• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html

Maršič

Chorvatsko, Střední Dalmácie

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Neda (Maršić) busem bez stravy nástup sobota

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Kladné stránky

pláž 200 m
wi-fi zdarma
možnost vlastního vaření
ručníky jsou součástí vybavení

Záporné stránky

ubytování ve svahu
klimatizace za poplatek 5 EUR/den

Vila Neda (Maršić)

Vila Maršić je pěkný apartmánový dům v klidné vilové čtvrti, nedaleko moře i centra města Gradac. Nabízí wi-fi připojením zdarma a parkováním u domu. Součástí výbavy jsou ručníky, polštáře a přikrývky - včetně povlečení. Domácí mazlíček v tomto ubytování není povolen.

Studio pro 2 osoby (ST 2)

místnost se dvěma lůžky nebo manželskou postelí s možností přistýlky (rozkládací pohovka nebo lehátko). Součástí studia je kuchyňský kout uzpůsobený na jednoduchou přípravu jídla. Je vybaven základním nádobím odpovídajícímu počtu osob. Dále pak lednička, trouba se sklokeramickou deskou, myčkou na nádobí, TV/SAT, koupelna se sprchou a WC, klimatizace za poplatek 5 EUR/den, wi-fi zdarma. Studia ve 2. patře, mají balkon s výhledem na moře nebo na park/zahradu.

Apartmán pro 4 osoby (AP 4)

ložnice s manželskou postelí a jedním pevným lůžkem (přistýlka), kuchyně a jídelna s rozkládací pohovkou. Součástí apartmánu je kuchyňský kout uzpůsobený na jednoduchou přípravu jídla. Je vybaven základním nádobím odpovídajícímu počtu osob. Dále pak lednička, trouba se sklokeramickou deskou, myčkou na nádobí, TV/SAT, koupelna s vanou a WC, klimatizace za poplatek 5 EUR/den, wi-fi zdarma. Apartmán má buď výhled na moře nebo boční pohled na moře s výhledem na park.

Stravování

individuální vaření z vlastních zásob, možnost dokoupení večeří nebo polopenze v místní restauraci Naše Malo Misto.

Vzdálenosti

pláž 200 m, centrum 400 m, restaurace 200 - 400 m, obchod 200 m.

Pláž

oblázková s pozvolným vstupem.

Zábava a sport

v Gradacu se nachází mnoho krásných pláží. Je zde široká nabídka sportovních a rekreačních aktivit. Milovníci aktivní dovolené si mohou zpříjemnit dovolenou sportem: tenis, minigolf, vodní pólo, potápění, plachtění, jet-ski, vodní lyžování, fotbal, basketbal a mnoho dalších aktivit. V červenci je zde pořádaná tradiční lidová slavnost Gradacká turistická noc, které se účastní folklórní kapely z okolí.

Cena zahrnuje:

ubytování, polopenzi, pobytovou taxu, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění (není-li objednáno ve službách)

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 200 m
 • Vzdálenost od centra města 400 m
 • Klimatizace ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Velmi oblíbená turistická oblast, nazývaná nezřídka tou nejkrásnější destinací východního Jadranu, má svůj počátek v severozápadní oblasti Chorvatska, hned u letoviska Rogoznica. Končí na jihovýhodě přístavem Ploče.

Originálně kombinuje přírodu a její klid s bujným životem a výtvory lidských rukou. Do pobřeží se zakusuje množství malých kouzelných zátok, co oko dohlédne se ve vlnách osvěžují ostrůvky různé velikosti a nechybí samozřejmě i bohaté borovicové háje, zklidňující ruch z turistických letovisek.

Právě v mnohých z nich je zřetelná tradice přímořských rekreačních pobytových míst, která byla velmi oblíbená již po první světové válce. Pro turistický ruch byly v této oblasti vždy velmi příhodné podmínky, o což se zasloužila hlavně absence znečišťujícího průmyslu. K největšímu rozvoji ubytovacích zařízení došlo v 60. letech minulého století, ale výstavba nových hotelů a apartmánů samozřejmě neustále pokračuje. Přece jen nemají zdejší letoviska takovou ubytovací kapacitu jako například v Istrii, i když například Makarská riviéra v sezóně doslova překypuje návštěvníky.

Co se týče pláží, najdeme ve střední Dalmácii především kombinaci písku a drobnějších oblázků, což se jeví jako nejpříjemnější kombinace pro ničím nerušený odpočinek ve sluneční lázni. Pokud se vám bude zdát, že se zde cítíte příjemněji a klidněji než kdekoli jinde, může to být i všudypřítomnou zelení, kterou na jedné straně tvoří hlavně borovice, na straně druhé však i rozličné další rostliny a dřeviny, které zde byly uměle vysazeny. Vzhledem ke stále větší popularitě aktivních dovolených přibylo také množství sportovních středisek či půjčoven sportovního nářadí, aby návštěvníci udělali něco i pro své zdraví.

V popředí výčtu pozitivních vlastností této oblasti patří výborné dopravní možnosti. Nechybí dvě letiště, konečná stanice vlaků ze Záhřebu, přístavy trajektových i dálkových lodních linek nebo i poměrně nově dokončená dálnice ve směru Záhřeb - Split. Vzhledem k výhodné poloze se nabízí spousta míst, která můžete navštívit a udělat si tak nádherný výlet. Podívejte se do centra historického Šibeníku, k proslulým vodopádům řeky Krky, zajeďte si na koňské dostihy do městečka Sinj nebo zažijte jedinečný adrenalinový zážitek při prohlídce safari na kánoích nebo kajacích. Největší chybou by ovšem bylo nenavštívit mimořádné krasové jevy, Modré a Červené jezero u městečka Imotski.
 • Vzdálenost od pláže 200 m
 • Vzdálenost od centra města 400 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 15 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec