• Prodej zájezdů do Francie dosud pokračuje beze změn. Ministerstvo zahraničních věcí České republiky však upozorňuje, že až do odvolání platí ve Francii nejvyšší stupeň bezpečnostní hrozby. Francouzská vláda vyhlásila dne 13. října 2023 nouzový stav nazvaný „Vigipirate: urgence attentat“, neboli bezprostřední hrozbu teroristických útoků.
 • Po celé zemi dochází k anonymním hlášením bombových nástrah, což vede k mnoha uzavírkám a evakuacím letišť a památek. Je nezbytné důsledně dodržovat pokyny místních bezpečnostních složek i úřadů a sledovat aktuální situaci v místních médiích a na sociálních sítích.
 • Aktualizované informace jsou k dispozici na webu Velvyslanectví ČR v Paříži, případně na webu MZV ČR.V případě nouze je možné volat pohotovostní linku velvyslanectví: +420 222 264 234
Zájezd do

Rezidence Le Golf Bleu

Hodnocení: 2/5

Francie, Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), Roquebrune Cap Martin

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Rezidence LE GOLFE BLEU

Detailní popis zájezdu

ROQUBRUNE CAP MARTIN

Městečko Roquebrune Cap Martin se přímo napojuje na známé letovisko Menton jen pár desítek kilometrů od italských hranic. Staré město s pevností a malebnými středověkými uličkami shlíží z výšky 300 m na moderní část vystavěnou podél písčitých a oblázkových pláží. Město je výběžkem Cap Martin rozděleno na rezidenční část s ubytovacími kapacitami a obchodní část s promenádou, restauracemi a kavárnami. Po příbřežní stezce se příjemnou procházkou dostanete až do blízkého Monaka.

REZIDENCE LE GOLFE BLEU

Poloha: ubytování v klidné části letoviska 2 km od centra města, přístup k moři po 200 m dlouhém schodišti. Příjemné ubytování za příznivou cenu v této lukrativní části Azurového pobřeží.

Vybavení: recepce, výtah, WiFi (zdarma), bazén, sluneční terasa s lehátky, fitness, stolní tenis, prádelna, podzemní garáže a venkovní parkoviště (zdarma). Na recepci k zapůjčení fén, žehlička, el. gril, raclette-gril, vysavač.

Ubytování: byty s kuchyňským koutem (lednice s mrazákem, el. sporák, mikrovlnná trouba, myčka, kávovar, toaster, varná konvice), Koupelna a WC, TV, balkón nebo terasa s výhledem na moře.

STU 3/4: garsoniéra s rozkládací pohovkou, kabina s palandou.
2P5/6: obytná část s rozkládací pohovkou, kabina s palandou, dvojlůžková ložnice.
2P7/8: obytná část s rozkládací pohovkou, kabina se dvěma palandami, dvojlůžková ložnice.

Stravování: vlastní.

SLEVY:

- dvoutýdenní pobyt SLEVA 7% z ceny ubytování
- třítýdenní pobyt SLEVA 15% z ceny ubytování.

V ceně: týdenní pronájem bytu v daném období, spotřeba vody a energie, telefonická asistence z ČR.

Pobyt: sobota – sobota.

Povinné příplatky:
Vratná kauce: 200 EUR/byt (hotovost, plat. karta).
Místní poplatky: cca 1,21 EUR/os. nad 18 let/den.

Nepovinné příplatky:
Ložní prádlo + ručníky: 9 EUR/set.
Dětský set (postýlka, židlička, vanička): 25 EUR/pobyt.
Domácí mazlíček: 5 EUR/den (pouze malé rasy).
Mobilní klimatizace: 7,5 EUR/den.
Prádelna: 4 EUR. Sušička: 2 EUR.

Další informace: Po celou sezónu je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Všechny osoby platí pobytovou taxu 1,21 EUR/os./den a vratnou kauci 300 EUR/byt. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s omezenou schopností pohybu.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 200 m
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Fitness Fitness ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Francouzská riviéra je okouzlující pobřeží s bohatou historií lemující francouzskou pevninu od Marseille až po Menton. Návštěvníci z celého světa jsou sem přitahováni nejen příznivými klimatickými podmínkami danými blízkostí přímořských Alp s osvěžující brízou, úchvatnou přírodou a azurovým mořem s písečnými plážemi, ale i atraktivními letovisky a množstvím kulturních památek.

Provence a Azurové pobřeží - to jsou teplé slunečné paprsky, azurově průzračné moře i starobylé uličky vonící bylinami z balkónů i obchodů s kořením. Regionálním pokrmům z mořských ryb a jehněčího masa dodávají chuť a vůni růžový česnek, černé olivy, artyčoky a houby, i směs rozmarýnu a tymiánu. To vše nabízí prožití dovolené pro každého podle jeho přání.

Doprava autobusem

cca 14-15 hod
 • Vzdálenost od pláže Pláž 200 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 25 °C v noci 18 °C

 • Teplota vody 17 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 24 °C v noci 18 °C

 • Středa 24 °C v noci 18 °C

 • Čtvrtek 25 °C v noci 19 °C

 • Pátek 23 °C v noci 18 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout