Hotel Yatule Resort & SPA

Fidži-Viti Levu

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 117 636

Poloha

Resort Yatule Beach se nachází 30 minut jízdy od korálového pobřeží a 40 minut jízdy od letiště Nadi. Je to 40 km od nákupní oblasti Sigatoka, Kula Eco Park a pevnosti Tavuni Hill. Yatule Beach Resort nabízí přímý přístup na slavnou pláž Natadola a je to 2 minuty jízdy od golfového hřiště Championship Natadola Bay. Zařízení na místě zahrnují restauraci, venkovní bazén s barem a bezplatné parkování.

Vybavení

K vybavení objektu patří bazén, WiFi (v lobby), nemotorizované vodní sporty (dle nabídky). Za poplatek: lázeňské centrum, golfové hřiště (více info na recepci).

Ubytování

Tento butikový resort nabízí prostorné bungalovy vybavené žehlícím vybavením a koupelnou s toaletními potřebami a sprchou.

Strava

Je možné si objednat snídaně. Restaurace nabízí různé místní pokrmy a specializuje se na mořské plody. V baru si můžete vychutnat nápoje a živou zábavu.

Služby

Hosté si mohou vybrat z mnoha sportovních a volnočasových aktivit, některé z nich jsou přímo v hotelu, jiné je možné objednat u externích prodejců. Resort má bazén. V baru u bazénu jsou k dostání různé osvěžující nápoje. V objektu jsou některé služby a aktivity zpoplatněny, například golf, jízda na kajaku a spa.

Pláž

Hotel stojí přímo u písečné pláže Natadola (jedna z nejkrásnějších na Fidži).

Informace o hotelu

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

20:00 h

Popis

Viti Levuje největší z Fiddžijských ostrovů s rozlohou 10 388 Km2. Je 146 km dlouhý a 106 široký. Vili Levu je hornatý ostrov sopečného původu, nejvyšší vrchol ostrova Mt. Victoria má 1324 m. Střed ostrova je celkem hustě zalesněn. Většina obyvatel žije u pobřeží ve městě Suva - hlavní město ostrova s 580 000 obyvateli co je 3/4 populace celého Fidži. Mezi další města ostrova patří Lautoka a Nadi kde je pěkná pláž s bílým pískem.
  • Doba letu Doba letu z Prahy 20:00

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota vody 25 °C