• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Apartmány Leon

Hodnocení: 3/5

Chorvatsko, Omiš

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Dům Leon

Poloha

Apartmány s nádherným výhledem a výhodnou polohou nad plážemi letoviska Mimice. Dům je na klidném místě pod magistrálou. Centrum letoviska i pláže jsou přístupné po schodišti (130 schodů), které ústí přímo u moře nebo po strmější cestě, která vede do centra Mimice. K dispozici jsou 2 nádherné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Přímé schodiště od apartmánu ústí u malé oblázkové pláže, další pláže jsou max. do 250m.

Vybavení

klimatizace, terasa s grilem, bezplatný parking nad domem, wi-fi.

Ubytování

Apartmán A6+2 (č. 1) – prostorný byt o rozloze 113 m2 s vlastním vchodem se nachází v podkroví domu a nabízí z terasy nádherný výhled na moře, 3 oddělené ložnice (2x pro 3 osoby a 1x pro 2 osoby), kde každá ložnice má vlastní balkón s výhledem na moře, velký obývací pokoj s terasou a s nádherným výhledem na moře, klimatizace (5,- EUR/den), jídelní stůl, sedací souprava, android TV. Apartmán má 2 koupelny s WC a kompletně vybavenou kuchyňku s velkou chladničkou a mrazákem. Doporučujeme pro velké rodiny nebo přátele, kteří chtějí strávit společnou dovolenou.
Apartmán A2+1 (č. 2) – apartmán v 1. patře s klimatizací (5,- EUR/den) a přímým výhledem na moře, ložnice s manželským lůžkem a lůžkem pro 3. osobu, oddělená kuchyňka s chladničkou, koupelna s vanou a WC, balkón s posezením a nádherným výhledem na moře.
Studio S2 (č.3 a 5) – studio v 1. patře s manželským lůžkem a klimatizací (5,- EUR/den), koupelna se sprchou, WC, kuchyňský koutek s chladničkou, balkón s čelním výhledem na moře.
Studio S2+1 (č. 4) - studio v 1. patře s manželským lůžkem a lůžkem pro 3. osobu, klimatizace (5,- EUR/den), koupelna sesprchou, WC, balkón, kuchyňský koutek s chladničkou je umístěn na boční terase s částečným výhledem na moře.

Cena nezahrnuje

stravování, používání klimatizace 5,- EUR/den

Cena zahrnuje

Pronájem apartmánu včetně spotřeby energií a vody, závěrečný úklid, povlečení, ručníky (jednorázově), parking, wi-fi, pobytovou taxu.


Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Omiš je malebné městečko nacházející se ve střední Dalmácii přímo u ústí řeky Cetiny. Mnohé pláže, průzračně čisté moře, tiché zátoky a vypínající se vrcholky pohoří Dinara, Mosor a Babnjaca se staly velkým poutačem pro cestovní turistiku i cíl pro letní úžasnou dovolenou. Pro vyznavače aktivních sportů je Omišská riviéra jako stvořená. Můžete zde vyzkoušet rafting, horolezectví, potápění, pěší turistiku i windsurfing. Jednou z velkých výhod je poloha mezi Splitem a Makarskou riviérou v blízkosti středomořských ostrovů, nikam to tedy odsud neni daleko.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 18 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout