• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Slaven

Hodnocení: 3/5

Chorvatsko, Kvarner, Selce

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Hotel Slaven: Pobyt s polopenzí 6 nocí

Hotel Slaven: Pobyt s polopenzí 6 nocí

Informace

Ubytování s dětmi

Dítě do 3 let v pokoji se dvěma dospělými bez nároku na lůžko 100% sleva

Dítě do 12 let na přistýlce se dvěma dospělými osobami

100% sleva

Dítě do 12 let na lůžku s jednou dospělou osobou

30% sleva

Osoba starší 12 let na přistýlce v pokoji s jednou přistýlkou

20% sleva

Osoba starší 12 let na přistýlce v pokoji se dvěma přistýlkami 40% sleva

Minimální délka pobytu

12.07.-24.08.

Minimální délka pobytu 5 nocí.

Hotel Slaven

Hotel Slaven*** leží 100 metrů od pláže v samém centru letoviska Selce. Skládá se z hlavní hotelové budovy a čtyř depandancí. Nabízí komfortní ubytování v klimatizovaných pokojích, polopenzi včetně nápojů, restauraci, bar s terasou, minigolf a bezplatné připojení WIFI. V okolí hotelu jsou obchody s potravinami a zeleninový a rybí trh. Přímořská promenáda vedoucí směrem na Crikvenici začíná 400 metrů od hotelu.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat ve dvoupatrové hlavní budově nebo v jedné ze čtyř přilehlých 3patrových depandancích. Ke standardní výbavě všech pokojů patří koupelna se sprchovým koutem, telefon, TV/SAT, šatní skříň, stůl, klimatizace a internetové připojení WIFI. V některých pokojích je balkon nebo terasa. Ve dvoulůžkových pokojích je možnost přistavit přistýlku ve formě rozkládacího křesla. Vyšší patra jsou dostupná po schodech.

Gastronomie

Tradiční středomořské i mezinárodní jídla můžete ochutnávat v hotelové restauraci. V ceně zájezdu je polopenze formou bufetových stolů včetně nápojů z nápojových automatů. Večer zve okouzlující hotelová terasa na osvěžující koktejl. Zatímco slunce pomalu zapadá, můžete si odpočinout a nechat se unášet chladným večerním vánkem.

Pláž

50 saž 100 metrů od hotelu se rozkládá krásná štěrkovo-oblázková pláž. Na pláží se nachází plážový bar, centrum vodních sportů, sprchy a pronájem slunečníků a lehátek. Selce má čisté moře s plážemi vhodnými pro rodiny s dětmi.

Sport a rekreace

Milovníci aktivního odpočinku zde najdou minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty, půjčovny šlapadel a člunů, potápěčské centrum a animační program pro celou rodinu (během sezony). Zátoka Selce spolu se sousední zátokou Slane je ideální k provozování vodních sportů. Po dlouhé přímořské promenádě si můžete zaběhat nebo to rozjet na kolečkových bruslích.

Hotelové služby a vybavení

V hotelovém komplexu dále najdete recepcí, klimatizovanou restauraci, aperitiv bar s prostornou venkovní terasou, centrální trezor (za poplatek) a internetové připojení WIFI. V hotelu není k dispozici výtah.

Zvířata

Vaši domácí mazlíčci jsou v hotelu vítáni. Za pobyt se zvířetem se účtuje poplatek.

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat u hotelu.

Okolí

Během svého pobytu doporučujeme navštívit kostel Sv. Jiří a prehistorickou pevnost na kopci s překrásnými výhledy na vinodolský průliv a celé údolí. Za prozkoumání stojí stará část města Selce, která nese název Harmica s úzkými romantickými uličkami, kaplemi Sv. Kateřiny a Sv. Jana a bezpočtem malých obchůdků, kavárniček a restaurací. Podél pláže vede promenáda až do letoviska

Destinace

Selce je spíše menší ale velmi dobře vybavené letovisko na pobřeží Kvarnerského zálivu. Nachází se 40 km jižně od Rijeky a 3 km od přímořských lázní Crikvenica Je velmi oblíbené pro své malebné pláže, dlouhé promenády a pestrou nabídku restaurací, cukráren, kaváren a turistických atrakcí. V létě se zde konají hudební večery, rybářské slavnosti, farmářské trhy a různé folklorní akce. Milovníci aktivní dovolené zde najdou potápěčské centrum, vodní nafukovací hřiště, hřiště na míčové hry, tenisové kurty nebo minigolf.

Cena zahrnuje:

6x ubytování, 6x polopenze (snídaně a večeře formou bufetových stolů), nápoje z nápojových automatů během jídel, WIFI

Cena nezahrnuje:

poplatek za parkování ve výši 10 € za den, Pobytová taxa - dítě 12-18 let

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 50 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 200 m
 • Vzdálenost od letiště Letiště 30 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Dětské hřiště Dětské hřiště ano
 • Tenis, Volejbal Tenis ano
 • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
 • Silnice kolem hotelu Silnice kolem hotelu ano
 • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
 • Fitness Fitness ano
 • Bar Bar ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Oblast Kvarneru, tedy dvou chorvatských žup - Přímořsko-goranské a Licko-senjské - je specifická z opačného důvodu než například Istrie nebo Dalmacie. Na rozdíl od těchto oblastí byl Kvarner po dlouhá staletí pod přímým vlivem chorvatských vládců. Právě kvůli tomu zde můžeme najít rysy a zajímavosti ryzí chorvatské kultury, která nebyla až tolik ovlivněna vlivy z ostatních zemí. Bylo zde zachováno bohaté písemné dědictví v hlaholici, chorvatském písmu, které zde bylo užíváno od 9. do 19. století. Dalším typickým rysem oblasti je záliba v častých karnevalech, takže pokud přijedete v tu správnou dobu, rozhodně se nechejte zlákat bouřlivými rytmy, které vás dostanou do té správné nálady.

Hlavním střediskem Kvarneru je důležitý přístav a nejvýznamnější město západního Chorvatska - Rijeka. Co se týče právě zmíněných karnevalů, jste v Rijece na tom správném místě. Místní slavnosti údajně patří mezi pět největších na světě a vynikají spojením staroslovanských tradic a městského karnevalu. Není výjimkou že se během této doby v městě shromáždí sto tisíc účastníků a hostů, mezi nimiž vynikají Holubjanští zvonkaři vyvolávající staré pohanské zvyky, a Morčiči pojmenovaní podle maurských sluhů v Benátkách. Ti se dokonce stali i jakýmsi místním symbolem a můžete je koupit snad na každém kroku například v podobě různých šperků. Ve Rijece rozhodně navštivte kostel ze 17. století, pojmenovaný podle sv. Víta, patrona města a samozřejmě i známé Trsatské hradiště, které bylo založeno již v předřímském období. Místní kostel Panny Marie je druhou nejvýznamnější poutní svatyní v Chorvatsku.

Přímořské město Senji se může pochlubit snad nejvíce monumentální pevností celého Kvarneru ze 16. století - tvrzí Nehaj, která bývala útočištěm známých senjských uskoků, ochraňujících Chorvatské pobřeží před výpady z Turecka.

Pro turismus je nejlépe přizpůsobeno jedno z prvních lázeňských středisek v Evropě - Opatija. V luxusním hotelu Kvarner vás okouzlí starobylá atmosféra dávných časů, pro kterou se zde často konají i důležité události nebo pořady. Mezi další věhlasné hotely patří například Palace, Zagreb nebo Opatija.

Vzdálenost

700
 • Vzdálenost od pláže Pláž 50 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 200 m
 • Vzdálenost od letiště Letiště 30 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 23 °C v noci 13 °C

 • Teplota vody 18 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 19 °C v noci 14 °C

 • Sobota 22 °C v noci 13 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout