Zájezd do

Baltic

Hodnocení: 3/5

Itálie, Abruzzo, Giulianova Lido

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Hotel Baltic*** - Alba Adriatica

Popis letoviska

Letovisko Alba Adriatica je součástí proslulé Palmové riviéry, ovšem mnohem větší a živější než sousedící Martinsicuro a Tortoreto Lido. V městečku je několik obchodních tříd a poskytuje i mnohem více možností zábavy a nočního života. Také pláže jsou bohatěji vybaveny plážovými službami a občerstvením. Podél pláží byl ponechán pruh piniového lesíka, který v parných letních měsících poskytuje příjemný stín a zpříjemňuje klima v celém letovisku. Moře je tu stejné jako v ostatních částech riviéry čistě průzračné s barvou až modrozelenou. Také Albě Adriatice přísluší Modrá vlajka Evropské unie za čistotu moře a pláží. Od roku 2014 nabízí letovisko možnost Wi-Fi připojení přímo na promenádě.

Popis objektu

Nedávno zrenovovaný hotel BALTIC*** (Lungomare Marconi) se nachází na promenádě, přímo u pláže a nedaleko centra. Součástí hotelu je menší bazén s hydromasáží, recepce, klimatizovaná restaurace s výbornou místní kuchyní, společenská místnost s TV, výtah a kryté parkoviště (omezená kapacita). V letních měsících je zajištěn animační program, mini a juniorklub pořádaný na privátní pláži s dětským hřištěm. Hotel je vedený přímo majiteli, má velmi příjemné a klidné prostředí a je dobře udržovaný. Hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, TV/SAT, trezorem, telefonem, minibarem, klimatizací, Wi-Fi a balkonem s výhledem na moře.

Pláž

soukromá k objektu

Vzdálenost od

pláže 20 m, centra s obchody 300 m, cyklostezky 20 m

Bazén

bazén s hydromasáží

Pozice objektu v letovisku

v první řadě budov u pláže, u promenády

Vybavení objektu

recepce, výtah, Wi-Fi v objektu, restaurace, klimatizovaná, společenská místnost / salonek, s TV, ubytovací kancelář

Služby v objektu

room service, 5 €, úschovna zavazadel

Strava

k dokoupení,

oběd nebo večeře bez nápojů 28 €/os., 16 €/dítě.

,

snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběr z menu bez nápojů.

, dětské menu

Děti

animace, dětské hřiště, na pláži, miniklub, juniorklub

Sport

aerobik, v rámci animačního programu, aqua aerobik / aquagym, v rámci animačního programu, skupinové aktivity, v rámci animačního programu, jóga, v rámci animačního programu

Transfery

transfer ze železniční stanice, zdarma

Ubytování

pokoj dvou - čtyřlůžkový:
pokoj s manželskou postelí a případně jednou nebo dvěma přistýlkami, hlavní budova, depandance, balkon, výhled na moře, klimatizace, TV, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, telefon, lednice, sprcha, bidet, fén, parkoviště, společné venkovní nebo garáž, nástupní dny kdykoli, min. pobyt standardně 3 noci, kratší pobyt na vyžádání a za příplatek v cestovní kanceláři 20 %, příjezd od 11:00 do 19:00, odjezd od 08:00 do 10:00

Cena zahrnuje:

1 osoba v hotelovém pokoji (min. počet osob za plnou cenu 2), plážový servis v ceně, 1 slunečník, 1 lehátko a 1 plážové křeslo, doprava

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa není v ceně, zvířata, malého vzrůstu, mimo společných prostor, na vyžádání, za poplatek, 7 €/den, lehátko, na pláži, 4 €/den/ks

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 20 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Tenis Tenis ano
 • Silnice kolem hotelu Silnice kolem hotelu ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Středoitalským regionem Abruzzo prochází Apeninské pohoří se svými nejvyššími vrcholky. Gran Sasso d´Italia vysoké 2 914 metrů nad mořem dominuje širokému okolí. Hornatá krajina se postupně mění v úzkou rovinu lemující pobřeží Jaderského moře. Zde se nacházejí ty nejkrásnější italské pláže a celá řada oblíbených letovisek. Na rozpálený písek lehce dopadají stíny palem z palmovým promenád, které každý večer ožívají a lákají turisty k posezení v barech a restauracích, k nákupu suvenýrů nebo jen k procházkám se zmrzlinou v ruce. Lenošení u moře můžete snadno spojit s výletem do jednoho ze tří národních parků Parco Nazionale d´Abruzzo Lazio e Molise, Parco Nazionale della Maiella a Parco Nazionale del Gran Sasso e Monti della Laga a nechat se unášet klidem panenské přírody.

Zajímavá místa

L´Aquila, hlavní město regionu Abruzzo, leží ve vnitrozemí nedaleko národního parku Gran Sasso. Centrum politického, kulturního a obchodního života zasáhlo v roce 2009 ničivé zemětřesení, jehož známky jsou dodnes patrné v ulicích. Kouzelné staré město zatím nebylo plně zrekonstruováno a množství památek stále chátrá. Při toulkách Aquilou navštivte hrad, kostel Santa Maria di Collemaggio, kostel San Bernardino nebo kostel Santa Maria del Suffragio.

Pescara, moderní město s turistickým přístavem, univerzitou a známým fotbalovým klubem, leží na pobřeží Jadranu. Starou zástavbu zničily boje 2. světové války, proto uvidíte hlavně moderní architekturu. Na třídu Corso Umberto I. se vydejte za nákupy a za nočním životem.

Půvabná městečka Teramo a Chieti patří k nejstarším osadám v Itálii. Katedrála Cattedrale di San Giustino v Chietti pochází z 11. století a přitahuje spoustu návštěvníků.

Vody Jadranu omývají město Vasto s plážemi pravidelně oceňovanými modrou vlajkou. Historickému jádru města dominuje hrad Castello Caldoresco a v paláci Palazzo d'Avalos dnes sídlí Archeologické muzeum, Muzeum kostýmů a Umělecká galerie. Na severu Vasta byl postaven největší akvapark ve střední a jižní Itálii Aqualand del Vasto.

Guilianova sloužila za dob Římanů jako lázně. Klid obyvatel chránil hrad Castello San Flaviano, na jehož základech dnes stojí staré město s množstvím kostelů, muzeí a architektonicky zajímavých staveb. Pod kopcem se rozléhá městská část Gulianova Lido s přístavem, palmovou promenádou a písečnou pláží.

Panenská příroda

V zimě se do regionu Abruzzo vydávají stovky lyžařů z celé Itálie. Celkem 21 lyžařských středisek nabízí okolo 370 kilometrů sjezdovek. Pod vrcholem Gran Sasso d´Italia objevíte nejjižněji položený evropský ledovec Ghiacciaio del Calderone. K nejoblíbenějším resortům patří Roccaraso, Campo Felice a Campo Imperatore. Údolí Apenin křižují perfektně upravené běžecké trasy.

Národní parky tvoří domov mnoha chráněným živočichům. Dobrý pozorovatel se může setkat s orlem královským, kamzíkem abruzzským, divokou kočkou, vlkem apeninským, nebo dokonce medvědem hnědým. Národními parky vedou stovky kilometrů tras pro pěší a cyklisty, které vás zavedou k malebným horským scenériím, do vyšších nadmořských výšek i k průzračným jezerům.

 • Vzdálenost od pláže Pláž 20 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout