Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Scandic Sluseholmen

Dánsko-Kodaň

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 184 184

Popis hotelu pro vás připravujeme.

Informace o hotelu

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

01:20 h

Popis

Královská metropole s mnoha zámky, paláci a kostely, jedinečným orlojem na radnici a známým zábavním parkem v centru - Tivoli. Nejlepší orientaci získáte procházkou po Strogetu nebo plavbou po kanálech z malebného přístavu Nyhavn až k Malé mořské víle.

Tivoli - zábavní park nabízí v létě spoustu dění na otevřené scéně - divadlo, koncerty, každou sobotu a středu ohňostroj a jiné atrakce. Dospělí zaplatí za vstup 55 DKK, děti 30. Hned za rohem je muzeum voskových figurín.

Zámek Christianborg - Kodaň je 'městem fontán'. V pozadí jedné stojí zámek Christianborg, který se stal sídlem parlamentu. Mimochodem, jméno Christian je vedle Frederika nejčastějším královským jménem. V blízkosti zámku stojí muzeum snad nejznámějšího dánského sochaře devatenáctého století Thorvaldsena, který prožil půlku svého života v Římě.

Kola, cyklotaxi a rikši - jedná se o nejdůležitější a mnohdy i nejrychlejší dopravní prostředek v Kodani (a v celém Dánsku). Na kolech jezdí všichni - ministři v obleku a slečny v sukni. Vyjedete-li ve sportovním, znamená to, že jedete dále než jenom pět kilometrů do práce.

Malá mořská víla - vyhrává soutěže o nejfotografovanější dánskou ženu. Je opravdu malá, sedí na kameni a zasněně kouká na moře, bez něhož by nemohla žít. Tak jako všichni Dánové, kteří to mají k nejbližšímu pobřeží maximálně padesát kilometrů.
  • Doba letu Doba letu z Prahy 01:20

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota 18 °C v noci 14 °C

  • Teplota vody 15 °C

Předpověď na další dny

  • Zítra 16 °C v noci 13 °C

  • Sobota 17 °C v noci 11 °C

  • Neděle 14 °C v noci 11 °C