• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Vila Amra

Hodnocení: 0/5

Chorvatsko, Poreč, Poreč

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Vila Amra

Výhody

Moderní vila s bazénem, Klimatizace zdarma, Komfortně vybavená studia a apartmány - TV/SAT, Domácí mazlíčci za poplatek, Zahrada u domu, Gril k dispozici, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Stíněné parkoviště,

Nabízené služby

ubytování v soukromí

Nástup a odjezd

sobota - sobota (v hlavní sezoně)

Vhodný pro

rodinnou dovolenou, dovolenou v klidu přírody

Parkování

ano, u domu

Pobyt se psy

za poplatek (viz ceník), v jednom apartmánu pouze 1 pes, povolen, pouze pes do 15 kg

Povlečení

ano

Ručníky

ne, doporučujeme si vzít vlastní

Toaletní papír

ne, doporučujeme si vzít vlastní

Možnosti stravování

restaurace

Typ pláže

skalnaté, opalovací molo

Vzdálenost od moře

1.5 km

Vzdálenost od pláže

1.5 km

Doprava

vlastní
(u velkých skupin je možné zajistit autobusovou dopravu)

Příjezd k objektu od hlavní cesty

po asfaltové silnici

Příjezd k objektu osobním vozem

dobrý

Majitelé v objektu

jsou přítomni

Vhodný pro

rodinnou dovolenou, dovolenou v klidu přírody

Možnost zapůjčení

slunečník, lehátka, kolo, zdarma

Znalost jazyků

německy, chorvatsky, anglicky

Gril

ano

Nejbližší obchod

50 m

Nejbližší pošta

3 km

Nejbližší směnárna

100 m

Vzdálenost od první pomoci

300 m

Vzdálenost od zubaře

300 m

Vzdálenost od nemocnice

2 km

Nejbližší benzínová pumpa

2 km

Nejbližší pekárna

100 m

Nejbližší novinový stánek

100 m

Vzdálenost od vlakového nádraží

35 km

Vzdálenost od letiště

55 km

Nepřehlédněte

Minimální délka pobytu je v červenci a srpnu 7 nocí, v září 5 nocí.

APP 4+1 '1.K'

ložnice: manželská postel 1x,noční stolky,skříň ložnice: skříň,noční stolky,noční lampičky kuchyně: varná deska elektrická,jídelní kout,lednička,nádobí,satelit,TV koupelna: sprchový kout,WC terasa: posezení,slunečník,sušák na prádlo klimatizace: zdarma : pobyt se psem: povolen,za poplatek,za poplatek (viz ceník)

APP 4+1 '2.K'

ložnice: manželská postel 1x,noční stolky,skříň ložnice: skříň,noční stolky,noční lampičky kuchyně: varná deska elektrická,jídelní kout,lednička,nádobí,satelit,TV koupelna: sprchový kout,WC terasa: posezení,slunečník,sušák na prádlo klimatizace: zdarma : pobyt se psem: povolen,za poplatek,za poplatek (viz ceník)

APP 5+2 '1.K'

ložnice: manželská postel 1x,noční stolky,skříň ložnice: postel 1x,noční stolky,skříň obývací pokoj s kuchyňským koutem: 1 x pohovka na rozložení pro 2 os.,varná deska elektrická,jídelní kout,lednička,mrazák,nádobí,varná deska plynová,rádio,satelit,trouba na pečení,TV koupelna: bidet,vana,WC balkon: posezení klimatizace: zdarma : pobyt se psem: povolen,za poplatek,za poplatek (viz ceník)

APP 5+2 '2.K'

ložnice: manželská postel 1x,noční stolky,skříň ložnice: postel 1x,noční stolky,skříň obývací pokoj s kuchyňským koutem: 1 x pohovka na rozložení pro 2 os.,varná deska elektrická,jídelní kout,lednička,mrazák,nádobí,varná deska plynová,rádio,satelit,trouba na pečení,TV koupelna: bidet,vana,WC terasa: posezení,slunečník,sušák na prádlo klimatizace: zdarma : pobyt se psem: povolen,za poplatek,za poplatek (viz ceník)


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 1.5 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Podle některých zdrojů je právě toto malebné osmitisícové městečko snad tím nejnavštěvovanějším rekreačním centrem na jadranském přímoří. Tomu odpovídá i obrovská ubytovací kapacita. Součástí Poreče je taktéž menší ostrůvek Sveti Nikola, od kterého nás dělí vzdálenost jen 400 metrů. Hlavním turistickým lákadlem a velmi cennou historickou pamětihodností v jednom je unikátní Eufraziova bazilika, která byla před několika lety zapsaná do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Stavba pochází již ze 6. století a byla zasvěcena místnímu biskupovi a mučedníkovi sv. Maurovi. Pojmenována je ale podle svého stavebníka, biskupa Eufrazia. Velkolepé jsou hlavně nádherné byzantské mozaiky Matky Boží nebo Krista s apoštoly. Byla by veliká škoda, nechat si tento skvost ujít. V těsném okolí Poreče se nachází množství rozličných letovisek, jako je známá Lanterna, Ulika nebo Plava a Zelena laguna. Ve zdejších borových hájích si leckdo může připadat jako v pohádce, vždyť často sahají až přímo k hladině moře. Oblíbenou turistickou atrakcí je pobřežní autovláček, jehož výchozím bodem je náměstí Svobody.

V minulosti byl Poreč římskou kolonií a plnila vždy, i později za byzantské nadvlády, velmi důležité funkce. V období, kdy byl součástí Rakouské říše, se dokonce stal hlavním střediskem Istrie. I v pozdějších obdobích bylo toto město v područí cizích vlivů, během druhé světové války bylo dokonce obsazeno Němci, což na něm zanechalo znatelné stopy. Více než 70 % budov bylo v této době zničeno. Patrně nejstaršími dochovanými svědky historie jsou pozůstatky Neptunova a Martova chrámu ze 2. století. Příklady románské architektury můžeme obdivovat tzv. Dům s balkonem nebo nově opravený Kanovnický dům.
Nezapomeňme takvé na budovu Sněmovny, která byla upravena z původního františkánského kláštera.

Vzdálenost

700
 • Vzdálenost od pláže Pláž 1.5 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 22 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout