Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/dansko/cestovani/covid_19.html

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

BEST WESTERN HOTEL HEBRON

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Popis

Se svou bohatou historií má tato dánská metropole mnoho způsobů, jak uspokojit všechny chutě svých návštěvníků. Ale není to žijící muzeum. Kodaň je zářivým, moderním městem, jehož fascinující minulost je v souladu s nejnovějšími trendy v architektuře, designu a módě. Kodaň má atrakce a zajímavosti opravdu pro všechny. Vybrali jsme pro vás ty, které prostě musíte vidět – socha Malé mořské víly, Královský palác Amalienborg – zimní rezidence královského páru, Národní galerie – evropské a dánské malby od 15. století.

Poloha

3* hotel se nachází v centru Kodaně, jen pár minut od zábavního parku Tivoli a pěší třídy Stroget. Hotel leží 400 m od hlavního vlakového nádraží, odkud se vlakem dostanete přímo na letiště.

Ubytování

televizor, Wi-fi, příslušenství pro přípravu čaje/kávy, fén psací stůl, trezor

Vybavení a služby

24hodinová recepce, pokojová služba, jídelna, směnárna, úschova zavazadel, půjčovna aut, půjčovna kol, hotelový trezor

Program

Individuální zájezd s možností zakoupení fakultativních služeb předem. Přehled naleznete níže, ceny uvádíme v záložce Ceník a objednávka. Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají: Transfer  Transfer z/na letiště - auto až pro 3 osoby Jízdenky  Plavba po kanálech – hodinová plavba lodí podlé moderních i historických budov Kodaně malebnými kanály. Během plavby si budete moci prohlédnout paláce Christiansborg a Amalienborg, nebo uvidíte sochu Malé mořské víly. Výklad v AJ od místního průvodce.  Vyhlídkový autobus – 3 linky, platnost 72 hod., nástup a výstup na kterékoliv zastávce, audioprůvodce ve světových jazycích. Vstupenky  Copenhagen Card na 2 nebo 3 dny – zahrnuje vstup zdarma nebo slevu z ceny vstupného až do 89 atrakcí v Kodani a okolí (např. Tivoli, paláce Christiansborg a Amalienborg, The National Museum, ZOO, atd.) a dopravu MHD zdarma v Kodani a okolí (vlaky, metro, autobusy, včetně dopravy na letiště).  Zábavní park Tivoli – Tivoli je 2. nejstarším zábavním parkem na světě. Najdete zde spoustu kaváren, restaurací, různé atrakce, horské dráhy, ale i květinové záhony a zahrady. Výhodou této vstupenky je rychlejší vstup do parku bez čekání ve frontě. Tato vstupenka nezahrnuje jízdy na atrakcích (kupuje se zvlášť předem nebo na místě).

Cena zahrnuje:

letenku, letištní taxy, 3 noci se snídaní v 2lůžkovém pokoji, pojištění storna zájezdu a léčebných výloh, zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje:

transfery z/na letiště, fakultativní výlety

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže 7 km
  • TV ano
  • Fitness ano
  • Bezbariérový přístup ano
  • Domácí zvířata povolena ano
  • Hotelová restaurace ano
  • Kavárna ano
  • Půjčovna kol ano

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Jan, specialista prodeje zájezdů

Destinace

Doprava letecky

01:20 h

Popis

Královská metropole s mnoha zámky, paláci a kostely, jedinečným orlojem na radnici a známým zábavním parkem v centru - Tivoli. Nejlepší orientaci získáte procházkou po Strogetu nebo plavbou po kanálech z malebného přístavu Nyhavn až k Malé mořské víle.

Tivoli - zábavní park nabízí v létě spoustu dění na otevřené scéně - divadlo, koncerty, každou sobotu a středu ohňostroj a jiné atrakce. Dospělí zaplatí za vstup 55 DKK, děti 30. Hned za rohem je muzeum voskových figurín.

Zámek Christianborg - Kodaň je 'městem fontán'. V pozadí jedné stojí zámek Christianborg, který se stal sídlem parlamentu. Mimochodem, jméno Christian je vedle Frederika nejčastějším královským jménem. V blízkosti zámku stojí muzeum snad nejznámějšího dánského sochaře devatenáctého století Thorvaldsena, který prožil půlku svého života v Římě.

Kola, cyklotaxi a rikši - jedná se o nejdůležitější a mnohdy i nejrychlejší dopravní prostředek v Kodani (a v celém Dánsku). Na kolech jezdí všichni - ministři v obleku a slečny v sukni. Vyjedete-li ve sportovním, znamená to, že jedete dále než jenom pět kilometrů do práce.

Malá mořská víla - vyhrává soutěže o nejfotografovanější dánskou ženu. Je opravdu malá, sedí na kameni a zasněně kouká na moře, bez něhož by nemohla žít. Tak jako všichni Dánové, kteří to mají k nejbližšímu pobřeží maximálně padesát kilometrů.
  • Vzdálenost od pláže 7 km

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota vody 2 °C