• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Kemp Njivice

Hodnocení: 0/5

Chorvatsko, Krk, Njivice

Sdílet
30 - 150 m od pláže Mobilhomy v borovém háji

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

MONTOVANÉ CHATKY RELAX - KRK

Poloha

ostrov Krk, Njivice, Aminess Atea Camping Resort. V blízkosti hotelu Magal (ex Beli Kamik, kde je možné domluvit polopenzi).

Pláž

30 až 150 m, kamenitá, betonová a částečně oblázková (městská pláž).

Bazén

menší dětský bazén se skluzavkou.

Služby

nájem domku.

Internet

Wi-Fi zdarma.

Parkování

zdarma pro jedno auto, každé další auto za příplatek na recepci cca 210 Kč/den.

Popis

montované chatky se nacházejí v borovém háji v autokempu Njivice. Před každou chatkou je větší zastřešená terasa s dřevěným zahradním nábytkem – stůl, lavice pro dvě osoby a dvě židle. Chatky mají přenosný elektrický gril, SAT TV, samostatnou lednici s 50 l mrazákem, sporák (4 x plyn) a mikrovlnnou troubou. V kempu Njivice je hostům k dispozici obchod, restaurace, dětské hřiště, v blízkosti se nachází sportovní centrum s tenisovými kurty. PŘÍJEZD/ODJEZD: po 17 hod./do 10hod.

Poznámky

výměna ložního prádla 1 x týdně, ručníky a utěrky je nutné vzít s sebou. Chatky mají v obývacím pokoji klimatizaci, která chladí i hřeje.

Popis pokoje:

1/4+2 BGW (32 m2 + terasa 10 m2): ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se dvěma oddělenými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a sedací soupravou (přistýlka), dvě koupelny, terasa. 1/4+2 BGW LUX (40 m2 + terasa 15 m2): montovaná chatka se nachází v první řadě u moře s nadstandardním vybavením. Ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice s dvěma samostatnými lůžky, denní prostor s kuchyňkou, jídelním koutem a koženou sedací soupravou, dvě koupelny, zastřešená terasa s dřevěným zahradním nábytkem – stůl, lavice pro dvě osoby a dvě židle. Chatky mají přenosný elektrický gril, LCD SAT TV, samostatnou lednici s 50 l mrazákem, sporák (4 x plyn) a mikrovlnnou troubu. V chatce jsou 4 základní lůžka. Při pobytu pěti nebo šesti osob se do obývacího pokoje dodá jedna nebo dvě přistýlky (rozkládací lůžka).


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 30 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětské hřiště Dětské hřiště ano
 • Tenis Tenis ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Právě na jednom ze skupiny Kvarnerských ostrovů jsou k nalezení četné důkazy o osídlení z dávných dob. Krk je spolu s ostrovem Cresem největším ostrovem na jadranu. Úrodná údolí stojící v kontrastu s vápencovými kopci vytvářejí jedinečnou scenérii, která vás uchvátí například při pohledu z největšího vrcholu ostrova - z hory Obzova. Zatímco v západní částí se soustřeďuje většina obyvatel, východní část Krku je ovlivňována vichry vanoucími z horských průsmyků na pevnině zvanými bora. Díky tomuto klimatickému jevu se zmíněná oblast změnila v kamennou pustinu. Historické centrum starobylého města Krk zůstalo zachováno v původním stavu, stejně jako například malá obec jménem Vrbník. Přímo v městě Krk se nalézá obdivuhodná biskupská katedrála datující svoje založení až do 6. století. Moderní architektura nezůstává za tou o několik století starší vůbec pozadu. Proslulý Krcký most od městečka Kraljevica je nejen impozantním stavebním výtvorem, ale i důležitou dopravní tepnou, umožňující výbornou dopravní dosažitelnost ostrova.

V okolí ostrova se nalézá ještě množství dalších miniaturních ostrůvků. Na jednom z nich najdou milovníci sakrální architektury františkánský klášter Košljun, včetně kostela a muzea. Celý ostrůvek vypadá při pohledu z ptačí pespektivy jako drahokam zasazený uprostřed azurové mořské vody. Krk je spojován nejen se stavitelským uměním, ale také i s rozvojem kultury zejména během 11. století, protože právě zde byla nalezena jedna z nejvýznamnějších památek chorvatského hlaholského písemnictví - tzv. Bašćanska ploća. Originál této desky je kvůli své vysoké hodnotě pečlivě střežen v atriu Chorvatské akademie věd a umění v Zahrebu. Krk je specifický i z jiného důvodu, a to protože se zde po celá staletí udržují lidové zvyky a kroje i archaický čakavský dialekt.
Pokud se na Krku chcete ubytovat, a jste spíše dobrodružnější povahy, bude se vám hodit informace, že se právě zde nachází velké množství častokrát i poměrně velkých kempů.

Vzdálenost

725
 • Vzdálenost od pláže Pláž 30 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 22 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout