• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Vila Aurea

Hodnocení: 3/5

Chorvatsko, Primošten

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Apartmánová vila AUREA ****

Popis

priamo pri mori, 250 m od štrkovej pláže, 400 m od centra Primoštenu.

Vybavenie

Nová vila s bazénom ponúka štyri 4-lôžkové apartmány, jeden 2-lôžkový a dve 2-lôžkové štúdia. Parkovisko pri vile. Situované v tichšej lokalite.

Ubytovanie

Každý apartmán má klimatizáciu, wifi, TV SAT, kúpeľňu, kompletne vybavenú kuchyňu, umývačku riadu, terasu s nábytkom. Štúdio 2 - v jednej miestnosti manželská posteľ, kuchynská časť, kúpelňa, terasa. APT č. 2 pre 4 osoby - má dve spálne s manželskými posteľami, prechodnú terasu s výhľadom do mesta, 1. posch., 50m2. APT č. 3 pre 4 osoby - jedna spálňa s manželskou posteľou, druhá spálňa s oddelenými lôžkami, v obývačke prístelka, terasa s výhľadom na more, 2. poschodie,70m2. APT č. 4 pre 2 osoby - apartmán pre 2 osoby, spálňa, obývačka s kuchyňou, terasa s výhľadom na more, 1. posch. 35m2. APT č. 5 pre 4 osoby - jedna spálňa s manželskou posteľou, druhá spálňa s oddelenými lôžkami, prístelka v obývačke, terasa s výhľadom na more, 2. posch., 40m2.

Stravovanie

Vlastné stravovanie.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 250 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 400 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Nachází se mezi zátokami Luka Primošten a Raduča asi 28 km jihovýchodně od Šibeniku hned u magistrály. Toto městečko je vlastně rozděleno na dvě části, rozkládající se na menších poloostrovech. Jeden z nich, na kterém byla vystavěna a stupňovitě rozmístěna stará vesnice, je s pevninou spojen mostem. To dalo celé obci její název, neboť Primošten znamená přemostěný nebo připojený mostem. Dominantou této malebné lokality je kostel sv. Jiří se vzácnou ikonou Panny Marie se sv. Lukášem. Druhý poloostrůvek Raduča je spíše více zalesněný a při pohledu na něj z bujného borovicového porostu vykukuje pár hotelů nebo jiných turistických zařízení. Zde si můžete užívat koupání a opalování na pozvolně sestupujících oblázkových plážích; hustý porost také nabízí dostatek stinných zákoutí jako ochranu před spálením. Určitě se nebojte vyzkoušet školu jachtingu nebo potápění, tak jako i další vodní nebo jiné sporty. Pro tancechtivé návštěvníky se doporučuje diskotéka Aurora s kapacitou až 3000 lidí a bohatým programem, ze kterého si vybere snad každý, ať jsou jeho hudební nároky jakékoliv. Městečko také proslulo velkou koncentrací výtvarných umělců nebo hudebníků. Asi největším zdejším lákadlem jsou však proslulé vinohrady, známé jako "světová památka lidské práce a dřiny". Vynikající víno však za tuto námahu určitě stojí.

Vzdálenost

835
 • Vzdálenost od pláže Pláž 250 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 400 m

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout