Hotel Bedarra Beach Inn

Fidži-Viti Levu

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 117 002

Poloha

Hotel Bedarra Beach Inn se nachází naproti korálovému útesu Lagoon Beach a nabízí restauraci s živou hudbou z Fidži a venkovní bazén uprostřed tropické zahrady. Pro hosty je k dispozici zdarma šnorchlování a kajaky. Bedarra Beach Inn Fiji se nachází na korálovém pobřeží, 15 km od národního parku Sigatoka Sand Dunes a 20 km od údolí Sigatoka. Mezinárodní letiště Nadi je vzdálené 50 km.

Vybavení

K vybavení objektu patří bazén, šnorchlování, kajaky. Za poplatek: WiFi, lázeňské centrum. Zábava a animace: 2x týdně ceremoniál “kava”. Další: pronájem aut.

Ubytování

Světlé a vzdušné pokoje jsou vybavené klimatizací a prostorným posezením. Každý pokoj má lednici a příslušenství pro přípravu čaje a kávy a některé pokoje mají balkon s výhledem na oceán.

Strava

Restaurace u bazénu nabízí neformální stolování. Restaurace Ocean Terrace podává místní i mezinárodní kuchyni na terase s výhledem na bazén a lagunu.

Služby

Hosté mohou relaxovat na lehátkách na pláži v zahradě nebo na šnorchlování v korálovém útesu. Tradiční "kava obřad" se koná dvakrát týdně. Na přepážce s turistickými informacemi si můžete zařídit jednodenní výlety a vodní sporty.

Pláž

Hotel stojí přímo u písečné pláže s dobrými podmínkami pro šnorchlování.

Informace o hotelu

Destinace

Doprava letecky

20:00 h

Popis

Viti Levuje největší z Fiddžijských ostrovů s rozlohou 10 388 Km2. Je 146 km dlouhý a 106 široký. Vili Levu je hornatý ostrov sopečného původu, nejvyšší vrchol ostrova Mt. Victoria má 1324 m. Střed ostrova je celkem hustě zalesněn. Většina obyvatel žije u pobřeží ve městě Suva - hlavní město ostrova s 580 000 obyvateli co je 3/4 populace celého Fidži. Mezi další města ostrova patří Lautoka a Nadi kde je pěkná pláž s bílým pískem.
  • Doba letu Doba letu z Prahy 20:00

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota vody 25 °C