• S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Holiday Club Residence - Martinsicuro

Itálie, Abruzzo

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Holiday Club Residence - Martinsicuro

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Popis

Residence se nachází v letovisku Alba Adriatica a je ideálním místem pro rodiny s dětmi.
Vybavení a služby:
bazén s hydromasážní částí a tobogánem, zahrada s grilem, parkoviště, půjčovna kol, stolní tenis, Wi-Fi
Ubytování:
apartmány jsou nově renovované a vybavené klimatizací, TV, fénem, balkonem a venkovním nábytkem
BILO 3
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem nebo křeslem pro 1, ložnice s manželským lůžkem, koupelna
BILO 4
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2, ložnice s manželským lůžkem, koupelna
TRILO 6
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s rozkládací pohovkou pro 2, koupelna
Vzdálenosti:
500m od pláže

Cena zahrnuje:

pronájem apartmánu na 7 nocí, spotřebu vody, plynu, elektřiny, povlečení a ručníky, parkování, klimatizace, Wi-Fi, vstup do bazénu v termínu 11.6.-10.9.

Cena nezahrnuje:

doprava, služby delegáta, pobytová taxa cca 1€/os./den v období 15.6.-31.8., příjezd mezi 20 - 24h - 30€, vratná kauce - 100€/apartmán, závěrečný úklid - 50€/BILO, 60€/TRILO (úklid kuchyňského koutu a vynesení odpadků je vždy povinností klienta), úklid během pobytu - 25€/apartmán (vyjma kuchyňky), výměra povlečení - 10€/os., výměna ručníků - 6€/os., dětská postýlka - 25€/týden, malé zvíře - 50€/týden

Slevy:


- V případě včasné rezervace do 30.4.2022 sleva 5% z celkové ceny ubytování - info v CK.

Pořádající CK

CONSULTOUR s.r.o. IČ: 25959832

Popis

Středoitalským regionem Abruzzo prochází Apeninské pohoří se svými nejvyššími vrcholky. Gran Sasso d´Italia vysoké 2 914 metrů nad mořem dominuje širokému okolí. Hornatá krajina se postupně mění v úzkou rovinu lemující pobřeží Jaderského moře. Zde se nacházejí ty nejkrásnější italské pláže a celá řada oblíbených letovisek. Na rozpálený písek lehce dopadají stíny palem z palmovým promenád, které každý večer ožívají a lákají turisty k posezení v barech a restauracích, k nákupu suvenýrů nebo jen k procházkám se zmrzlinou v ruce. Lenošení u moře můžete snadno spojit s výletem do jednoho ze tří národních parků Parco Nazionale d´Abruzzo Lazio e Molise, Parco Nazionale della Maiella a Parco Nazionale del Gran Sasso e Monti della Laga a nechat se unášet klidem panenské přírody.

Zajímavá místa

L´Aquila, hlavní město regionu Abruzzo, leží ve vnitrozemí nedaleko národního parku Gran Sasso. Centrum politického, kulturního a obchodního života zasáhlo v roce 2009 ničivé zemětřesení, jehož známky jsou dodnes patrné v ulicích. Kouzelné staré město zatím nebylo plně zrekonstruováno a množství památek stále chátrá. Při toulkách Aquilou navštivte hrad, kostel Santa Maria di Collemaggio, kostel San Bernardino nebo kostel Santa Maria del Suffragio.

Pescara, moderní město s turistickým přístavem, univerzitou a známým fotbalovým klubem, leží na pobřeží Jadranu. Starou zástavbu zničily boje 2. světové války, proto uvidíte hlavně moderní architekturu. Na třídu Corso Umberto I. se vydejte za nákupy a za nočním životem.

Půvabná městečka Teramo a Chieti patří k nejstarším osadám v Itálii. Katedrála Cattedrale di San Giustino v Chietti pochází z 11. století a přitahuje spoustu návštěvníků.

Vody Jadranu omývají město Vasto s plážemi pravidelně oceňovanými modrou vlajkou. Historickému jádru města dominuje hrad Castello Caldoresco a v paláci Palazzo d'Avalos dnes sídlí Archeologické muzeum, Muzeum kostýmů a Umělecká galerie. Na severu Vasta byl postaven největší akvapark ve střední a jižní Itálii Aqualand del Vasto.

Guilianova sloužila za dob Římanů jako lázně. Klid obyvatel chránil hrad Castello San Flaviano, na jehož základech dnes stojí staré město s množstvím kostelů, muzeí a architektonicky zajímavých staveb. Pod kopcem se rozléhá městská část Gulianova Lido s přístavem, palmovou promenádou a písečnou pláží.

Panenská příroda

V zimě se do regionu Abruzzo vydávají stovky lyžařů z celé Itálie. Celkem 21 lyžařských středisek nabízí okolo 370 kilometrů sjezdovek. Pod vrcholem Gran Sasso d´Italia objevíte nejjižněji položený evropský ledovec Ghiacciaio del Calderone. K nejoblíbenějším resortům patří Roccaraso, Campo Felice a Campo Imperatore. Údolí Apenin křižují perfektně upravené běžecké trasy.

Národní parky tvoří domov mnoha chráněným živočichům. Dobrý pozorovatel se může setkat s orlem královským, kamzíkem abruzzským, divokou kočkou, vlkem apeninským, nebo dokonce medvědem hnědým. Národními parky vedou stovky kilometrů tras pro pěší a cyklisty, které vás zavedou k malebným horským scenériím, do vyšších nadmořských výšek i k průzračným jezerům.