• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Vila Čale

Hodnocení: 0/5

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Promajna

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Villa ČALE, Ulica Obala, Promajna, Chorvatsko

Resort

Letovisko:

Rybářská a zemědělská osada vznikla v 17. století okolo zátoky na Makarské riviéře. 2 km jižně od Bašky Vody a 6 km severně od Makarské je malebná zátoka s krásnou pláží. V chorvatském jazyce znamená slovo promajna - proměna a vesnička získala toto jméno dle opožděného a velmi rychlého východu slunce zpoza vysoké hory na osadou. Oproti ostatní letoviskům vychází nad Promajnou sluníčko později a přináší rychlou teplotní proměnu, tedy promajnu.

Klidné letovisko s obchoody, kavárnami, restauracemi, tenisovými kurty, hřištěm na sport, vodními atrakcemi a skákacími hrady, půjčovnou lodiček, šlapadel a paddleboardů. V obou směrech lemuje pobřeží cestička lungo mare, která umožňuje podnikat pěší výlety do Bašky Vody, Bratuše, Krvavice, Brely a Makarské.

Ubytování

Vila Čale je krásný penzion*** s restaurací nacházející se 50 metrů od hlavní pláže. Dvoulůžkové pokoje, třílůžková studia a čtyřlůžkové apartmány přináší ubytování vyššího standardu. Klimatizace, wi-fi internetové připojení, parkování a balkon je ke každému pokoji v ceně.

 • Dvoulůžkový pokoj je vybaven manželským dvoulůžkem s kvalitní matrací, skříní, klimatizací, ledničkou, nočními stolky s lampičkami, TV, kouplenou se sprchovým koutem, umyvadlem a sociálním zařízením. Každý pokoj má balkon s stolkem a židličkami.
 • Třílůžkové studio je vybaveno třemi pevnými lůžky s kvalitní matrací, skříní, klimatizací, nočními stolky s lampičkami, TV, koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem s socialním zařízením, vybavenou kuchyňkou s lednicí, čtyřploténkovým elektrickým vařičem, pečící troubou a digestoří.
 • Čtyřllůžkový apartmán s oddlělenou ložnicí s maželským dvoulůžkem, šatní skříň, dispozičně oddělená kuchyně vybavená čtyřploténkovou sklokeramickou deskou, pečící troubou, digestoří, ledničkou a základním vybavením, jídelní stůl se čtyřmi židlemi, TV, klimatizace, rozkládací gauč, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a sociálním zařízením, balkón se stolkem a židličkami.
Výhody ubytování ve Vile Čale
 • výborná pozice 50 metrů od pláže
 • klimatizace v ceně
 • moderní ubytování
 • kvalitní místní polopenze v restauraci penzionu
 • parkování v ceně
Strava:

Chorvatská polopenze je zajištěna v restauraci ve vile Čale. Bufetová snídaně obsahují kombinaci pečiva, cerálií, másla, medu, marmelády, sýrů a uzenin doplněné o zeleninu. Jako nápoje se podávají káva nebo čaj. Na večeři je vždy polévka a hlavní chod. Na výběr je ze 3 jídel, vždy s ohledem na děti a dospělé, kteří nemusí plody moře. Cena polopenze pro dospělou osobu 2790 Kč/ pobyt a dítě do 12 let 1990 Kč/ pobyt.

Doprava:

Autobusová doprava je zajišťována ve spolupráci se společnosti RegioJet a jejich luxusními autobusy FUN&RELAX, které jsou v každém sedadle vybaveny multimadiálním zařízením umožňujícím sledovat filmy, seriály, televizní pořady, hrát hry atd. Pod každým dvousedadlem je elektrická přípojka určená k nabíjení vašich mobilních zařízení a po celou cestu máte zdarma WI-FI připojení k internetu. Během přestávek máte také ZDARMA kávu nebo čaj. Celou cestu je Vám k dispozici průvodce, který Vám předá spoustu cenných informací. Ideální je vzit si sebou vlastní sluchátka s běžným konektorem.

Cena zahrnuje:
 • 7x ubytování
 • klimatizaci
 • pobytovou taxu
 • výměnu ložního prádla
 • spotřebu vody a energií
 • závěrečný úklid
 • Wi-Fi
 • parkovné
 • pojištění proti úpadku CK
Nepovinné příplatky
 • autobusová doprava Brno - Promajna - Brno: 2 490 Kč/os.
 • místenka do autobusu: 200 Kč/os./oba směry
 • cestovní pojištění léčebných výloh
 • polopenze dospělá osoba: 3 990 Kč/os./týden
 • polopenze dítě 7-11 let: 3 390 Kč/os./týden
 • polopenze dítě 3-7 let: 2 690 Kč/ os./ týden
Slevy
 • dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA
Slevy za včasný nákup
 • first minute sleva 7 % při úhradě 50 % do 28.02.2023
 • first minute sleva 5 % při úhradě 50 % do 31.03.2023

O destinaci

Rybářská a zemědělská osada vznikla v 17. století okolo zátoky na Makarské riviéře. 2 km jižně od Bašky Vody a 6 km severně od Makarské je malebná zátoka s krásnou pláží. V chorvatském jazyce znamená slovo promajna - proměna a vesnička získala toto jméno dle opožděného a velmi rychlého východu slunce zpoza vysoké hory na osadou. Oproti ostatní letoviskům vychází nad Promajnou sluníčko později a přináší rychlou teplotní proměnu, tedy promajnu.

Klidné letovisko s obchoody, kavárnami, restauracemi, tenisovými kurty, hřištěm na sport, vodními atrakcemi a skákacími hrady, půjčovnou lodiček, šlapadel a paddleboardů. V obou směrech lemuje pobřeží cestička lungo mare, která umožňuje podnikat pěší výlety do Bašky Vody, Bratuše, Krvavice, Brely a Makarské.

O zemi

Zeměpisné údaje

Chorvatsko se rozprostírá od východních svahů Alp na severozápadě až po Panonskou nížinu na východě. Jeho jiho-západní hranici tvoří Jaderské moře. Chorvatsko se rozkládá na ploše 56 594 km2 a řadí se ke středně velkým evropským zemím. Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou. Linie pobřeží se táhne v délce 5 790 km a jeho součástí je téměř 1 200 ostrovů a ostrůvků. Pobřeží je velmi členité, převládají oblázkové a skalnaté pláže. Největším ostrovem na Jadranu je ostrov Krk, největším poloostrovem je poté Istrijský poloostrov.

Úředním jazykem je chorvatština, která se píše latinkou a patří mezi jihoslovanské jazyky.

Dne 1. července 2013 se Chorvatsko stane 28 členem Evropské unie.

Hlavní město Chorvatska je Záhřeb

Hlavní městem a zároveň největším městem celého Chorvatska je Záhřeb (Zagreb), který má 800.000 obyvatel. Nachází se pod vrchem Medvedica severně od řeky Sávy. Je kulturním, ekonomickým a politickým centrem země a důležitým dopravním uzlem mezi Jaderským mořem a střední Evropou.

Chorvatsko má 4,4 miliónů obyvatel, z toho Chorvati představují 78 %.

Veliký počet Chorvatů žije mimo Chorvatsko z důvodu neustálé emigrace do zahraničí. Důvody k emigraci byly vždy především sociální, případně politické. Předpokládá se, že v západní Evropě žije asi milión Chorvatů, mimo Evropu žijí podle odhadů 3 milióny Chorvatů.

Více než polovina obyvatelstva žije ve městech. Chorvaté jsou převážně římsko-katolického vyznání (87%), menšiny zčásti vyznávají pravoslaví nebo islám.

Čím se platí v Chorvatsku?

Chorvatská měna je kuna (1 kuna = 100 lipa), ačkoliv není volně směnitelná, lze ji ve většině bank v ČR koupit. Kurz je cca 1 HRK = 3,50 Kč. V Chorvatsku lze měnit cizí měnu (EUR, Kč, USD) v bankách, směnárnách, poštách, cestovních kancelářích nebo recepcích hotelů. Můžete zde využít i platební karty pro nákup i výběr peněz v bankomatech.

Chorvatská příroda a národní parky

Ve střední části Chorvatska se rozkládá Dinárské pohoří s nejvyšším vrcholem Chorvatska Dinara (1 831 metrů).

Na území státu najdeme 8 národních parků (např. NP Krka, NP Plitvická jezera) o celkové rozloze téměř 1 000 km2, což představuje 2 % rozlohy země.

NP Krka tvoří soustava peřejí, kaskád a vodopádů, pod kterými se lze koupat. Je zde také možnost podniknout výlet lodí kaňonem řeky Krka až k Rošskému vodopádu a na ostrůvek Visovac, kde se nachází františkánský klášter a museum.

NP Plitvická jezera patří zcela jistě mezi nejkrásnější národní parky Chorvatska , které patří mezi velmi často navštěvovaná místa. Národní park byl zařazen na seznam přírodního dědictví UNESCO. Zahrnuje soustavu 16 jezer, která jsou stupňovitě nad sebou seřazena v délce asi 7 kilometrů. Navzájem jsou jezera propojena asi 90 vodopády.

Významná města v Chorvatsku

Hned po milionovém městě Záhřeb je druhým největším městem Split, které je i významným přístavem, stejně tak město Rijeka, kde se mimo jiné vyrábí lodě a najdeme zde i univerzitu. Kolem města Zadar je možné vidět staré středověké hradby a dají se najít i pozůstatky opevnění z dob, kdy město ovládali ještě Římané. Ovšem za perlu Jadranu je právem nazýván Dubrovník, který je od roku 1973 zapsáno na seznamu UNESCO.

Cena zahrnuje:

7x ubytování, pobytová taxa, spotřeba elektrické energie a vody, wi-fi internetové připojení k internetu, závěrečný úklid, výměna ložního povlečení a froté ručník, parkování

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění, místenka

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 100 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 1000 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano

Vyberte si termín

Recenze ubytování

Výborné (na základě 8 hodnocení)

Hodnocení 4,2 / 5

Ubytování 4,2 / 5

Strava 3,4 / 5

Okolí 4,7 / 5

Cena 4,3 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 16. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 897 v Střední Dalmácie.

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 26.8. - 2.9.2023 Hodnoceno: Září 2023

Vila Čale Chorvatsko, Střední Dalmácie

Proto za čím jsme tam cestovali se splnilo, slunce, průzrašné moře a nádherná pláž.

Proto za čím jsme tam cestovali se splnilo, slunce, průzrašné moře a nádherná pláž.

Ubytování 4,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Ubytovaní jsme byli ve studiu což znamená, že součástí pokoje byl kuchyńský kout (sporák s pečící troubou, chldnička s mrazákem a potřebným vybavením), pokoj klasický, hygienické zázemí (WC, umývadlo a vana), balkonek.

Strava
Snídaně formou bufetu, večere servírované s výběrem ze třech nabídek, nápoje na objednávku, placené

Služby hotelu
V hotelu bylo čisto, během pobytu byly vyměněny ručníky, po naší stránce nyl žádný problem s ubytováním ani s personálem.

Pláž
Pláž je klasickou pláží Makarské riviery, byla čistá, možnost se schovat pod borovice, když se chcete zbavit slunce. Moře čisté, je možnost si půjčit např. šlapadla, vodní skůtry, parasailing, paddleboard), o víkendech bývá dost obsazená, navštěvují ji z Bosny a Hercegoviny, ale vešli jsme se.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Radek P.

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 28.7. - 6.8.2023 Hodnoceno: Srpen 2023

Vila Čale Chorvatsko, Střední Dalmácie

Cena odpovídá kvalitě!!!

Cena odpovídá kvalitě!!!

Ubytování 5,0 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Velmi dobré, pohodlné postele, vybavená kuchyně lednicí, prostorná koupelna, balkón.

Strava
Snídaně formou bufetu slušná, výběr jídla slušný, snad jen výběr pečiva by mohl být lepší.

Večeře výběr ze tří menu slušná, velké porce.

Mínus byly polévky a zeleninové saláty, které se mimo jednoho dne opakovali.

Služby hotelu
K naprosté spokojenosti!

Pláž
Velmi pěkná, pozvolný vstup do moře, krásné průzračné moře,cca 50 metrů od ubytování!

Naprostá spokojenost!

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Filtrovat recenze

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 26.8. - 2.9.2023 Hodnoceno: Září 2023

Vila Čale Chorvatsko, Střední Dalmácie

Proto za čím jsme tam cestovali se splnilo, slunce, průzrašné moře a nádherná pláž.

Proto za čím jsme tam cestovali se splnilo, slunce, průzrašné moře a nádherná pláž.

Ubytování 4,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Ubytovaní jsme byli ve studiu což znamená, že součástí pokoje byl kuchyńský kout (sporák s pečící troubou, chldnička s mrazákem a potřebným vybavením), pokoj klasický, hygienické zázemí (WC, umývadlo a vana), balkonek.

Strava
Snídaně formou bufetu, večere servírované s výběrem ze třech nabídek, nápoje na objednávku, placené

Služby hotelu
V hotelu bylo čisto, během pobytu byly vyměněny ručníky, po naší stránce nyl žádný problem s ubytováním ani s personálem.

Pláž
Pláž je klasickou pláží Makarské riviery, byla čistá, možnost se schovat pod borovice, když se chcete zbavit slunce. Moře čisté, je možnost si půjčit např. šlapadla, vodní skůtry, parasailing, paddleboard), o víkendech bývá dost obsazená, navštěvují ji z Bosny a Hercegoviny, ale vešli jsme se.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Radek P.

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 28.7. - 6.8.2023 Hodnoceno: Srpen 2023

Vila Čale Chorvatsko, Střední Dalmácie

Cena odpovídá kvalitě!!!

Cena odpovídá kvalitě!!!

Ubytování 5,0 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Velmi dobré, pohodlné postele, vybavená kuchyně lednicí, prostorná koupelna, balkón.

Strava
Snídaně formou bufetu slušná, výběr jídla slušný, snad jen výběr pečiva by mohl být lepší.

Večeře výběr ze tří menu slušná, velké porce.

Mínus byly polévky a zeleninové saláty, které se mimo jednoho dne opakovali.

Služby hotelu
K naprosté spokojenosti!

Pláž
Velmi pěkná, pozvolný vstup do moře, krásné průzračné moře,cca 50 metrů od ubytování!

Naprostá spokojenost!

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Jaroslav Vybíral

Hodnocení 3,7 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 3.9. - 10.9.2022 Hodnoceno: Září 2022

Vila Čale Chorvatsko, Střední Dalmácie

Chorvatsko nikdy nezklame.

Chorvatsko nikdy nezklame.

Ubytování 3,5 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Vzhledem k tomu že jsem objednával 2 dny před odjezdem,měli jsme apartmán pro 4 osoby jen s manželkou sami pro sebe, takže spokojenost jak s velikostí tak vybavením. Jediné co by se dalo vytknout je klimatizace která byla pouze v pokoji a tak v ložnici bylo poněkud teplo.

Strava
Vzhledem k ceně zájezdu byla strava přiměřená, snídaně ne moc rozsáhlý švédský stůl večeře pro nenáročné. Jinak v restauraci patřící k vile vařili na jedničku.

Služby hotelu
Služby jsme nevyužívají, nemohu tedy posoudit.

Pláž
K pláži slabých 50m , dobrý přístup, krásná kamínková pkáž s několika rastauracemi pod místními borovicemi.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Miroslav Havelka

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 15.7. - 24.7.2022 Hodnoceno: Červenec 2022

Vila Čale Chorvatsko, Střední Dalmácie

Naše dovolená v Promajně splnila naše očekávání a velice se nám líbila .Tato destinace je poměrně klidná a není tak přelidněná.

Dovolenou jsme zde trávili v polovině července za krásného letního počasí. Užívali jsme si koupání, procházky do sousedních lokalit ( Baška Voda, Bratuš, Krvavica). V letovisku je několik hospůdek s příjemnou obsluhou a možností ochutnat místní speciality. Můžeme doporučit pro všechny kdo chtějí strávit příjemnou a pohodovou dovolenou , pod úchvatným pohořím Biokovo , krásnými oblázkovými plážemi a průzračným mořem.

Naše dovolená v Promajně splnila naše očekávání a velice se nám líbila .Tato destinace je poměrně klidná a není tak přelidněná.

Dovolenou jsme zde trávili v polovině července za krásného letního počasí. Užívali jsme si koupání, procházky do sousedních lokalit ( Baška Voda, Bratuš, Krvavica). V letovisku je několik hospůdek s příjemnou obsluhou a možností ochutnat místní speciality. Můžeme doporučit pro všechny kdo chtějí strávit příjemnou a pohodovou dovolenou , pod úchvatným pohořím Biokovo , krásnými oblázkovými plážemi a průzračným mořem.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Vila Čale se nachází cca 50 m od hlavní pláže. Pokoj s balkonem byl standartně vybaven, nechyběla lednice a klimatizace.

Hotel je udržovaný, čistý v klidné části městečka.

Strava
Stravovali jsme se přímo v hotelu , využili jsme polopenze. Celkově jsme byli spokojeni, jenom bychom uvítali nápoje k večeři . Také jsme očekávali více místních specialit a ryb. Můžeme doporučit místní zmrzlinu, výběr z velkého množství druhů .

Služby hotelu
Služby hotelu cenově odpovídaly, v polovině pobytu výměna ručníků. Velice jsme uvítali možnost osprchovat se v hotelu před cestou domů po celodenním koupání v moři.

Pláž
Pláž lemuje celé středisko a pokračuje malými plážemi až k Bašce Vodě. Hlavní pláž byla hodně přelidněná, ale stačilo se projít kousek dál .Voda krásně čistá vhodná ke šnorchlování , samozřejmostí jsou boty do vody kvůli ježovkám. Na plážích bylo čisto , spousta možností pro milovníky vodních atrakcí.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Iva Benediktová

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Vila Čale Chorvatsko, Střední Dalmácie

Skvělá dovolená.

Skvělá dovolená.

Ubytování 4,3 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Hezký apartmán, 30m od moře. Skvělé.

Strava
Měla jsem zájezd bez stravy. Rádi chodíme v Chorvatsku do restaurací kde dělají výborné ryby na grilu s blitvou, (něco jako náš špenát ). Doporučuji.

Služby hotelu
Chtěla jsem aby mi šla televize, slibili mi ,že někdopřijde druhý den. nikoho jsem se nedočkala.

Pláž
Apertmán je blízko pláže, která je čistá ale hodně lidí. Moře je půzračné, nádherné s možností šnorchlování. Lepší je jít se potápět kousek od pláže. Jsou tam zajímavější úlovky.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Destinace

Popis

Velmi oblíbená turistická oblast, nazývaná nezřídka tou nejkrásnější destinací východního Jadranu, má svůj počátek v severozápadní oblasti Chorvatska, hned u letoviska Rogoznica. Končí na jihovýhodě přístavem Ploče.

Originálně kombinuje přírodu a její klid s bujným životem a výtvory lidských rukou. Do pobřeží se zakusuje množství malých kouzelných zátok, co oko dohlédne se ve vlnách osvěžují ostrůvky různé velikosti a nechybí samozřejmě i bohaté borovicové háje, zklidňující ruch z turistických letovisek.

Právě v mnohých z nich je zřetelná tradice přímořských rekreačních pobytových míst, která byla velmi oblíbená již po první světové válce. Pro turistický ruch byly v této oblasti vždy velmi příhodné podmínky, o což se zasloužila hlavně absence znečišťujícího průmyslu. K největšímu rozvoji ubytovacích zařízení došlo v 60. letech minulého století, ale výstavba nových hotelů a apartmánů samozřejmě neustále pokračuje. Přece jen nemají zdejší letoviska takovou ubytovací kapacitu jako například v Istrii, i když například Makarská riviéra v sezóně doslova překypuje návštěvníky.

Co se týče pláží, najdeme ve střední Dalmácii především kombinaci písku a drobnějších oblázků, což se jeví jako nejpříjemnější kombinace pro ničím nerušený odpočinek ve sluneční lázni. Pokud se vám bude zdát, že se zde cítíte příjemněji a klidněji než kdekoli jinde, může to být i všudypřítomnou zelení, kterou na jedné straně tvoří hlavně borovice, na straně druhé však i rozličné další rostliny a dřeviny, které zde byly uměle vysazeny. Vzhledem ke stále větší popularitě aktivních dovolených přibylo také množství sportovních středisek či půjčoven sportovního nářadí, aby návštěvníci udělali něco i pro své zdraví.

V popředí výčtu pozitivních vlastností této oblasti patří výborné dopravní možnosti. Nechybí dvě letiště, konečná stanice vlaků ze Záhřebu, přístavy trajektových i dálkových lodních linek nebo i poměrně nově dokončená dálnice ve směru Záhřeb - Split. Vzhledem k výhodné poloze se nabízí spousta míst, která můžete navštívit a udělat si tak nádherný výlet. Podívejte se do centra historického Šibeníku, k proslulým vodopádům řeky Krky, zajeďte si na koňské dostihy do městečka Sinj nebo zažijte jedinečný adrenalinový zážitek při prohlídce safari na kánoích nebo kajacích. Největší chybou by ovšem bylo nenavštívit mimořádné krasové jevy, Modré a Červené jezero u městečka Imotski.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 100 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 1000 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 22 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout