• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Apartmány Nevenka

Hodnocení: 0/5

Chorvatsko, Ostrov Pag, Pag

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Nevenka apartmán

Nevenka apartmán

Apartmán Nevenka se nachází v letovisku Gajac v krásné zátoce s oblázkovo-písečnou pláží. Nejbližší pláž je vzdálená 290 m. Přibližně 2,5 km od apartmánu najdete pláž Zrće, která je známá díky zdejším mnoha druhům vyžití (diskotéky, bary, vodní sporty - wakeboarding, vodní skútry, atp.).

APT 1/2+2 (40 m2) – Apartmán se dvěma terasami se nachází v přízemí domu. Skládá se z ložnice s manželskou postelí, denní místnosti (vybavený kuchyňský kout/jídelna/obývací pokoj) se 2 rozkládacími pohovkami pro 2 hosty a koupelny se sprchou. Slouží pro max. 4 osoby.

Vybavení: klimatizace, topení, SAT TV, WIFI, pračka, ručníky, ložní prádlo, trouba, lednice, mrazák, zahradní nábytek

Destinace

Leží na severozápadní části ostrova Pag. Gajac je velké apartmánové městečko sloužící jako letní chaty pro rekreaci domácích obyvatel, původně převážně Slovinců. Gajac se rozprostírá na dvou katastrálních územích, a to města Kolan a Novalja. Turistické městecko bylo zalozeno před osmdesáti lety. Je umístěno v překrásné zátoce s pohledem na sousední ostrůvek Skrdu a ostatní ostrůvky tohoto souostroví. Blízká Novalja (cca 5km) a pláz Zrce učinilla Gajac atraktivním avyhledávaným místem.

Cena zahrnuje:

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením, veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu, lůžkoviny, ručníky, klimatizace

Cena nezahrnuje:

doprava, cestovní pojištění, stravování, POVINNÉ PŘÍPLATKY: vratná kauce 40 EUR/os. - platí se na místě, závěrečný úklid (pokud klienti před odjezdem neuklidí sami) - 20-50 EUR (dle velikosti apartmánu) - platí se na místě, pobytová taxa - dosp. osoba: 1,40 EUR/den, dítě 12-18 let: 0,70 EUR/den, dítě 0-12 let ZDARMA - platí se na místě

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 250 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • TV TV ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Soustřeďuje patrně nejvzácnější kulturní dědictví ze všech zadarských ostrovů a je zároveň největším z nich. S pevninou je spojen mostem se starobylou strážnou věží. Díky prudce vanoucí boře se z většiny ostrova stala holá a kamenitá pustina, na některých místech však najdeme makchiové porosty, v západní části jsou běžné i borovice. I přes poměrně nehostinné, a pro zemědělství ne právě výhodné podmínky, se zdejším obyvatelům daří pěstovat víno, ovoce a především olivy na severním poloostrově Lun. Ostrov bývá také nazýván ostrovem soli, sýru a krajky.

Nejznámějším a velmi lahodným sýrem je pažský sýr, do jehož výroben můžete přímo zavítat a vidět na vlastní oči, jak se tato specialita připravuje. Kromě sýra se zde vyplatí ochutnat i skvělé jehněčí maso, považované za nejlepší v celém Jadranu. Sůl se z místních slaných jezírek získávala již od starověku, což bylo později nahrazeno modernějším způsobem - opařováním přímo mořské vody. O tom, že sůl je zde nad zlato, svědčí hlavně fakt, že sůl z tohoto ostrova činí 2/3 celkové chorvatské produkce. A věhlasnou krajku nalezneme na pokrývkách hlavy - součástech tradičních ženských lidových krojů.

V minulosti byla celá oblast postižena ničivým zemětřesením, při kterém se do moře propadlo celé římské město Cissa, jehož zbytky jsou dodnes viditelné na dně moře. Na historickém jádru Pagu se neoddiskutovatelně podepsala ruka slavného chorvatského architekta Jurja Dalmatince. Najdeme zde totiž pravidelné ulice s počátkem vzniku v 15. století. Snad největší dominantou v centru je kostel Nanebevzetí Panny Marie ze stejného období. Jinak ostrov nabízí spíše klidnější dovolenou, která je vhodná pro opravdovou relaxaci a odpočinek.

Vzdálenost

810
 • Vzdálenost od pláže Pláž 250 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 24 °C v noci 12 °C

 • Teplota vody 18 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 24 °C v noci 12 °C

 • Úterý 23 °C v noci 9 °C

 • Středa 19 °C v noci 8 °C

 • Čtvrtek 20 °C v noci 7 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout