Zájezd do

Hotel Bono

Hodnocení: 4/5

Černá Hora, Bečiči, Bečići

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Hotel Bono

Středisko

Bečiči
Praha: 1 325 km, Brno: 1 180 km, Bratislava: 1 055 km

Poloha

Hotel Bono se nachází ve středisku Bečiči, přibližně 4 km od známého města Budva, do kterého se lze dostat pohodlně po promenádě. Sveti Stefan je přibližně 7 km daleko a město Kotor cca 30 km.

Pláž

Veřejná pláž Bečiči je vzdálena přibližně 400 m od ubytování. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení

Recepce, bar, restaurace, výtah, parkoviště, Wi-Fi

Ubytování

Hotelové pokoje jsou vybavené vlastním soc.zařízením (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, TV./Sat., telefonem, minibarem a Wi-Fi.

Stravování

Snídaně nebo polopenze formou bufetu.

Sport a zábava

Je možné vyzkoušet celou řadu vodních sportů nebo si užít příjemný odpočinek na pláži.
Za návštěvu také stojí sousední město Budva, které patří k nejoblíbenějším letoviskům v Černé Hoře. Za zmínku stojí malebná stará část města, kde se nachází staré hradby, tak i kostel sv. Jana Křtitele. Na opačné straně města se nachází klášter Podmaine.

Informace

Parkování zdarma.
Domácí zvířata nejsou povolena.
Dětská postýlka na vyžádání.

Vybavení hotelu

 • Novinka
 • WIFI zdarma

Informace o hotelu

Vyberte si termín

Destinace

Doprava letecky

02:00 h

Popis

Bývalé rybářské, lázeňské městečko, které je spojeno s Budvou asi čtyřkilometrovou procházkou, je jejím doslovným opakem. Klidné přímořské městečko u malebné písčité zátoky je celé oddané cestovnímu ruchu.

Bečići se pyšní skoro dvoukilometrovou pláží, která byla v polovině 20. století označena odborníky za nejkrásnější v Evropě a před jejím nenahraditelně kvalitním pískem smekli i znalci v Paříži. V Bečići je spousta větších, ale i menších pláží, které získaly ocenění Modré vlajky. Všechny mají výborný vstup do moře.

Na své si přijdou především ti, kteří dávají přednost pohodlné dovolené v klidném a ničím nerušeném prostředí, obklopeném krásným borovým hájem, který doslova volá po večerní procházce. To ale neznamená, že se tady ostatní budou nudit. Naopak. Sportovci si určitě vyberou. Můžou si zahrát tenis, půjčit si loďku, skútr, šlapadlo, surf, vodní lyže, zkusit jedinečný adrenalinový zážitek u moře - paragliding z 800 metrů nebo se přihlásit na každoroční turnaj v beach volejbalu, který bývá pořádán v srpnu.

Kdo by se chtěl podívat na město z výšky, neváhejte a navštivte místní letecký klub. Pro milovníky večerní zábavy jsou zde dva zábavní kluby, ale doporučujeme vydat se do blízké Budvy. Rozhodně nebudete litovat. Spojení mezi Budvou a Bečići je možné pomocí turistického elektrického vláčku, který jezdí až do pozdních hodin.

Ještě jednu věc na kterou nesmíme zapomenout - nachází se zde jedna z nejlepších rybích restaurací v zemi - restaurace Tři rybáři.
Bečići je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou, ničím a nikým nerušenou dovolenou, pro rodiny s dětmi, ale i pro milovníky přírody a romantiky.

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout