Zájezd do

Moorea Beach Lodge

Hodnocení: 3/5

Francouzská Polynésie, Moorea

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Moorea Beach Lodge

Středisko

ostrov Moorea

Poloha

Moorea Beach Lodge se nachází v západní části ostrova Moorea, u jedné z nejkrásnějších pláží. Jedná se o malý butikový hotel jen s 12 bungalovy. Ideální místo pro klienty nenáročné na servis a luxus, ale hledající nádhernou lokalitu a pláž. 45 min od letiště a přístavu

Pláž

hotel je přímo u písečné pláže.

Vybavení

letištní transfer. parkoviště. soukromá pláž, zahrada, bar, společná kuchyň, nonstop recepce, domácí zvířata povolena, balkon/terasa. lednička, trezor na pokoji, bezplatná balená voda, sprcha, ventilátor, klimatizace, toaletní potřeby, vysoušeč vlasů, WiFi v celém areálu

Ubytování

V butikovém hotelu se nachází celkem 12 bungalovů postavených ve stínu kolem majestátního stromu banyan. Bungalovy nabízejí základní komfort včetně klimatizace, malé chladničky, rychlovarné konvice, trezoru atd. .

Stravování

V lodgi není klasická restaurace. Snídaně a večeře se podávají přímo naproti laguně, nicméně hostům je také k dispozici profesionálně vybavená kuchyňka.

Sport a zábava

V blízkosti lze nakoupit nezbytné potraviny, nebo využit několik místních restaurací pro stravování mimo hotel. V hotelu lze vypůjčit kajaky, kola.

Cena zahrnuje

* leteckou dopravu v turistické třídě s přestupem včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu (přelet nebo lodní přejezd dle ostrova)
* počet nocí dle výběu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
* služby anglicky/francouzsky mluvícího zástupce zahraničního partnera
* virtuální český delegát
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Vybavení hotelu

 • Novinka
 • Pláž přímo u hotelu

Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • TV TV ano
 • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
 • Bar Bar ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Destinace

Doba letu

01:00 h

Popis

Sesterský ostrov ostrova Tahiti je zem historie a legend. Tradice vypráví, že Moorea je ploutev obrovské ryby Tahiti.

Jedné tmavé noci se Hiro, Polynéský bůh zlodějů, pokoušel ukrást horu Rotui a dovlekl jí na své kanoi do Raiatea. Byla to pravděpodobně ta samá kanoe, s kterou narazil do ostrova Huahine a rozdělil ho na dvě části. na neštěstí pro Hira, tuto loupež spatřil bůh Pai. Lezl zrovna na Tahiti na horu Tataa, Pai hodil svůj mocný oštěp na Hira, ale minul a tímto způsobil díru v hoře Mouaputa (“Probodnutá Hora”), kterou můžete vidět dodnes. Oštěp pokračoval v cestě až na Raiateu, kde usekl kousek vrcholu. Hiro popadl menší kopec a odnesl ho zpátky na Raiateu, kde ho upustil poblíž Marae Taputapuatea. Tento kopec plodí stejnou vegetaci jako hora Rotui.

Sochařská nádhera Cookova zálivu, rozprostřená až k vytesaným vrcholům hor, včetně velmi půvabné hory Rotui zaujme podobně jako dvojitý záliv Opunohu, jehož tmavá voda odráží strmé stěny hor, tato nádhera bude vždy atraktivní pro milovníky krásy i filozofy z celého světa.

Dříve byl ostrov znám pod jménem Aimeho, až později uznávaný kněz dal ostrovu jméno Moorea podle svého snu, kdy se mu zdálo o obrovské a velmi krásné žluté ještěrce. Důležitá doména královské rodiny Pomare, Moorea byla místem vzniku protestantského kostela v 19. století a první Bible v tahitském jazyce. Scénická nádhera a historie nejsou jedinými atrakcemi tohoto ostrova, který je znám svou jemností, příjemným životním stylem , ale také vysokou kvalitou vypěstovaných ananasů. Je zde mnoho bílých písečných pláží , rozsáhlá rozmanitost korálů a bohatost podmořského života dělá z ostrova Moorea speciální destinaci.

Moorea je velmi dobře vybavena hotely, penziony všech kategorií, většinou u moře.

Množství restaurací a snack barů občas nabízí tradiční himaa, tahitskou hliněnou pec, což byla pro domorodce dřív absolutní nutnost. Kopr a vanilka bývaly velmi důležité suroviny, které se zde dříve pěstovaly, dnes je ostrov znám jako centrum pěstování ananasů na Francouzské Polynésii.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 27 °C

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout