Potřebujete pomoci?

Ozvěte se nám způsobem, který vám vyhovuje

Na stránku s kontakty

Super last minute zájezdy s odletem dnes, zítra nebo do týdne

Koupíte, zabalíte a letíte –⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ to je dovolená super last minute ☀️. Můžete se spontánně rozhodnout užít si dobrodružství nebo plánovaně využít slev a vybrat si z dostupných destinací a hotelů s reálnými recenzemi a odletem třeba hned zítra.

Výhody super last minute dovolené?

Víte, že chcete někam letět a že tam chcete letět co nejdříve? Máte nečekaně volno a chcete si ho užít naplno? Dopřejte si dovolenou bez zbytečného protahování, předodletových stresů a klidně už zítra užívejte tepla a moře. Navíc, tyto super last minute zájezdy často nabízí slevu až -70 % z ceny zájezdu.

Proč super last minute?

Reálné recenze

Přečtěte si a inspirujte se objektivními a nezávislými recenzemi hotelů. Tyto recenze hotelů jsou od opravdových lidí, kteří váš vybraný hotel zažili a zhodnotili. 

Super slevy

Se super last minute zájezdy se pojí super slevy. Ty se většinou pohybují okolo 40 %, ale můžou se vyšplhat až na -70 %. Mrkněte na nabídku a hledejte červený rámeček. 

Šetříme váš čas

Neobíhejte spoustu webů a neztrácejte čas, nabízíme zájezdy od nejoblíbenějších českých i zahraničních cestovních kanceláří bez navýšení ceny.

Garance a jistota

Invia má více než 20 let dlouhou historii. Jsme ověřená firma s tradicí. Ustáli jsme covid i další nepříznivé situace na cestovním trhu. Na nás se opravdu můžete spolehnout.

Inspirujte se - super last minute nabídky

Exkluzivní nabídka super last minute zájezdů 

Super last minute, to je dovolená s odletem klidně dnes večer, zítra nebo maximálně do dvou týdnů. Využijte výhodných nabídek a zažijte dobrodružství nebo odpočinek bez stresu a s jistotou, kterou nabízí jedině Invia. 

Z nabídky super last minute zájezdů jste si nevybrali? Nezoufejte a podívejte se na last minute zájezdy do oblíbených destinací, jako Řecko, Egypt, Turecko nebo Španělsko nebo exotických destinací jako jsou Dominikánská republika, Srí Lanka, Zanzibar, Maledivy nebo Thajsko.