ELECTRA TOURS

CK ELECTRA TOURS působí na českém trhu již od roku 1999. V současné době tak úspěšně vstoupila do 13. sezóny a  navíc rozšířila nabídku o další atraktivní destinace. Cestovní kanceláři jde především o kvalitu produktu a splněná přání svých zákazníků.

Mezi destinace, které CK prezentuje řadu let, patří krásné ostrovy jako je Zakynthos, Korfu nebo Rhodos. Velmi atraktivní destinací je jistě i poloostrov Chalkidiki se spoustou možností, jak strávit příjemnou dovolenou. Loňskou sezónu obohatila svou nabídku o ostrov Kos a také o pobyty na Turecké riviéře s hlavními letovisky Alanya, Belek  a Side. Novou destinací pro rok 2012 je méně známý a o to více atraktivnější ostrůvek Kalymnos.

CK klientům nabízí především pobytové zájezdy s možností dokoupení fakultativních výletů. Široká škála hotelů a jiných ubytovacích zařízení umožňuje uspokojit požadavky všech zákazníků. Na své si tak přijdou kromě klasických párů i skupiny, rodiny s dětmi, senioři nebo dnes populární singles cestovatelé. Náročnější klienti si mohou vybrat ze speciálních hotelů s nejvyšší kvalitou a luxusem vůbec. CK  v případě zájmu bez problémů kompletně zprostředkuje i takovou událost jako je svatba, a to konkrétně v hotelu Electra na poloostrově Chalkidiki.

Dovolená ELECTRA TOURS 2022 a Last Minute zájezdy ELECTRA TOURS

Řecko Řecko (305 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 14 °C Teplota moře: 17 °C 11 890 Kč

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na last-minute Invia.