• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Aminess Lume (ex. Feral)

Hodnocení: 3/5

Chorvatsko, Korčula, Brna

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Aminess Lume Hotel, Korčula: Rekreační pobyt 7 nocí

Aminess Lume Hotel, Korčula: Rekreační pobyt 7 nocí

Informace

Dítě do 7 let se dvěma dospělými osobami na přistýlce

99% SLEVA

Dítě 7-14 let se dvěma dospělými osobami na přistýlce

50% SLEVA

2. dítě do 14 let na přistýlce se dvěma dospělými osobami 50% SLEVA
Dítě do 7 let s jednou dospělou osobou na lůžku 50% SLEVA
Dítě 7-14 let s jednou dospělou osobou na lůžku 30% SLEVA
Dítě 7-14 let na lůžku (v pokoji s dalším dítětem) 30% SLEVA
Dítě do 14 let na lůžku v rodinném pokoji 30% SLEVA
Osoba starší 14 let na přistýlce 20% SLEVA
Zapůjčení dětské postýlky Zdarma

Akce

Sleva 10% pro osoby starší 65 let akce platí v termínech 17.5.-13.6. a 13.9.-5.10.

Akce nelze kombinovat se slevou First Minute.

Příplatky

Příplatek za pobyt se zvířetem

20 EUR / den

*popatek se hradí na místě

Minimální délka pobytu

17.05.- 14.06., 25.08.-05.10. 2 NOCI
14.06.- 25.08. 4 NOCI

Konečná cena pobytu se může lišit vzhledem k velmi vysoké obsazenosti v určitých termínech. Vždy pro Vás připravíme tu nejvýhodnější nabídku.

Aminess Lume Hotel

Aminess Lume Hotel **** leží v klidné malebné lokalitě přímo u pláže na ostrově Korčula. Je vzdálen 5 km od městečka Smokvica. Nabízí velmi komfortní ubytování, výhledy na moře ze všech pokojů, venkovní bazén, restauraci, bar s panoramatickou terasou, přímý vstup na pláž a bohatou nabídku sportovních a rekreačních aktivit.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v celkem 82 pokojích a apartmánech. Ke standardní výbavě patří klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, LCD TV, minibar, balkon s částečným výhledem na moře a internetové připojení WIFI.

Gastronomie

Výborné tradiční i mezinárodní jídla můžete ochutnávat v hotelové bufetové restauraci s kapacitou 150 míst. Snídaně se zde podávají od 7:00 do 10:00 a večeře od 19:00 do 21:00. Na skleničku osvěžujícího aperitivu láká hotelový bar s panoramatickou terasou pro až 60 osob. Bar je v provozu denně od 8:00 do 23:00.

Sport a rekreace

V hotelu se dále nachází venkovní bazén (45 m2), venkovní slunící plochy s lehátky a slunečníky (zdarma pro hosty), půjčovna kol, půjčovna sportovního vybavení včetně loděk, kajaků a paddleboardů a bohatý animační a sportovní program pro celou rodinu.

Hotelové služby a vybavení

Součástí hotelového vybavení je 24 hotelová recepce, obchod se suvenýry, služba praní a žehlení, kadeřnictví, nabídka masáží, internetový koutek a konferenční služby.

Zvířata

Pobyt se zvířetem je v hotelu možný na vyžádání a za příplatek (20 € / den). Pes musí být starší 6 měsíců. Pro Vaše miláčky bude připravena miska, pamlsek na přivítanou a přívěšek na vodítko)

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat před hotelem.

Doprava

Ostrov Korčula má spojení trajektem z přístaviště Korčula-Dominće (v těsné blízkosti městečka Korčuly) s Orebićem na poloostrově Pelješac. Další trajektový přístav je ve Vela Luce, kde zastavují trajekty a lodě ze Splitu.

Destinace

Ostrov Korčula o rozloze 279 km² je nejen nejkrásnějším, ale také jedním z největších a nejhustěji osídlených ostrovů Dalmácie. Pro ostrov jsou charakteristické zelené kopce, zvlněné borové lesy, výrazná subtropická vegetace, krásné pláže a nádherné zátoky: Zalesněný ostrov Korčula je místními obyvateli právem nazýván "Zeleným ostrovem". Do podvědomí se také vešel jako rodiště světoběžníka Marca Pola. Kromě bujné zeleně a úchvatných lesů se na Korčule daří citrusům, vínu a olivám. Podnebí je po celý rok mírné, v průměru je zde kolem 300 slunečných dní v roce. Pro Korčulu jsou typická tradiční letní představení, jako je například mečový tanec Moreska, původem ze severní Afriky. Na Korčule najdete mnoho idylických zátok, kde si můžete užívat slunce a koupat se v křišťálově čisté vodě Jadranu. V zátoce Brna si můžete užít relaxační koupání a opalování. Za návštěvu taky stojí zátoky Uvala Karbuni, Uvala Rasohatica, Uvala Spliska, Uvala Stratincica nebo Uvala Vrbovica.

Cena zahrnuje:

7x ubytování, 7x polopenze (formou bufetových stolů), vstup do venkovního bazénu, animační a sportovní program, pobytovou taxu, parkování a WIFI

Slevy:


- Seniorská sleva (65+)

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 50 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 30 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Dětský koutek, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Tenis, Volejbal Tenis ano
 • Surfování Surfování ano
 • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
 • Fitness Fitness ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Temné borovicové a dubové háje daly již v antické době tomuto nádhernému místu přízvisko "Černý ostrov". Bujná vegetace se zde mísí s rozsáhlými vinicemi, jejichž bílá vína si lidé oblíbili v celé Dalmácii. Veškerý život se soustřeďuje do atraktivního středověkého města Korčula, velmi podobnému italským Benátkám, pod jejichž vlivem bylo město po několik století. Zde se vyžijí především obdivovatelé precizní architektonické práce, které určitě okouzlí křivolaké úzké uličky, průčelí domů nebo mohutné věže a kaple. Historie na nás dýchá ze všech koutů, neboť se v tomto městečku začala psát již ve 13. století. O dvě století později byla z bílého korčulského kamene postavena nejznámější pamětihodnost Korčuly ? katedrála sv. Marka, na jehož vzezření se podílel i samotný italský mistr Bonin z Milána. Z uměleckého hlediska je velmi ceněn oltářní obraz zpodobňující místní patrony Marka, Jeronýma a Bartoloměje, výtvarné dílo pocházející od benátského malíře Tintoretta.

Rozhodně nebudete zklamání místními ubytovacími možnostmi. Například hotel stejného jména jako celý ostrov je situován přímo u starého přístavu a nabízí takto přímý výhled na jadran i okolní ostrovy. Nezapomenutelná je zejména otevřená terasa lemovaná exotickými palmami, sloužící jako místo pro odpočinek ve dne a pro bujarou zábavu ve večerních hodinách.

Vzdálenost

1090
 • Vzdálenost od pláže Pláž 50 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 30 km

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout