Zájezd do

Aparthotel David

Hodnocení: 3/5

Černá Hora, Bar, Dobra Voda

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Hotelový komplex DAVID

Proč právě sem

hotel na skvělém místě přímo na nádherné pláži.

Poloha

aparthotel skládající se ze dvou budov se nachází přímo u pláže s krásným výhledem do okolí. Aparthotel se nachází v letovisku Dobra Voda, na pláži „Veliki pijesak“, 12 km od města Bar.

Vybavení a služby

recepce, restaurace s terasou a výhledem na moře, WIFI, parkování ZDARMA, promenáda, obchůdky, večerní zábava.

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek, se sprchou a WC, ledničkou, TV, WIFI, terasou s bočním výhledem na moře.

Sport a zábava

venkovní bazén se slanou vodou, vodní sporty a zábava na pláži (za poplatek). Lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži za poplatek.

Stravování

bez stravy, kontinentální snídaně, polopenze - kontinentální snídaně a večeře formou švédských stolů.

Pláž

písečně-oblázková pláž přímo u hotelu, plážový servis (za poplatek).

Doplňující informace

Autobusová doprava z ČR/SK do Černé Hory bude realizována při minimálním počtu 35 osob, ve vybraných termínech, přímým českým spojem do Budvy a poté místními transfery do ostatních pobytových míst. Upozorňujeme, že silnice jsou v Černé Hoře velice vytíženy, může dojít k časové prodlevě. Cestovní kancelář dělá maximum pro zefektivnění přepravy. Pro rychlejší dopravu do destinace doporučujeme zvolit leteckou dopravu.

Slevy pro děti

dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA, dítě od 2 do 12 let na přistýlce - sleva 30 %, druhé dítě od 2 do 12 let bez lůžka - sleva 50 % (pouze v pokoji typu 2+1), osoba od 12 let na přistýlce - sleva 10 %.

Cena zahrnuje

ubytování a polopenzi/ snídani/ bez stravy na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.

Volitelné doplatky

Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna pobytu.

Cena zahrnuje:

ubytování a polopenzi/ snídani/ bez stravy na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.

Cena nezahrnuje:

Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna pobytu.

Informace o hotelu

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doba letu

02:00 h

Popis

Bar je přímořské městečko s 37 000 obyvateli, což jej dělá největší v jižní části. Že město vzniklo až ke konci 19. stol. poznáme hned z neobvykle řešené architektury. Z místního přístavu jezdí trajekty do Itálie ( Bari), Řecka a Slovinska po celý rok. Během sezóny jsou v provozu i další spoje podle aktuálních požadavků turistů.
Končí zde železniční trať Bělehrad - Podgorica - Bar.

Centrum města není tak výrazné, najdeme tady samé betonové stavby. Nejkrásnější a nejzelenější částí je Topolica, která leží pouze 500 m od přístavu. Určitě bychom měli navštívit palác pro krále Nikolu I., který byl postaven na konci 19. století a dnes působí jako historické a archeologické muzeum. Leží v zahradě kde můžeme obdivovat několik desítek exotických dřevin.

Koupání v této oblasti patří k těm lepším v Baru. Pláž, která má okolo 800 metrů, nabízí procházku k jachtařskému přístavu. To ale není pouze jediná možnost odpočinku na pláži. Dalším je např. dlouhá, 2 kilometrová, lesem obklopená, oblázková pláž Šušanj.
Když se vydáme na loďce nebo člunu jižněji od Baru, najdeme spoustu malinkých pláží, které jsou osamocené a přímo lákají k prozkoumání.

Úplně na samém jihu riviéry je známá pláž Tropicana, která se chlubí prestižním oceněním Modré vlajky nejen za čistotu moře i prostředí, ale i za výbornou kvalitu poskytovaných služeb a jejich bezpečnost.
A to nejlepší nakonec: Nejvyhledávanější a podle místních nejhezčí pláž Barské riviéry je tzv. Červená pláž. Název je podle romantické barvy, kterou zde najdete. Písek je červený, oblázky na pláži a dokonce i v moři se blýská sem tam červený kamínek.
V Baru je všeho dost. Romantici se můžou procházet v nekonečných olivových hájích, jejichž olivy patří k nejlepším na Jadranu.

Sportovně založení jedinci se také zaručeně nudit nebudou. Mohou si vybrat míčové, atletické, vodní nebo podvodní sporty např. ve středisku Madjarica, na plážích nebo v potápěčských centrech. Ty najdeme v Baru hned dvě. V srpnu se můžete přihlásit do známého plaveckého marathónu, který měří pět kilometrů.

Zábavu si užijí všichni ať už na místních diskotékách, v klubech, kinech, restauracích, kavárnách a festivalech pod širým nebem. Město patří k nejživějším a nejpestřejším. Milovníky historie určitě potěší Starý Bar, který má doslovnou přezdívku "město duchů". Některé domy byly postaveny už v 10. a 11. století. Určitě si udělejte čas a vydejte se na výlet. Najdete zbytky románského kostela a katedrály sv. Jiří, části vodovodu z 16. století a zachovalé kostely sv. Kateřiny a sv. Venerandy. Když se odhodláte na cestu v pátek určitě uděláte dobře, protože v pátky se konají proslulé místní trhy.


Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 22 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout