• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Valamar Dubrovnik President

Hodnocení: 5/5

Chorvatsko, Dubrovník, Dubrovník

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Valamar Dubrovnik President Hotel

Description

Stručný popis:

- nejlepší volba pro luxusní dovolenou v Dubrovníku

- unikátní umístění hotelu přímo u pláže na špičce poloostrova Babin Kuk

- odměňte se a nechte se hýčkat ve Spa & Beauty zóně

Poloha: luxusní hotel na malebném poloostrově Babin kuk, v blízkosti historického centra Dubrovníku.

Pláž: Val President Relax Beach - pláž s prvotřídními službami, oblázková pláž Coral Beach Club (200 m severně od hotelu) a atraktivní dubrovnická pláž Copacabana (300 m severně od hotelu).

VAL PRESIDENT RELAX BEACH, jen několik metrů od hotelu se nachází Val President Relax Beach, oblázková pláž s atraktivním místem pro opalování a nejvyšší úrovní Valamarových služeb. Tady si můžete převzít plážový ručník, pronajmout lehátko s baldachýnem a strávit romantické okamžiky u moře s výhledem na Elafitské ostrovy. Pláž též nabízí potápěčské centrum a vodní sporty, malé kotviště, restauraci Miramare s nabídkou vybraných lehkých pokrmů a příležitostné denní a večerní akce.

PLÁŽ CORAL BEACH CLUB, pláž Coral Beach Club se nachází na poloostrově Babin kuk, 200 m severně od Dubrovnik President Valamar Collection hotelu. Tato pláž je považována za jednu z nejkrásnějších dubrovnických pláží díky své přírodní kráse, upravenosti, špičkovému vybavení a výhledu na moře a ostrůvek Daksu. Coral Beach Club návštěvníkům nabízí možnost pronájmu lehátek, slunečníků a baldachýnů, VIP lounge a velký beach club, který se ve večerních hodinách mění v restauraci s okouzlujícím prostředím ideálním k relaxaci u koktejlů a vybraných gastronomických delikates.

PLÁŽ COPACABANA, tato mimořádně atraktivní oblázková pláž je vzdálená pouhých 300 m od hotelu. Nachází se v severní části poloostrova Babin kuk, naproti ústí říčky Ombly do Jaderského moře. Nabízí překrásný výhled na ostrov Daksa a Elafitské ostrovy a atraktivní polovisutý dubrovnický most. Copacabana je v Chorvatsku jedinečná, neboť je to první chorvatská pláž s uměleckými skulpturami a instalacemi místních umělců. Rozkládá se na ploše 10 000 m2, a tak na ní vždy můžete najít ideální místo jen pro sebe. Bez ohledu na to, jakou máte zrovna náladu, tady si budete užívat při jedinečných zážitcích – od relaxace pod baldachýnem a popíjení koktejlů v jacuzzi hned u moře po čtení na skále, ochutnávání špičkových delikates nebo bláznivou noční zábavu. Chybět vám nebude ani akce, neboť pláž má v nabídce široký výběr sportů, a dokonce i sunset cruise motorovým člunem se sklenkou šampaňského a výhledem na dubrovnické hradby z moře.

Bazén: venkovní bazén (280 m2) se sladkou vodou, vnitřní bazén (200 m2) se sladkou vodou vyhřívanou na 28°C, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (v omezeném množství).

Vybavení hotelu: recepce, několik restaurací vč. a´la cart a barů, terasa, ATM, Wellness & Spa Balance Mediterranean Spa by Valamar – adults only Spa centrum je k dispozici výhradně hostům starším 16 let, finská sauna 80°-100°C, infračervená sauna 45°-60°C, turecká lázeň 42°-45°C, relaxační zóna pod širým nebem s vířivkou, Kneippova lázeň nohou, organic bar s nabídkou čerstvého ovoce, čajů a aromatizované vody, pokoj pro procedury s vířivkou (za příplatek), pokoj pro procedury pro páry (za příplatek), Beauty zóna -masáže (částečná masáž, masáž celého těla, masáž pro těhotné, hot stone masáž, aromamasáž, antistress masáž), procedury pro obličej, procedury pro tělo, autentické rituály, pedikúra, manikúra, depilace, spa balíčky; parkování za poplatek 11€/den (platba na recepci).

Ubytování: 2lůžkové pokoje, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (classic, 80178); 2lůžkové pokoje, balkon/terasa, mořská strana, s možností přistýlky (superior, 80179); 2lůžkové pokoje, balkon/terasa, mořská strana, s možností přistýlky (premium, 80180); 2lůžkové pokoje, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (delux, 80181); 1lůžkové pokoje, balkon, mořská strana (classic, 80182); 1lůžkové pokoje, balkon/terasa, mořská strana (superior, 80183); 1lůžkové pokoje, balkon/terasa, mořská strana (premium, 86962); 1lůžkové pokoje, balkon, mořská strana (delux, 86963); vždy klimatizace, sprcha/WC, vysoušeč vlasů, minibar, sejf, TV/sat, telefon, Wi-Fi, župan, jednorázové pantofle.

Internet: Wi-Fi zdarma.

Stravování: snídaně - formou bufetu nebo polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a zábava: vodní sporty, škola potápění, tenis, cardio fitness, sportovní hřiště, večerní animace a živá hudba na hotelové terase.

Domácí mazlíčci: nejsou povoleni.

Dětská postýlka: platba na recepci 5€/den (po předchozím potvrzení).

Internetová adresa: www.valamar.com

Nabídka pro děti: dětský klub, pozvolná pláž.

Cena zahrnuje: ubytování se snídaní nebo s polopenzí a pobytovou taxu.

Autobusová doprava: nelze.

Check-in/check-out: po 14:00hod./do 10:00hod.

Cena zahrnuje:

• ubytování se snídaní nebo s polopenzí

• pobytovou taxu

Poznámka:

• dětská postýlka platba na recepci 5€/den

Included in offer

[]

Additional surcharges

[]


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 50 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 6 km
 • Vzdálenost od letiště Letiště 22 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Fitness Fitness ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

dopravaletecky

03:00 h

Popis

Platí snad za nejkrásnější historický klenot chorvatského kulturního dědictví. Je situován v nejjižnější části proslulé turistické oblasti Dalmácie. Jako Dubrovník můžeme nazvat celou oblast okolo stejnojmenného města, zahrnující například i ostrov Korčula, zelené ostrovy Mljet či ostrov Pelješac se známými vinohrady a kapitánskými vilami. Celá oblast se nachází v údolí řeky Neretvy a právě zde se nejvíce rozvíjela chorvatská kultura a umění. Dokonce zde v 16. století existovala slavná Dubrovnická republika Ragusa.

Samotné staré město Dubrovník oplývá mnoha pozitivními atributy. Ne nadarmo bylo zapsáno na seznam světového kulturního dědictví UNESCA. V minulosti bylo město mnohokrát pokoušeno vpády ostatních dobyvatelů. Z tohoto důvodu zde na útesech byly postaveny středověké hradby a věže, které dodnes tvoří krásné panorama. Kolem nich se můžete vydat na prvotřídní, téměř dvoukilometrovou procházku s výhledem na moře. Během let 1991 A 1992 bylo město těžce zakoušeno ostřelováním, během něhož byly četné historické památky nenávratně poškozeny.

Hlavní centrum Dubrovníku se nachází na ulici Stradun, lemované útulnými kavárnami a obchůdky, a disponující známou Onofrievou fontánou. Symbol svobodného Dubrovníku ? Rollandův sloup - najdeme na náměstí Luža. Právě tady rozhodně narazíte na některé z četných veřejných vystoupení pouličních umělců či divadelníků. Hlavní kulturní akcí se staly Dubrovnické letní hry. Pokud se zajímáte o architekturu, potěší vás goticko- renesanční Knížecí dvůr a palác Sponza z 15. století. Uvnitř knížecího dvora upoutají pozornost kusy starého nábytku, sochy nebo i nosítka šlechty. V atriu se často konají různá divadelní představení. Toto prostředí vskutku navozuje tu pravou historickou atmosféru. Patronem Dubrovníku je Svatý Blažej, jemuž byl zasvěcen kostel na náměstí Luža. Jinak zde najdeme i velké množství impozantních klášterů, a dokonce i synagogu z 15. století. V Námořním muzeu v pevnosti Sv. Ivana se dozvíte zajímavosti ohledně námořnictví od středověku až do 20. století.

Pokud v Dubrovníku hledáte ubytování, nabízí se opravdu široká paleta hotelů či apartmánů. Vybrat si můžete například luxusní hotel Excelsior nebo Villu Dubrovník, který je jedním z nejokázalejších hotelů v celé Dalmácii.
Krásy nejrůznějšího druhu lze nalézt i v dolině Konavlí. Ta je typická svých lidovým charakterem, který se projevuje třeba zachováním nádherných lidových krojů či stavitelským dědictvím. Právě toto území od pradávna sloužilo jako významná kontrola do zálivu Boka Kotorská v sousední Černé Hoře. Konavlinským centrem je zřejmě rodiště chorvatského malíře Vlahe Bukovce - městečko Cavtat.

Nezapomeňme i na oblast položenou západně od Dubrovníku. Právě tady, v krásném městečku Trsteno je zřízeno nejkrásnější chorvatské arboretum soustřeďující rozmanité druhy subtropické flory. Jako doplňující dekorace slouží sochy, například socha boha moří Poseidona.

Bylo by chybou nepopsat již výše zmíněný známý ostrov Pelješac s městečkem Ston, nalézajícím se na úzké šíji, která je jedinou spojnicí s pevninou.

Vzdálenost

1075
 • Vzdálenost od pláže Pláž 50 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 6 km
 • Vzdálenost od letiště Letiště 22 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 13 °C v noci 9 °C

 • Teplota vody 15 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 17 °C v noci 9 °C

 • Úterý 17 °C v noci 12 °C

 • Středa 16 °C v noci 10 °C

 • Čtvrtek 13 °C v noci 11 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout