Zájezd do

Residence Girasole 1

Hodnocení: 3/5

Itálie, Abruzzo, Alba Adriatica

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Residence Il Girasole 1 - Alba Adriatica

Popis letoviska

Letovisko Alba Adriatica je součástí proslulé Palmové riviéry, ovšem mnohem větší a živější než sousedící Martinsicuro a Tortoreto Lido. V městečku je několik obchodních tříd a poskytuje i mnohem více možností zábavy a nočního života. Také pláže jsou bohatěji vybaveny plážovými službami a občerstvením. Podél pláží byl ponechán pruh piniového lesíka, který v parných letních měsících poskytuje příjemný stín a zpříjemňuje klima v celém letovisku. Moře je tu stejné jako v ostatních částech riviéry čistě průzračné s barvou až modrozelenou. Také Albě Adriatice přísluší Modrá vlajka Evropské unie za čistotu moře a pláží. Od roku 2014 nabízí letovisko možnost Wi-Fi připojení přímo na promenádě.

Popis objektu

Velmi elegantní residence IL GIRASOLE 1 (Via Rovigo) se nachází v klidné části letoviska, přitom nedaleko od centra s obchody, restauracemi a bary. Residence nabízí klientům bazén se solární terasou a slunečníky, dětské hřiště, recepci, výtah, bar, prádelnu (za poplatek), půjčovnu kol (1x zdarma, jinak za poplatek) a parkoviště nebo garáž (za poplatek). K dispozici je 20 moderně vybavených apartmánů, každý s vlastním sociálním zařízením, TV, klimatizací, trezorem, mikrovlnnou troubou, Wi-Fi, terasou a parkovacím místem. Apartmány typu Exclusive jsou umístěny v posledním patře residence a mají prostorné terasy s nádherným panoramatickým výhledem.

Pláž

soukromá k objektu

Vzdálenost od

pláže 500 m, centra s obchody 500 m, cyklostezky 400 m, od ubytovací kanceláře cca 20 m

Bazén

bazén se solární terasou, otevřen 09:00 - 13:00 a 16:00 - 20:00 hod., povinné koupací čepice.

Pozice objektu v letovisku

klidné místo

Vybavení objektu

recepce, výtah, Wi-Fi v objektu, prádelna, vč. pracího prostředku, 5 €, bar, snídaňový sál

Venkovní dispozice

solární terasa, s lehátky, se slunečníky

Pro děti lze půjčit

dětská židlička, 25 €/týden

Děti

dětské hřiště

Sport

půjčovna kol, pánské, dámské nebo dětské kolo, 10 €/den, 25 €/týden

Ubytování

apartmán D bilo 4:

ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.


přízemí nebo patro, terasa, do ulice, směrem k bazénu, klimatizace, moderní vybavení, TV, Wi-Fi na pokoji, trezor, bezpečnostní dveře, lednice, samostatný mrazák, mikrovlnná trouba, sprcha, (sprchový kout), bidet, zahradní nábytek, parkovací místo, samostatná garáž, na vyžádání, 30 €/týden, nástupní dny sobota, min. pobyt standardně 7 nocí, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00
apartmán Exclusive bilo 4:

ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.


nejvyšší patro, terasa, solární, panoramatický výhled, směrem k moři, klimatizace, moderní vybavení, TV, Wi-Fi na pokoji, trezor, bezpečnostní dveře, lednice, samostatný mrazák, mikrovlnná trouba, sprcha, (sprchový kout), bidet, zahradní nábytek, parkovací místo, samostatná garáž, na vyžádání, 30 €/týden, nástupní dny sobota, min. pobyt standardně 7 nocí, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00
apartmán E bilo 5:

ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.


přízemí nebo patro, terasa, do ulice, směrem k bazénu, klimatizace, moderní vybavení, bez patrových postelí, TV, Wi-Fi na pokoji, trezor, bezpečnostní dveře, lednice, samostatný mrazák, mikrovlnná trouba, sprcha, (sprchový kout), bidet, zahradní nábytek, parkovací místo, samostatná garáž, na vyžádání, 30 €/týden, nástupní dny sobota, min. pobyt standardně 7 nocí, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00
apartmán F trilo 6:

2 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.


přízemí nebo patro, terasa, do ulice, směrem k bazénu, klimatizace, moderní vybavení, bez patrových postelí, TV, Wi-Fi na pokoji, trezor, bezpečnostní dveře, lednice, samostatný mrazák, mikrovlnná trouba, sprcha, (sprchový kout), bidet, zahradní nábytek, parkovací místo, samostatná garáž, na vyžádání, 30 €/týden, nástupní dny sobota, min. pobyt standardně 7 nocí, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00

Cena zahrnuje:

pronájem apartmánu, spotřeba energií, plážový servis v ceně, 1 slunečník, 1 lehátko a 1 plážové křeslo, ložní prádlo v ceně, ručníky v ceně, doprava

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa není v ceně, závěrečný úklid povinně za poplatek 50 €/pobyt - kuchyň uklízí klienti sami, jinak za poplatek 70 €/pobyt, dětská postýlka, (bez povlečení), na vyžádání, 30 €/týden, zvířata, malého vzrůstu, na vyžádání, za poplatek, 40 €/pobyt, vratná kauce 100 €/pobyt/apt, výměna ložního prádla a ručníků k dokoupení za poplatek jednolůžko a ručníky 15 € dvoulůžko a ručníky 20 €

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 450 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 500 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětské hřiště Dětské hřiště ano
 • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
 • Bar Bar ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová doprava Hotelová doprava ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Středoitalským regionem Abruzzo prochází Apeninské pohoří se svými nejvyššími vrcholky. Gran Sasso d´Italia vysoké 2 914 metrů nad mořem dominuje širokému okolí. Hornatá krajina se postupně mění v úzkou rovinu lemující pobřeží Jaderského moře. Zde se nacházejí ty nejkrásnější italské pláže a celá řada oblíbených letovisek. Na rozpálený písek lehce dopadají stíny palem z palmovým promenád, které každý večer ožívají a lákají turisty k posezení v barech a restauracích, k nákupu suvenýrů nebo jen k procházkám se zmrzlinou v ruce. Lenošení u moře můžete snadno spojit s výletem do jednoho ze tří národních parků Parco Nazionale d´Abruzzo Lazio e Molise, Parco Nazionale della Maiella a Parco Nazionale del Gran Sasso e Monti della Laga a nechat se unášet klidem panenské přírody.

Zajímavá místa

L´Aquila, hlavní město regionu Abruzzo, leží ve vnitrozemí nedaleko národního parku Gran Sasso. Centrum politického, kulturního a obchodního života zasáhlo v roce 2009 ničivé zemětřesení, jehož známky jsou dodnes patrné v ulicích. Kouzelné staré město zatím nebylo plně zrekonstruováno a množství památek stále chátrá. Při toulkách Aquilou navštivte hrad, kostel Santa Maria di Collemaggio, kostel San Bernardino nebo kostel Santa Maria del Suffragio.

Pescara, moderní město s turistickým přístavem, univerzitou a známým fotbalovým klubem, leží na pobřeží Jadranu. Starou zástavbu zničily boje 2. světové války, proto uvidíte hlavně moderní architekturu. Na třídu Corso Umberto I. se vydejte za nákupy a za nočním životem.

Půvabná městečka Teramo a Chieti patří k nejstarším osadám v Itálii. Katedrála Cattedrale di San Giustino v Chietti pochází z 11. století a přitahuje spoustu návštěvníků.

Vody Jadranu omývají město Vasto s plážemi pravidelně oceňovanými modrou vlajkou. Historickému jádru města dominuje hrad Castello Caldoresco a v paláci Palazzo d'Avalos dnes sídlí Archeologické muzeum, Muzeum kostýmů a Umělecká galerie. Na severu Vasta byl postaven největší akvapark ve střední a jižní Itálii Aqualand del Vasto.

Guilianova sloužila za dob Římanů jako lázně. Klid obyvatel chránil hrad Castello San Flaviano, na jehož základech dnes stojí staré město s množstvím kostelů, muzeí a architektonicky zajímavých staveb. Pod kopcem se rozléhá městská část Gulianova Lido s přístavem, palmovou promenádou a písečnou pláží.

Panenská příroda

V zimě se do regionu Abruzzo vydávají stovky lyžařů z celé Itálie. Celkem 21 lyžařských středisek nabízí okolo 370 kilometrů sjezdovek. Pod vrcholem Gran Sasso d´Italia objevíte nejjižněji položený evropský ledovec Ghiacciaio del Calderone. K nejoblíbenějším resortům patří Roccaraso, Campo Felice a Campo Imperatore. Údolí Apenin křižují perfektně upravené běžecké trasy.

Národní parky tvoří domov mnoha chráněným živočichům. Dobrý pozorovatel se může setkat s orlem královským, kamzíkem abruzzským, divokou kočkou, vlkem apeninským, nebo dokonce medvědem hnědým. Národními parky vedou stovky kilometrů tras pro pěší a cyklisty, které vás zavedou k malebným horským scenériím, do vyšších nadmořských výšek i k průzračným jezerům.

 • Vzdálenost od pláže Pláž 450 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 500 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout