• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Vila Mir

Hodnocení: 0/5

Chorvatsko, Primošten

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Apartmánová vila MIR ***

Popis

Priamo pri mori, 250 m od pláže, 350 m od centra Primoštenu. Obchod a reštaurácia 150m.

Vybavenie

Vila v miernom svahu, priamo pri mori k krásnym výhľadom. V dome je 5 apartmánov na prenajímanie, k dispozícií parkovacie miesta.

Ubytovanie

Vybavenie apartmánov: internet, klimatizácia (v cene), TV SAT, kompletné vybavené kuchyne - chladnička, sporák, trúba, riady, kávovar, balkóny s výhľadom na more, každý apartmán s vlastnou kúpeľňou. APT 2 - apartmán pre 2 osoby (N), 25m2, 3. poschodie, spálňa s manželskou posteľou + obývačka. APT 2+1 - pre max. 3 osoby (S), 30m2, spálňa s manželskou posteľou + obývačka s 3. lôžkom. APT 2+1 - pre max. 3 osoby (M), 30m2, situovaný na prízemí, spálňa s manželskou posteľou + obývačka s 3. lôžkom APT 4 pre max 4 osoby, 45m2 (P), na 1. poschodí, spálňa s manželskou posteľou, druhá spálňa s dvomi lôžkami, obývačka. APT 4+1 pre 4 až 5 osôb, 45m2 (V ) na 2. poschodí), spálňa s manželskou posteľou, druhá spálňa s 2 samostatnými lôžkami, prístelka v obývačke.

Stravovanie

Vlastné stravovanie.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 250 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 350 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Nachází se mezi zátokami Luka Primošten a Raduča asi 28 km jihovýchodně od Šibeniku hned u magistrály. Toto městečko je vlastně rozděleno na dvě části, rozkládající se na menších poloostrovech. Jeden z nich, na kterém byla vystavěna a stupňovitě rozmístěna stará vesnice, je s pevninou spojen mostem. To dalo celé obci její název, neboť Primošten znamená přemostěný nebo připojený mostem. Dominantou této malebné lokality je kostel sv. Jiří se vzácnou ikonou Panny Marie se sv. Lukášem. Druhý poloostrůvek Raduča je spíše více zalesněný a při pohledu na něj z bujného borovicového porostu vykukuje pár hotelů nebo jiných turistických zařízení. Zde si můžete užívat koupání a opalování na pozvolně sestupujících oblázkových plážích; hustý porost také nabízí dostatek stinných zákoutí jako ochranu před spálením. Určitě se nebojte vyzkoušet školu jachtingu nebo potápění, tak jako i další vodní nebo jiné sporty. Pro tancechtivé návštěvníky se doporučuje diskotéka Aurora s kapacitou až 3000 lidí a bohatým programem, ze kterého si vybere snad každý, ať jsou jeho hudební nároky jakékoliv. Městečko také proslulo velkou koncentrací výtvarných umělců nebo hudebníků. Asi největším zdejším lákadlem jsou však proslulé vinohrady, známé jako "světová památka lidské práce a dřiny". Vynikající víno však za tuto námahu určitě stojí.

Vzdálenost

835
 • Vzdálenost od pláže Pláž 250 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 350 m

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout