• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Biševo

Hodnocení: 2/5

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Vis

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Hotel Biševo

Description

Stručný popis:

- velmi oblíbený prázdninový hotel na ostrově Vis

- nedotčená romantika ­odlehlého ostrova

Důležité:

 • 10% sleva do 31.3.2024 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 100%)

(ceny již zahrnují aktuální platné slevy)

Poloha: na ostrově Vis, v okrajové části města Komiža, cca 500 m od centra.

Pláž: cca 50 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži (za poplatek).

Bazén: není.

Vybavení: klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, výtah, kavárna, bary, market, sejf na recepci (za poplatek), parkování v ceně.

Ubytování: 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, strana park, s možností přistýlky pro 1 dítě do 11,99let (422); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností přistýlky pro 1 dosp. osobu (26230); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park, s možností přistýlky pro 1 dosp. osobu (79650); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností 2 přistýlek pro 2 děti do 11,99 let nebo 1 dosp. osobu (89235); 1lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, strana park (97022); 1lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana (97023); vždy vysoušeč vlasů, lednice, telefon.

Internet: Wi-Fi za poplatek.

Stravování: polopenze - snídaně formou bufetu, večeře servírované včetně salátového bufetu.

Sport a zábava: minigolf, půjčovna kol, vodní sporty.

Domácí mazlíčci: nejsou povoleni.

Dětská postýlka: platba na recepci 5€/den (po předchozím potvrzení).

Internetová adresa: www.modra-spilja.hr/hotel-bisevo

Autobusová doprava: nelze.

Check-in/check-out: po 12:00 hod./do 10:00 hod.

Cena zahrnuje:

 • ubytování s polopenzí

Povinné doplatky (při rezervaci):

 • pobytová taxa 60 Kč/dosp.os./den, 30 Kč/dítě 12-18 let, děti do 12 let pobytovou taxu neplatí

Možné doplatky (na recepci):

 • dětská postýlka 12€/den

Included in offer

[]

Additional surcharges

[]


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 20 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 500 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Lednička Lednička ano
 • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
 • Fitness Fitness ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Velmi oblíbená turistická oblast, nazývaná nezřídka tou nejkrásnější destinací východního Jadranu, má svůj počátek v severozápadní oblasti Chorvatska, hned u letoviska Rogoznica. Končí na jihovýhodě přístavem Ploče.

Originálně kombinuje přírodu a její klid s bujným životem a výtvory lidských rukou. Do pobřeží se zakusuje množství malých kouzelných zátok, co oko dohlédne se ve vlnách osvěžují ostrůvky různé velikosti a nechybí samozřejmě i bohaté borovicové háje, zklidňující ruch z turistických letovisek.

Právě v mnohých z nich je zřetelná tradice přímořských rekreačních pobytových míst, která byla velmi oblíbená již po první světové válce. Pro turistický ruch byly v této oblasti vždy velmi příhodné podmínky, o což se zasloužila hlavně absence znečišťujícího průmyslu. K největšímu rozvoji ubytovacích zařízení došlo v 60. letech minulého století, ale výstavba nových hotelů a apartmánů samozřejmě neustále pokračuje. Přece jen nemají zdejší letoviska takovou ubytovací kapacitu jako například v Istrii, i když například Makarská riviéra v sezóně doslova překypuje návštěvníky.

Co se týče pláží, najdeme ve střední Dalmácii především kombinaci písku a drobnějších oblázků, což se jeví jako nejpříjemnější kombinace pro ničím nerušený odpočinek ve sluneční lázni. Pokud se vám bude zdát, že se zde cítíte příjemněji a klidněji než kdekoli jinde, může to být i všudypřítomnou zelení, kterou na jedné straně tvoří hlavně borovice, na straně druhé však i rozličné další rostliny a dřeviny, které zde byly uměle vysazeny. Vzhledem ke stále větší popularitě aktivních dovolených přibylo také množství sportovních středisek či půjčoven sportovního nářadí, aby návštěvníci udělali něco i pro své zdraví.

V popředí výčtu pozitivních vlastností této oblasti patří výborné dopravní možnosti. Nechybí dvě letiště, konečná stanice vlaků ze Záhřebu, přístavy trajektových i dálkových lodních linek nebo i poměrně nově dokončená dálnice ve směru Záhřeb - Split. Vzhledem k výhodné poloze se nabízí spousta míst, která můžete navštívit a udělat si tak nádherný výlet. Podívejte se do centra historického Šibeníku, k proslulým vodopádům řeky Krky, zajeďte si na koňské dostihy do městečka Sinj nebo zažijte jedinečný adrenalinový zážitek při prohlídce safari na kánoích nebo kajacích. Největší chybou by ovšem bylo nenavštívit mimořádné krasové jevy, Modré a Červené jezero u městečka Imotski.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 20 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 500 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 15 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout