Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/bosna_a_hercegovina/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Grand Neum

Hodnocení: 4/5

Bosna a Hercegovina, Neum, Neum

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Grand Hotel Neum

Středisko

Neum
Praha: 1 160 km, Brno: 1 020 km, Bratislava 890 km

Poloha

Hotel se nachází v oblíbeném turistickém letovisku Neum, které je zároveň jediné přímořské městečko Bosny a Hercegoviny. Přibližně 83 km je vzdálené město Mostar a 66 km chorvatské město Dubrovník.

Pláž

Hotelová oblázková pláž, na kterou se lze dostat hotelovými výtahy. Pláž je vybavena převlíkacími kabinkami, toaletou, lehátky a slunečníky (za poplatek), restaurací a barem.

Vybavení

Recepce, restaurace, bary, diskotéka, bazén, střešní bazény, parkoviště, výtah, garáž, Wi-Fi, kongresové prostory, mini golf, fitness, wellness

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje vybavené vlastním soc.zařízením (koupelna, WC, vysoušeč vlasů), klimatizací, TV/Sat, minibarem, telefonem, trezorem a Wi-Fi.

Stravování

Snídaně, Polopenze
Hotelová restaurace
A lá carte restaurace
Plážová A lá carte restaurace
Lobby bar, cocktail bar, beach cocktail bar, premium lounge bar

Sport a zábava

Hosté si v hotelu mohou zahrát mini golf, stolní tenis, či využívat hotelové bazény nebo fitness centrum. Za poplatek je také možné vyzkoušt jednu z mnoha z hotelových wellness procedur (masáže, sauny, jacuzzi) nebo vodní sporty na pláži.
Městečko Neum je jediné přímořské letovisko Bosny a Hercegoviny. Nabízí se tedy výlety do města Mostar, poutního města Medugorje nebo do chorvatského Dubrovníku.

Nabídka programů

Hotelový dětský klub a animační programy pro děti i dospělé

Informace

Parkování zdarma. Parkování v garáži za poplatek.
Domácí zvířata nejsou povolena
Dětská postýlka na vyžádání za poplatek 13 EUR/den

Vybavení hotelu

 • Wellness 2*
 • WIFI zdarma

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 240 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Fitness Fitness ano
 • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Nonstop recepce Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano

Vyberte si termín

Destinace

dopravaletecky

01:30 h

Popis

Neum je jediným přímořským letoviskem Bosny a Hercegoviny. Leží na pobřeží Jadranu a přetíná chorvatské území mezi Splitem a Dubrovníkem. Většinu ze 4000 stálých obyvatel tvoří Chorvaté. V posledních letech začal Neum směle konkurovat chorvatským letoviskům, a to nejen cenami. V nabídce ubytování a služeb se vyšvihl na horní příčky žebříčku. Neum patří k místům u Jadranu s nejvyšším počtem slunečných dní za rok. Oblázkové pláže, opalovací mola a strmá skaliska omývá průzračně čisté moře. Za hranicemi města se zvedají zalesněné kopce a vysoké hory. Na nově zbudované promenádě se po západu slunce procházejí zamilované páry i rodiny s dětmi. Restaurace zvou k ochutnávání bosenských specialit a čerstvých mořských plodů. Na mladší ročníky čekají diskotéky, na příznivce tradiční kultury zase koncerty živé hudby. Díky panenské přírodě se v Neumu rozvíjí i agroturismus. Kamenné domky na samotě za městem obklopené zelení slibují klidnou dovolenou plnou odpočinku a rozjímání.

Mnoho apartmánových domů má vlastní opalovací mola a schůdky do moře. Návštěvníci nemusí denně docházet na oblázkové pláže pod hotelovými komplexy, které jsou i centrem zábavy. Můžete si zde pronajmout vodní skútr, zajezdit si na nafukovacím banánu nebo na vodních lyžích a projet se na šlapadlu. Místní obyvatelé preferují pláže na opačné straně zálivu, odkud je krásný pohled na město a o kterých turisté často netuší. Oblíbí si je i příznivci potápění a šnorchlování. Díky své poloze je Neum ideálním výchozím místem k výletům do Bosny a Hercegoviny i do sousedního Chorvatska. Cestovní kanceláře pořádají výlety do Dubrovníku, Mostaru, poutního města Medugorje nebo na poloostrov Pelješac. V přístavu kotví výletní lodě s nabídkou celodenních plaveb do delty řeky Neretvy nebo podél pobřeží Neumského zálivu. Z přírodních památek navštivte ornitologickou rezervaci Hutovo Blato, vodopády Kravica nebo chorvatská Bacinská jezera.

Doprava autobusem

12 hodin

Vzdálenost

1200 km
 • Vzdálenost od pláže Pláž 240 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 15 °C

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout