Zájezd do

Meripol

Hodnocení: 4/5

Itálie, Abruzzo, Alba Adriatica

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Hotel Meripol**** - Alba Adriatica

Popis letoviska

Letovisko Alba Adriatica je součástí proslulé Palmové riviéry, ovšem mnohem větší a živější než sousedící Martinsicuro a Tortoreto Lido. V městečku je několik obchodních tříd a poskytuje i mnohem více možností zábavy a nočního života. Také pláže jsou bohatěji vybaveny plážovými službami a občerstvením. Podél pláží byl ponechán pruh piniového lesíka, který v parných letních měsících poskytuje příjemný stín a zpříjemňuje klima v celém letovisku. Moře je tu stejné jako v ostatních částech riviéry čistě průzračné s barvou až modrozelenou. Také Albě Adriatice přísluší Modrá vlajka Evropské unie za čistotu moře a pláží. Od roku 2014 nabízí letovisko možnost Wi-Fi připojení přímo na promenádě.

Popis objektu

Pěkný hotel MERIPOL**** (Lungomare G. Marconi) se nachází přímo u promenády, privátní pláže a nedaleko centra. Součástí hotelu je recepce s Wi-Fi, bazén s hydromasáží a dětskou částí, klimatizovaná restaurace, bar, 2 výtahy, zahrada, společenská místnost s TV/SAT a parkoviště. Hotel si dává velmi záležet na kvalitní kuchyni, díky které mají klienti možnost v hotelové restauraci okusit výtečné místní speciality. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociální zařízením se sprchou a fénem, TV, Wi-Fi, telefonem, minibarem, trezorem, klimatizací (červenec-srpen) a balkonem, některé s výhledem na moře (na vyžádání). Pokoje typu De Luxe se nachází v 5. a 6. patře hotelové budovy. Na vyžádání jsou bezbariérové dvoulůžkové pokoje typu Standard.

Pláž

soukromá k objektu

Vzdálenost od

pláže 20 m, centra s obchody 200 m, cyklostezky 20 m

Bazén

bazén pro dospělé a dětský bazén

Pozice objektu v letovisku

klidné místo, v první řadě budov u pláže, na obchodní třídě, v centru, u promenády

Vybavení objektu

recepce, výtah, 2 výtahy, Wi-Fi v objektu, na recepci, restaurace, panoramatická, bistro, bar, společenská místnost / salonek, s TV/SAT, ubytovací kancelář

Služby v objektu

room service, 7 €

Venkovní dispozice

zahrada, uprostřed zeleně

Strava

polopenze nebo plná penze (snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr z menu bez nápojů, salátový bar).

Ubytování

pokoj Standard:
pokoj s manželskou postelí, případně s jednou až dvěma přistýlkami, hlavní budova, balkon, výhled na moře, většina pokojů, do ulice, směrem k moři, klimatizace, červenec a srpen, bezbariérový, na vyžádání, TV, radio, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, telefon, minibar, sprcha, bidet, fén, parkoviště, nástupní dny kdykoli, min. pobyt standardně 3, kratší pobyt na vyžádání a za příplatek v cestovní kanceláři 20 %, příjezd od 10:00 do 19:00, odjezd od 08:00 do 10:00
pokoj De Luxe:
pokoj s manželskou postelí, případně s jednou až dvěma přistýlkami, hlavní budova, 5. a 6. patro, balkon, výhled na moře, do ulice, směrem k moři, klimatizace, regulovatelná, TV, radio se 4 stanicemi, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, telefon, minibar, sprcha, bidet, fén, parkoviště, nástupní dny kdykoli, min. pobyt standardně 3, kratší pobyt na vyžádání a za příplatek v cestovní kanceláři 20 %, příjezd od 10:00 do 19:00, odjezd od 08:00 do 10:00
pokoj Junior Family:
pokoj s manželskou postelí, případně s jednou až dvěma přistýlkami, hlavní budova, balkon, výhled na moře, většina pokojů, do ulice, směrem k moři, klimatizace, regulovatelná, bez patrových postelí, TV, radio, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, telefon, minibar, sprcha, bidet, fén, parkoviště, nástupní dny kdykoli, min. pobyt standardně 3, kratší pobyt na vyžádání a za příplatek v cestovní kanceláři 20 %, příjezd od 10:00 do 19:00, odjezd od 08:00 do 10:00

Cena zahrnuje:

1 osoba v hotelovém pokoji (min. počet osob za plnou cenu 2), plážový servis v ceně, 1 slunečník, 1 lehátko a 1 plážové křeslo od 3. řady / pokoj, doprava

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa není v ceně, zvířata, malého vzrůstu, na vyžádání, za poplatek, 8 €/den, plážový servis k dokoupení, v 1. řadě za příplatek 12 €/den, ve 2. řadě 8 €/den, lehátko, na pláži, 5 €/den/ks

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 20 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětský bazén Dětský bazén ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Středoitalským regionem Abruzzo prochází Apeninské pohoří se svými nejvyššími vrcholky. Gran Sasso d´Italia vysoké 2 914 metrů nad mořem dominuje širokému okolí. Hornatá krajina se postupně mění v úzkou rovinu lemující pobřeží Jaderského moře. Zde se nacházejí ty nejkrásnější italské pláže a celá řada oblíbených letovisek. Na rozpálený písek lehce dopadají stíny palem z palmovým promenád, které každý večer ožívají a lákají turisty k posezení v barech a restauracích, k nákupu suvenýrů nebo jen k procházkám se zmrzlinou v ruce. Lenošení u moře můžete snadno spojit s výletem do jednoho ze tří národních parků Parco Nazionale d´Abruzzo Lazio e Molise, Parco Nazionale della Maiella a Parco Nazionale del Gran Sasso e Monti della Laga a nechat se unášet klidem panenské přírody.

Zajímavá místa

L´Aquila, hlavní město regionu Abruzzo, leží ve vnitrozemí nedaleko národního parku Gran Sasso. Centrum politického, kulturního a obchodního života zasáhlo v roce 2009 ničivé zemětřesení, jehož známky jsou dodnes patrné v ulicích. Kouzelné staré město zatím nebylo plně zrekonstruováno a množství památek stále chátrá. Při toulkách Aquilou navštivte hrad, kostel Santa Maria di Collemaggio, kostel San Bernardino nebo kostel Santa Maria del Suffragio.

Pescara, moderní město s turistickým přístavem, univerzitou a známým fotbalovým klubem, leží na pobřeží Jadranu. Starou zástavbu zničily boje 2. světové války, proto uvidíte hlavně moderní architekturu. Na třídu Corso Umberto I. se vydejte za nákupy a za nočním životem.

Půvabná městečka Teramo a Chieti patří k nejstarším osadám v Itálii. Katedrála Cattedrale di San Giustino v Chietti pochází z 11. století a přitahuje spoustu návštěvníků.

Vody Jadranu omývají město Vasto s plážemi pravidelně oceňovanými modrou vlajkou. Historickému jádru města dominuje hrad Castello Caldoresco a v paláci Palazzo d'Avalos dnes sídlí Archeologické muzeum, Muzeum kostýmů a Umělecká galerie. Na severu Vasta byl postaven největší akvapark ve střední a jižní Itálii Aqualand del Vasto.

Guilianova sloužila za dob Římanů jako lázně. Klid obyvatel chránil hrad Castello San Flaviano, na jehož základech dnes stojí staré město s množstvím kostelů, muzeí a architektonicky zajímavých staveb. Pod kopcem se rozléhá městská část Gulianova Lido s přístavem, palmovou promenádou a písečnou pláží.

Panenská příroda

V zimě se do regionu Abruzzo vydávají stovky lyžařů z celé Itálie. Celkem 21 lyžařských středisek nabízí okolo 370 kilometrů sjezdovek. Pod vrcholem Gran Sasso d´Italia objevíte nejjižněji položený evropský ledovec Ghiacciaio del Calderone. K nejoblíbenějším resortům patří Roccaraso, Campo Felice a Campo Imperatore. Údolí Apenin křižují perfektně upravené běžecké trasy.

Národní parky tvoří domov mnoha chráněným živočichům. Dobrý pozorovatel se může setkat s orlem královským, kamzíkem abruzzským, divokou kočkou, vlkem apeninským, nebo dokonce medvědem hnědým. Národními parky vedou stovky kilometrů tras pro pěší a cyklisty, které vás zavedou k malebným horským scenériím, do vyšších nadmořských výšek i k průzračným jezerům.

 • Vzdálenost od pláže Pláž 20 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout