Zájezd do

Vila Lena

Hodnocení: 3/5

Černá Hora, Petrovac

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

VILA LENA

Poloha

vila se nachází v centru letoviska Petrovac na Moru, cca 500 m od pláže.

Vybavení a služby

recepce, WiFi, v blízkosti - restaurace, obchody, promenáda.

Ubytování

klimatizované STUDIO 2(+0) a STUDIO 3(+0) - místnost se 2/3 lůžky, APT 4(+0) - dvě 2lůžkové ložnice, vždy vybavený kuchyňský kout, sprcha a WC, SAT TV, WiFi, fén, rychlovarná konvice, balkon, APT 4(+0) B SV s výhledem na moře.

Sport a zábava

dle místní nabídky.

Stravování

vlastní.

Pláž

oblázková pláž, cca 500 m.

Doplňující informace

pobytová taxa cca 1 EUR/os/den - platí se na místě. Parkování na veřejném parkovišti cca 300m od vily za poplatek cca 15 EUR/den.
Autobusová doprava z ČR/SK do Černé Hory bude realizována při minimálním počtu 35 osob, ve vybraných termínech, přímým českým spojem do Budvy a poté místními transfery do ostatních pobytových míst. Upozorňujeme, že silnice jsou v Černé Hoře velice vytíženy, může dojít k časové prodlevě. Cestovní kancelář dělá maximum pro zefektivnění přepravy. Pro rychlejší dopravu do destinace doporučujeme zvolit leteckou dopravu.

Cena zahrnuje

ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid.

Volitelné doplatky

Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Cena zahrnuje:

ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid.

Cena nezahrnuje:

Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Informace o hotelu

Vyberte si termín

Destinace

Doprava letecky

02:00 h

Popis

Petrovac je malé letovisko jehož druhým jménem by mohlo být slunné město, protože je zde okolo 300 slunných dní za rok. Leží okolo 15 km od Budvy v Budvanské riviéře. Je přímo rájem olivovníků a borových hájů.

Nejoblíbenější a nejrušnější pláží je bezpochyby Petrovacka plaža, která má zhruba 600 metrů a je lemována plážovými bary, restauracemi a pestrými sportovními příležitostmi ( jako - míčové hry, bowling, posilovna, tenis, vodní skútry a další.) Nedaleko ní najdeme písčitou pláž Lučića obklopenou lesíkem a když se vydáme na jih zaručeně nepřehlédneme dvoukilometrovou oblázkovou pláž Buljarica.

Noční život zde není tak rozmanitý jako jinde, ale rozhodně není zanedbatelný. Za zmínku určitě stojí diskotéka Kastelo, jazzový klub Cuba café nebo Rock café.
Zaručeně si musíte udělat trochu času na výlet do nedalekého kláštera Reževići, který pochází z 13. století, dále potom na kostel sv. Trojice a sv. Štěpána.
Fráze "co je malé to je milé" je všeobecně známá a Petrovac je jejím živým důkazem

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout