Horská Chata Smědava (Bílý Potok)

Česká republika, Jizerské hory

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Horská Chata Smědava (Bílý Potok) Hodnocení: 0/5

HORSKÁ CHATA SMĚDAVA

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Název či hvězdičkové hodnocení ubytování se v naší databázi liší od názvu / hodnocení poskytnutého cestovní kanceláří:

 • Rekrea CZ: HORSKÁ CHATA SMĚDAVA
 • Invia: Horská Chata Smědava (Bílý Potok)

Popis

Zapomeňte na obvyklé stísněné pokojíčky a pokulhávající hygienické zázemí českých horských chat a penziónů. Představte si dřevem vonící mimořádně prostorný pokoj, s koupelnou, kterou byste si přáli mít doma a s výhledem do jizerskohorské přírody. Ve dne skvělá samoobslužná restaurace se sezením jak uvnitř tak na slunečné terase; večer se restaurace promění v komorní prostředí s velkolepým ambiente hořícího krbu rezervované exklusivně pro ubytované. Smědava je ikonické místo v srdci severních svahů Jizerských hor jak pro cyklisty, tak běžkaře i pěší turisty.

V nejbližším okolí se nachází Horská chata Smědava – chata leží zhruba mezi vrcholy Jizera (1 122 m) a Plochým vrchem (939 m) v blízkosti Černých jezírek a rašelinišť Jizery. Má doslova strategickou polohu v nitru Jizerských hor.

Ubytování

Ve dvoulůžkových podkrovních pokojích s možností jedné přistýlky. Vybavení pokoje: rychlovarná konvice, čaj, káva, minibar, Wi-Fi, zvukotěsné vstupní dveře, skříně a police na odložení věcí, ambiente osvětlení, koupelna se sprchovým koutem, bidet, fén, satelitní LCD TV, dřevěné stínění oken a trezor. Velikost pokoje min. 20 m². Ve dvoulůžkových pokojích smědava bez možností přistýlky. Vybavení pokoje: rychlovarná konvice, čaj, káva, minibar, Wi-Fi, zvukotěsné vstupní dveře, skříně a police na odložení věcí, ambiente osvětlení, koupelna se sprchovým koutem, bidet, fén, satelitní LCD TV, dřevěné stínění oken a trezor. Velikost pokoje min. 25 m². Ve dvoulůžkových apartmánech s možností až dvou přistýlek. Vybavení apartmánu: kuchyňský kout, rychlovarná konvice, čaj, káva, minibar, Wi-Fi, zvukotěsné vstupní dveře, skříně a police na odložení věcí, ambiente osvětlení, koupelna se sprchovým koutem, bidet, fén, satelitní LCD TV, dřevěné stínění oken a trezor. Velikost apartmánu min. 35 m².

Slevy

Bezplatné parkování.


Informace o hotelu

 • TV TV ano
 • Minibar Minibar ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Jizerské hory jsou nejsevernějším českým pohořím. Jejich východní část zasahuje na polské území a dále navazuje na Krkonoše, na západě sousedí s Lužickými horami. Nejvyšší vrchol české části hor je Smrk (1124 m). Území bylo v roce 1968 vyhlášeno chráněnou krajinnou oblastí o rozloze 368 km2.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 7 °C v noci 2 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 7 °C v noci 2 °C

 • Úterý 9 °C v noci 5 °C

 • Středa 8 °C v noci 5 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout