• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Apartmány Milan

Chorvatsko, Poreč

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Apartmány Milan

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Poloha

apartmány MILAN sa nachádzajú cca 200 m od kamienkovej pláže a cca 1 km od centra mesta. V blízkosti apartmánov sa nachádzajú bary, obchody, reštaurácie.

Ubytovanie

Typ A pre 3 osoby: samostatná spálňa pre 2 osoby, obývacia miestnosť s gaučom pre 1 osobu a plne vybavený kuchynský kút (chladnička, sporák resp. varič, riady, príbory), Wi-Fi, TV so satelitom, sprcha s WC, klimatizácia, balkón resp. terasa.
Typ B pre 4 osoby: jedna samostatná spálňa pre 2 osoby, obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby a plne vybavený kuchynský kút (chladnička, sporák resp. varič, riady, príbory), Wi-Fi, TV so satelitom, sprcha s WC, klimatizácia, balkón resp. terasa.

Vybavenie a služby

štandardne vybavené apartmány, každý apartmán má balkón resp. terasu a klimatizáciu. Pri apartmánoch je možnosť parkovania.

Tip

Plitvické jazerá, ostrovy Brijuni, splav rieky Kupar, jaskyňa Baredine, Opatija, Rovinj, Pula, Lipica, jaskyňa Postojnska jama, Terst.

Stravovanie

bez stravy

Doprava

individuálna

Zľavy

Zľava verný klient: -3%/osoba.

Cena zahrňuje:

7 x ubytovanie v apartmáne • spotreba vody a elektriny • záverečné upratovanie • posteľná bielizeň • klimatizácia • asistenčná služba v slovenskom jazyku • DPH.

Cena nezahrňuje:

Možné príplatky: cestovné poistenie typ A1 +2,50 €/osoba/deň resp. cestovné poistenie typ A1 PANDEMIC +4,- €/osoba/deň • doprava klimatizovaným autobusom +105,- €/osoba • nástupné miesto na autobus: PO, KE bez príplatku, MI, PP, HE, VT +14,-€, RK, MT, BB, ZV +16,- €, ZA, PB +12,- €, TN, NM +10,-€, PN, NR +8,- €, BA, TT bez príplatku • miestenka +8,-€., Povinné príplatky: pobytová taxa: osoba nad 18 r. 18,90 €/týždeň, dieťa 12 - 18 r. 9,45 €/týždeň, dieťa 0 - 12 r. ZDARMA.

Informace o hotelu

Pořádající CK

PEGAS TOUR, s.r.o. IČ: 34130543

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Nikola, specialista prodeje zájezdů

Destinace

Popis

Podle některých zdrojů je právě toto malebné osmitisícové městečko snad tím nejnavštěvovanějším rekreačním centrem na jadranském přímoří. Tomu odpovídá i obrovská ubytovací kapacita. Součástí Poreče je taktéž menší ostrůvek Sveti Nikola, od kterého nás dělí vzdálenost jen 400 metrů. Hlavním turistickým lákadlem a velmi cennou historickou pamětihodností v jednom je unikátní Eufraziova bazilika, která byla před několika lety zapsaná do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Stavba pochází již ze 6. století a byla zasvěcena místnímu biskupovi a mučedníkovi sv. Maurovi. Pojmenována je ale podle svého stavebníka, biskupa Eufrazia. Velkolepé jsou hlavně nádherné byzantské mozaiky Matky Boží nebo Krista s apoštoly. Byla by veliká škoda, nechat si tento skvost ujít. V těsném okolí Poreče se nachází množství rozličných letovisek, jako je známá Lanterna, Ulika nebo Plava a Zelena laguna. Ve zdejších borových hájích si leckdo může připadat jako v pohádce, vždyť často sahají až přímo k hladině moře. Oblíbenou turistickou atrakcí je pobřežní autovláček, jehož výchozím bodem je náměstí Svobody.

V minulosti byl Poreč římskou kolonií a plnila vždy, i později za byzantské nadvlády, velmi důležité funkce. V období, kdy byl součástí Rakouské říše, se dokonce stal hlavním střediskem Istrie. I v pozdějších obdobích bylo toto město v područí cizích vlivů, během druhé světové války bylo dokonce obsazeno Němci, což na něm zanechalo znatelné stopy. Více než 70 % budov bylo v této době zničeno. Patrně nejstaršími dochovanými svědky historie jsou pozůstatky Neptunova a Martova chrámu ze 2. století. Příklady románské architektury můžeme obdivovat tzv. Dům s balkonem nebo nově opravený Kanovnický dům.
Nezapomeňme takvé na budovu Sněmovny, která byla upravena z původního františkánského kláštera.

Vzdálenost

700

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec