• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
  • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
  • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html

Pavilon DUKIĆ-B

Hodnocení: 3/5

Chorvatsko, Střední Dalmácie

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Pavilon DUKIĆ-B

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Poloha

pavilony DUKIĆ se nachází v letovisku Promajna cca 3 km jižně od letoviska Baška Voda, cca 1,5 km od Baško Polje a cca 7 km severně od města Makarska. Poloha pavilonů přímo vybízí k příjemným procházkám podél moře do výše zmíněných turistických letovisek.

Vybavení a služby

Promajna je ideálním místem ke strávení příjemné dovolené, nabízející několik restaurací, plážových barů, obchůdků, market, WiFi ZDARMA.

Ubytování

prostornější klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, lednicí, TV a balkonem, některé s možností přistýlky. Pokoje jsou orientovány na pohoří Biokovo a nemají kuchyňský kout.
klimatizované apartmány s renovovanou koupelnou - typ APT. 2+2 B - jedna 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, renovovaná koupelna, typ APT. 5(+2) - jedna 2lůžková ložnice, jedna 3lůžková ložnice, denní místnost s možností až 2 přistýlek (rozkládací gauč). Každý apartmán má vybavený kuchyňský kout, sprchu a WC, TV, balkon nebo terasu.
APT. A5(+2) - prostornější apartmán orientovaný na moře; APT. B5(+2) - apartmán je orientovaný na pohoří Biokovo.

Sport a zábava

možnost zapůjčení skútrů i kol, parasailing, zapůjčení šlapadel apod. V blízkosti veřejné multifunkční hřiště.

Stravování

vlastní, snídaně, polopenze nebo plná penze. Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 menu, nápoj k večeři - 2 dl piva nebo vína nebo džusu nebo minerální vody. U plné penze navíc oběd výběrem ze 3 menu, nápoj k obědu. Stravování probíhá v plážové restauraci Riva, která se nachází těsně pod pavilonem Dukić C.

Pláž

oblázková, vhodná pro děti, cca 150 m. Na pláži jsou k dispozici sprchy, kabinky, WC, lehátka - za poplatek.

Doplňující informace

úklid pokojů v průběhu pobytu si klienti provádějí sami. Klienti se po příjezdu hlásí u delegáta, který je zde přítomen. Pavilony Dukić nemají recepci. Bohatý animační program NEPTUN KLUB k dispozici od 29.6. do 31.8.2024. Vhodný pro nenáročnou klientelu.
PRO SKUPINY: parkování autobusu za poplatek 35 EUR/den.
Pro skupiny 20 a více osob povinná vratná kauce 300 EUR/skupina/pobyt - hradí se na místě.

Slevy pro děti

SLEVY PRO POKOJ 2(+1): dítě do 3 let bez lůžka a stravy - ZDARMA. Dítě do 12 let na přistýlce (se snídaní nebo polopenzí, plnou penzí) se 2 dospělými v období: do 29.6. a od 31.8. - ZDARMA, v období 29.6.-31.8. - sleva 70 %. Osoba od 12 let na přistýlce - sleva 30 %. Dítě do 12 let s 1 dospělým - sleva 10 %. SLEVY PRO APARTMÁNY: dítě do 3 let bez lůžka - ZDARMA. Osoba na přistýlce v apt B5(+2) B a apt. A5(+2) B v období do 29.6. a od 31.8. - ZDARMA, v období 29.6.-31.8. - platí 2 990 Kč/týden. RODINNÁ CENA 2+2: platí pro 3 osoby a dítě do 12 let v apartmánu APT. 2+2 v pavilonu Dukić B na bázi polopenze. Na rodinnou cenu nelze uplatnit slevu za včasný nákup.

Cena zahrnuje

POKOJE - ubytování, snídani/polopenzi/plnou penzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu. APARTMÁNY - ubytování nebo ubytování se stravou na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid, pobytovou taxu.

Volitelné doplatky

MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, snídaní, polopenze, plné penze. V případě dokoupení snídaní nebo polopenze pro všechny osoby v apartmánu APT. 5(+2) má dítě do 12 let na 5., 6. nebo 7. lůžku snídani/polopenzi - ZDARMA (TUTO AKCI LZE VYUŽÍT MAX. PRO 2 DĚTI V APARTMÁNU). Na vyžádání: pobyt s malým psem do 5 kg za poplatek 10 EUR/den či větším psem do 20 kg za poplatek 15 EUR/den (platba na místě).

Cena zahrnuje:

POKOJE - ubytování, snídani/polopenzi/plnou penzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu. APARTMÁNY - ubytování nebo ubytování se stravou na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid, pobytovou taxu.

Cena nezahrnuje:

MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, snídaní, polopenze, plné penze. V případě dokoupení snídaní nebo polopenze pro všechny osoby v apartmánu APT. 5(+2) má dítě do 12 let na 5., 6. nebo 7. lůžku snídani/polopenzi - ZDARMA (TUTO AKCI LZE VYUŽÍT MAX. PRO 2 DĚTI V APARTMÁNU). Na vyžádání: pobyt s malým psem do 5 kg za poplatek 10 EUR/den či větším psem do 20 kg za poplatek 15 EUR/den (platba na místě).

Vyberte si termín

Popis

Velmi oblíbená turistická oblast, nazývaná nezřídka tou nejkrásnější destinací východního Jadranu, má svůj počátek v severozápadní oblasti Chorvatska, hned u letoviska Rogoznica. Končí na jihovýhodě přístavem Ploče.

Originálně kombinuje přírodu a její klid s bujným životem a výtvory lidských rukou. Do pobřeží se zakusuje množství malých kouzelných zátok, co oko dohlédne se ve vlnách osvěžují ostrůvky různé velikosti a nechybí samozřejmě i bohaté borovicové háje, zklidňující ruch z turistických letovisek.

Právě v mnohých z nich je zřetelná tradice přímořských rekreačních pobytových míst, která byla velmi oblíbená již po první světové válce. Pro turistický ruch byly v této oblasti vždy velmi příhodné podmínky, o což se zasloužila hlavně absence znečišťujícího průmyslu. K největšímu rozvoji ubytovacích zařízení došlo v 60. letech minulého století, ale výstavba nových hotelů a apartmánů samozřejmě neustále pokračuje. Přece jen nemají zdejší letoviska takovou ubytovací kapacitu jako například v Istrii, i když například Makarská riviéra v sezóně doslova překypuje návštěvníky.

Co se týče pláží, najdeme ve střední Dalmácii především kombinaci písku a drobnějších oblázků, což se jeví jako nejpříjemnější kombinace pro ničím nerušený odpočinek ve sluneční lázni. Pokud se vám bude zdát, že se zde cítíte příjemněji a klidněji než kdekoli jinde, může to být i všudypřítomnou zelení, kterou na jedné straně tvoří hlavně borovice, na straně druhé však i rozličné další rostliny a dřeviny, které zde byly uměle vysazeny. Vzhledem ke stále větší popularitě aktivních dovolených přibylo také množství sportovních středisek či půjčoven sportovního nářadí, aby návštěvníci udělali něco i pro své zdraví.

V popředí výčtu pozitivních vlastností této oblasti patří výborné dopravní možnosti. Nechybí dvě letiště, konečná stanice vlaků ze Záhřebu, přístavy trajektových i dálkových lodních linek nebo i poměrně nově dokončená dálnice ve směru Záhřeb - Split. Vzhledem k výhodné poloze se nabízí spousta míst, která můžete navštívit a udělat si tak nádherný výlet. Podívejte se do centra historického Šibeníku, k proslulým vodopádům řeky Krky, zajeďte si na koňské dostihy do městečka Sinj nebo zažijte jedinečný adrenalinový zážitek při prohlídce safari na kánoích nebo kajacích. Největší chybou by ovšem bylo nenavštívit mimořádné krasové jevy, Modré a Červené jezero u městečka Imotski.