• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html

Aminess Bellevue Village

Chorvatsko, Orebič, Orebić

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

AMINESS BELLEVUE VILLAGE - Orebič

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

KDE BUDETE SPÁT

2-lůžkové pokoje SUPERIOR - Spr.+WC, SAT/TV, klimatizace, lednice, fén, sejf, telefon, Wi-Fi, mikrovlnná trouba, balkon, strana k moři. Možnost přistýlky.

FORMA STRAVY

All inclusive light Stravování probíhá v hotelové restauraci Rondela. Možnost bezlepkové stravy (po předchozím potvrzení).

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

V blízkosti se nacházejí turistické stezky, stolní tenis, bowling, tenisové kurty (za poplatek); nedaleko možnost vodních sportů na pláži (za poplatek); v hotelu denní a večerní animační programy pro dospělé i děti.

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka pro děti do 3,99 let zdarma - na dotaz

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Hotelový venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (v omezeném množství). Pláž: písčitá, oblázková, kamenitá, vhodná i pro děti, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži (za poplatek).

PARKOVÁNÍ

Nehlídané parkoviště dle dostupnosti zdarma

POBYT SE ZVÍŘETEM

Nepovolen

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

SLEVY A VÝHODY

10% SLEVA ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ DO 28.02.2022 10% SLEVA při pobytu v termínu 02.05. - 26.05.2022 + 06.06. - 16.06.2022 + 17.09. - 01.10.2022. 10% SLEVA PRO SENIORY 65+ při pobytu do 16.06.2022 a po 10.09.2022 Slevy nejsou kombinovatelné. UPOZORNĚNÍ: Speciální podmínky při uplatnění slevy za vč. nákup: - záloha 50% z celkové ceny pobytu splatná do 14 dnů, nejpozději však do data platnosti slevy za vč. nákup - odlišné storno podmínky: 50% stornopoplatek od zakoupení pobytu do 21 dnů před nástupem na pobyt, dále viz Smluvní podmínky ATIS - každá změna po uplynutí data platnosti slevy za včasný nákup (jméno účastníka, termín) je považována za storno pobytu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT: - ubytování s ALL INCLUSIVE LIGHT (snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nápoje během oběda a večeří zdarma - lokální bílá a červená vína, lokální pivo, nealko, minerální voda) BONUSY ZDARMA: venkovní bazén a dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, Wi-Fi, pobytová taxa, denní a večerní animace pro děti i dospělé, parkování.

REKREAČNÍ POPLATEK

V ceně

AKČNÍ NABÍDKA

NOVINKA V NABÍDCE

URČITĚ OCENÍTE

Proč AMINESS BELLEVUE VILLAGE: - v blízkosti ostrovu Korčula, rodiště cestovatele Marca Pola - oblast proslavená skvělými červenými víny - nedaleko 2. největší kamenné hradby na světě (ve Stonu, 2. za Velkou Čínskou zdí)

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace s terasou, restaurace "Rondela" pro hosty ve vedlejší budově, bar, WiFi zdarma, dětské hřiště. Venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (v omezeném množství), bar u bazénu. Písčitá, oblázková, kamenitá pláž vhodná i pro děti, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži (za poplatek).

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Ubytování se nachází na poloostrově Pelješac, přímo u moře, cca. 600 m od města Orebić, v těsné blízkosti Aminess Bellevue hotelu. Orebič patří k tak zvané Kapitánské rivéře na jihozápadní straně druhého největšího poloostrova Pelješac a nachází se přímo proti městu Korčula na protilehlém ostrově. Nedotčená příroda, úrodná údolí a skalnaté kopce okouzlují všechny návštěvníky. Mezi nejvyhledávanější pláže patří Trstenica, kolem jednotlivých hotelů leží další pěkné pláže z drobných oblázků. Stín pokytují borovicové háje. Z Orebiče do Korčuly jezdí pravidelná trajektová linka.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 20 m
 • Vzdálenost od centra města 500 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano

Pořádající CK

ATIS, a.s. IČ: 25351117

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Alena, specialista prodeje zájezdů

Destinace

Popis

Tuto krásnou a atraktivní lokalitu možná můžete znát i pod jejím starším jménem ? Trstenica. Nachází se na Kapitánské riviéře na jihozápadním pobřeží poloostrova Pelješac, přímo naproti ostrovu Korčula. Proto je velmi snadné a pohodlné využít některého trajektu a udělat si na tento ostrov výlet. Samotný Orebič jakoby nepociťoval hektický turistický ruch, přesto je ze strany turistů velmi oblíben. Navzdory tomu, že se nachází při Pelješacké transverzále, najdeme tu velmi bujné rostlinstvo a hlavně vinohrady, jejichž tekuté produkty s názvem Postup jsou velkým lákadlem. Doporučujeme navštívit typické vinné sklípky ? konoby, kde můžete přímo posedět u sklenky výborného vína. Při pohledu na město nejvíce vyčnívá mohutná hora Sveti Ilija, tyčící se do výšky 961 m.

V minulosti Orebič vynikal hlavně v mořeplavbě. Není divu, že zde dodnes žijí potomci slavného cestovatele Marca Pola, rodáka právě z nedaleké Korčuly. Právě z období největšího rozmachu námořnictví pochází ona zmíněná Kapitánská riviéra, tvořená domy bohatých lodních kapitánů, usazujících se zde na odpočinek. Tak jako v celém Chorvatsku můžete i zde navštívit sakrální stavby z různých století, například kostel Zvěstování P. Marie nebo goticko-renesanční františkánský klášter s kostelem P. Marie Andělské, který se nachází nahoře nad městem, takže výhled odtud rozhodně stojí za to.

V Orebiči najdeme i na chorvatské poměry ne příliš častou písečnou pláž, a to v zátoce Trstenica. Kromě koupání si nenechte ujít velkou lidovou slavnost v den svátku P.Marie Karmelské, která připadá na 16. července.
Hlavní ubytovací zařízení jsou soustředěna v západní časti města a vyniká mezi nimi bývalý hotel Rathaneum, který dnes pod názvem Grand Hotel Orebič Paloma nabízí moderní, zrekonstruované prostředí. Samozřejmě se zde nachází několik kempů, takže o pobyt na čerstvém vzduchu nemusíte být vůbec ochuzeni.
 • Vzdálenost od pláže 20 m
 • Vzdálenost od centra města 500 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 25 °C v noci 20 °C

 • Teplota vody 20 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 24 °C v noci 20 °C

 • Neděle 23 °C v noci 20 °C

 • Pondělí 23 °C v noci 20 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec