hotelu Electra na poloostrově Chalkidiki.

Dovolená ELECTRA TOURS 2020 a Last Minute zájezdy ELECTRA TOURS

Řecko Řecko (212 550 termínů) 10 690 Kč

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz.