• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Camping Bijela Uvala, Happycamp: Rekreační pobyt 6 nocí

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Camping Bijela Uvala, Happycamp: Rekreační pobyt 6 nocí

Slevy a příplatky

Příplatek za pronájem ručníků (2 ks)

10€

za set *

Příplatek za pronájem ložního prádla a ručníků (1 ks)

15€

za set *

Příplatek za pronájem ložního prádla a ručníků (2 ks)

20€

za set *

Příplatek za pronájem plážových osušek (2 ks)

10€

za set *

Příplatek za závěrečný úklid mobilních domků typu COMFORT

40€

za pobyt**

Příplatek za závěrečný úklid mobilních domků typu PREMIUM A PREMIUM SUITE

50€

za pobyt**

Příplatek za pronájem dětské postýlky

2€

za den*

Příplatek za pobyt se zvířetem (plati se předem u rezervace) 380,--

za den

*Příplatky se hradí na místě v recepci. V případě zájmu o pronájem ručníků nebo ložního prádla informujte nás prosím minimálně 7 dnů před nástupem na pobyt.

Vratná kauce

Na začátku pobytu je třeba na recepci uhradit v hotovosti vratnou kauci ve výši 100 EUR.

**Příplatky za úklid se odečítají z vratné zálohy v případě, že si klient neukidí mobilní domek sám.

V případě ubytování se zvířetem se účtuje kauce ve výši 120 EUR. 20 EUR je poplatek za dodatečný úklid, který je vyžadován po ubytování se zvířetem.

Minimální délka pobytu

21.5,-4.6.,

3.9.-25.9.

Minimální délka pobytu 3 noci.

4.6.-25.6. Minimální délka pobytu 7 nocí. Nástup je možný každý den.

25.6.-3.9.

Minimální délka pobytu 7 nocí. Nástup je možný v sobotu nebo ve středu.

Akce

7=4 (tři noci zdarma) 17.09.-25.09.

7=5 (dvě noci zdarma)

21.05.-28.05.

03.09.-10.09.

10.09.-17.09.

7=6 (jedna noc zdarma)

28.05.-04.06.

04.06.-11.06

11.06.-18.06

18.06.-25.06.

25.06.-02.07.

27.08.-03.09.

4=3 (jedna noc zdarma)

10.09.-25.09.

Camping Bijela Uvala *** Happycamp

Camping Bijela Uvala **** leží uprostřed zeleně na poloostrově Istrie 5 km od historického města Poreč, 1,5 km od oblíbeného akvaparku Aquacolors a 30 km od města Umag. Nabízí překrásné výhledy na moře, 4 venkovní bazény, sportoviště, kavárny a restaurace a bohatý sportovní a rekreační program. Hned u kempu se rozkládá malebná pláž.

Mapka areálu

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v klimatizovaných mobilních domcích typu Happy Comfort pro max 6 osob a Happy Premium pro max 7 osob.

HAPPY COMFORT (25m2) – je mobilní dům pro max. 6 dospělých osob. Vzhledem k menším rozměrům doporučujeme pro max 4 osoby nebo rodiny se dvěma až třemi dětmi. K výbavě patří vybavená kuchyně s ledničkou s malou mrazící přihrádkou, sporákem se čtyřmi hořáky a dřezem, jednou ložnicí s manželskou postelí, jednou ložnicí s oddělenými postelemi a obývacím pokojem s gaučem, který může sloužit jako přistýlka. Dále se zde nachází koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Rozměry postelí jsou 190 x 70 cm, manželská postel 190 x 140 cm. V některých domcích je toaleta zvlášť. Před domem je terasa se zahradním nábytkem, slunečníkem nebo markýzou, dvěma polohovatelnými lehátky a grilem.

HAPPY PREMIUM (30m2) je nejnovější typ mobilních domků vhodný pro max. 7 dospělých osob. Vzhledem k menším rozměrům doporučujeme pro max 4 osoby nebo rodiny se dvěma až třemi dětmi. Skládá se ze tří ložnic – jedné s manželskou postelí a dvěma s oddělenými postelemi, obývacího pokoje s gaučem, který může sloužit jako přistýlka pro 7 osobu, kuchyně s ledničkou s malou mrazící přihrádkou, sporákem se čtyřmi hořáky a dřezem, koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. V některých domcích je toaleta zvlášť. Rozměry postelí jsou 190 x 70 cm, manželská postel 190 x 140 cm. Před domem je částečně zastřešená terasa se zahradním nábytkem, dvěma polohovatelnými lehátky a grilem.

V všech mobilních domcích k výbavě patří přikrývky a polštáře. Ložní prádlo a ručníky je možné si pronajmout za poplatek. V kuchyni najdete nádobí a základní kuchyňské vybavení pro 6 osob. Všechna okna jsou vybavena síťkou proti komárům.

Součástí výbavy domku nejsou ubrusy, utěrky, houbičky na nádobí, papírové ručníky, ubrousky, toaletní papír, čistící prostředky, toaletní potřeby, ručníky a ložní prádlo.

Mapka s označením umístění mobilních domků

Pláž

Resort se může pochlubit ideální polohou u 3km dlouhého pobřeží s upravenými plážemi a zátoky. Najdete pláž z drobných bílých kamenů, skály a dlážděné plochy. Za poplatek si lze pronajmout plážový set. Na pláží nechybí sprchy a sportovní zařízení včetně plážového volejbalu a půjčovny lodí. Zdejší pláž získala ocenění modré vlajky za čistotu. Pláž je součástí resortu a přístup k ní vede kolem mobilních domků, nového akvaparku, bazénů a restauraci. Od ubytování je vzdálena 300 - 600m, dle umístění.

Bazény

Součástí rezortu jsou 4 venkovní bazény. Za poplatek si lze pronajmout lehátka. Bazény jsou v provozu od 15.5. do konce září.

Sport a rekreace

Rodiny s dětmi a milovníci aktivního odpočinku zde najdou bohatý animační a sportovní program. Nachází se zde dětské hřiště, Ke sportovnímu vybavení patří multifunkční hřiště na basketbal, fotbal a plážový volejbal a tenisové kurty. Za poplatek si můžete zahrát tenis, stolní tenis, minigolf, vyzkoušet windsurfing nebo kite surfing, půjčit si elektro kolo, kánoi nebo šlapací loďku nebo si zajezdit na koni v jezdecké škole.

Pro děti a dospělé je od 24.5. do 4.9. připraven bohatý animační, sportovní a kulturní program. 1500 metrů od kempu se nachází akvapark Aquacolors s nespočtem tobogánů a další adrenalinové zábavy.

Gastronomie

V resortu se nachází pestrá nabídka restaurací, barů, bufetů a stánků s občerstvením. Najdete zde pizzerii, pekárnu, stánky se zmrzlinou a rychlým občerstvením a mnoho dalších.

Obchody a další služby

Součástí komplexu je supermarket, obchod se suvenýry, trh s ovocem a zeleninou, pekárna, novinový stánek, směnárna, taneční terasa, zdarma připojení k internetu WIFI, veřejné koupelny, prádelna s pračkami a sušičkami, místnosti na přebalování děti

Zvířata

Pobyt s domácím zvířetem je možný na vyžádání za poplatek. Při nástupu na pobyt se psem se účtuje záloha ve výši120 EUR , z toho 100 EUR je částka, která se klientům vrací v případě, že si domek uklidí sami a 20 EUR je poplatek, který si rezort účtuje za dodatečný úklid domku po pobytu se zvířetem.

Parkování

V ceně ubytování je jedno automobilové stání vedle mobilního domku.

Okolí

Resort se nachází asi 5 km od Poreče s krásným historickým centrem a bazilikou sv. Eufrazia, zapsanou na seznamu světového dědictví UNESCO. Centrum z antických dob má atmosféru, kterou stojí za to zažít. Za návštěvu dále stojí Aquapark Istralandia, jeskyně Grotta Baredine nebo města Umag a Pula. Od roku 2015 přímo nedaleko kempu (cca 2km) je otevřen moderní akvapark AquaColors, který stavěla česká firma. Najdete zde více jak 20 vodních atrakcí - tobogány, divokou řeku a další.

Destinace

Poreč je chorvatské letovisko ležící na západním pobřeží Istrie asi 70 km západně od Rijeky. Díky Eufraziově bazilice je město od roku 1997 zapsáno na seznamu UNESCO. Přístav, taverny, kavárny a množství obchůdků vytvářejí kolorit tohoto malebného městečka. Je vyhledáváným místem i díky svým historickým památkám včetně hradeb, pozůstalostí antických chrámů, baziliky z dob Byzancie, římských staveb a dalších. Od 18. stolelí bylo město součástí Benátské republiky, následně patřilo pod Italské království spravované Napoleonem a nakonce skončilo v Rakouském císařství. V meziválečném období patřilo město Itálii a od roku 1947 bylo součástí (Jugoslávie) Chorvatska.

Jednou z významných turistických atrakcí je bezesporu největší akvapark na Istrii AquaColors s mnoha tobogány a atrakcemi, který byl otevřen v roce 2015.

Cena zahrnuje:

6x ubytování v mobilních domcích, klimatizace, využití energií (voda, elektřina, plyn), slunečník, elektrický gril na terase, vstup do venkovních bazénů, parkování u mobilního domku, animační program v hlavní sezoně, pobytová taxa

Cena nezahrnuje:

vrátnou kauci ve výši 100 EURO za domek, závěrečný úklid 40-50 EURO (jen v případě, že si klient neuklidí mobilní dům sám), zapůjčení ručníků a ložního prádla

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 200 m
 • Klimatizace ano
 • Lednička ano
 • Tenis ano
 • Fitness ano
 • Wifi zdarma ano

Pořádající CK

Geovita, s.r.o. IČ: 28568541

Recenze hotelu

Hodnocení 4,0 / 5
Invia

Výborné (11 hodnocení)

Ubytování 3,9 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 4,1 / 5

Cena 4,1 / 5

Tento hotel je 49. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 326 v Poreč.

Michal Novotný

Hodnocení 4,3 / 5
Luxusní
Celkové hodnocení

Luxusní

Ubytování 4,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování bylo víc než příjemné

Strava
Mořské plody,ryby,těstoviny. Nemělo to chybu.

Služby hotelu
Měli jsme karavan.takže jen služba delegátky. Velmi milá a příjemná.

Pláž
Cistota parádní,lidí tak akorát.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym

Hodnocení 3,4 / 5
Celkovy dojem dobryi,spokojenost byla.
Celkové hodnocení

Celkovy dojem dobryi,spokojenost byla.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytování
Ubytovani v karavanu celkem dobra az rackove ktere nas docela i budily,když narazem shora vzletly na karavan.

Strava
My to meli bez stravy tak nemuzem posoudit.

Služby hotelu
V Hotelu jsme nebyli nevim.

Pláž
k Plazi docela jsme se nachodily po schodech v tom vedru unavne,přiste bychom volily primo u plaze,pláž zdala se čista,ikdyž az jsme plavali docela tam plavali papirky a manzel rikal i asi od psu hovinka ze na ne pri plavani na lehatku narazil.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Aleš Šála Červenec 2021

Datum pobytu: 10.7. - 19.7.2021

Hodnocení 3,3 / 5
Krásný čistý udržovaný kemp spousta aktivit restaurací atd.
Celkové hodnocení

Krásný čistý udržovaný kemp spousta aktivit restaurací atd.

Ubytování 3,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytování
Mobilhome jsou dosti malý a vybavení není dostačující

Strava
Restaurace super.

Služby hotelu
Animační program a spousta aktivit pro děti

Pláž
Pláže bych na modrou vlajku netipoval. Spíš jen betonové desky skály,pár pláží s velkými oblasky někde bahno a řasy ve vodě :( určitě né pro malé děti. My byli zklamaný děti 3 a 1 rok.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jana B.

Hodnocení 3,3 / 5
Lokalita a vybavení kempu nemělo chybu.
Celkové hodnocení

Lokalita a vybavení kempu nemělo chybu.

Ubytování 2,5 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytování
Karavan, který jsme dostali k dispozici bylo něco co bychom si dobrovolně nevybrali, jeho stáří a tomu odpovídající především zápach byl paralyzující. Nepředpokládala jsem, že něco takového je možné v dnešní době nabídnout zákazníkům.

Strava
Stravovali jsme se sami a chorvatská kuchyně nám moc chutnala.

Služby hotelu
Standardní

Pláž
Úžasná jak pláž tak nabídka bazénů, tomu se skutečně nedá nic vytknout.

Byla tato recenze užitečná? (1) (1)

Michal Novotný

Hodnocení 4,3 / 5
Luxusní
Celkové hodnocení

Luxusní

Ubytování 4,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování bylo víc než příjemné

Strava
Mořské plody,ryby,těstoviny. Nemělo to chybu.

Služby hotelu
Měli jsme karavan.takže jen služba delegátky. Velmi milá a příjemná.

Pláž
Cistota parádní,lidí tak akorát.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym

Hodnocení 3,4 / 5
Celkovy dojem dobryi,spokojenost byla.
Celkové hodnocení

Celkovy dojem dobryi,spokojenost byla.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytování
Ubytovani v karavanu celkem dobra az rackove ktere nas docela i budily,když narazem shora vzletly na karavan.

Strava
My to meli bez stravy tak nemuzem posoudit.

Služby hotelu
V Hotelu jsme nebyli nevim.

Pláž
k Plazi docela jsme se nachodily po schodech v tom vedru unavne,přiste bychom volily primo u plaze,pláž zdala se čista,ikdyž az jsme plavali docela tam plavali papirky a manzel rikal i asi od psu hovinka ze na ne pri plavani na lehatku narazil.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym

Hodnocení 1,9 / 5
Jeli jsme CK.. -Karavan de luxe byl asi de luxe před 25 lety. nešly zavírat dveře, matrace flekaté bůhví od čeho. zatemňovací rolety utrhané, delegátka přislíbila nápravu hned v pondělí a ani na konci pobytu jsme se nápravy nedočkali. karavany jsou velmi blízko sociálkám - čilý ruch do pozdních nočních a od brzkých ranních hodin.My měli alespoň jednu výhodu, karavan byl pod stromy - takže v něm a
Celkové hodnocení

Jeli jsme CK.. -Karavan de luxe byl asi de luxe před 25 lety. nešly zavírat dveře, matrace flekaté bůhví od čeho. zatemňovací rolety utrhané, delegátka přislíbila nápravu hned v pondělí a ani na konci pobytu jsme se nápravy nedočkali. karavany jsou velmi blízko sociálkám - čilý ruch do pozdních nočních a od brzkých ranních hodin.My měli alespoň jednu výhodu, karavan byl pod stromy - takže v něm a v přístěnku nebylo hned od rána přes 30 stupňů. Zaměstnanci si vedou asi vlastní podnikání pod názvem český bufet :-) - prodávají alkohol a limonády. samozřejmě bez dokladu :-)¨.Jediné plus je vzdálenost do moře. již bych nikdy nejel do karavanu této CK. Máme zkušenosti s jinými (z Prostějova a je to o 100% někde jinde.)

Ubytování 1,3 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolí 2,5 / 5

Cena 1,5 / 5

Ubytování
karavany z minulého století :-( . zákazáno využívání wc v karavanu. pozitivní Klimatizace

Strava
Sttrava výborná, vařili jsme si sami.

Pláž
Velké kameny, těžký přístup do moře, pro děti nevyhovující, drtivou většinu chtěly trávit v bazénech

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Nikola, specialista prodeje zájezdů

Destinace

Popis

Podle některých zdrojů je právě toto malebné osmitisícové městečko snad tím nejnavštěvovanějším rekreačním centrem na jadranském přímoří. Tomu odpovídá i obrovská ubytovací kapacita. Součástí Poreče je taktéž menší ostrůvek Sveti Nikola, od kterého nás dělí vzdálenost jen 400 metrů. Hlavním turistickým lákadlem a velmi cennou historickou pamětihodností v jednom je unikátní Eufraziova bazilika, která byla před několika lety zapsaná do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Stavba pochází již ze 6. století a byla zasvěcena místnímu biskupovi a mučedníkovi sv. Maurovi. Pojmenována je ale podle svého stavebníka, biskupa Eufrazia. Velkolepé jsou hlavně nádherné byzantské mozaiky Matky Boží nebo Krista s apoštoly. Byla by veliká škoda, nechat si tento skvost ujít. V těsném okolí Poreče se nachází množství rozličných letovisek, jako je známá Lanterna, Ulika nebo Plava a Zelena laguna. Ve zdejších borových hájích si leckdo může připadat jako v pohádce, vždyť často sahají až přímo k hladině moře. Oblíbenou turistickou atrakcí je pobřežní autovláček, jehož výchozím bodem je náměstí Svobody.

V minulosti byl Poreč římskou kolonií a plnila vždy, i později za byzantské nadvlády, velmi důležité funkce. V období, kdy byl součástí Rakouské říše, se dokonce stal hlavním střediskem Istrie. I v pozdějších obdobích bylo toto město v područí cizích vlivů, během druhé světové války bylo dokonce obsazeno Němci, což na něm zanechalo znatelné stopy. Více než 70 % budov bylo v této době zničeno. Patrně nejstaršími dochovanými svědky historie jsou pozůstatky Neptunova a Martova chrámu ze 2. století. Příklady románské architektury můžeme obdivovat tzv. Dům s balkonem nebo nově opravený Kanovnický dům.
Nezapomeňme takvé na budovu Sněmovny, která byla upravena z původního františkánského kláštera.

Vzdálenost

700
 • Vzdálenost od pláže 200 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 24 °C v noci 15 °C

 • Teplota vody 20 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 23 °C v noci 15 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec