• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Kemp Galeb

Hodnocení: 3/5

Chorvatsko, Omiš, Omiš

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Kamp Galeb

Alert

FIRST MINUTE sleva 10% platná do 31.03.2024 pro pobyty do 30.06. a od 19.08.2024.

Cena zahrnuje

 • ubytování
 • stravování: vlastní/snídaně/polopenze
 • spotřeba vody a energií
 • zapůjčení ložního prádla a ručníků (výměna každých 8 dní)

Cena nezahrnuje

 • pobytová taxa cca 1,5 EUR/os./den
 • registrační poplatek cca 1,5 EUR/os./pobyt
 • závěrečný úklid 35 - 45 EUR/jednotka (dle typu ubytování)

Tipy

- příjemné ubytování
- oblíbené středisko Omiš
- písečná pláž

Obecný popis

kamp Galeb nabízí příjemné ubytování v mobilních domcích nedaleko centra městečka Omiš, které představuje jedno z nejoblíbenějších míst Střední Dalmácie.

Poloha

ubytování se nachází necelých 1,5 km od centra Omiše a asi jen 100 metrů od krásné oblázkové pláže.

Vybavení

v areálu: recepce, restaurace, bar, obchody, supermarket, sezónní bazény, sluneční terasa, zahrada, půjčovna kol, dětská herna a hřiště, možnost zapůjčení sportovního náčiní, sportovní hřiště, vodní sporty a další.

Ubytování

MHSP - MH 6+2 Sunshine - cca 40 m2 - 6lůžkový mobilní domek v 1.řadě od moře - 3x 2lůžková ložnice, vybavený kuchyň. kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky pro 2 osoby), 2x koupelna, terasa se zahradním nábytkem a vířivkou.
MHRP - MH 6+2 Relax Premium - cca 40 m2 - 6lůžkový mobilní domek ve 2.řadě od moře - 3x 2lůžková ložnice, vybavený kuchyň. kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky pro 2 osoby), 2x koupelna, terasa se zahradním nábytkem a vířivkou.
MH2L - MH 6+2 Relax - cca 40 m2 - 6lůžkový mobilní domek ve 2.řadě od moře - 3x 2lůžková ložnice, vybavený kuchyň. kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky pro 2 osoby), 2x koupelna, terasa se zahradním nábytkem.
MH3L - MH 6+2 Relax - cca 40 m2 - 6lůžkový mobilní domek ve 3. a 4.řadě od moře - 3x 2lůžková ložnice, vybavený kuchyň. kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky pro 2 osoby), 2x koupelna, terasa se zahradním nábytkem.
MHRMV - MH 6+2 Relax - cca 40 m2 - 6lůžkový mobilní domek s výhledem na hory - 3x 2lůžková ložnice, vybavený kuchyň. kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky pro 2 osoby), 2x koupelna, terasa se zahradním nábytkem.
MHRD - MH 5+1 Relax - cca 40 m2 - 5lůžkový mobilní domek nacházející se ve východní části kempu - 3x 2lůžková ložnice, vybavený kuchyň. kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 2x koupelna, terasa se zahradním nábytkem.
MHRB - MH 5+1 Relax - cca 40 m2 - 5lůžkový mobilní domek nacházející se ve východní části kempu - 3x 2lůžková ložnice, vybavený kuchyň. kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 2x koupelna, terasa se zahradním nábytkem.
MHRN - MH 4+2 Relax, cca 24 m2 - 4lůžkový mobilní domek - 2x 2lůžková ložnice, vybavený kuchyň. kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky pro 2 osoby), koupelna, terasa se zahradním nábytkem.
Ubytovací jednotky jsou vybaveny: koupelna se sprchou a WC, vybavený kuchyň. kout (sporák, lednice, varná konvice, nádobí), klimatizace, SAT TV, WiFi (bez garance rychlosti připojení).
V ceně je zahrnuto zapůjčení ložního povlečení a ručníků (výměna každých 8 dní).

Stravování

vlastní stravování, snídaně nebo polopenze podávaná v centrální restauraci.

Doplňující informace

- dětská postýlka: na zpětné potvrzení, za poplatek 3 EUR/den
- domácí zvíře: na zpětné potvrzení, za poplatek cca 13 EUR/den
- parkování: v areálu kempu

Sport a zábava

v areálu: sezónní bazény, tenisové kurty s nočním osvětlením, hřiště pro různé sporty, stolní tenis, dětské herna a hřiště, půjčovna kol, možnost zapůjčení sportovního náčiní, vodní sporty, animační programy v hlavní sezóně (aerobic, aqua aerobic, gymnasika, aqua park, pro děti mini club, škola plavání, mini disco) a další.

Pláž

oblázkovo-písečná pláž, s pozvolným vstupem do moře, ideální pro rodiny s malými dětmi.
Vzdálenost od pláže je cca 20-200 m dle umístění mobilního domečku v areálu.

Povinné poplatky na místě

pobytová taxa cca 1,5 EUR/os./den. Dítě do 12 let zdarma, děti 12-18 let za 50%.
Registrační poplatek cca 1,5 EUR/os./pobyt.
Závěrečný úklid dle typu ubytování 35 - 45 EUR/jednotka.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 10 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 200 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Tenis, Volejbal Tenis ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Omiš je malebné městečko nacházející se ve střední Dalmácii přímo u ústí řeky Cetiny. Mnohé pláže, průzračně čisté moře, tiché zátoky a vypínající se vrcholky pohoří Dinara, Mosor a Babnjaca se staly velkým poutačem pro cestovní turistiku i cíl pro letní úžasnou dovolenou. Pro vyznavače aktivních sportů je Omišská riviéra jako stvořená. Můžete zde vyzkoušet rafting, horolezectví, potápění, pěší turistiku i windsurfing. Jednou z velkých výhod je poloha mezi Splitem a Makarskou riviérou v blízkosti středomořských ostrovů, nikam to tedy odsud neni daleko.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 10 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 200 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 22 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout